Pontos idő: 2024 ápr. 16 18:49

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: feketerigó fióka
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 25 10:40 
Tag (23575)
Avatar

Csatlakozott: 2010 szept. 19 11:18
Hely: Budakalász
Id:115969(N)
Szeretném megosztani veletek, nem mindennapi történetemet. Tavaly nyáron az almafámon lévő fészekből kiugrott egy feketerigó fióka. Alig vettem észre a barna földön. Kutya, macska van a kertben, ezért nem volt biztonságos kinthagyni őt
Kód:
[img][/img]
. Bevittem a lakásba. Kapott egy nagy dobozt, vettem neki csontkukacot, és egy csipesszel etetgettem. Időnként kapott fürdővizet is. Már kezdett repkedni, szeretettel landolt a fejemen. Aztán úgy gondoltam, ideje szabadon bocsájtani. Kivittem őt a kertbe, és elengedtem. Repült egy kört, és rászállt a diófára. Pihengetett, megint egy kör, és landolt a fejemen. Megetettem, immár teljesen szabadon, de már nem csipesszel. Ő csipegette a kukacokat a tálkából. Féltem éjszakára kint hagyni, és sikerült szerencsésen megfogni. Az éjszakát dobozában töltötte, másnap ismét elengedtem. Hívásomra mindíg odarepült hozzám. Már éjszakára is kint hagytam. A napi kukacadagját, vizét mindíg megkapta. Egy napon nagy vihart jósolt a meteorológia, gondoltam, be kéne hozni. De sikerül-e megfognom több napos szabadság után. Sikerült. Az éjszakát megint biztonságban töltötte, reggel ismét szabadság. No, három hétig hagyta, hogy gondoskodjak róla, és akkor eltűnt. Nem tudom, hogy életben maradt-e. Mindenesetre csodálatos élmény maradt számomra.

_________________
Ameddig az emberek azt gondolják, hogy az állatok nem éreznek, addig az állatoknak azt kell érezniük, hogy az emberek nem gondolkodnak.


Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  

107,558,343 Megtekintve


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség