Pontos idő: 2017 jún. 27 02:20

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 90291 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 3010  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 11:43 
Tag (58600)

Id:298923(N)
Mutukám máris csinálom.

Sacek, lehet, hogy igazad van abban, hogy ha megveszünk egy szelet sütit a pékségben, az sokkal gazdaságosabb, mert nem sütünk egy tepsivel, amit többnyire meg is eszünk. ...de az alkotás! Te mondtad. :lol: Az az egésznek a java.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 11:22 
Tag (20181)

Hely: Budapest
Id:298922(N)
Pusi , találtam egy nagyon jó kis gólyakamerát, légy szives topikoljad meg :whistle:
http://info.feuchtwangen.net/webcam/storch.jpg

Csatolmányok:
1.jpg
1.jpg [ 62.44 KiB | Megtekintve 247 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 10:25 
Tag (9271)

Id:298920(N)
Na a csokit ki nem hagyom belole, de nem keserucsokit, hanem a Lidlben most van 34%-os. Nagyon jo sutibe. Nem megy szet,epp csak megpuhul es nem keseru. A narancshej kell bele. afony....meglatom.van egy zacsival,mert mindent megveszek a suteshez,aztan veszek valamit itt a peksegben es mar el is megy a kedvem a sutestol. :)

Imadom az olasz konyhat, a fuszereit,mindent, kiveve a tengeri cuccokat. Azt meghagyom masnak. A gorog bazsalikom tenyleg mas. Balcsin meg ultettem is a kis konyhakertembe, nem tudom mi van az ottani novenyekkel. Biztos tonkre mentek, mert Antalt nem erdekelte.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 09:54 
Tag (58600)

Id:298918(N)
Breeze írta:

Jo volt a muffin, ejjel egyszer keltem fel, de aludtam is vissza. Tenyleg zab ize van. :lol: :lol: :lol: :lol: de benne a csoki es a dio ellensulyozza. Egy kis narancshej reszeleket meg elbir.

Rengeteget reszeltem bele. Csoki helyett aszalt vörös áfonya. Tudom, hogy egy fehér lisztből készült süti más kategória, de amikor rátör az emberre a süti iránti vágy, ez teljesen jó. Érdemes teljes kiőrlésű lisztet használni, mert egészen más a beltartalmi értéke. Tele van vitaminokkal, ásványi anyagokkal. A tönköly pláne, mert nagy szelénforrás a pajzsmirigyeseknek, és vegyszermentes.
Jó ez a link, röviden leírja a liszteket: http://www.joegeszseget.hu/amit-a-lisztrol-tudni-kell

Szeretem a durumbúzát is, de annak még erősebb a mellékíze. Én nagyon kevés húst eszem, ezekben a lisztekben viszont van fehérje.
Családot nem igazán tudom rászoktatni.

Az oregano nekem az egyik kedvenc fűszer. Sajnos csak paradicsomos cuccokban jó. A bazsalikomot nem szerettem annyira, de tavaly vettem a piacon egy tő görög bazsalikomot, és az nagyon finom. Egészen pici levelei vannak. Más az aromája.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 09:30 
Tag (9271)

Id:298917(N)
Szisztok Szigetlakók!

Jo volt a kutyaszökés c. musor. Okosak ezek a mocskok. Ez klinika volt, ahol gyogyitjak oket,ugy,mint amikor Ninat felvittuk a klinikara es biztos vannak ott is allatkak amit allando felugyeletre biznak. Itt nagy volt a megfigyeles, de a kamera szeme mindent lat. :D Biztos nem allatkiserleti hely....akarok jobbat hinni a helyrol.
Igen aludtam, de fel kell kelnem ,mert varjak a nagyok a kajcsit, a betegeim meg a takaritast. Mar Cicus se teszi le a feneket, csak amikor tiszta a törölközö alatta. Napi 5-6 csere azert tuti van. Meg indig csip a csudaba, nem is ertem. Nem szocializalhato.

Jo volt a muffin, ejjel egyszer keltem fel, de aludtam is vissza. Tenyleg zab ize van. :lol: :lol: :lol: :lol: de benne a csoki es a dio ellensulyozza. Egy kis narancshej reszeleket meg elbir.

Pusika, nem nagy ugy a pizzaontet. Olyan az ize,mint a milanoi makaroninak hus nelkul. Lanyok nem szeretik az oreganot,bazsalikomot. Angi fejfajast kap a rozmaringtol.Szoval ok nem esznek ilyet,csak en,de magamnak nem fozok, inkabb hozatok egyet 100 evben egyszer.

A golyak jo nagy feszket erdemelnenek,mint Tomaszowban. Ott aztan van hely 5 lurkonak is. Ezek a femkarimak mar fizikailak is megengedik, hogy nagy legyen a feszek, de miert nem keszul nagyobb, fel nem foghatom. Mindegy, elvezze a draga, ez a lenyeg.

Magdika, jol van a csontod? Faj meg? Kenegeted valamivel?

Legyen szep a napunk!

Csatolmányok:
allati-foto-10.jpg
allati-foto-10.jpg [ 71.28 KiB | Megtekintve 254 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 08:59 
Tag (58600)

Id:298914(N)
mutu írta:

Hát ez haláli volt. Hihetetlen, hogy milyen agyuk van, és micsoda kamu az, hogy csak ösztöneik vannak.

Jó reggelt Szigetlakók!
Kint molyoltam a kertben. Rigók teljesen feldúlják a kertet. Ahogy bújnak ki a hagymák pici hajtásai, azt ők csipegetik, szétkaparják. Próbálom almával elterelni a figyelmüket, de marad energiájuk erre is.

Magdi, jó munkát mára! Tényleg találtam receptet a pizzaszószra, és nem nagy ügy. Mindjárt elzakatolok hámozott paradicsom konzervért.

Bánatos idő van. Köd, hideg. :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 08:09 
Tag (26985)

Id:298912(N)
mutu írta:

Köszönöm szépen Mutukám! :D :D Látom, a cicák ketrecét csak arrébb húzta az útból, hogy odaférjen a másik kutyusokhoz. A cicákat nem engedte ki.
Remélem, nem sokáig maradnak azokban a ketrecekben az állatkák!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 08:02 
Tag (26985)

Id:298911(N)
Breeze írta:
Ehes voltam, megsutottem a muffint. Finom az illata, de Anginak nem izlik,mert tonkolybuzabol van. Ez van.

Ejjel akartam sutni, de nem akartam pizzat hozatni.

Olyan jo,hogy kapott feszket a draga golya, de az annyira kicsi. ezek a ferfiak arra nem gondolnak, hogy ott fiokak is lesznek es mi van,ha 5 fioka lesz??A teremtes koronai nem tudhatnak mindent. Kerdeztek volna meg minket.

Jó reggelt Szigetlakók!

Gizuskám, köszönjük szépen az aranyos reggeli köszöntőt. :D Sajnos nem úgy néz ki, hogy napocska fogja símogatni az arcunkat. Itt most is köd van. :(

Sacikám, azért jó, hogy nem éjjel sütöttél. :D Most tudtál valamennyit aludni?

Néztem, hogy vajon Te hol láttad azt, hogy kicsi Lilike gólyácska fészke, mert én csak az első képet láttam, azon meg nem látszik a fészek. :oops: Most visszamentem a linkhez, újra megnéztem, és láttam, hogy a kép mellett ott van a nyíl, hogy tovább lehet lépni vele. :oops: Hát, tényleg nem túl nagy.

Pusikám, dolgozok ma.

Ha gondolod, nézd meg azt a pizzaszósz receptet az interneten. Nem komplikált. Nyáron csináltam friss paradicsomból is, és leturmixoltam, de paradicsomkonzervből is jó.

Legyen jó napja Mindenkinek! :whistle: :whistle:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 07:45 
Tag (20181)

Id:298910(N)
Magdika Bocsi :whistle:
http://24.hu/elet-stilus/2017/02/16/meg ... -is-video/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 18 07:05 
Tag (3136)

Id:298909(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 23:21 
Tag (9271)

Id:298908(N)
tonkolybuza meg csoki,dio, csupa fogyis cucc. :D

Jo ejt, almodjatok szepeket!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 23:00 
Tag (58600)

Id:298907(N)
Breeze írta:
Ehes voltam, megsutottem a muffint. Finom az illata, de Anginak nem izlik,mert tonkolybuzabol van. Ez van.

Én nagyon megszoktam, mert csak teljes kiőrlésű tönkölybúzából készült pitát szoktam enni. Mondd meg Anginak, hogy nagyon kevés kalóriát tartalmaz.
Mondjuk Gyuri sincs oda a tönkölybúzáért.

Gyurinak megszüntetik a bankszámláját, és újat kell választani. Ez egy régi folyószámla volt, minimális banki költségekkel. Órákig ezt tanulmányoztuk, hogy mi lenne jó helyette. Igazából egy közös számla, ahova megy mindkettőnknek nyugdíja, és onnan vonják a közművek költségeit, csak az a baj, hogy nem ugyanannál a banknál vagyunk. Az is baj, hogy olyan extra igényei vannak, hogy neki minden pénzmozgásról kell SMS, de azért ne kelljen több ezer ft banki költséget fizetni.

Magdi, holnap dolgozol? Mintha a múlt héten nem dolgoztál volna.

Aludjatok jól, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 22:47 
Tag (9271)

Id:298906(N)

Ejjel akartam sutni, de nem akartam pizzat hozatni.

Olyan jo,hogy kapott feszket a draga golya, de az annyira kicsi. ezek a ferfiak arra nem gondolnak, hogy ott fiokak is lesznek es mi van,ha 5 fioka lesz??A teremtes koronai nem tudhatnak mindent. Kerdeztek volna meg minket.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 22:39 
Tag (26985)

Id:298905(N)
Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! :romance-kisscheek:

http://www.mme.hu/az-elso-jelados-feher ... -vonulasat

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 22:23 
Tag (15547)

Hely: Budakalász
Id:298904(N)
Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:30 
Tag (26985)

Id:298903(N)
mutu írta:
Sziasztok :whistle:

Magdika itt egy link, a kutyaszöktetésről :P

Mutuka, biztos hogy véletlenül, de lemaradt a link, pedig jó lenne elolvasni, megnézni, hogy szöktette meg az állatokat az a kutyus. Előre is köszönöm, ha felteszed. :P

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:26 
Tag (26985)

Id:298902(N)
Nagyi írta:
Az őrhalmi gólyácska elindult haza. :D
https://www.facebook.com/gkamerak/?hc_r ... NE&fref=nf

Egy kis Clayderman :D

Legyen szerencsés az útja Báró gólyácskánknak! Várjuk őt haza szeretettel. :D

Nagyon szépek a virágok és a Clayderman zene. :D

Sacikám, nagyon jó az a béka kép! :D

Csak jönne már rendbe Cicus galambocskád! :pray:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:15 
Tag (26985)

Id:298901(N)
Nagyi írta:
Jópofa rakottkrumplit találtam.
Ki kellene egyszer próbálni.
http://www.hotdog.hu/ez_meg_az_magazin/ ... t-burgonya

Csináltatok már savanyúkáposztás csülköt rómaiban??? Megint kellene csinálnom. :oops:

Nagyika, tényleg nagyon jó lehet ez a rakott krumpli! :D

Én még nem csináltam savanyúkáposztás csülköt. :oops:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:12 
Tag (26985)

Id:298900(N)
pusi írta:
Tengelicke, én még soha nem sütöttem elő a pizzát, nem is tudtam, hogy kell. Főleg tejföllel csináltam eddig, és hegymás, szalonnás cuccokkal, csak most Bencének akarom, és azt szereti, amit rendelésre hoznak. Azon viszont nem tejföl van.

Pusikám, én szoktam csinálni pizzaszószt, azzal szoktam megkenni a tésztát, és arra rakom a különböző dolgokat, meg a sajtot.
Már elég régen csináltam pizzát, de az interneten vannak receptek pizzaszósz házilagos készítésére. Én is onnan néztem ki a receptjét.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:06 
Tag (26985)

Id:298899(N)
Gizuska írta:
http://zaol.hu/hirek/cikkunk-hatasara-epult-uj-otthon-a-golyanak-1818275

Ez nagyon jó hír Gizuskám! :D :D Reméljük, hogy bele is fog költözni Lilike! De jó lenne, ha be lenne kamerázva az új fészek, és láthatnánk őt, meg majd a családját!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 21:02 
Tag (26985)

Id:298898(N)
Nagyi írta:
Kitikkadtam.
20 évnyi gyüjtött csekkeket, számlákat szedtem ki a szekrényből, majd selejtezni fogom és a fiaméknál eltüzelik a kazánba.
2010-től visszatettem a cuccokat, amik már más helyen voltak, és ismét tele van a szekrény. Hogy a fenébe lehet ez??????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szerbusztok Szigetlakók!

Itt volt Izácska. :D

Nagyikám, de sokszor mérgelődtem már én is amikor rendet raktam egy szekrényben, ki is dobtam pár dolgot, és egy szikrányival se lett benne több hely. :mrgreen: Rejtély, hogy ez miért van így.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 20:54 
Tag (15547)

Hely: Budakalász
Id:298896(N)
Nincs melegebb Sacikám. Mitől lenne? A fa vizes, sok idő kéne, amíg megszáradna. Hetek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 20:52 
Tag (58600)

Id:298895(N)
Itt sem lehet színházjegyet venni. A bérletesek nagyon sokan vannak. Azért jó a bérlet, mert akkor elmegy az ember akkor is, ha éppen nincs kedve, és végül örül, mert gazdagabb lesz egy élménnyel.

Sacika, nem jó az a ragasztószag. Ki tudod jól szellőztetni? Gondolom a zuhanykabint szigetelték vele. Vagy a kád szélét. Tehát kész vannak.

Jó látni, amikor emberek megmozdulnak egy gólyácskáért. Jó kis szalmaágyat kapott.

Nagyika, római tálban minden sokkal finomabb. Én nagyon gyakran használom. A rozsdás husi a legjobb benne, de minden káposztás dolog isteni. Én azt a húsos rakott krumplit is abban csinálnám.

Még hátra van a napomból a macskaszerviz. Gyűjtöm az erőt hozzá, mert Mici már nagyon türelmetlen. Szegénykém már háromszor befeküdt az akcióhoz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 20:33 
Tag (11590)

Hely: Székesfehérvár
Id:298894(N)
Édes gólyácska, lett új lakása. Remélem elfogadja :D
Sajnos sok fészek szorulna renoválásra.
Talán még nem lenne késő.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 19:53 
Tag (3136)

Id:298893(N)
Szervusztok, jó estét Szigetlakók!!!
Rémséges, undok idő volt ma, pocsékul is voltam,most valami változás kezdődott talán mert megeredt az eső. :doh:
Legyen sokkal jobb napunk holnap , addig is jó pihenést mindenkinek!!

http://zaol.hu/hirek/cikkunk-hatasara-e ... ak-1818275

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 18:56 
Tag (11590)

Id:298892(N)
Sacika, ne mérgelődj.
A compis helykeresés a szinházba kamu- .

Én is néztem az Experident előadására, egy hely sem volt.

Viszont Fehérváron, akik a jegyet árulják, tele voltak jegyekkel.
Az interneten nézd meg, kik árulják nálatok megbízásból a jegyeket, és keresd őket telefonon
Egy két hely szokta árulni. Ajándékbolt, vagy jegyiroda.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 18:49 
Tag (9271)

Id:298890(N)
Nalunk egyszeruen nincs jegy a szinhazakba. Van 3, de sehova nincs ugy, hogy a csajokkal egyutt uljunk,mert Angi baratnojet, a kis fodrasz csajszit elfogadtam lanyomul es harman mennenk. Ketto se tud egymas melle ulni. :mrgreen: Amikor fozok, neki is kuldok le mindig,mert itt van nem messze a szalonja. Na, szoval bepöccentem es csapot-papot itt hagytam a compinal, hogy akkor nem megyunk szinhazba es pont. Huuu, de merges voltam. Mar aprilisnal tartottam es meg mindig nem volt hely. Mondom nem letezik, hogy ennyi muvelodos ember lakik gyonyoru varosomban.....de ennyi. Aposkamnak mindig paholya volt. De jo lenne az most nekem..... Jo kis Magnas Miska meg vigjatekok...

Nem tudom kellene-e tojni, de kotlik Potty allandoan es lanyosan viselkednek.

Mi megint kaptunk laskagombat, valami gyonyu es tejszineset kert Angi. Hazitesztat kellene gyurni hozza.

Mar csend van, csak a letraval lepegetest lehet hallani, igy tudom, hoigy festenek is. Ecetszag van a furdoszobaban, gondolom a szilikonos szigetelo szaga.
Most aludtam egy kicsit, de igy ejjel megint nem alszom.

Tengelicke, hogy megy a futes? Melegebb van mar?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 18:41 
Tag (11590)

Id:298889(N)
Jópofa rakottkrumplit találtam.
Ki kellene egyszer próbálni.
http://www.hotdog.hu/ez_meg_az_magazin/ ... t-burgonya

Csináltatok már savanyúkáposztás csülköt rómaiban??? Megint kellene csinálnom. :oops:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 18:17 
Tag (58600)

Id:298884(N)
Breeze írta:
Nekem rogton Dumas ; Kaméliás hölgy c. konyve jutott eszembe a viragrol. Minden nap viselt a hajaban egyet, ha jol emlekszem. Huuu,meg lanykoromban olvastam.

Én nem olvastam, TV közvetítéseket láttam színházakból, és többnyire nagyon jókat, de Eszenyi Enikő alakításában nekem rettenetes volt. Az operából a nagyáriát viszont imádom hallgatni.

Egy ilyen lakásfelújítás teljesen kikészíthet Sacika. Gondolom a csempék felrakása is idegőrlő lesz. Egy nap leszedni, egy nap felrakni, csak vége lesz.

Galambjaid, ha lányok, akkor miért nem tojnak? Ehhez nem kell fiú, hogy legyen tojás. Vagy nem így van?

Tengelicke, én még soha nem sütöttem elő a pizzát, nem is tudtam, hogy kell. Főleg tejföllel csináltam eddig, és hegymás, szalonnás cuccokkal, csak most Bencének akarom, és azt szereti, amit rendelésre hoznak. Azon viszont nem tejföl van.

Nálunk is tárkonyos lesz a hétvégén és rablóhús. Nagygyurinak oldalas sárgaborsó főzelékkel, és rengeteg sült hagymával.
Csak vasárnap jönnek, így még lazulás.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 feb. 17 15:56 
Tag (9271)

Id:298883(N)
Nekem rogton Dumas ; Kaméliás hölgy c. konyve jutott eszembe a viragrol. Minden nap viselt a hajaban egyet, ha jol emlekszem. Huuu,meg lanykoromban olvastam.
A galambjaim szerintem lányok,mert nem haverkodnak, de nem is paradeznak egymasnak.

Megvettem mindent a muffinhoz, de hezitalok, mert minek sussek,ha csak en eszem. Inkabb megiszom a narancs levet, megeszem kulon a diot es a csokit.

Alattunk a furdoszobat is szetverettek vagy csak a csempet cserelik le nem tudom, de eddig furtak, zajongtak. Majd most ledolok.

Pihenjetek Ti is, ha tudtok.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 90291 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 3010  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]