Pontos idő: 2024 ápr. 18 07:46

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3887 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 130  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 09 11:27 
Tag (494)

Csatlakozott: 2020 máj. 10 19:50
Id:372759(N)
Olvassátok el: https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/ge ... darmentes/


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 09 06:53 
Tag (494)

Csatlakozott: 2020 máj. 10 19:50
Id:372730(N)
Margó írta:
Mondani sokmindent lehet! Azt a 28 fészket hogy nézték meg? Pusi már kifejtette a lehetőségeket, /ill. azok hiányàt!/
Amikor Tóbiás még élt, én nem emlékszem arra, hogy igy álltak volna hozzá a fiókákhoz! Ő biztosan nem!

Állítólag drónnal néztek be a fészkekbe, Tóbiás idejében nem tudom, hogy voltak-e ilyen aszályos évek?


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 08 20:10 
Tag (494)

Csatlakozott: 2020 máj. 10 19:50
Id:372698(N)
Szerintetek Gemenc mai képén nem úgy néz ki a fészek, mintha a pici tollaival lenne tele? Megették?


Csatolmányok:
screenshot0608.jpg
screenshot0608.jpg [ 588.34 KiB | Megtekintve 8558 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 08 18:58 
Tag (1989)
Avatar

Csatlakozott: 2018 ápr. 29 20:15
Id:372694(N)
Mondani sokmindent lehet! Azt a 28 fészket hogy nézték meg? Pusi már kifejtette a lehetőségeket, /ill. azok hiányàt!/
Amikor Tóbiás még élt, én nem emlékszem arra, hogy igy álltak volna hozzá a fiókákhoz! Ő biztosan nem!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 08 15:54 
Tag (494)

Csatlakozott: 2020 máj. 10 19:50
Id:372687(N)
pusi írta:
bnmari írta:
Márton Andrással beszéltem én is, és csak annyit mondok, hogy megnyugtatott, több gólya nem fog ott meghalni. Hajlanak a megmentés verzióhoz az illetékesek is. Reménykedjünk!


Bizonyára fogalmuk nincs az illetékeseknek, hogy mi van a többi fészekben. A fekete gólyák fészkei nagyon magasan, nagyon sűrű lombok között vannak. Abba belelátni nem lehet lentről. Majd, ha nagyon lesznek a fiókák, és kiállnak a fészek szélére, akkor lehet megbecsülni, hogy mennyien vannak. Nem feltételezem, hogy felmásztak volna megnézni.
Lehet, hogy egyáltalán nem jellemző, hogy máshol is baj lenne. Tapasztalt szülők bizonyára másképpen látják el a fiókákat. Sok évet néztünk végig Tóbiás és Sárával. Micsoda különbség!

Nekem mondták, hogy a 40-ből 28 fészekben ugyan ez a helyzet.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 08 14:14 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372675(N)
bnmari írta:
Márton Andrással beszéltem én is, és csak annyit mondok, hogy megnyugtatott, több gólya nem fog ott meghalni. Hajlanak a megmentés verzióhoz az illetékesek is. Reménykedjünk!


Bizonyára fogalmuk nincs az illetékeseknek, hogy mi van a többi fészekben. A fekete gólyák fészkei nagyon magasan, nagyon sűrű lombok között vannak. Abba belelátni nem lehet lentről. Majd, ha nagyon lesznek a fiókák, és kiállnak a fészek szélére, akkor lehet megbecsülni, hogy mennyien vannak. Nem feltételezem, hogy felmásztak volna megnézni.
Lehet, hogy egyáltalán nem jellemző, hogy máshol is baj lenne. Tapasztalt szülők bizonyára másképpen látják el a fiókákat. Sok évet néztünk végig Tóbiás és Sárával. Micsoda különbség!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 08 13:33 
Tag (494)

Csatlakozott: 2020 máj. 10 19:50
Id:372673(N)
Márton Andrással beszéltem én is, és csak annyit mondok, hogy megnyugtatott, több gólya nem fog ott meghalni. Hajlanak a megmentés verzióhoz az illetékesek is. Reménykedjünk!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 08 07:55 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372640(N)
bnmari írta:
A FB-ról egy nagyon igaz hozzászólás:
"Itt a Gemenci Zrt. részéről alapvető emberi mulasztásról és felelőtlenségről van szó, mind az állatvilággal mind az emberi közösséggel szemben.
- 1. Aki üzemelteti a kamerát, annak kötelessége lett volna felhívni a vezetők figyelmét a vészhelyzetre.
- 2. Amint észlelte az eseményeket, ki kellett volna kapcsolnia a kamerát, hogy az állatokkal együtt érző általában laikus emberek ne szenvedjenek a látványtól, ne sokkolja Őket.
- 3. Kapcsolatfelvétel és megfelelő, valós szakmai hozzáértő segítség kérése az erre szakosodott mentőszolgálatoktól.
- 4. A közösség tájékoztatása a kamera kikapcsolásának okáról, a megtett szakmai intézkedésekről és az eredményekről.

Mert mi is történt? Felszerelték a kamerát, ott van nézzétek, akár a vadon törvénye szerint is pusztulásra ítélt állatok szenvedését, miközben az állatvédelmi törvény az állatkínzást bünteti. Ebben az esetben az állatok szenvedését mutatják be az embereknek közvetve kormányzati hozzájárulással. Judit Judit"


Erről a helyzetről mindenki tudott aki illetékes. Márton András madármentő könyörgött a nemzeti parknak, ökocentrumnak, MME vezetőjének, (nem Orbán, hanem Halmos Gergő akinek nem tudom most a pontos beosztását) és határozottan elzárkóztak a mentéstől, mert"nem avatkozunk be". Márton András saját költségén is megoldotta volna a mentést, de nem kapott rá engedélyt az illetékesektől.Kérte, hogy együtt mentsenek, legyen szakmai felügyelet, ő finanszírozza az egész műveletet.
Ezek az illetékesek szemét módon nagyon gyorsan tájékoztatták az összes médiát, hogy az ő verziójuk érvényesüljön.
Úgy tették közzé az ügyet, hogy a kamerát azért kellett kikapcsolni, mert a nézőket sokkolta a gólyahorror. Amit ők gólyahorrornak neveznek, az szerintük az, hogy a szülő szelektált.
Nem ez sokkolt, és nem ez háborította a közvéleményt, hanem az, hogy nem mentettek, halálra ítéltek a védett faj egyedét.


Félretájékoztatás, sunyi terelés az illetékesek részéről.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 07 21:37 
Tag (494)

Csatlakozott: 2020 máj. 10 19:50
Id:372626(N)
A FB-ról egy nagyon igaz hozzászólás:
"Itt a Gemenci Zrt. részéről alapvető emberi mulasztásról és felelőtlenségről van szó, mind az állatvilággal mind az emberi közösséggel szemben.
- 1. Aki üzemelteti a kamerát, annak kötelessége lett volna felhívni a vezetők figyelmét a vészhelyzetre.
- 2. Amint észlelte az eseményeket, ki kellett volna kapcsolnia a kamerát, hogy az állatokkal együtt érző általában laikus emberek ne szenvedjenek a látványtól, ne sokkolja Őket.
- 3. Kapcsolatfelvétel és megfelelő, valós szakmai hozzáértő segítség kérése az erre szakosodott mentőszolgálatoktól.
- 4. A közösség tájékoztatása a kamera kikapcsolásának okáról, a megtett szakmai intézkedésekről és az eredményekről.

Mert mi is történt? Felszerelték a kamerát, ott van nézzétek, akár a vadon törvénye szerint is pusztulásra ítélt állatok szenvedését, miközben az állatvédelmi törvény az állatkínzást bünteti. Ebben az esetben az állatok szenvedését mutatják be az embereknek közvetve kormányzati hozzájárulással. Judit Judit"


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 07 20:57 
Tag (18356)
Avatar

Csatlakozott: 2010 szept. 19 19:13
Hely: Székesfehérvár
Id:372621(N)
https://www.facebook.com/groups/storkex ... 977963695/

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 07 18:28 
Tag (18356)
Avatar

Csatlakozott: 2010 szept. 19 19:13
Hely: Székesfehérvár
Id:372586(N)
https://www.facebook.com/gkamerak/photo ... 2242792095

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 07 08:56 
Tag (51055)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:372525(N)
:( :( :( :( :(
_____________________
pusi írta:
Az is érdekes lehetett, hogy 40 fészekbe bekukkantottak. Vajon hogy csinálták? :shock:

Érdekes kérdés Pusika! Tényleg.....vajon hogy csinálták?????? Nincs bekamerázva a 40 fészek.
Mi értelme van ennek a sok hazugságnak??


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 07 08:04 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372521(N)
Margó írta:
Ami most is történt, nem az első alkalom ennél a gólya párnál! A felelős hozzáállás az illetékesek részéről szerintem az lett volna, hogy figyelik őket, és az első szükséges alkalomkor mentik a kicsiket. Végül is fokozottan védett madarakról van szó! Lerakják, kiköltik a tojásokat, azt úgyis ők csinálták, ha nem képesek ellátni, gondozni, akkor biztonságba kell helyezni őket!
Miért kell megvárni, hogy elpusztuljanak???


Majd ha a faj utolsó egyede is eltűnik, akkor talán igyekeznek visszatelepíteni. Az is egy jó kis projekt lesz, lehet rajta dolgozni, pénzt kapnak érte. Kifizetődőbb, mint megmenteni, amíg van mit.
Hazugság, terelés.
Az is érdekes lehetett, hogy 40 fészekbe bekukkantottak. Vajon hogy csinálták? :shock:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 06 21:15 
Tag (1989)
Avatar

Csatlakozott: 2018 ápr. 29 20:15
Id:372508(N)
Ami most is történt, nem az első alkalom ennél a gólya párnál! A felelős hozzáállás az illetékesek részéről szerintem az lett volna, hogy figyelik őket, és az első szükséges alkalomkor mentik a kicsiket. Végül is fokozottan védett madarakról van szó! Lerakják, kiköltik a tojásokat, azt úgyis ők csinálták, ha nem képesek ellátni, gondozni, akkor biztonságba kell helyezni őket!
Miért kell megvárni, hogy elpusztuljanak??? Mint tavaly is? Az nem szolgálja a faj szaporodását!!! Nem beszélve a mérhetetlen szenvedésről amit ezzel a hozzáállással okoznak!!! :( :( :(

A Szeretlek Magyarországot nem olvastam még!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 06 21:06 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372507(N)
Ezt a Szeretlek Magyarországot sose viseltem. Micsoda sunyi cikket írtak. Olyan szépen terelgeti a lényeget, hogy végül azért kellett lekapcsolni a kamerát, mert a nézőket a szelektálás megviselte.

https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/br ... az-egbolt/


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 06 17:55 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372488(N)
Teljesen mindegy, mit írnak a kamera alá. Ki hiszi el? Lehet, hogy egyik sem él már.Teljesen hiteltelenek.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 06 17:23 
Tag (23578)
Avatar

Csatlakozott: 2010 szept. 19 11:18
Hely: Budakalász
Id:372485(N)
:cry: :cry: :cry:

_________________
Ameddig az emberek azt gondolják, hogy az állatok nem éreznek, addig az állatoknak azt kell érezniük, hogy az emberek nem gondolkodnak.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 06 16:31 
Tag (227)

Csatlakozott: 2019 máj. 21 15:17
Id:372483(N)
Magdi írta:
Lacka írta:
Olvastátok,amit a kamerakép alá írtak?
Tiszta bolondok ezek a gólyák....este is volt etetés,és ma délben is!

Lacka, azt is írják, hogy az egyik fióka meghalt. :cry:

Tudom....olvastam......csak azt kérdeztem,h Ti olvastátok e már!!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 06 16:15 
Tag (51055)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:372482(N)
Lacka írta:
Olvastátok,amit a kamerakép alá írtak?
Tiszta bolondok ezek a gólyák....este is volt etetés,és ma délben is!

Lacka, azt is írják, hogy az egyik fióka meghalt. :cry:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 06 15:26 
Tag (227)

Csatlakozott: 2019 máj. 21 15:17
Id:372479(N)
Olvastátok,amit a kamerakép alá írtak?
Tiszta bolondok ezek a gólyák....este is volt etetés,és ma délben is!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 22:42 
Tag (51055)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:372448(N)
pusi írta:
Már eléggé nagy port vert fel az ügy. Edit is írt a nemzeti parknak, érdemes ezt is tovább osztani: https://www.facebook.com/dunadrava/post ... 0056696353

Ezt is megosztottam én is.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 22:05 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372445(N)
bnmari írta:

Nagyon remélem, hogy történik valami a drágaságokkal, és hogy nem volt hiába a kirohanásom. Igenis csak a nyilvánosság segíthet.



Már eléggé nagy port vert fel az ügy. Edit is írt a nemzeti parknak, érdemes ezt is tovább osztani: https://www.facebook.com/dunadrava/post ... 0056696353


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 21:46 
Tag (494)

Csatlakozott: 2020 máj. 10 19:50
Id:372443(N)
pusi írta:
Nyugi Mariann, nagy az Isten állatkertje, ne foglalkozz vele!Fel ne idegesítsd magad!!!!
Én is osztottam, azt hiszem Nagyikától, és azt is osztották tovább.
Márton András is kézbe vette az ügyet, és úgy érzem kijárja, hogy mentsék a fiókákat.


Nagyon remélem, hogy történik valami a drágaságokkal, és hogy nem volt hiába a kirohanásom. Igenis csak a nyilvánosság segíthet.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 21:41 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372442(N)
Nyugi Mariann, nagy az Isten állatkertje, ne foglalkozz vele!Fel ne idegesítsd magad!!!!
Én is osztottam, azt hiszem Nagyikától, és azt is osztották tovább.
Márton András is kézbe vette az ügyet, és úgy érzem kijárja, hogy mentsék a fiókákat.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 21:30 
Tag (494)

Csatlakozott: 2020 máj. 10 19:50
Id:372441(N)
Két nagyon okos hozzászóló:
1. "Tehát ha szakszerű választ kapsz, de neked nem tetszik, akkor nem igazi megoldás.Remélem örülsz a reklám napodnak.Megjön a szuperhősöd,aki lehet idióta módjára már úton is van és ezzel megzavarja az egész környéket.
Mondjuk én köszönöm,hogy ennyi hozzáNEMértő szakember baromságát olvashattam,megnyugodtam,nem csak más területen van ennyi nevetséges ember." E. S. Judit és
2. "Ez a vita már tavaly vagy tavalyelőtt is lezajlott. Gyakorlatilag nem volt szakember, aki ne helyeselte volna Gemenc be nem avatkozását. Csak otthon a fotelből természetesen mindenki ért ehhez is..
Azt már képtelenek vagytok felfogni, hogy az életben többé nem jönne fekete gólya Gemencre, ha most felmennének. Illetve, hogy a környező fészkekben élő fiókáknak is ez egyet jelentene a véggel. Ezek nem útszélen talált cinkék, nem aranyos kis házimacskák és nem is fehér gólyák.
Aki szereti a természetet az beletörődik és nem hívogatja az összes madármentő egyesületet az országban, akiknek lenne fontosabb dolguk is.
Mivel nem ez az első eset, remélem Gemenc soha többet nem kapcsolja be az istent játszó és mindenhez jobban értő laikus közönségnek ezt a kamerát." W. Tamás
Ezek az emberek csak annyit értettek az egészből, hogy feltünési viszketegségem van, és hozzá nem értő módon felbőszítem a FB közönségét.
Nem, nem ezért tettem! Meg akarom menteni a fekete gólyákat ls nem tudom ölbe tett kézzel végigaszisztálni a halálukat!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 21:04 
Tag (51055)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:372437(N)
pusi írta:
Megkeresem, és osztom ha megtalálom.

Én is megosztottam.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 16:17 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372426(N)
bnmari írta:
Írtam egy bejegyzést a FB-on is: Novák Marianna vagyok fehér cica profilképpel, és nyilvánosan osztottam, terjed nagy gyorsasággal!



Írtam hozzá. Én Molnár Mária vagyok, és halászsas profilképpel.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 16:00 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372425(N)
bnmari írta:
Írtam egy bejegyzést a FB-on is: Novák Marianna vagyok fehér cica profilképpel, és nyilvánosan osztottam, terjed nagy gyorsasággal!


Megkeresem, és osztom ha megtalálom.
ttps://www.facebook.com/OkoturisztikaiK ... nf&__xts__[0]=68.ARBGjIMMyGI9aUPikgvi4yIt5deihi-DivGv7C_ZW6hCGuqMsiLrMjMa9dpz1WzgA1GVN3zjXMk5F6hDs_TI7h1K9HeLFUE1CFX9jgIa9uR-PwsQSAd90kWHH4QFp8Bcu_TsALCHP5SUgDhf7XJeoaKrrD5hGeHyFboEnM6a-Rb3KyLQp-GyAEqd_tQGHaB4qicMgUAKwoLET4uXPjhD_asmmfIwtKHtbcKx94jv-XPN1PKaADmlpIwcwhgsmsSof-26HN0SKfrYECTp-frr7-8zQAqHG-Mt-0yIHudY_ZLTlO3_ZYXKsuxOpneanwNOz1IvQecIhIT8a4WWQKqyFavkQCej8dKxgmGyP1zAcefWwRFw7wc

Jó kis vita, de ebben a gemenciek alulmaradtak.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 15:58 
Tag (494)

Csatlakozott: 2020 máj. 10 19:50
Id:372424(N)
pusi írta:
Akkor lehet eredményt elérni, ha közösségi oldalakon megjelenik, sokan látják, sokan osztják. Akkor kínossá válik annak akinek a felelőssége .Nem tudnád gólyás FB csoportban osztani?
A 40 gólyafészek kicsit gyanús. Bizonyára nem nézték meg mindet. Viszont hárítani a problémát, arra jó szöveg. Azt sem értem, hogy Gemencben ennyire ne lenne táplálék. Ha más nem, béka biztosan van. Abban is biztos vagyok, hogy vannak jó és rossz gólyaszülők. Illetve a rossz, az nem éppen jó kifejezés, fiatal lehet, rutintalan, nem olyan élesek még az ösztönei, mint egy idős gólyának. Láttuk már a költésnél, hogy nem váltották egymást rendesen.

Írtam egy bejegyzést a FB-on is: Novák Marianna vagyok fehér cica profilképpel, és nyilvánosan osztottam, terjed nagy gyorsasággal!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Fekete gólya - Gemenc, Keselyűs - Tóbiás és Sára
HozzászólásElküldve: 2020 jún. 05 15:35 
Tag (78045)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:372423(N)
Akkor lehet eredményt elérni, ha közösségi oldalakon megjelenik, sokan látják, sokan osztják. Akkor kínossá válik annak akinek a felelőssége .Nem tudnád gólyás FB csoportban osztani?
A 40 gólyafészek kicsit gyanús. Bizonyára nem nézték meg mindet. Viszont hárítani a problémát, arra jó szöveg. Azt sem értem, hogy Gemencben ennyire ne lenne táplálék. Ha más nem, béka biztosan van. Abban is biztos vagyok, hogy vannak jó és rossz gólyaszülők. Illetve a rossz, az nem éppen jó kifejezés, fiatal lehet, rutintalan, nem olyan élesek még az ösztönei, mint egy idős gólyának. Láttuk már a költésnél, hogy nem váltották egymást rendesen.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3887 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 130  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

107,782,042 Megtekintve


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség