Pontos idő: 2024 márc. 28 20:54

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 781 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 30 23:23 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:18863(N)
Gergő, klassz a videó! És nagyon örülök, hogy kicseleztétek a vadászokat. Bárcsak soha egyetlen vadat se sikerülne lőniük sehol sem.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 30 22:46 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:18858(N)
Ok, jöhettek elkel a segítség. :-)
Ősszel szavadon foglak. :-)
baby63 írta:
Szuper a videó! Mekkorákat döf a mamán a "pici"!
Gergő! Megyünk mi is vaddisznót riasztani! Már kitárgyaltuk egyszer itt, hogy nagy mulatság lenne, ha a szarvas, vaddisznó visszalőne!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 30 22:31 
Tag (19678)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 15:34
Id:18855(N)
Szuper a videó! Mekkorákat döf a mamán a "pici"!
Gergő! Megyünk mi is vaddisznót riasztani! Már kitárgyaltuk egyszer itt, hogy nagy mulatság lenne, ha a szarvas, vaddisznó visszalőne!

_________________
Gólyafészkek története>>>


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 30 21:59 
Tag (77918)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:18842(N)
Nagyon klassz ezt nézni. A borjú elég követelőző, de a mama haláli nyugis.
Nagyon tetszik a vadászat előkészítése.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 30 21:53 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:18838(N)
A vadászokat mi is eléggé utáljuk. Az idei évben sajnos elég sok új vadász került a környékünkre, és eléggé érezhető is lett. Tavaly folyamatosan szürkületkor már ott voltak a vadak minden nap. Idén sokkal később jöttek és, sokkal óvatosabbak voltak, meg nem is áltak össze olyan nagy rudlikba mint szoktak. Sokat voltak zavargatva a vadászok által, de az idei hajtás nem sikerült nekik túl jól. 3 éve egy decemberi hajtáskor lőttek 32 disznót, 1-2 év kellett mire megint volt vaddisznó a környéken.
Feltöltöttem megint egy videót, egy szarvastehén, ami odahozta a borját egész nyáron és sokszor szoptatta is a háznál.




A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TGergo30 2009 máj. 25 07:33-kor.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 30 20:51 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:18793(N)
Most leesett az állam. Azért ilyen embereknek engedélyt kiadni.... Nem szeretem a vadászokat.... Mi a jó abban,..... áh, hagyjuk.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 30 19:43 
Tag (77918)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:18743(N)
Gergő, minden szavaddal egyetértek. A vadászoktól én is jobban félek mint a vaddisznótól. Félelmetesnek tartom a kapzsi össze-vissza lövöldözést. (tisztelet a kivételnek) Ha hétvégén meglátom, hogy vonulnak a vadászok kocsijai, inkább nem madarazok azon a területen. Egy olyan erdőbe pedig ahol hallatszik a lövöldözés, be sem mennék. Nem biztos, hogy kijönnék élve.
Még mindig nem tértem napirendre a januári eset felett, amikor egy vadász szürkegémre célzott, és a társa mondta neki, hogy hagyja békén. Egyszerűen nem tudta, hogy mire lő.

Az éjszakai mufflonos videó volt a legjobb, ahol szemben álltak, de mind tetszett.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 30 11:02 
Tag (7035)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 09 10:32
Hely: Budapest
Id:18659(N)
Hát Gergő! Én is húznék a Mátrába péntek este, ha a helyedben lennék! (De szerencsére nem vagyok, mondod Te! :mrgreen: )

Asszem Veled nagyon jól jártunk! Tök klassz képeket hoztál! Szerintem senkit nem zavar, sőt(!), ha ilyen érdekes dolgokat mesélsz! ;)

_________________
A kutyák, akikkel megosztható a létezés, különös és csodálatos lények,s nem lehet teljes az élet kutya nélkül... Gerald Durrell


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 20:18 
Tag (77918)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:18525(N)
HŰŰŰŰŰŰŰŰŰ !!! De jó topik! Itt szuper dolgok vannak! Ezeket még kicsit nyugisabb időben alaposan átmazsolázom.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 16:14 

Id:18455(N)
TGergo30 írta:
Persze saját, a hétvégi ház udavrában áll két nagy fenyő és azok között van egy etetőm, amiben egész télen etetünk 1-2 zsák napraforgó elfogy :-). Szén, kék, barátcinke, csuszka, ritkábban megyvágó, tavasztól nagyon sok zöldike, citromsármány, tövisszúró gébics jár oda

Ó, a helyzet abszolút ismerős, csak az "én" házam a Bükkben van. :) Sajnos, annyira gyakran nem vagyunk ott, hogy rendszeresen etessek, meg főképp jó időben és nyáron fordulunk elő. Persze azért akkor kapnak egy "kis" nasit... :roll:


Csatolmányok:
Resize of IMG_2118.JPG
Resize of IMG_2118.JPG [ 36.75 KiB | Megtekintve 15028 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 15:36 
Tag (18845)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 21:27
Id:18438(N)
Gergő! Aranyosak a madárkáid!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 15:01 
Tag (19678)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 15:34
Id:18425(N)
Gergő!
Próbáld egy picit kisebb méretben feltenni a képet, mert szétcsúszik az oldal. Köszönöm!
Egyébként nagyon szép felvételek!

_________________
Gólyafészkek története>>>


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 14:42 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:18417(N)
Csatolmány:
DSC_0024.jpg
DSC_0024.jpg [ 152.13 KiB | Megtekintve 15006 alkalommal. ]
ajsa írta:
Nagyon érdekeseket írsz, azért ez is megérne egy misét, illetve beszélgetést. Bevallom, a vadászoktól is félek kissé, ebből a szempontból, még nappal is. És én is hallottam sajnos hasonlókat, mint amiket leírsz a vadászattal kapcsolatban.

Én ősszel egy kocacsapatot láttam, nem túl közelről, de nem bántam. Meglepően gyorsak voltak, egészen meredek részen szaladtak felfelé. Jó messziről hallottuk már a csörtetést, így volt idő megállni, figyelni.

Egyébként az avatarod saját fénykép?


Persze saját, a hétvégi ház udavrában áll két nagy fenyő és azok között van egy etetőm, amiben egész télen etetünk 1-2 zsák napraforgó elfogy :-). Szén, kék, barátcinke, csuszka, ritkábban megyvágó, tavasztól nagyon sok zöldike, citromsármány, tövisszúró gébics jár oda.
Csatolmány:
DSC_0028.jpg
DSC_0028.jpg [ 71.41 KiB | Megtekintve 15035 alkalommal. ]
Csatolmány:
DSC_0664.jpg
DSC_0664.jpg [ 108.72 KiB | Megtekintve 15006 alkalommal. ]
Csatolmány:
DSC_0668.jpg
DSC_0668.jpg [ 90.98 KiB | Megtekintve 15005 alkalommal. ]
Csatolmány:
DSC_0665.jpg
DSC_0665.jpg [ 88.52 KiB | Megtekintve 15002 alkalommal. ]


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára TGergo30 2009 márc. 29 16:41-kor.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 14:23 

Id:18412(N)
TGergo30 írta:
ajsa írta:
TGergo30 írta:
Hello Ajsa!

Muflonokat szerencsére elég könnyen lehet látni, mivel nappal is nyugodtan mozognak, főleg a napos domboldalakat keresik. Ősszel érdekes ez jobban, mikor 50-100 fős nyájakban mennek lejjebb a hegyről. Olyankor nagyon érdekes dolgokat lehet látni.

Húha. Érdekes, amit írsz, olyasmit még sosem láttam. Tény, hogy nyáron magasan voltak, leginkább 800 m közelében és felette. Gyakorlatilag a gerinc körül mozogtak.

Vaddisznót ősszel láttam, de bevallom, én félek tőlük. :) Egyébként ilyenkor télen vadásszák őket?


Nem kell tőlük félni, általában menekülnek amint meglátnak, két eset van mikor gond lehet. Az egyik ha sebzett vaddal találkozol, mert az neked jöhet. Másik pedig ha kis malacait védő koca úgy érzi, hogy nem tud elfutni a malacokkal. Első reflex a menekülés, de ha erre nem lát esélyt feléd fordulhat. Nappal egyébként esélytelen, de éjjel is igen kicsi az esély rá. Igaz én már másztam fára apámmal malacos koca elől, de az jó móka volt. Amitől inkább van okod félni este az erdőben az a vadász. Igaz ugyan, hogy csak úgy lőhetne ha tisztán lát és elbírálja a vadat, de ez a gyakorlatban sokszor a lőnek mindenre ami mozdul elv szerint zajlik. Egyébként most már csak vadkanra lehet vadászni egészen őszig, hogy nyugodtan tudják nevelni a malacokat a kocák. Ősszel meg télen hajtóvadászatok alkalmával lövik őket halomra sajnos kocát, malacot, kant vegyesen. A vadászat sajnos egyre inkább státuszszimbólum, és pénzhez kötődik, ezen vadászoknak pedig fogalmuk sincs róla mit bírna el a terület, mit lehet kilőni mit nem. Na de ez már egy másik hosszabb eszmecsere lenne és nem is ide tartozik.

Nagyon érdekeseket írsz, azért ez is megérne egy misét, illetve beszélgetést. Bevallom, a vadászoktól is félek kissé, ebből a szempontból, még nappal is. És én is hallottam sajnos hasonlókat, mint amiket leírsz a vadászattal kapcsolatban.

Én ősszel egy kocacsapatot láttam, nem túl közelről, de nem bántam. Meglepően gyorsak voltak, egészen meredek részen szaladtak felfelé. Jó messziről hallottuk már a csörtetést, így volt idő megállni, figyelni.

Egyébként az avatarod saját fénykép?


Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 14:01 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:18409(N)
ajsa írta:
TGergo30 írta:
Hello Ajsa!

Muflonokat szerencsére elég könnyen lehet látni, mivel nappal is nyugodtan mozognak, főleg a napos domboldalakat keresik. Ősszel érdekes ez jobban, mikor 50-100 fős nyájakban mennek lejjebb a hegyről. Olyankor nagyon érdekes dolgokat lehet látni.

Húha. Érdekes, amit írsz, olyasmit még sosem láttam. Tény, hogy nyáron magasan voltak, leginkább 800 m közelében és felette. Gyakorlatilag a gerinc körül mozogtak.

Vaddisznót ősszel láttam, de bevallom, én félek tőlük. :) Egyébként ilyenkor télen vadásszák őket?


Nem kell tőlük félni, általában menekülnek amint meglátnak, két eset van mikor gond lehet. Az egyik ha sebzett vaddal találkozol, mert az neked jöhet. Másik pedig ha kis malacait védő koca úgy érzi, hogy nem tud elfutni a malacokkal. Első reflex a menekülés, de ha erre nem lát esélyt feléd fordulhat. Nappal egyébként esélytelen, de éjjel is igen kicsi az esély rá. Igaz én már másztam fára apámmal malacos koca elől, de az jó móka volt. Amitől inkább van okod félni este az erdőben az a vadász. Igaz ugyan, hogy csak úgy lőhetne ha tisztán lát és elbírálja a vadat, de ez a gyakorlatban sokszor a lőnek mindenre ami mozdul elv szerint zajlik. Egyébként most már csak vadkanra lehet vadászni egészen őszig, hogy nyugodtan tudják nevelni a malacokat a kocák. Ősszel meg télen hajtóvadászatok alkalmával lövik őket halomra sajnos kocát, malacot, kant vegyesen. A vadászat sajnos egyre inkább státuszszimbólum, és pénzhez kötődik, ezen vadászoknak pedig fogalmuk sincs róla mit bírna el a terület, mit lehet kilőni mit nem. Na de ez már egy másik hosszabb eszmecsere lenne és nem is ide tartozik.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 13:39 

Id:18404(N)
TGergo30 írta:
Hello Ajsa!

Muflonokat szerencsére elég könnyen lehet látni, mivel nappal is nyugodtan mozognak, főleg a napos domboldalakat keresik. Ősszel érdekes ez jobban, mikor 50-100 fős nyájakban mennek lejjebb a hegyről. Olyankor nagyon érdekes dolgokat lehet látni.

Húha. Érdekes, amit írsz, olyasmit még sosem láttam. Tény, hogy nyáron magasan voltak, leginkább 800 m közelében és felette. Gyakorlatilag a gerinc körül mozogtak.

Vaddisznót ősszel láttam, de bevallom, én félek tőlük. :) Egyébként ilyenkor télen vadásszák őket?


Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 13:32 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:18403(N)
Hello Ajsa!

Muflonokat szerencsére elég könnyen lehet látni, mivel nappal is nyugodtan mozognak, főleg a napos domboldalakat keresik. Ősszel érdekes ez jobban, mikor 50-100 fős nyájakban mennek lejjebb a hegyről. Olyankor nagyon érdekes dolgokat lehet látni.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 13:28 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:18402(N)
Egyik kedvenceim, ez a 2 koca egész nyáron odajárt hozzánk a 7 malacával, hétről hétre néztük, hogy nőnek fel, sajnos belőlük is csak 1 koca meg 4 malac maradt meg tél végére. Remélem idén is jönnek majd.



Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 13:24 

Id:18401(N)
Nyáron a Bükkben láttam muflonokat. Egy gidát és a mamát sikerült egészen közelről megfigyelni, anyuka annyira el volt foglalva a csalánevéssel. :D Kiderült, annak a hegynek a tetején lakik a csapat, többször találkoztunk arra velük. Kecskeszerűen mekegnek egyébként. :)


Vissza a tetejére
   
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 11:10 
Tag (18845)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 21:27
Id:18370(N)
Szia Tgergő! Nagyon tetszettek a vidik :D


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 10:41 
Tag (19678)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 15:34
Id:18361(N)
Szia, Gergő!
Köszöntelek én is a fórumon!
Szuper videókat hoztál! Köszönjük!
Várjuk a többit is! :P

_________________
Gólyafészkek története>>>


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 10:27 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:18355(N)
Nagyon klassz videók, köszönjük TGergő.
Remélem, a madárodúba is beköltözik "valaki" hamarosan.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 09:58 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:18349(N)
Egy-két új videó:

Vaddisznók-malacos koca (összel még 2 koca nevelt 8 malacot, 1 koca 3 malac maradt, ennyit arról hogy szelektálnak a vadászok)

Muflonok nappal

Muflonok éjjel

Szarvasbika


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 08:32 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:18326(N)
Szia Gin!

Pesten dolgozok biztonságtecnika vonalon de péntek este húzok fel a Mátrába, tehát igen hobby, de felhasználom amit lehet a melóból.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek kis hazánkból!
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 00:23 
Tag (7035)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 09 10:32
Hely: Budapest
Id:18254(N)
Szia Gergő! Hobbiból madarazol? Mert nagyon hozzáértőnek tűnsz. :)

_________________
A kutyák, akikkel megosztható a létezés, különös és csodálatos lények,s nem lehet teljes az élet kutya nélkül... Gerald Durrell


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 29 00:20 
Tag (238)
Avatar

Csatlakozott: 2009 márc. 25 21:21
Hely: Budapest/Mátra
Id:18253(N)
Az üveglapot pusztán tűzvédelmi szempontból raktam be, az infrák ugyanis melegednek némiképp. Nem jelentős, de ha pl bevinnének valami fészekanyagot amit nem sikerül a legjobban elhelyezni és valami fűkalász felérne az infráig, vagy a kamera paneljára (ez ugyanis egy kibelezett dome kamera, tehét kint van a panelon minden), és mivel túl sok a fa az erdőben ;-) illetve minden féle bogár pókháló stb elől is "hermetikusan" lezárt térben van a kamera nem egy légtérben nyitott résszel.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 28 20:48 
Tag (6949)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 07 21:06
Id:18147(N)
Szia Gergő !

A második videó azért nem nézhető meg mert nincs kiterjesztése a file-nak, illetve lehet hogy van, de nálam az alábbi módon indul csak el a felvétel.

Jobb egér gombbal kattintás a link-re

Cél mentése másként

A név végére oda kell írni, hogy .avi, tehát szarvasrudli.avi

Utána le kell menteni, és az intézőből elintdítva láthatóvá válik a videó.

_________________
"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki errõl nem tud, és megvalósítja."
(Albert Einstein)


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 28 20:37 
Tag (9881)

Csatlakozott: 2008 dec. 08 11:19
Hely: Budapest
Id:18144(N)
Szia TGergő!
Örülök, hogy ránktaláltál, érezd jól magad itt. A szarvasos videó nagyon klassz! A másikat nem tudtam megnézni, de majd jön a szakértő, és megoldja.
Odúval kapcsolatban azt tudom elmondani, hogy tavaly május elsején odúellenőrzést tartottunk egy kis erdőben, és kb. 15 odúból 10 foglalt volt, némelyikben még csak tojás, másokban pedig már 1-2 napos cinegefiókák voltak. A fiókák kikelési ideje kb. 2 hét. Tehát visszaszámolva április közepén tojják le a tojásokat, még "visszább" számolva talán április elejétől hordják az odúba a bélésanyagot. Tehát jó, ha már nem nagyon van abajgatva a kihelyezett odú. A magasság nyugodtan lehet 4-5 méter is, mi is rúddal szedtük le a fákról ellenőrzés alkalmával.
Videót közvetlenül ide csak meghatározott helyekről tudsz feltenni a video gombbal, ezek leírását megtalálod a gyakorlóban, tegnap volt róla szó, azt hiszem.
Az odúkra nem szükséges ülőfát tenni, a cinegefélék nagyon jól meg tudnak kapaszkodni anélkül is, és a többi madár szintén. Persze ha van, nyilván kihasználják.
A fotódon látható odú teljesen megfelelő a cinegéknek.
Én is kérdezek: miért kellett üveglapot tenni a kamera elé?


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 28 20:31 
Tag (18845)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 21:27
Id:18141(N)
Szia Tgergő! A második videót nem tudtam megnézni, de ha van még hasonló, akkor hozzad bátran. Köszi!
Sajnos a kérdéseidre a választ nem tudom, kezdő vagyok. :(


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Rejtett kamerás felvételek hazánkból
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 28 20:22 
Tag (77918)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:18135(N)
Szia TGergő! A kérdéseidre a választ nem tudom, de nagyon tetszettek az őzek. Gondolom ez egy békés balhé volt. Ha van még ilyen jöhet!!!! Vevők vagyunk rá.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 781 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  

105,684,086 Megtekintve


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség