Pontos idő: 2018 júl. 18 10:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100638 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3355  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 09:31 
Tag (18653)

Hely: Budakalász
Id:334069(N)
Pusikám, én nem nyomkorászom meg a cicust. De reggel mentem a házikójába, és ott volt. Mikor meglátott, felugrott, és kérte a kaját. Kapott is a lelkem. Úgy néz ki, hogy naponta megeszik 3 db. tasakosat. Szerintem ez már jó jel. De rengeteget kell erősödnie, mert iszonyatosan lefogyott.

Bolond idő van. Viharos erejű szél, és eseget. Nem nagyon, de ahhoz elég, hogy ne tudjak permetezni. Viszont ültettem gyorsan egy kis zöldbabot. Hátha lesz belőle valami. A néném vette, de nem ért hozzá a lelkem, és rá van írva, hogy ültetéstől 2.5 hónap múlva szedhető. Hát az szeptember vége, október eleje.........

Hála az égnek, hogy most jó a derekad! Remélem, mapihenteted egy kicsit!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 08:51 
Tag (64920)

Id:334067(N)
Margó írta:
Na jó, egészen hülye vagyok, inkább megyek aludni! :( Mégiscsak elment amire azt mondtam hogy nem, rosszul láttam!
Pusi törölj ki mindent amit jónak látsz! Köszi!

Minek ezen magad izgatni? :D Tök mindegy, hogy hányszor van egy hozzászólás. Soha ne legyen ennél nagyobb Margó!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 08:42 
Tag (144)

Id:334066(N)
Na jó, egészen hülye vagyok, inkább megyek aludni! :( Mégiscsak elment amire azt mondtam hogy nem, rosszul láttam!
Pusi törölj ki mindent amit jónak látsz! Köszi!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 08:36 
Tag (144)

Id:334065(N)
Magdi az utolsó beirást, már egy órával ezelőtt elküldtem, direkt siettem, hogy tudd, mielőtt elmész!
Most vettem észre, hogy nem ment el. Te viszont már elmentél!
Nem baj, csak bosszant!

Legyen mindenkinek gyógyulós napja, a cicának is!
Itt szélvihar van!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 08:08 
Tag (32774)

Hely: Budapest
Id:334063(N)
pusi írta:
Magdi, jó munkát mára. Kíváncsi vagyok, Iminek hogy alakul a napja. Szurkolunk, hogy jó gatya legyen a doktornőn.

Köszönöm Pusikám. Ti is járjatok szerencsével.

Margókám sajnos már nincs időm "tovább" olvasni, majd este, ha hazajövök.

Indulok. Vigyázzatok Magatokra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 07:59 
Tag (64920)

Id:334062(N)
Margó írta:
Pusi remélem még visszafeküdtél, már odaàt is kommentáltam a korai felkelésedet! Vagy fáj a derekad?
Szép hajnalt kivánok mert még nincs reggel!

Dehogy feküdtem, örülök, hogy felkeltem. Az a krém tök jó, nem fáj a derekam, pedig tegnap nem semmi volt, amit csináltam.

Megyünk ma asztmarendelésre, mert augusztusra van időpontunk, és addig még egy röntgent meg kell ejteni, és még beutaló sincs.

Tengelicke, látod már a javulást a cicánál? Fent van? Jön megy, mosdik? Fáj neki, ha megtapogatod?

Magdi, jó munkát mára. Kíváncsi vagyok, Iminek hogy alakul a napja. Szurkolunk, hogy jó gatya legyen a doktornőn.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 07:52 
Tag (18653)

Id:334058(N)
Jó reggelt, szép napot Szigetlakók

Gizuska,köszi a jókívánságot. Tündéri ez a leányka. Neked is legyen kellemes a napod!

Magdikám, legyen elviselhető a munkád!

Nagyon erősszél fúj, de akkor is kell permeteznem. Ismét támadnak a tetvek és a bodobácsok. Nagyon sok dolgom van mára, sietek is, hogy megcsináljam őket.

Legyen fájdalom, és bajmentes a napunk. És sikeres.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 07:38 
Tag (144)

Id:334057(N)
Magdi irtam neked is, meg akit érdekel odaát. Csak a segités vezetett, nem muszáj törődni vele, de már nagyon elegem van az orvosokból!
Nagyon szép, és bajmentes napot kivánok, Mindnyájunknak, neked pedig kevés munkát!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 07:16 
Tag (32774)

Id:334053(N)
pusi írta:
Az a baj, hogy nem szeretnek enni. Amelyik szeret, és jó étvágya van, annak könnyű főzni. Remélem majd kinövik.

Jó reggelt Szigetlakók!

Pusikám, Iza szeret enni, sőt neki evési kényszere van, mert szinte folyamatosan kér valamit, de szinte soha nem normális ételt, hanem mindig rágcsát, fagyit, nasit.

Valami történt a Mozillával nálam, mert az ég világon semmi nem jön be rajta, csak egy üres oldal. Tegnap amikor a fordítót néztem a Chrome-ban, valamire rákattintottam, amire valószínűleg nem kellett volna, és onnantól kezdve orosz nyelven jött be minden. Nem tudtam mit csináljak, így a beállítás menüben arra kattintottam, hogy "alapértelmezett beállítás visszaállítása".
Na most aztán semmi nem jön be a Mozillán, és itt a a Google Chrome-on is másképp, mint korábban. Nem tudom mi a csodát csináljak vele, de most nincs is időm foglalkozni vele. :(
Na most még annyit csináltam, hogy találomra rákattintottam arra, hogy "új lap", és így bejött az alapoldal.

Gizuskám, köszönjük a jó kívánságot. Neked is legyen szép napod!

Legyen Mindenkinek gond, baj, fájdalmak nélküli jó napja!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Magdi 2018 júl. 18 07:43-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 06:23 
Tag (4764)

Id:334051(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 05:49 
Tag (144)

Id:334050(N)
Pusi remélem még visszafeküdtél, már odaàt is kommentáltam a korai felkelésedet! Vagy fáj a derekad?
Szép hajnalt kivánok mert még nincs reggel!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 18 04:40 
Tag (64920)

Id:334046(N)
Magdi írta:
Szerintem is nagyon el vannak rontva ezek a gyerekek. Engem egyre jobban idegesít, dühít már ez a mérhetetlen válogatásuk.

Az a baj, hogy nem szeretnek enni. Amelyik szeret, és jó étvágya van, annak könnyű főzni. Remélem majd kinövik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 21:20 
Tag (32774)

Id:334040(N)
tengelic írta:
Lehet, hogy én nem vagyok jó nagyi, de biztosan nem csinálnék ekkora felhajtást a gyerekek etetésével. Ez nem normális dolog, hogy semmit sem esznek, még azt sem, amit kértek. Valami nagyon el lett rontva náluk!

Szerintem is nagyon el vannak rontva ezek a gyerekek. Engem egyre jobban idegesít, dühít már ez a mérhetetlen válogatásuk.

Reméljük Marikám, hogy holnap már Bocikának is jobb étvágya lesz.
Az szerintem jó, ha 80 %-át megette a cicuskátok a tasakos kajának. Fülike se szokott egyszerre megenni egy egész tasaknyi kaját, még a kedvencéből a "Félix"-ből sem. Inkább vissza-vissza jár rá. Cirmi a legfalánkabb. Ő mindent befal. Meg is látszik rajta, nagyon meg van hízva.

Holnap dolgozok.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 21:08 
Tag (18653)

Id:334038(N)
Pusika, akkor maszírozásra fel!

Nyugodalmas, gyógyulós, ugatás mentes jó éjszakát Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 20:55 
Tag (64920)

Id:334036(N)
Várom az esőt. Nálunk is sötét felhők jönnek, mennek, de eső sehol. A frontot viszont rosszul viselem.
Sacek jól itt hagyott bennünket. Biztosan sok dolga van.

Van egy ígéretem derékmasszírozásra. Most rám fér.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 20:23 
Tag (4764)

Id:334024(N)
Sziasztok, jó estét mindenkinek!!
Nálunk már jó ideje sötét felhős az idő.
Mindjárt olvasom miket írtatok, a sasoknál már jártam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 18:23 
Tag (18653)

Id:334015(N)
Pusika, te is tudod,mikor kell kapirgálni! :lol: Derekad biztosan hálás érte!

Négy órára már haza is értem, de azt sem tudtam, mihez, hova kapjak. Bocika reggel nem volt hajlandó enni. Mielőtt még elmentem, megnéztem. Ki is kellett dobni a kajáját, mert beköpték a legyek. Mikor hazaértem, rögtön mentem etetni, de csak immel-ámmal evett. A kutyák is olyanok az evéssel, mint mi emberek.

Én sajnos nem látok fecskéket, ill. egy-két helyen, ahol még maradt fészek.

Cicusnak is rögtön adtam egy tasakos kaját. Azonnal bepuszilta a 80%-át. :D

Lehet, hogy én nem vagyok jó nagyi, de biztosan nem csinálnék ekkora felhajtást a gyerekek etetésével. Ez nem normális dolog, hogy semmit sem esznek, még azt sem, amit kértek. Valami nagyon el lett rontva náluk!

Magdika, mikor lesz eredmény Iminek?

Triciklinek valóban nagyon jó lenne gyakori maszírozgatás Csodákat tud tenni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 16:59 
Tag (64920)

Id:334012(N)
Magdi írta:
Odatettem főni egy kis krumplifőzeléket, mert Lilike állítólag azt szereti. Igaz, van még zöldborsófőzelék is, amit meg Iza kedvéért csináltam. Talán egy evőkanálnyit evett belőle tegnap. :( Lilike viszont azt meg sem kóstolja.

.

Ilyen dolgoktól én általában kész vagyok, és bepróbálkozom még harmadikkal, negyedikkel, de Gyurma jól le szokott cseszni, hogy nem kell ezen izgulni.

Kimentünk kapirgálni, kemény menet volt. Épp, hogy élek. Nagyjából rendben van a kert, de nem sokáig tart ez. Most jöhet az eső.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 13:53 
Tag (32774)

Id:333993(N)
pusi írta:
Fecskéim sajnos nincsenek. :( :( :( Napok óta nem is látok fecskét. Illetve pontosan azóta mióta szúnyogirtás volt. Ráadásul több menetben. Lehetséges, hogy összefügg?

Szerbusztok Szigetlakók!

Megjöttünk mi is.

Köszönöm szépen Mindenkinek a jó kívánságokat!

Képzeljétek mi meg most láttunk 5 fecskét! Itt köröztek a házak fölött. A hangjukra figyeltem fel. Nem is emlékszem rá, hogy láttam volna itt fecskéket, de Imi azt mondja, hogy ő már látott.

Odatettem főni egy kis krumplifőzeléket, mert Lilike állítólag azt szereti. Igaz, van még zöldborsófőzelék is, amit meg Iza kedvéért csináltam. Talán egy evőkanálnyit evett belőle tegnap. :( Lilike viszont azt meg sem kóstolja.

Meleg van, de nagyon fúj a szél.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 13:19 
Tag (14168)

Hely: Székesfehérvár
Id:333991(N)
Gondolom, a gyengéd masszírozás is jó lenne neki.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 12:00 
Tag (64920)

Id:333988(N)
Nagyi írta:
Pusika, ki ne menj kapirgálni. :(

Fiam azt mondta, Tricikli még lehet, hogy fog tudni négylábon járni.
Volt egy cica ismerőse, eltörött a lába, szépen meggyógyult és a cica még sokáig, hónapokig úgy sántított, mint akinek baja van, :D
Majd tegyél fel róla képet légyszi. Nagyon szép kis jószág.

Nagyon jó hír Nagyika. Nem nagyon adott az orvos neki esélyt, illetve azt mondta, hogy 1-2 %, hogy a kis bénult lába gyógyuljon. Folyamatosan kap gyógyszert rá. Májkrémben eszi meg.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 11:53 
Tag (14168)

Id:333985(N)
Pusika, ki ne menj kapirgálni. :(

Fiam azt mondta, Tricikli még lehet, hogy fog tudni négylábon járni.
Volt egy cica ismerőse, eltörött a lába, szépen meggyógyult és a cica még sokáig, hónapokig úgy sántított, mint akinek baja van, :D
Majd tegyél fel róla képet légyszi. Nagyon szép kis jószág.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 11:48 
Tag (64920)

Id:333984(N)
tengelic írta:
Pusikám, acica olyan egyformán van.

Azt hiszem nem vagy nyugodt. :(

Margó, ezek szerint fix dolog az, hogy magas nyomi jár abronccsal. Nekem sem állandó az abroncsom, tehát érdemes mérni. Eddig soha nem foglalkoztam vele.

Micike nagyon rosszul viseli a meleget, és mivel nem egy agytröszt, ezért úgy gondolja, hogy a megoldás az, ha elbújik előle. Felmegy abba a szobába, amelyik a legmelegebb, és elbújik egy fotel mögé, ahol megáll a levegő. Mivel vastag a bunda, gondolom időbe telik, míg átmelegszik, és újabb idő, amíg az agyába is eljut, hogy valami nem stimmel. Kb. estére történik meg a teljes átvezetése az infónak.

Gyurma cicája (Tricikli) most vendégségben van, majd pénteken megy haza. Egy gazdával több van neki, és egy lábacskával kevesebb mint más cicáknak. Én is alig várom, hogy lássam.

Fecskéim sajnos nincsenek. :( :( :( Napok óta nem is látok fecskét. Illetve pontosan azóta mióta szúnyogirtás volt. Ráadásul több menetben. Lehetséges, hogy összefügg?

Gyomlálást jól bírja a derekam. Csak előrehajolni nem tudok, de nem is kell. Négykézláb is lehet. Már rég feladtam, hogy a méltóságomat megőrizzem.
Megyek is még ki kapirgálni.

Jól vagy Margó? Nem aludtál délelőtt?

Magdi-Imi remélem jól vannak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 10:31 
Tag (144)

Id:333982(N)
Pusi, a derekad örül a molyolásnak? Nem kéne kicsit pihentetni?
Nekem is van abroncsom, de csak ha fönt van a vny.
Nekem a vny alsó értéke alacsony állandóan, ami szintén veszélyes!
Mi van a fecskéiddel?
Mi van Gyurmáék kiscicájával? Mici birja a meleget?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 08:54 
Tag (18653)

Id:333980(N)
Pusikám, acica olyan egyformán van.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 08:39 
Tag (64920)

Id:333979(N)
Jó reggelt Szigetlakók!
Gyomlálok, molyolok, csak most bejöttem megnézni, hogy felkeltetek-e.

Margó írta:
Nekem betalocom van, az is leviszi, kicsit, de csak akkor veszem be ha a pulzusom is fönt van, mert piszokul le tudja vinni pulzust. Az is idegesítő, hogy az alsó érték nálam nagyon alacsony, a múltkor éjszaka, mikor nem akart lemenni, 283/68 volt, de nagyon sokszor 54, 56, 58, stb. az alsó, s ezt már annyiszor bogarásztam a neten, de nem találtam magyarázatot! Te mit tudsz erről?

Nekem is Betaloc volt régen, és átírta az orvos Betaloc Zok-ra. Ez jobb, elhúzódik a hatása. Nem viszi le annyira a pulzust. Mondjuk a vérnyomást is lassabban. De nekem ami igazán levitte az a Concor volt. Többnyire 50 alá ment a pulzusom. Ez olyan érzés volt, mintha sokkolóval lebénítottak volna, semmit nem tudtam csinálni, odébb menni is nehéz volt, de a rosszabb része az agyi. Egy értelmes mondatot nehéz volt összehozni. Háromszor egymás után írta fel a kardiológus, és hiába kértem, hogy ne, meg sem hallotta. Lazán odaszólt az asszisztensnek, hogy a két Merck-es gyógyszert írja. Gondolom ettől a gyógyszergyártól kapta a jutalékot.
Végül a háziorvosnak elsírtam ezt a dolgot, aki azt mondta, hogy azonnal abbahagyni, mert ez nagyon veszélyes. Príma gyógyszer a Concor, de van akinél ilyen hatást vált ki. Felírta újra a Betalocot, és később egy másik kardiológus változtatta meg erre az elhúzódó hatásúra.

Most nekem nem tudom milyen a vérnyomásom, mert 180 és 110 között ugrál a felső érték. Volt már nagyon alacsony az alsó érték, és akkor rohadtul éreztem magam. Most tök jól vagyok, csak abroncs van a fejemen. :D Nincs abroncsod?

Szóval Margó, ne hagyd annyiban, meg kell találni azt a gyógyszert, ami neked pont passzol. Ezt muszáj lenne kikísérletezned, mert a közérzeted ettől is függ.

Tengelicke, cica hogy van?

Na megyek molyolni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 08:12 
Tag (14168)

Id:333975(N)
Sziasztok, jó reggelt.

Magdika, sok szerencsét, jó eredményt kívánok párodnak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 08:09 
Tag (144)

Id:333974(N)
Feri, olyan gusztusos kávét hoztál! Hogy pontosan milyen kávé van benne nem tudom, de a hab miatt biztos finom!
Máris iszom, én is köszönöm szépen!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 08:01 
Tag (18653)

Id:333973(N)
Szervusztok Szigetlakók!

Legyen sikeres, hasznos és baj mentes a napunk!

Ma futok nénémhez, viszek neki bodza bogyókat.

Vigyázzatok magatokra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 17 07:44 
Tag (4764)

Id:333972(N)
Jó reggelt mindenkinek!!és szerencsés jó napot!!!
Magdika! szoritok nektek nagyon!!!
Margóka a képen a moló kikötő van csak talán másik oldalról ismerősebb lenne.
Mi is megyünk orvoshoz ma is, meg még tovább is :(
Vigyázzatok magatokra, nagyon!!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100638 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3355  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]