Pontos idő: 2024 ápr. 19 00:12

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3803 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 127  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 21 22:19 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:334329(N)
Visszaolvastam a Loodusos fórumot, ma egy kiabálásokkal teli nap volt, számtalanszor hallották mindkét fiókát, plusz a szülőket is, volt nem egy "hal dal" is, szóval úgy néz ki, rendben élik az életüket.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 21 07:40 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334281(N)
Felébredt a kicsi. Már kéri a reggelit. Hű de kiabál. :D :D :D


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 21 07:05 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334280(N)
hajnalmadar írta:
Szívesen!
Arra nem is gondoltam, hogy esetleg még etetik a fiókákat, nem nekik kell egyedül megbirkózniuk a hallal.
A nagyobbik fiókát is szokták hallani azok, akik sokat ülnek a képernyő előtt, szokták is írni. Épp ma reggel írtak le egy jópofa családi jelenetet: a két kis sas kiabált, hogy ők már ennének, a szülők meg visszakiabáltak, hogy ők viszont még aludnának :) Szóval ma reggel is hallották mindkettőt, és nem is először.

Jaj de jóóó! :D :romance-kisscheek:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 20 21:20 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:334260(N)
Magdi írta:
Köszönjük szépen Hajnalmadár ezt a megható, szép videót. :romance-kisscheek:
Annyira jó szülő ez a saspapa.

Talán tényleg a kiabálástól lihegett annyira ez a drága madár, vagy lehet hogy izgatott is volt, hogy hol fogja megtalálni a fiókáját vagy fiókáit.
Azt én sem értem, hogy miért nem válaszolt a kicsi a papa kiabálására.
Vajon nagyjából egy helyen tartózkodik a kicsi, vagy elrepülget, elkódorog? Akkor viszont csak kellene valahogy jeleznie a szülőknek, hogy hol, merre van.

Az nem lehet, hogy talán most is segít a papa, vagy a mama a kicsinek az evésben?
Jó lenne tudni, hogy a nagyobbik fióka is megvan, és neki is visz a papa vagy a mama ennivalót. Persze azért mert nem halljuk a hangját, azért reméljük hogy ő is megvan, csak ő mindig is csöndesebb volt mint a kicsi. Azért jó lenne róla is tudni, hogy él és egészséges.


Szívesen!
Arra nem is gondoltam, hogy esetleg még etetik a fiókákat, nem nekik kell egyedül megbirkózniuk a hallal.
A nagyobbik fiókát is szokták hallani azok, akik sokat ülnek a képernyő előtt, szokták is írni. Épp ma reggel írtak le egy jópofa családi jelenetet: a két kis sas kiabált, hogy ők már ennének, a szülők meg visszakiabáltak, hogy ők viszont még aludnának :) Szóval ma reggel is hallották mindkettőt, és nem is először.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 20 20:26 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334253(N)
hajnalmadar írta:
Ez is egy szép videó. A papa érkezik a fészekbe egy hallal, és hangosan kiabál. Utána olyan hangosan lihegett, hogy meglepődtem, ilyen még sosem hallottam egy sastól. Aztán elrepült a tegnapi irányba, és még bőven úton volt, mikor a kicsi hangos kiabálása hallatszott, ahogy előre örült a halnak, aztán meg hallatszott a hangján, hogy meg is kapta. A Looduskalenderen ezt a kiáltozást ötletesen "fish song"-nak nevezték el, vagyis "hal dal"-nak.
https://youtu.be/Yr8oYHnMdYE

Köszönjük szépen Hajnalmadár ezt a megható, szép videót. :romance-kisscheek:
Annyira jó szülő ez a saspapa.

Talán tényleg a kiabálástól lihegett annyira ez a drága madár, vagy lehet hogy izgatott is volt, hogy hol fogja megtalálni a fiókáját vagy fiókáit.
Azt én sem értem, hogy miért nem válaszolt a kicsi a papa kiabálására.
Vajon nagyjából egy helyen tartózkodik a kicsi, vagy elrepülget, elkódorog? Akkor viszont csak kellene valahogy jeleznie a szülőknek, hogy hol, merre van.

Az nem lehet, hogy talán most is segít a papa, vagy a mama a kicsinek az evésben?
Jó lenne tudni, hogy a nagyobbik fióka is megvan, és neki is visz a papa vagy a mama ennivalót. Persze azért mert nem halljuk a hangját, azért reméljük hogy ő is megvan, csak ő mindig is csöndesebb volt mint a kicsi. Azért jó lenne róla is tudni, hogy él és egészséges.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 20 20:15 
Tag (78054)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:334248(N)
hajnalmadar írta:

A másik: vajon hogy tudja megenni a halat? Ül egy ágon, és a lábával leszorítja a halat? Elég nagy mutatvány lehet egy fiatal sasnak, aki még a fészekben is csak épp elkezdett önállóan enni.


Nem tudom elképzelni. Biztosan ugyanúgy etetik, mint az észt sast.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 20 16:49 
Tag (23581)
Avatar

Csatlakozott: 2010 szept. 19 11:18
Hely: Budakalász
Id:334223(N)
Nagyon megható a papa viselkedése. Szerintem azért lihegett olyan nagyon, mert hatalmas hangerővel, és sokáig kiabált. nem is vett levegőt. És megnyugtató, hogy halljuk imádott sasókáink hangját. Szerintem amikor már jobban tudnak repülni, magasabbra, akkor vissza fognak térni a fészekbe is.

_________________
Ameddig az emberek azt gondolják, hogy az állatok nem éreznek, addig az állatoknak azt kell érezniük, hogy az emberek nem gondolkodnak.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 20 15:50 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:334221(N)
pusi írta:
hajnalmadar írta:
Ez is egy szép videó. A papa érkezik a fészekbe egy hallal, és hangosan kiabál. Utána olyan hangosan lihegett, hogy meglepődtem, ilyen még sosem hallottam egy sastól. Aztán elrepült a tegnapi irányba, és még bőven úton volt, mikor a kicsi hangos kiabálása hallatszott, ahogy előre örült a halnak, aztán meg hallatszott a hangján, hogy meg is kapta. A Looduskalenderen ezt a kiáltozást ötletesen "fish song"-nak nevezték el, vagyis "hal dal"-nak.
https://youtu.be/Yr8oYHnMdYE


Nem lehetséges, hogy azért liheg, mert izgatott? Azért gondolom, mert közben nagyon figyel. Esetleg a kicsi mindig máshol van, és meg kell keresnie, honnan jön a hang.


Lehet, bár csak találgatni tudunk. Viszont még valamit nem értek: a papa nagyon hangosan kiabált, és én nem hallottam, hogy a fióka válaszolt volna. Csak akkor kezdett el kiáltozni, mikor a papa már közel volt hozzá. Miért nem jelezte neki, hogy hol van? Vagy jelezte, csak olyan halkan, hogy nem hallatszott?

A másik: vajon hogy tudja megenni a halat? Ül egy ágon, és a lábával leszorítja a halat? Elég nagy mutatvány lehet egy fiatal sasnak, aki még a fészekben is csak épp elkezdett önállóan enni.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 20 11:56 
Tag (78054)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:334214(N)
hajnalmadar írta:
Ez is egy szép videó. A papa érkezik a fészekbe egy hallal, és hangosan kiabál. Utána olyan hangosan lihegett, hogy meglepődtem, ilyen még sosem hallottam egy sastól. Aztán elrepült a tegnapi irányba, és még bőven úton volt, mikor a kicsi hangos kiabálása hallatszott, ahogy előre örült a halnak, aztán meg hallatszott a hangján, hogy meg is kapta. A Looduskalenderen ezt a kiáltozást ötletesen "fish song"-nak nevezték el, vagyis "hal dal"-nak.
https://youtu.be/Yr8oYHnMdYE


Nem lehetséges, hogy azért liheg, mert izgatott? Azért gondolom, mert közben nagyon figyel. Esetleg a kicsi mindig máshol van, és meg kell keresnie, honnan jön a hang.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 20 11:21 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:334209(N)
Ez is egy szép videó. A papa érkezik a fészekbe egy hallal, és hangosan kiabál. Utána olyan hangosan lihegett, hogy meglepődtem, ilyen még sosem hallottam egy sastól. Aztán elrepült a tegnapi irányba, és még bőven úton volt, mikor a kicsi hangos kiabálása hallatszott, ahogy előre örült a halnak, aztán meg hallatszott a hangján, hogy meg is kapta. A Looduskalenderen ezt a kiáltozást ötletesen "fish song"-nak nevezték el, vagyis "hal dal"-nak.
https://youtu.be/Yr8oYHnMdYE


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 20 08:23 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:334203(N)
Magdi írta:
Köszönjük szépen Hajnalmadár. :romance-kisscheek:

Amikor még a fészekben volt a két kis sas, én is megfigyeltem, hogy más a hangjuk. Mindig a kicsi sipákolt éktelenül, a nagyobbik csöndesebb volt, és másmilyen volt a hangja.


Nagyon szívesen!

De jó, hogy megfigyelted, akkor tényleg elhihetjük a Loodusosoknak, hogy mindkettőjüket hallották. Ezek szerint ez is egy normális fészekelhagyási módszer, csak eddig nem ezzel találkoztunk. Lehet, hogy tényleg nem fognak visszajönni többet, de a hangjukból ítélve tökéletesen el vannak látva. Gondolom, ilyen fészekből való kiesés is gyakrabban fordul elő, mint sejtettük, de ha elég nagy a fióka, akkor megoldja a dolgot, mint itt is a kicsi. A másik fészeknél nem tudom, mi lett volna; elvileg ott is etethette volna a szülő, de azért ott rizikósabb lett volna, hogy életben marad-e a kicsi, főleg, hogy alig volt ennivaló.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 20 08:09 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334202(N)
hajnalmadar írta:
Áthozom ide a linket a Társalgóból, amit Gizuska igazából meg akart osztani.
https://www.youtube.com/watch?v=WXFKIN-qhIw

Azért is örvendetes videó, mert pont az történik rajta, amit a Loodus-os fórumban leírtak, hogy tegnap is, ma is jött az egyik szülő a fészekre, karmában egy hallal, aztán elrepült vele a mező felé, és rövid idő múlva világosan hallhattuk valamelyik fióka örvendezését, hogy "halat kaptam, halat kaptam!" :)

A visongósnak a kicsit szokták tippelni, merthogy az fiú, és a fiúk meg a lányok másképp kiáltoznak a sasoknál - nem tudom, tényleg így van-e, de leírtam. Amennyire értettem, mindkettőjüket hallották már kiabálni, úgyhogy valószínűleg rendben van minden. Bár én sem bánnám, ha egyszer újra a fészken láthatnám őket.

Köszönjük szépen Hajnalmadár. :romance-kisscheek:

Amikor még a fészekben volt a két kis sas, én is megfigyeltem, hogy más a hangjuk. Mindig a kicsi sipákolt éktelenül, a nagyobbik csöndesebb volt, és másmilyen volt a hangja.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 19 21:34 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:334186(N)
Áthozom ide a linket a Társalgóból, amit Gizuska igazából meg akart osztani.
https://www.youtube.com/watch?v=WXFKIN-qhIw

Azért is örvendetes videó, mert pont az történik rajta, amit a Loodus-os fórumban leírtak, hogy tegnap is, ma is jött az egyik szülő a fészekre, karmában egy hallal, aztán elrepült vele a mező felé, és rövid idő múlva világosan hallhattuk valamelyik fióka örvendezését, hogy "halat kaptam, halat kaptam!" :)

A visongósnak a kicsit szokták tippelni, merthogy az fiú, és a fiúk meg a lányok másképp kiáltoznak a sasoknál - nem tudom, tényleg így van-e, de leírtam. Amennyire értettem, mindkettőjüket hallották már kiabálni, úgyhogy valószínűleg rendben van minden. Bár én sem bánnám, ha egyszer újra a fészken láthatnám őket.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 19 19:42 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334174(N)
Gizuska írta:
https://www.youtube.com/watch?v=ck4PpABAUmw

Gizuska, ez az egyik gyerek volt?


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 19 17:42 
Tag (8165)
Avatar

Csatlakozott: 2015 ápr. 17 18:50
Hely: Keszthely
Id:334170(N)
https://www.youtube.com/watch?v=ck4PpABAUmw

_________________
"Senki sem fog emlékezni rád a titkos gondolataidért" G.G.Marquez


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 19 15:39 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334160(N)
pusi írta:
Hozott egy nagy halat, de most sem várt. Továbbvitte.

Köszönjük a képet Pusika. Én nem láttam, mert a kislányokkal vagyok elfoglalva most.

Akkor lehet, hogy vitte a gyerekeknek a halat. Reméljük, hogy azért nem hallani most a hangját a kicsinek, mert nem éhes. A nagyobbik fióka meg akkor sem volt olyan kiabálós mint a kicsi, amikor a fészekben voltak.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 19 14:24 
Tag (78054)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:334156(N)
Hozott egy nagy halat, de most sem várt. Továbbvitte.


Csatolmányok:
2018-07-19_142332.jpg
2018-07-19_142332.jpg [ 117.87 KiB | Megtekintve 6941 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 19 12:50 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334150(N)
hajnalmadar írta:
Az előbb hallottam az egyik fiókát sipítozni a távolból. Sőt, most is kiabál az egyik, de olyan messziről, hogy alig hallani. Szerintem megvannak mindketten, és időnként jelentkeznek.

Adja az ég, hogy tényleg meglegyen mind a két kis sas, épségben, egészségben! Bár láthatnánk is őket! :pray:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 19 11:32 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:334142(N)
Az előbb hallottam az egyik fiókát sipítozni a távolból. Sőt, most is kiabál az egyik, de olyan messziről, hogy alig hallani. Szerintem megvannak mindketten, és időnként jelentkeznek.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 19 10:58 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334138(N)
Itt most csend van, sehol senki. :(


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 20:42 
Tag (23581)
Avatar

Csatlakozott: 2010 szept. 19 11:18
Hely: Budakalász
Id:334097(N)
Jó híreket hoztatok! Jajj, de örülök! :D :D :D

_________________
Ameddig az emberek azt gondolják, hogy az állatok nem éreznek, addig az állatoknak azt kell érezniük, hogy az emberek nem gondolkodnak.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 20:40 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:334096(N)
De jó, de jó! A kicsi megtanult repülni!


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 19:49 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334087(N)
Gizuska írta:
https://www.youtube.com/watch?v=Y3wVEFbjswI
De jóóó! úgy veszem ki, hogy a kis barátunk röpdös !!! :D :D

Jaj de jóóóóó! És a hang is az ő hangja volt szerintem. :D :D :D Köszönjük szépen Gizuskám, és Pusikám, Neked is köszönjük szépen a videókat és a képet.
Most már tényleg nagyon reménykedek, hogy a kicsi megvan, csak azt nem értem, hogy ha ő az, és már repülni is tud, akkor miért nem megy a fészekbe. :think:
De jó lenne, ha a másik kis sas is meglenne épen és egészségesen! :pray:
Bárcsak láthatnánk őket még egyszer együtt a fészekben! :pray:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 19:38 
Tag (8165)
Avatar

Csatlakozott: 2015 ápr. 17 18:50
Hely: Keszthely
Id:334086(N)
https://www.youtube.com/watch?v=Y3wVEFbjswI

De jóóó! úgy veszem ki, hogy a kis barátunk röpdös !!! :D :D

_________________
"Senki sem fog emlékezni rád a titkos gondolataidért" G.G.Marquez


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 13:48 
Tag (78054)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:334079(N)
Hangok. Az első nem sthil fűrész az fix.





Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 12:19 
Tag (78054)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:334076(N)
Magdi, ne adjuk fel! Ő sem adja. Hozott ebédet is.


Csatolmányok:
2018-07-18_121809.jpg
2018-07-18_121809.jpg [ 127.46 KiB | Megtekintve 6885 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 07:00 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334052(N)
pusi írta:
Azt hiszem csak találgatás folyik. A hangokból nehéz megítélni, mert ki tudja hány sasfészek van itt.Bízzunk benne, hogy életben vannak, mert ha ki is repültek, ők még nem hiszem hogy tudnak szerezni kaját. Talán amikor fél hallal érkezik, akkor etetett valahol, és a másiknak hozta volna a többit.

Azt hiszem én is, hogy a chat-elők is csak próbálnak találgatni, mindenki reménykedik, és nagyon akar hinni, bízni benne, hogy megvan valahol a két kis sasgyerek, mint ahogy mi is. Csak már kezd a remény halványulni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 04:47 
Tag (78054)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:334047(N)
Magdi írta:
pusi írta:
Órákig vár a hallal. Nem értem.

Ezek szerint mégsem tudják, hogy hol vannak a gyerekek. :( :( :(


Azt hiszem csak találgatás folyik. A hangokból nehéz megítélni, mert ki tudja hány sasfészek van itt.Bízzunk benne, hogy életben vannak, mert ha ki is repültek, ők még nem hiszem hogy tudnak szerezni kaját. Talán amikor fél hallal érkezik, akkor etetett valahol, és a másiknak hozta volna a többit.

Most megjött és eszi a tegnapi maradékot.


Csatolmányok:
2018-07-18_044232.jpg
2018-07-18_044232.jpg [ 124.75 KiB | Megtekintve 6877 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 21:22 
Tag (51060)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:334041(N)
pusi írta:
Órákig vár a hallal. Nem értem.

Ezek szerint mégsem tudják, hogy hol vannak a gyerekek. :( :( :(


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 20:51 
Tag (78054)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:334034(N)
Magdi írta:
pusi írta:
Megette a halat. Azt hittem elviszi a gyerekeknek.

Nem értem őket. Ha a szülők esetleg megtalálták a fiókákat, akkor miért nem viszik oda nekik a halat? :( :( :(


Órákig vár a hallal. Nem értem.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3803 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 127  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

107,901,444 Megtekintve


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség