Pontos idő: 2024 márc. 28 19:18

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3782 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 127  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 15 11:29 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333842(N)
Most megint folyamatos sipogás hallható. Talán ez az egyik kis sas hangja. :pray:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 15 09:33 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333835(N)
hajnalmadar írta:
Ma reggel végre azt írják, hogy egy sasfióka hangosan kiabál és eleséget kér, valószínűleg a kisebb. A szülők meg jönnek-mennek a fészekbe-fészekből, tehát meg kellett, hogy hallják a kiabálást.

Jaj Hajnalmadár, bárcsak megtalálnák őt a szülők és etetnék, meg a másik fiókát is! Annyira jó lenne tudni, hogy épen úszta meg a kiesést a kicsi, nincs baja fizikailag! :pray: És azt is jó lenne tudni, hogy a nagyobbik fióka is megvan és egészséges!

Pusikám, nem hinném, hogy nem mind a két szülő várná vissza a fiókáit, de én sem értem a videón látható dolgot.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 15 07:17 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:333831(N)
Ma reggel végre azt írják, hogy egy sasfióka hangosan kiabál és eleséget kér, valószínűleg a kisebb. A szülők meg jönnek-mennek a fészekbe-fészekből, tehát meg kellett, hogy hallják a kiabálást.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 15 05:42 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:333828(N)
Ismétlődik ez a jelenet, amit nem értek. Nem mind a két szülő várja vissza a fiókákat?



Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 20:58 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333815(N)
pusi írta:
Az a hang nagyon szívhez szóló. :(

Igen. :( :(


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 20:46 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:333810(N)
Az a hang nagyon szívhez szóló. :(


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 20:40 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333808(N)
pusi írta:
Itt van a két szülő. Hívják a gyereket? halljátok?

Igen Pusika. Most jött a papa.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 20:35 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:333806(N)
Itt van a két szülő. Hívják a gyereket? halljátok?


Csatolmányok:
2018-07-14_203448.jpg
2018-07-14_203448.jpg [ 200.04 KiB | Megtekintve 6151 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 20:07 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:333804(N)
Magdi írta:
Hajnalmadár, nagyon szépen köszönjük, hogy utánanézel a Loodus-on a dolgoknak! Sejtettem, hogy ez nem kevés idő. Irtó rendes dolog Tőled, hogy a sok munkád mellett szakítasz időt erre is.


Szívesen, Magdi, de azért nem olyan rengeteg sok idő utánanézni. Csak van, hogy tényleg annyi a munka, hogy még ehhez sem jutok hozzá, de ha valami történés van, igyekszem időt szakítani rá. Mondjuk most épp hiába, mert sajnos semmi fejlemény nincs...


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 19:52 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333802(N)
pusi írta:
Érdekes, hogy a papa még mindig vár. Olyan hihetetlen, hogy nem megy el. Nem adja fel. Talán jók az ösztönei, és azt súgják, hogy érdemes várni.

Várni csak a nagyobbik fiókára várhat, a kicsit meg kellene keresni. Ő még nem tudott repülni. De a nagyobbikért is aggódok, neki is még csak az első kirepülése volt, és azóta nem jött vissza. :cry:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 19:10 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:333800(N)
Magdi írta:
pusi írta:
Még mindig vár, több mint 3 óra telt el. Ha a fióka a közelben lenne, talán odamenne, vagy hallatszana valamilyen kommunikáció köztük. Nagyon félek, és ne legyen igazam, de nehezen bízom benne, hogy él a fióka, vagy mozgásképes.

Én is nagyon félek ettől. :cry: És a másik fióka is eltűnt. :cry:


Azt hiszem a másik már elég jól repült. Nagyon sokat gyakorolt. Remélem nincs baja.

Érdekes, hogy a papa még mindig vár. Olyan hihetetlen, hogy nem megy el. Nem adja fel. Talán jók az ösztönei, és azt súgják, hogy érdemes várni.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 19:02 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333799(N)
pusi írta:
Még mindig vár, több mint 3 óra telt el. Ha a fióka a közelben lenne, talán odamenne, vagy hallatszana valamilyen kommunikáció köztük. Nagyon félek, és ne legyen igazam, de nehezen bízom benne, hogy él a fióka, vagy mozgásképes.

Én is nagyon félek ettől. :cry: És a másik fióka is eltűnt. :cry:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 18:07 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:333794(N)
Még mindig vár, több mint 3 óra telt el. Ha a fióka a közelben lenne, talán odamenne, vagy hallatszana valamilyen kommunikáció köztük. Nagyon félek, és ne legyen igazam, de nehezen bízom benne, hogy él a fióka, vagy mozgásképes.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 17:50 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333793(N)
pusi írta:
Magdi, én nem tudom megállapítani, hogy a kicsi sas hangja-e. Egy ilyen hatalmas erdőben nagyon nagy a hangzavar, nagyon sokféle hang hallatszik. Biztosan közte van az ő hangocskája, de képtelen vagyok kiszűrni az a sipákolást, amit a fészekben hallottunk tőle.

Az az igazság Pusika, hogy én se, csak amikor huzamosabban hallottam azt a halk kis sipákolásfélét, akkor gondoltam, hogy talán a kicsi hangját hallani, de egyáltalán nem vagyok benne biztos.

Meg kellene próbálni azt a fordítást, amit Hajnalmadár ír, csak idő kéne hozzá, hogy elmélyedjek benne, hogy hogyan is kell csinálni.
Próbálgattam a hozzászólásokból én is soronként, illetve egy-egy hozzászólást bemásolni a Chromban megnyitott lett-magyar szótárba beírva fordítgatni, de az iszonyúan macerás, időigényes.

Hajnalmadár, tényleg a mama hozta azt a darab húst, mert azt éppen láttam is, és tényleg hívta is a fiókáit. Nagyon sokáig várakozott mielőtt megette volna amit hozott.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 16:58 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:333791(N)
hajnalmadar írta:

Pusi, próbáltad google-fordítóval? A linket is be lehet illeszteni a fordítóba, és a másik oldalon megnyomni, hogy Fordítás. Akkor megjelenik az egész weboldal, képestül, mindenesetül, csak magyar fordításban. .


Ez jó ötlet, köszönöm.Hozzászólásonként raktam be eddi, az elég macerás volt.

Magdi, én nem tudom megállapítani, hogy a kicsi sas hangja-e. Egy ilyen hatalmas erdőben nagyon nagy a hangzavar, nagyon sokféle hang hallatszik. Biztosan közte van az ő hangocskája, de képtelen vagyok kiszűrni az a sipákolást, amit a fészekben hallottunk tőle.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 16:55 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:333790(N)
Azt írták, hogy a mama hozta a darab húst, és még hívta is a fiókákat. Talány, hol lehetnek...


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 16:53 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:333789(N)
pusi írta:
Azt nem értem, hogy ha Chrom-mal nézek weboldalt, lefordítja, a LK fórumot miért nem? Fórumokat egyáltalán nem fordít, és nincs is ilyen opció az eszközök között sem.


Pusi, próbáltad google-fordítóval? A linket is be lehet illeszteni a fordítóba, és a másik oldalon megnyomni, hogy Fordítás. Akkor megjelenik az egész weboldal, képestül, mindenesetül, csak magyar fordításban. Tavaly így kutattam a finn oldalakon, mikor szegény kis halászsas kiesett és nem találták.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 16:18 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333787(N)
Most hallani a távolból valami halk sipogást, de nem tudom megítélni, hogy a kicsi hangja-e, vagy valami más madáré. :(


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 15:47 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333785(N)
Még mindig várja a gyerekeket, nem ette meg a hozott kaját sem.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 15:45 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:333784(N)
Ezek szerint ő sem tudja, hol a gyerek.


Csatolmányok:
2018-07-14_154451.jpg
2018-07-14_154451.jpg [ 201.99 KiB | Megtekintve 6067 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 15:43 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:333783(N)
Nagyi írta:
mar nem irok hireket, ugysem teszed be, rajottem bizonyara megterhelo pluszmunka neked..


Hoztad mindig Nagyika, köszönjük neked is, LP-nek is.

Igazad van Hajnalmadár, fölösleges emberi tulajdonságokkal felruházni őket, és ítéletet mondani úgyszintén. Ráadásul álszent dolog is részünkről, mert örvendezünk ha kap enni a kis sas, ugyanakkor az a kis pelyhes fióka, aki élelemként lett feltálalva, az életét adta. Ha őt néztük volna egy webkamerán akkor a sast gyűlöltük volna amikor elrabolja, de haragszunk a ragadozóra akkor is, ha nem hoz eleséget. Természetes, hogy érzéseket vált ki a viselkedésük nálunk, de el kell fogadni, mert az életbemaradáshoz szükséges cselekedeteket nem lehet morálisan mérlegre tenni.

Köszönjük Hajnalmadár, hogy hozol a LD-ről híreket, és Toninak is a jó linkeket.

Azt nem értem, hogy ha Chrom-mal nézek weboldalt, lefordítja, a LK fórumot miért nem? Fórumokat egyáltalán nem fordít, és nincs is ilyen opció az eszközök között sem.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 15:30 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333782(N)
Itt van az egyik szülő, azt hiszem a mama. Hozott valami ennivalót a gyerekeknek.
Már fél órája várja a fiókáit, hívta is őket. :( :( :(
Csatolmány:
2018-07-14_144913.jpg
2018-07-14_144913.jpg [ 104.72 KiB | Megtekintve 6011 alkalommal. ]

Csatolmány:
2018-07-14_150206.jpg
2018-07-14_150206.jpg [ 110.83 KiB | Megtekintve 6011 alkalommal. ]


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 13:58 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333778(N)
hajnalmadar írta:
Megnéztem a Loodus-os fórumot, még mindig nincs nyoma a fiókáknak. A papa hozott egy halat, előtte pár percig nézegetett, várta a fiókák jelentkezését, aztán enni kezdett. Mikor megette, utána megint körülkémlelt egy darabig, végül elrepült.
Azt tippelik, talán a fiókákban is az a "félénk gén" van, mint az anyjukban, hogy nagyon érzékenyek az emberi tényezőre, és ezért hallgatnak? Merthogy tegnap, mikor Janis Kuze megjelent, a nagyobbik valószínűleg ezért repült ki, mert megijedt az ember megjelenésétől. És a kicsi is megrémülhetett valahol lejjebb üldögélve. Reménykedjünk, hogy hamarosan elkezdik hívni a szüleiket. Egy-két napot kibírnak táplálék nélkül (szegények amúgy is edzettek ebben), de jobb lenne, ha nem kellene éhezniük, amikor lenne is táplálék, amit a papa hoz.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Hajnalmadár, nagyon szépen köszönjük, hogy utánanézel a Loodus-on a dolgoknak! Sejtettem, hogy ez nem kevés idő. Irtó rendes dolog Tőled, hogy a sok munkád mellett szakítasz időt erre is. Mégegyszer nagyon köszönjük Neked! :romance-kisscheek:

Toni, Neked is köszönjük szépen a linkeket. :romance-kisscheek:

Nyitva van hagyva nálam a gépen mind a két lett saskamera. Reggel óta abban reménykedek, hogy hátha hallok olyan hangokat, amiből tudom, hogy valamelyik fészekbe visszajött valamelyik sas, vagy meghallom a kicsi hangját. Időnként rá is nézek főzés közben a kamerákra, de hiába. :( :( :(


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 10:55 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:333773(N)
toni írta:
Én tavasz óta vidéken vagyok, nem is akarok visszamenni Pestre csak októberben.
Összekerestem néhány közvetlen fórum linket a sasokról és fekete gólyákról, ezeknél is visszaolvastam. Beillesztem ide, ha ismeritek, akkor bocs . Annyi kényelmetlenség van, hogy az utolsó oldalra kell klikkelni, az a legfrissebb hír. Ha beregisztrálunk, akkor nincs ilyen gond.


Köszi szépen, Toni. Mindig egy csomó időm rámegy, mire megtalálom ezeket a fórumokat, most meg tálalva van egy helyen :)

Jó lehet vidéken, békésebb, mint Pesten. Vagy ez csak egy sztereotípia? De az írásodból ítélve jól érzed ott magadat, ugye?


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 09:56 
Tag (394)
Avatar

Csatlakozott: 2009 jan. 09 19:11
Hely: Budapest III., és Jászszentandrás
Id:333772(N)
Magdi írta:
pusi írta:
Nagyon. Csak még egyszer a fészekben mindkettőt. Mit nem adnék érte. :(

Én is Pusika. :( :( :( :(

Toni, ha hiszed, ha nem, tegnap délután gondoltam Rád, amikor jöttem haza a melóból. Az jutott eszembe, hogy az idén nem láttam azt a gyönyörű virágú fát (a nevét mindig elfelejtem), ami az előtt a ház előtt van, ahol Te laksz. És erről meg az jutott eszembe, hogy mi lehet Veled, hogy olyan rég nem jelentkeztél.

Pusika, nyitva van nálam is a lett saskamera, de én sem hallom a hangját se, és a testvére sem jött vissza a fészekbe. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A másik lett fészekbe se jött vissza a sasgyerek. :( :(

Gizuska, időnként tényleg lehet hallani valami halk kis sipogást, de nem tudom biztosan, hogy az nem-e valami más madárnak a hangja. Jaj bárcsak Neked lenne igazad, és a kicsi sas hangja lenne, és ha ő az, akkor bárcsak a szülők is rátalálnának mielőbb! :pray: :pray: :pray:

Szia Magdi, az a fa vadcseresznye. Én tavasz óta vidéken vagyok, nem is akarok visszamenni Pestre csak októberben.
Összekerestem néhány közvetlen fórum linket a sasokról és fekete gólyákról, ezeknél is visszaolvastam. Beillesztem ide, ha ismeritek, akkor bocs . Annyi kényelmetlenség van, hogy az utolsó oldalra kell klikkelni, az a legfrissebb hír. Ha beregisztrálunk, akkor nincs ilyen gond.
https://www.looduskalender.ee/forum/vie ... start=5200
https://www.looduskalender.ee/forum/vie ... start=4960
https://looduskalender.ee/forum/viewtop ... start=2480
https://looduskalender.ee/forum/viewtop ... start=1780
https://looduskalender.ee/forum/viewtop ... &start=540


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 09:32 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:333768(N)
Megnéztem a Loodus-os fórumot, még mindig nincs nyoma a fiókáknak. A papa hozott egy halat, előtte pár percig nézegetett, várta a fiókák jelentkezését, aztán enni kezdett. Mikor megette, utána megint körülkémlelt egy darabig, végül elrepült.
Azt tippelik, talán a fiókákban is az a "félénk gén" van, mint az anyjukban, hogy nagyon érzékenyek az emberi tényezőre, és ezért hallgatnak? Merthogy tegnap, mikor Janis Kuze megjelent, a nagyobbik valószínűleg ezért repült ki, mert megijedt az ember megjelenésétől. És a kicsi is megrémülhetett valahol lejjebb üldögélve. Reménykedjünk, hogy hamarosan elkezdik hívni a szüleiket. Egy-két napot kibírnak táplálék nélkül (szegények amúgy is edzettek ebben), de jobb lenne, ha nem kellene éhezniük, amikor lenne is táplálék, amit a papa hoz.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 09:15 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:333767(N)
"léha, önző sasmama..." Ne kezdeményezzük az ENSZ-nél, hogy állítsanak fel bíróságot a fiókáiknak kevés táplálékot hozó madárszülők, és a testvérüket a fészekből kilökő madárfiókák számára? Biztos életfogytiglant kapnának a ma hatályos törvények szerint. A hernyók viszont mindenhol megennék a termést, mert a világ összes kakukkja is rács mögé kerülne magánlaksértés és testvérgyilkosság miatt...

Szóval tekintsük állatnak az állatokat és ne aggassunk rájuk emberi tulajdonságokat, és ne várjunk el tőlük emberi erkölcsöt. Nevetséges - és nagyon idegesítő. Az ember persze nem tudja teljesen kivonni magát az érzései alól, magamban egy kicsit én is kiakadtam, mikor kilökte egyik fióka a másikat, mert rossz volt látni, meg kicsit mindig kiborulok, mikor élő halat kezd tépni a sas, de megbeszélem magammal, hogy ez a természet rendje, el kell fogadni. Különben csak kikészítem magamat - és másokat is - a fölösleges és alaptalan háborgással.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnalmadar 2018 júl. 14 09:33-kor.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 09:13 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:333766(N)
Köszönjük szépen Nagyika és La Pantera.

Egyik sasgyereket se látni egyik fészekben se. Nagyon aggódok a kiesett kicsi miatt. :cry: :cry: :cry:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 09:05 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:333765(N)
Sulvi az észt sasfióka. Aznap, mikor kirepült, Eszter nevű tagtársunk már írt róla a megfelelő fórumba.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lett rétisas fészek
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 14 08:28 
Tag (18330)
Avatar

Csatlakozott: 2010 szept. 19 19:13
Hely: Székesfehérvár
Id:333763(N)
Hozzászólás törölve. nem ebbe a fészekbe volt szánva.

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nagyi 2018 júl. 14 16:57-kor.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3782 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 127  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Lacka valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  

105,672,818 Megtekintve


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség