Pontos idő: 2017 okt. 18 05:46

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 93791 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 3127  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 16:29 
Tag (60507)

Id:298938(N)
Nagyi írta:
Igen, de nem írjak ki melyik verziót. :mrgreen:
Tegnap, vagy tegnapelőtt még mind bejött.

Nézze meg legyen szíves mindenki.
Pusika, neked milyen verziójú FlasPlayer van fent?????

Van nekem Média Player, és mindjárt megpróbálom kibogarászni, hogy mi van még. Kicsit átrendezte Gyurma a gépem, de azért igyekszem megtalálni. Semmi nem úgy néz ki, mint régen.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 16:19 
Tag (12489)

Hely: Székesfehérvár
Id:298936(N)
Igen, de nem írjak ki melyik verziót. :mrgreen:
Tegnap, vagy tegnapelőtt még mind bejött.

Nézze meg legyen szíves mindenki.
Pusika, neked milyen verziójú FlasPlayer van fent?????

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 16:16 
Tag (60507)

Id:298935(N)
Nagyi írta:
Megbeszéltük mi hogy legyen és semmi sem lett úgy.
Hogy mi a francnak vannak megbeszélve dolgok, azt nem tudom.
Megüt a guta.

Ez minden családban így van.

Nálam jönnek a kamerák, nem látok változást. Valamilyen más lejátszót kér?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 16:00 
Tag (12489)

Id:298934(N)
Az összes MME-s kamera új program letöltését kéri. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 15:45 
Tag (12489)

Id:298933(N)
Jó vagyok, csak mérges.

Fakivágás lett odakint, az elszáradt diófát vágták ki, favágó, meg fiam, párom.
Megbeszéltük mi hogy legyen és semmi sem lett úgy.
Hogy mi a francnak vannak megbeszélve dolgok, azt nem tudom.
Megüt a guta.

Ma minden balul sikerül, egyedül a Püspökkenyerem lett fínom, be is laktam bánatomra belőle.

Szombathelyre megérkezett az első gólya. :D
http://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-vide ... her-golya/
Kissé viharvertnek tűnik, kissé nyúzott, de elfoglalta fészkét.
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 14:10 
Tag (60507)

Id:298931(N)
Én lisztből eszem a legtöbbet. Imádom a kenyeret, tésztát. Reggelire sült szalonna volt, aminek a zsírját sem hagytam veszni.

Sacika, jó étvágyat a palacsintához. Minden hétvégén sütöm Bence miatt, sokszor már elég lenne belőle, de azért megesszük végül. Egy jó kis francia palacsintára viszont vevő lennék.

Nagyika, jól vagy?

Nekem nagyon nem tetszenek a tiszacsegei tudósítások, illetve az a hangvétel ahogy hülyét csinálnak a kompkezelőből. Mindenütt csak "Jani", holott van neki teljes neve. Több fórumon viccesnek találják, ahogy ugrál gumicsizmában, és jókat röhögnek rajta.

http://www.haon.hu/video-olyan-trailert ... ne/3380311
Bizonyára egyszerűbb falusi ember, mint a trailert eszkábáló "művészek", de az érzelmi sivárság nem ott van. Nagy lelki szegénység lehet, ha már ebből a témából kell meríteni.

Na megyek összerakom a tárkonyos levest.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 13:32 
Tag (16579)

Hely: Budakalász
Id:298930(N)
pusi írta:
tengelic írta:

Pusikám, az a helyzet, hogy ami egészséges, az nem fínom.

Szerintem nagyon finom, csak szokatlan, mert máshoz vagyunk szokva. Én már harmadjára sütöm ezt a Nagyi-féle muffint.
Eleve az ételeinkben amit boltban veszünk, benne van az ízfokozó, amitől finom, de attól finom, hogy a központi idegrendszerre hat. Az emberek nagy része bizonyára a bolti pihe-puha kenyeret részesíti előnyben a nagyanyáink -féle tömörebb, kevésbé ízletes házikenyérrel.
Előzőben 17 féle anyag van. Szerintem érdemes kipróbálni a különböző lisztfajtákat, mert először biztosan nem finom, de nagyon meg lehet szeretni.[/quotT

Tökéletesen igazad van Pusika. csakhogy én nem is veszek általában olyan dolgokat, amik tele vannak ízfokozókkal. Jobban szeretem én magam elkészíteni a dolgokat, abban tudom, hogy mi van. Gyümölcsöket sem veszek az üzletekben, a zöldségekkel is csínján bánok. A fene tudja, milyen permetszer, ill. műtrágy volt a földben, amitől akkorára nőttek. Egyedüla liszt, amin nem nagyon tudok változtatni. De ennyi belefér szerintem. :lol:

Néha a leárazott felvágottból veszek. Bár tudom, hogy nem véletlenül nem romlanak meg. De ez ritkán van.

Hű, Saci! De jó programod van! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 13:23 
Tag (9657)

Id:298929(N)
Megyek a kozpontba palacsintafesztivalra. nyami. ezren sutik a palacsintat. rosszul is leszek. :lol: :lol: :lol: :lol:
pátok, majd jovok kipukkadva. :lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 12:09 
Tag (60507)

Id:298928(N)
tengelic írta:

Pusikám, az a helyzet, hogy ami egészséges, az nem fínom.

Szerintem nagyon finom, csak szokatlan, mert máshoz vagyunk szokva. Én már harmadjára sütöm ezt a Nagyi-féle muffint.
Eleve az ételeinkben amit boltban veszünk, benne van az ízfokozó, amitől finom, de attól finom, hogy a központi idegrendszerre hat. Az emberek nagy része bizonyára a bolti pihe-puha kenyeret részesíti előnyben a nagyanyáink -féle tömörebb, kevésbé ízletes házikenyérrel.
Előzőben 17 féle anyag van. Szerintem érdemes kipróbálni a különböző lisztfajtákat, mert először biztosan nem finom, de nagyon meg lehet szeretni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 11:54 
Tag (16579)

Id:298925(N)
Szép napot Szigetlakók!

Köszi a kedves köszöntést Gizuska! Igazán ránk férnemár egy kis napsütés. Nem jóez így. Nyirok, csontig hatoló, kellemetlen valami.

Pusikám, az a helyzet, hogy ami egészséges, az nem fínom. Én már régóta úgy döntöttem, hogy nem fogyózom, mert semmi értelme. Akárhogy szadizom magam, nem megy le semmi. Van egy kis fölösleg, de nem érdekel. Nem veszem el magamtól azt az egyedüli örömforrást, hogy jól essen egy étel.

De jó kis fészket találtál Mutu! De kéne rajta igazítani, mert tömény föld az egész.

Nálunk nincs probléma az oregánóval és a bazsalikommal. Szerencsére mindnyájan szeretjük. A pizzatésztába mindíg teszek bőségesen oregánót.

Legyen bajmentes és kellemes a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 11:43 
Tag (60507)

Id:298923(N)
Mutukám máris csinálom.

Sacek, lehet, hogy igazad van abban, hogy ha megveszünk egy szelet sütit a pékségben, az sokkal gazdaságosabb, mert nem sütünk egy tepsivel, amit többnyire meg is eszünk. ...de az alkotás! Te mondtad. :lol: Az az egésznek a java.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 11:22 
Tag (20312)

Hely: Budapest
Id:298922(N)
Pusi , találtam egy nagyon jó kis gólyakamerát, légy szives topikoljad meg :whistle:
http://info.feuchtwangen.net/webcam/storch.jpg

Csatolmányok:
1.jpg
1.jpg [ 62.44 KiB | Megtekintve 329 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 10:25 
Tag (9657)

Id:298920(N)
Na a csokit ki nem hagyom belole, de nem keserucsokit, hanem a Lidlben most van 34%-os. Nagyon jo sutibe. Nem megy szet,epp csak megpuhul es nem keseru. A narancshej kell bele. afony....meglatom.van egy zacsival,mert mindent megveszek a suteshez,aztan veszek valamit itt a peksegben es mar el is megy a kedvem a sutestol. :)

Imadom az olasz konyhat, a fuszereit,mindent, kiveve a tengeri cuccokat. Azt meghagyom masnak. A gorog bazsalikom tenyleg mas. Balcsin meg ultettem is a kis konyhakertembe, nem tudom mi van az ottani novenyekkel. Biztos tonkre mentek, mert Antalt nem erdekelte.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 09:54 
Tag (60507)

Id:298918(N)
Breeze írta:

Jo volt a muffin, ejjel egyszer keltem fel, de aludtam is vissza. Tenyleg zab ize van. :lol: :lol: :lol: :lol: de benne a csoki es a dio ellensulyozza. Egy kis narancshej reszeleket meg elbir.

Rengeteget reszeltem bele. Csoki helyett aszalt vörös áfonya. Tudom, hogy egy fehér lisztből készült süti más kategória, de amikor rátör az emberre a süti iránti vágy, ez teljesen jó. Érdemes teljes kiőrlésű lisztet használni, mert egészen más a beltartalmi értéke. Tele van vitaminokkal, ásványi anyagokkal. A tönköly pláne, mert nagy szelénforrás a pajzsmirigyeseknek, és vegyszermentes.
Jó ez a link, röviden leírja a liszteket: http://www.joegeszseget.hu/amit-a-lisztrol-tudni-kell

Szeretem a durumbúzát is, de annak még erősebb a mellékíze. Én nagyon kevés húst eszem, ezekben a lisztekben viszont van fehérje.
Családot nem igazán tudom rászoktatni.

Az oregano nekem az egyik kedvenc fűszer. Sajnos csak paradicsomos cuccokban jó. A bazsalikomot nem szerettem annyira, de tavaly vettem a piacon egy tő görög bazsalikomot, és az nagyon finom. Egészen pici levelei vannak. Más az aromája.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 09:30 
Tag (9657)

Id:298917(N)
Szisztok Szigetlakók!

Jo volt a kutyaszökés c. musor. Okosak ezek a mocskok. Ez klinika volt, ahol gyogyitjak oket,ugy,mint amikor Ninat felvittuk a klinikara es biztos vannak ott is allatkak amit allando felugyeletre biznak. Itt nagy volt a megfigyeles, de a kamera szeme mindent lat. :D Biztos nem allatkiserleti hely....akarok jobbat hinni a helyrol.
Igen aludtam, de fel kell kelnem ,mert varjak a nagyok a kajcsit, a betegeim meg a takaritast. Mar Cicus se teszi le a feneket, csak amikor tiszta a törölközö alatta. Napi 5-6 csere azert tuti van. Meg indig csip a csudaba, nem is ertem. Nem szocializalhato.

Jo volt a muffin, ejjel egyszer keltem fel, de aludtam is vissza. Tenyleg zab ize van. :lol: :lol: :lol: :lol: de benne a csoki es a dio ellensulyozza. Egy kis narancshej reszeleket meg elbir.

Pusika, nem nagy ugy a pizzaontet. Olyan az ize,mint a milanoi makaroninak hus nelkul. Lanyok nem szeretik az oreganot,bazsalikomot. Angi fejfajast kap a rozmaringtol.Szoval ok nem esznek ilyet,csak en,de magamnak nem fozok, inkabb hozatok egyet 100 evben egyszer.

A golyak jo nagy feszket erdemelnenek,mint Tomaszowban. Ott aztan van hely 5 lurkonak is. Ezek a femkarimak mar fizikailak is megengedik, hogy nagy legyen a feszek, de miert nem keszul nagyobb, fel nem foghatom. Mindegy, elvezze a draga, ez a lenyeg.

Magdika, jol van a csontod? Faj meg? Kenegeted valamivel?

Legyen szep a napunk!

Csatolmányok:
allati-foto-10.jpg
allati-foto-10.jpg [ 71.28 KiB | Megtekintve 324 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 08:59 
Tag (60507)

Id:298914(N)
mutu írta:

Hát ez haláli volt. Hihetetlen, hogy milyen agyuk van, és micsoda kamu az, hogy csak ösztöneik vannak.

Jó reggelt Szigetlakók!
Kint molyoltam a kertben. Rigók teljesen feldúlják a kertet. Ahogy bújnak ki a hagymák pici hajtásai, azt ők csipegetik, szétkaparják. Próbálom almával elterelni a figyelmüket, de marad energiájuk erre is.

Magdi, jó munkát mára! Tényleg találtam receptet a pizzaszószra, és nem nagy ügy. Mindjárt elzakatolok hámozott paradicsom konzervért.

Bánatos idő van. Köd, hideg. :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 08:09 
Tag (28545)

Id:298912(N)
mutu írta:

Köszönöm szépen Mutukám! :D :D Látom, a cicák ketrecét csak arrébb húzta az útból, hogy odaférjen a másik kutyusokhoz. A cicákat nem engedte ki.
Remélem, nem sokáig maradnak azokban a ketrecekben az állatkák!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 08:02 
Tag (28545)

Id:298911(N)
Breeze írta:
Ehes voltam, megsutottem a muffint. Finom az illata, de Anginak nem izlik,mert tonkolybuzabol van. Ez van.

Ejjel akartam sutni, de nem akartam pizzat hozatni.

Olyan jo,hogy kapott feszket a draga golya, de az annyira kicsi. ezek a ferfiak arra nem gondolnak, hogy ott fiokak is lesznek es mi van,ha 5 fioka lesz??A teremtes koronai nem tudhatnak mindent. Kerdeztek volna meg minket.

Jó reggelt Szigetlakók!

Gizuskám, köszönjük szépen az aranyos reggeli köszöntőt. :D Sajnos nem úgy néz ki, hogy napocska fogja símogatni az arcunkat. Itt most is köd van. :(

Sacikám, azért jó, hogy nem éjjel sütöttél. :D Most tudtál valamennyit aludni?

Néztem, hogy vajon Te hol láttad azt, hogy kicsi Lilike gólyácska fészke, mert én csak az első képet láttam, azon meg nem látszik a fészek. :oops: Most visszamentem a linkhez, újra megnéztem, és láttam, hogy a kép mellett ott van a nyíl, hogy tovább lehet lépni vele. :oops: Hát, tényleg nem túl nagy.

Pusikám, dolgozok ma.

Ha gondolod, nézd meg azt a pizzaszósz receptet az interneten. Nem komplikált. Nyáron csináltam friss paradicsomból is, és leturmixoltam, de paradicsomkonzervből is jó.

Legyen jó napja Mindenkinek! :whistle: :whistle:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 07:45 
Tag (20312)

Id:298910(N)
Magdika Bocsi :whistle:
http://24.hu/elet-stilus/2017/02/16/meg ... -is-video/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 07:05 
Tag (3646)

Id:298909(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 23:21 
Tag (9657)

Id:298908(N)
tonkolybuza meg csoki,dio, csupa fogyis cucc. :D

Jo ejt, almodjatok szepeket!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 23:00 
Tag (60507)

Id:298907(N)
Breeze írta:
Ehes voltam, megsutottem a muffint. Finom az illata, de Anginak nem izlik,mert tonkolybuzabol van. Ez van.

Én nagyon megszoktam, mert csak teljes kiőrlésű tönkölybúzából készült pitát szoktam enni. Mondd meg Anginak, hogy nagyon kevés kalóriát tartalmaz.
Mondjuk Gyuri sincs oda a tönkölybúzáért.

Gyurinak megszüntetik a bankszámláját, és újat kell választani. Ez egy régi folyószámla volt, minimális banki költségekkel. Órákig ezt tanulmányoztuk, hogy mi lenne jó helyette. Igazából egy közös számla, ahova megy mindkettőnknek nyugdíja, és onnan vonják a közművek költségeit, csak az a baj, hogy nem ugyanannál a banknál vagyunk. Az is baj, hogy olyan extra igényei vannak, hogy neki minden pénzmozgásról kell SMS, de azért ne kelljen több ezer ft banki költséget fizetni.

Magdi, holnap dolgozol? Mintha a múlt héten nem dolgoztál volna.

Aludjatok jól, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 22:47 
Tag (9657)

Id:298906(N)

Ejjel akartam sutni, de nem akartam pizzat hozatni.

Olyan jo,hogy kapott feszket a draga golya, de az annyira kicsi. ezek a ferfiak arra nem gondolnak, hogy ott fiokak is lesznek es mi van,ha 5 fioka lesz??A teremtes koronai nem tudhatnak mindent. Kerdeztek volna meg minket.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 22:39 
Tag (28545)

Id:298905(N)
Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! :romance-kisscheek:

http://www.mme.hu/az-elso-jelados-feher ... -vonulasat

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 22:23 
Tag (16579)

Id:298904(N)
Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:30 
Tag (28545)

Id:298903(N)
mutu írta:
Sziasztok :whistle:

Magdika itt egy link, a kutyaszöktetésről :P

Mutuka, biztos hogy véletlenül, de lemaradt a link, pedig jó lenne elolvasni, megnézni, hogy szöktette meg az állatokat az a kutyus. Előre is köszönöm, ha felteszed. :P

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:26 
Tag (28545)

Id:298902(N)
Nagyi írta:
Az őrhalmi gólyácska elindult haza. :D
https://www.facebook.com/gkamerak/?hc_r ... NE&fref=nf

Egy kis Clayderman :D

Legyen szerencsés az útja Báró gólyácskánknak! Várjuk őt haza szeretettel. :D

Nagyon szépek a virágok és a Clayderman zene. :D

Sacikám, nagyon jó az a béka kép! :D

Csak jönne már rendbe Cicus galambocskád! :pray:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:15 
Tag (28545)

Id:298901(N)
Nagyi írta:
Jópofa rakottkrumplit találtam.
Ki kellene egyszer próbálni.
http://www.hotdog.hu/ez_meg_az_magazin/ ... t-burgonya

Csináltatok már savanyúkáposztás csülköt rómaiban??? Megint kellene csinálnom. :oops:

Nagyika, tényleg nagyon jó lehet ez a rakott krumpli! :D

Én még nem csináltam savanyúkáposztás csülköt. :oops:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:12 
Tag (28545)

Id:298900(N)
pusi írta:
Tengelicke, én még soha nem sütöttem elő a pizzát, nem is tudtam, hogy kell. Főleg tejföllel csináltam eddig, és hegymás, szalonnás cuccokkal, csak most Bencének akarom, és azt szereti, amit rendelésre hoznak. Azon viszont nem tejföl van.

Pusikám, én szoktam csinálni pizzaszószt, azzal szoktam megkenni a tésztát, és arra rakom a különböző dolgokat, meg a sajtot.
Már elég régen csináltam pizzát, de az interneten vannak receptek pizzaszósz házilagos készítésére. Én is onnan néztem ki a receptjét.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:06 
Tag (28545)

Id:298899(N)
Gizuska írta:
http://zaol.hu/hirek/cikkunk-hatasara-epult-uj-otthon-a-golyanak-1818275

Ez nagyon jó hír Gizuskám! :D :D Reméljük, hogy bele is fog költözni Lilike! De jó lenne, ha be lenne kamerázva az új fészek, és láthatnánk őt, meg majd a családját!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 93791 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 3127  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]