Pontos idő: 2024 ápr. 19 10:41

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 781 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 17 21:46 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:84682(N)
Görény és menyét között hezitálok, de mivel nem látom szemből (nem látszik a fehér melkasa, has, de a fején sem egyértemű) és a méret alapján mindkettő lehet nem tudom, majd nézd meg a videót holnap és hátha neked egyértelműbb lesz.

holsderteufel írta:
Csak egy buta kérdés: nem valami nyest, vagy hermelin, esetleg menyét járt arrafelé? egy görény képes fölmászni oda?


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 17 19:22 
Tag (2398)

Csatlakozott: 2008 dec. 09 16:04
Id:84648(N)
Csak egy buta kérdés: nem valami nyest, vagy hermelin, esetleg menyét járt arrafelé? egy görény képes fölmászni oda?


Vissza a tetejére
  OfflineProfil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 17 19:15 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:84644(N)
Nagyon érdekes ez az egész ügy, mindenesetre már törölhetjük a "szemét" és "rohadt" jelzőt a görény előtt. Nyilvánvalóan megérezte a bagoly, hogy nincs élet a tojásokban, lehet, hogy itt lett volna az idő, hogy kikeljenek, vagy legalább is valamilyen mocorgást halljon a tojásokból, és mivel ez nem következett be, megette őket. Az állatvilágban nincs felesleges hulladék, mindent hasznosítani kell. Ez a legtermészetesebb dolog a világon.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 17 19:08 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:84638(N)
Először is ki kell javítanom magam, egész pontosan az első hiányos információk alapján téves volt a következtetés, mivel még nem nézte végig apa a felvételeket, csak annyit látott, hogy egy görény bent van egész éjjel, és hiányoznak a tojások, majd hívott engem, hogy egy szemét görény megette a tojásokat, és nincs bent a bagoly az oduban… Szóval kicsit olyan ez, mint mikor egy feltört kirakatú kisvárosi ABC előtt sétál el két kisebbségi hegedűművész, és az arra járőröző rendőrök, azonnal beviszik őket tettenérés címén… Vagyis, hogy a konkrétumokra térjek visszatekerve a felvételeket a kezdetekig, kiderült, hogy a probléma 04.09-én indult, az egyik tojáson látszik, hogy be van horpadva, és nappal a bagoly fel is töri és megeszi, Döbbenten tekergettem ide oda, de kitakarta a bagoly a tettét és nem láttam, volt e benne fióka, záptojás volt, esetleg elpusztult a hím és már napok óta nem kapott kaját? Efféle gondolatok között keresgéltem tovább, és másnap újabb tojást bontott fel, de itt már látszik, hogy semmi nincs a tojásban, úgy értem fióka nincs, csak egy adag csúszós, taknyos, már tojásnak sem nevezhető massza folyik az odu fenekén, és az tojó azt próbálja felnyalogatni. (2. fotó jobb szeme alatt a földönlévő csillogó trutyi) Szóval már javában két záptojás mínuszban voltunk mire megjött a görény, igaz ekkor félelmében nagyon elviharzott a bagoly, és csak reggel jött vissza, tehát tutira kihültek a tojások is, de a görény nem tudta feltörni őket, és csak aludt mellettük egyet, másnap a bagoly visszajött és feltört még kettőt, tehát végül csak 1 maradt, de azokban se láttam, hogy lett volna valami. 1 napot még visszaült arra az egy szem tojásra, de éjjel kiment és reggelre nem jött vissza, ma este majd apáék értesítenek visszajön e, én most nem aludtam fent.
Ma körbedrótoztam a fát, hogy ne tudjon felmenni az oduig semmi. Kb 10m magasan csináltam egy tölcsér alakú akadályt, úgyhogy az atom biztos.
Hogy miért ette meg a bagoly a tojásokat? Nem tudom, egyetlen egy gondolatom van, de ha van jobb ötletetek várom. A hím nem pusztult el, előző éjjel kapott 1 egeret 1 cinkefélét, én arra tudok csak gondolni, hogy megfagytak a tojások, mert sajnos az első héten még vastagon voltak -15 fok reggelenként, és ugye ő minden este kiment egy 30-40 percre, az meg egy ilyen kis tojásnak elég lehet -15-ben hogy megfagyjon.
Alternatív magyarázatokat szívesen fogadok.
Holnap teszek fel videókat a www.vadonline.hu-ra, de most megyek moziba, csaó


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 16 21:44 
Tag (7035)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 09 10:32
Hely: Budapest
Id:84398(N)
Én is nagyon sajnálom. De Ditkének igaza van, ilyen az állatvilág. Egyik helyen öröm, másikon bánat. :(

_________________
A kutyák, akikkel megosztható a létezés, különös és csodálatos lények,s nem lehet teljes az élet kutya nélkül... Gerald Durrell


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 16 20:31 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:84354(N)
Másodköltéssel időben nem vagyunk elcsúszva, az egerek mennyiségétől függ, hogy nekikezdenek e újra, és abból idén jól állunk, a kérdés az, mekkora trauma volt ez a bagolynak, és hogy hol próbálkozik második körben itt vagy máshol...

ebpiaf írta:
Sejtem, Gergő, nem is azt mondtam, hogy örülj ennek, csak próbáld meg nem végleges katasztrófaként értékelni. Nem tudom, hogy lesz-e másodköltés, szerintem ahhoz elég késő van, de nem találtam erre vonatkozó adatot, bármi lehetséges. Nagyon ne bízzál idén macskabagoly fiókákban. Remélem, a következő fészekalj - akár az idén, akár jövőre - kárpótol majd a mostani csalódásért.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 16 20:23 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:84349(N)
Sejtem, Gergő, nem is azt mondtam, hogy örülj ennek, csak próbáld meg nem végleges katasztrófaként értékelni. Nem tudom, hogy lesz-e másodköltés, szerintem ahhoz elég késő van, de nem találtam erre vonatkozó adatot, bármi lehetséges. Nagyon ne bízzál idén macskabagoly fiókákban. Remélem, a következő fészekalj - akár az idén, akár jövőre - kárpótol majd a mostani csalódásért.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 16 20:17 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:84344(N)
Nem tudok örülni, cefetül magam alatt vagyok...

ebpiaf írta:
Hát hmmmmm..... sajnálom a tojásokat, de az a "rohadt" görény is csak éhes volt. A mókuska szelleme viszont most némi elégtételt érezhet. Hát ez a körforgás. Mindig sajnálnunk kell valakit, de ugyanakkor mindig örülhetünk is valaminek. Számtalanszor megtörténik, csak nem tudunk róla.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 16 19:49 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:84337(N)
Hát hmmmmm..... sajnálom a tojásokat, de az a "rohadt" görény is csak éhes volt. A mókuska szelleme viszont most némi elégtételt érezhet. Hát ez a körforgás. Mindig sajnálnunk kell valakit, de ugyanakkor mindig örülhetünk is valaminek. Számtalanszor megtörténik, csak nem tudunk róla.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 16 19:26 
Tag (18845)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 21:27
Id:84329(N)
TGergo30 írta:
Egy rohadt görény megete a tojásokat :-( nem lesznek kisbaglyok, pedig már csak 4 volt a kelésig.

Ez nem jó hír :(
Sajnálom.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 16 19:24 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:84328(N)
Egy rohadt görény megete a tojásokat :-( nem lesznek kisbaglyok, pedig már csak 4 volt a kelésig.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 11 18:15 
Tag (7035)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 09 10:32
Hely: Budapest
Id:82799(N)
Asszem én nem fogok mókust tartani, mert nem értek hozzájuk, azért köszi. :) Örülök, ha jól érzi magát a kis Bubu. Esetleg néha hozhatnál képet róla.

_________________
A kutyák, akikkel megosztható a létezés, különös és csodálatos lények,s nem lehet teljes az élet kutya nélkül... Gerald Durrell


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 11 17:59 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:82797(N)
A fogságban született csíkos mókusok, jól megvannak, sokkal kisebb helyen tartják őket az emberek, de én szeretem, ha jó nagy helye van legyen az bármilyen állat, itt kedvére rohangál, más is lett a mókus 2 napja mióta kint van, az oduba már behordott magának alomnak valót, kedvére rohangál, a kezemből eszik, igaz csak a gyümölcsők izgatják fel annyira, hogy odajöjjön, de akkor már nagyon kezes, majd ha 2-3 nap múlva már teljesen megszokta a ketrecet akkor bemegyek hozzá, fontos, hogy 6-7 hetesen elkezdje szokni a gazdája kezét, mert később már sokkal nehezebb szelídíteni. Illetve ha venni akarsz te vagy más, kizárólag tenyésztőtől kicsit szabad venni (ha kell tudok ajánlani), mert kereskedésekben többnyire vadon befogott hím egyedek vannak, amik nem fogják megszokni a ketrecet sosem, és a tenyeredbe se fognak beleülni kajálni, sokkal inkább harapdálni. Illetve nagy testű mókusok kevésbé szelídek. Mondják a kereskedésben, hogy vegyél hímet, mer az mozgékonyabb, ami igaz is alapból (de nem úgy ahogy ők mondják), a náluk lévő egyedek idegesek azért mozognak annyit, és sosem nyugszanak meg. Én 4 napja foglalkozom BUBU-val, de már odajön a ketrechez ha odateszem a kezem, ha simogatom nem megy el, és ha csak ülök a ketrec előtt és mozdulatlanul bambulok, odajön a ketrec felőlem levő részéhez, kidugja a nóziját, szagolgat és letáborozik az én oldalamon, nem egy sarokba elbújva...
Szóval szerintem jól érzi magát.

gin írta:
Még azt szeretném megkérdezni, hogy szerinted jól érzi majd magát bezárva?


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 11 11:56 
Tag (7035)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 09 10:32
Hely: Budapest
Id:82733(N)
Még azt szeretném megkérdezni, hogy szerinted jól érzi majd magát bezárva?

_________________
A kutyák, akikkel megosztható a létezés, különös és csodálatos lények,s nem lehet teljes az élet kutya nélkül... Gerald Durrell


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 10 21:46 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:82670(N)
Igen már régen akartunk, imádom a mókusokat, Londonban a Hide parkban szabadon lévő mókusokat tudsz úgy etetni, hogy felmásznak a combodra, ha letérdelsz hozzájuk, nagyon sokat szórakoztam ott velük, csak a rákcsáló a házban kis ketrecben nekem valahogy nem ok, de mivel a szibériai mókus téli álmot alszik és simán megvan -20 fokban is télen és a teraszon elfér egy nagyobb ketrec is amiben jól érzi magát...

gin írta:
Gergő és tuképp hogy jött ez a mókus ötlet? Már régóta szerettél volna?


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 10 10:25 
Tag (7035)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 09 10:32
Hely: Budapest
Id:82534(N)
Gergő és tuképp hogy jött ez a mókus ötlet? Már régóta szerettél volna?

_________________
A kutyák, akikkel megosztható a létezés, különös és csodálatos lények,s nem lehet teljes az élet kutya nélkül... Gerald Durrell


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 19:38 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:82366(N)
Remélem, nem a macskabagoly ágya elé "medvebőrnek"! :twisted:
Apropó, mi van a mi kis vámpírjainkkal? Hány tojás van? Persze megelégszem azzal az öttel, amit már írtál. :mrgreen:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 17:45 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:82350(N)
Lány, mivel jövő tavasszal szeretnék kismókusokat.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 17:05 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:82338(N)
Akkor sok sikert a szelidítéshez! Tényleg, az még azt hiszem nem írtad, hogy fiú vagy lány? Biztos jó dolga lesz nálad, gondolom, egy csomó mindent utána is olvasol, hogy mi a jó neki.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 15:45 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:82330(N)
Sajnos másik mókust nem lehet mellé, mert ők magányosan élnek, és csak párzáskor tűrik meg egymást, és egy ilyen ketrecben kinyuvasztaná a lány a fiút. Harapni egyelőre nem harap, még fél de minden nap idomítom, mondhatni úgy viselkedik mint egy félrecsúszott kis kurva, nem a pénzért, hanem a kajáért bármire hajlandó. :-) Ha adok neki narancsot, almát vagy kivit akkor engedi, hogy megsimogassam, egyébként félős és elmegy, de az is lehet hogy csak nagyon egységsugarú az agya és ha kaja van a közelben akkor kikapcsolnak a félelemért felelős központok. :-) de viccet félre, sajnos ők haraphatnak, ezért fontos, hogy ilyen kis korban már szokják az ember kezét, hogy az kaját ad, nem veszélyeztet, úgyhogy napi 1-2 órát szoktatom ahhoz, hogy ott vagyok, ha valami nagyon finomat adok neki azt minidg kézből kell elvennie, akkor megsimogatom, vagy elveszem finoman tőle a kaját és visszaadom...remélem megszelídül ahogy kell, és nem lesz harapós. Mindenesetre tudni kell hol a határ, egy mókust sosem foghasz meg, csak engedheted, hogy a tenyeredbe üljön kajálni, ha akar...

ebpiaf írta:
Ebben a faházban lakik? Assszta! Tényleg nagyon klassz! Mászhat, bújkálhat. Kellene mellé még egy mókuska, nem? Csak hogy ne unatkozzon. Nem harap? Mármint nem az ételt, hanem amúgy. Nagyon aranyos! :P


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 12:22 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:82299(N)
Ebben a faházban lakik? Assszta! Tényleg nagyon klassz! Mászhat, bújkálhat. Kellene mellé még egy mókuska, nem? Csak hogy ne unatkozzon. Nem harap? Mármint nem az ételt, hanem amúgy. Nagyon aranyos! :P


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 11:20 
Tag (7035)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 09 10:32
Hely: Budapest
Id:82292(N)
:D :D Aztamindenit!! Tényleg klassz kis kéglije van! Majd ha nagyobb lesz, ki is engeded a ketrecből? Igen, köszi a képeket!

_________________
A kutyák, akikkel megosztható a létezés, különös és csodálatos lények,s nem lehet teljes az élet kutya nélkül... Gerald Durrell


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 11:03 
Tag (18845)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 21:27
Id:82282(N)
Tündéri ez a mókuska!
Az "otthona" előtt le a kalappal, minden benne van amire egy mókuskának
szüksége lehet.
Köszi a fotókat.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 11:00 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:82279(N)
Csatolmány:
BUBU a szállítóketrecben.jpg
BUBU a szállítóketrecben.jpg [ 148.37 KiB | Megtekintve 14558 alkalommal. ]

Csatolmány:
BUBU-lak.jpg
BUBU-lak.jpg [ 159.45 KiB | Megtekintve 14558 alkalommal. ]


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 09:17 
Tag (7035)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 09 10:32
Hely: Budapest
Id:82235(N)
Juj! De aranyos lehet!! Én is szeretnék! :mrgreen: Gergő tényleg hozzál róla képet, légyszi!

_________________
A kutyák, akikkel megosztható a létezés, különös és csodálatos lények,s nem lehet teljes az élet kutya nélkül... Gerald Durrell


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 08:05 
Tag (18845)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 21:27
Id:82212(N)
Gergő, egy fotót tényleg hozhatnál a kis aranyosról.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 09 05:06 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:82116(N)
Biztos nagyon helyes kis állatka. Amíg a kamera nem lesz meg, legalább egy fotót hozzál róla! :P
Lehet, hogy később annyira kezes lesz, hogy egy zárt szobában néha ki is engedheted.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 ápr. 08 22:18 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:82113(N)
Tudom semmi köze az oldalhoz, de azért elmondom, mert minket nagyon feldob. Vettem egy szibériai mókust 6 hetes, olyan kis aranyos, minidg felvidít, még kicsit félős, de tegnap már elvette a narancsot a kezemből...
Ma megjött a ketrece 190x110x70cm, úgyhogy szép nagy helye lesz. Majd lehet teszek bele egy kamerát. :-)


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 25 21:50 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:78379(N)
holsderteufel írta:
TGergo30 írta:
Raktam fel frissítéseket a bagoly oduba is meg a vadakhoz is, sajnos tegnap fent felejtettem a pendriveom a Mátrában, úgyhogy ezek még csak a hétvégi frissítések, azóta 5 tojásnál tartunk.

Te jó ég! Bagolyinvázió lesz! Gergő, ha valamelyiket kilökik a fészekből a többiek, én átvenném fölnevelés céljából...De tényleg...Érte is mehetek...

Ha kiesik, felveszem a snowboardos bukóm és visszamászok vele az oduig, de azért kössz a felajánlást. Sajnos nem túl sanszos, hogy mind az 5 tojásból felnőtt bagoly lesz, de azért remélem megteszik amit lehet. Péntektől vasárnapig fent vagyunk, és hétközben is fel szoktam ugrani egy este, úgyhogy résen leszek ha történik valami extra, illetve ha netán tényleg leesne valamelyik mikor ki akar jönni felig kész tollazattal, akkor szerencsére egy kb 2m magasan lévő ágra esne, amin már egy rakás másik ág egy összefüggő réteget alkot, olyan mint egy nagy gólyafészek, szóval nem kerülne a földre.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 25 19:25 
Tag (2398)

Csatlakozott: 2008 dec. 09 16:04
Id:78307(N)
TGergo30 írta:
Raktam fel frissítéseket a bagoly oduba is meg a vadakhoz is, sajnos tegnap fent felejtettem a pendriveom a Mátrában, úgyhogy ezek még csak a hétvégi frissítések, azóta 5 tojásnál tartunk.

Te jó ég! Bagolyinvázió lesz! Gergő, ha valamelyiket kilökik a fészekből a többiek, én átvenném fölnevelés céljából...De tényleg...Érte is mehetek...


Vissza a tetejére
  OfflineProfil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 781 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  

107,996,170 Megtekintve


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség