Pontos idő: 2019 júl. 17 05:14

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 109655 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3656  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2019 júl. 17 05:14 
Tag (69847)

Id:353362(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Margó, elfelejtettem tegnap válaszolni, a laptop rendben, már nem ül rá a macska, mert nem melegszik. Így már nem érdekes neki. Sokszor annyira túlmelegedett, csoda, hogy nem sültek meg benne az alkatrészek.

Túléltük a holdfogyatkozást, még aludtam is. Ti is aludtatok?

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 22:35 
Tag (69847)

Id:353360(N)
Magdi, az a gerincgyógyászati központ, amit Gizuska írt, azt nem lenne jó nektek is?

Margó, üresjárat volt ma Hortobágy, nem nagyon fényképeztem. ..vagy én nem voltam topon.

Azért majd még átnézem.

Azért hozok most egy Hunorkát. Aludjatok jól, szép álmokat!

Csatolmány:
hunorka.JPG
hunorka.JPG [ 283.64 KiB | Megtekintve 15 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 21:58 
Tag (37552)

Hely: Budapest
Id:353359(N)
Jó éjszakát, szép álmokat Mindenkinek! :romance-kisscheek:

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 21:46 
Tag (1308)

Id:353356(N)
Szervusztok! Lehet nézni a teleholdat is éjfélkor! Mi akkor még nem szoktunk aludni, úgy hogy megnézzük! Utána záróra! :). Kinek mikor!

Tengelicke köszönöm szépen a madárkák képeit, a szine szerint ökörszemet láttunk, de majd jobban figyelünk! Aranyos mind a kettő!
Hát ez a Bogyó!....... Jól megcsinálta! Pedig hogy örültél hogy hamar kikelt az ubi! Reméljük a másik jól terem majd!

Pusi, miért volt eredménytelen a kirándulàs? Nem láttál gólyát? Nem fényképeztél?
Ha nem tudsz aludni, nézd meg a holdfogyatkozást! Biztos érdekes lesz! De inkább aludjál! A laptopnak találtál Mici-mentes helyet?

Magdikám! Én úgy értettem hogy ez az orvos s feltöltést ajánlotta. Én abban nem találtam csavart, meg lemezeket!
De az igazàn mindegy, hogy én összekeverem a mütéteket, az a lényeg, hogy ti kiigazodjatok benne! Gizuskára érdemes hallgatni, mert ő keresztülment egy csomó ilyen dolgon!
De egyet azért megjegyeztem /magamnak is/ amit az a netes orvos írt, akit emlitettem, hogy ha a gerinchez hozzányúlnak, mert mondjuk muszáj megműteni, utána könnyebben kialakul a műtéti terület fölött vagy alatt sérv, vagy bármelyik probléma, ami eredetileg is volt! Mert az az egység=a gerinc, meg lett bontva! NEM KELL hogy kialakuljon, mint ahogy Gizuska példája is mutatja, de kialakulhat, mint amit Tengelicke írt Aniról!
Ezért mindenkinek egyéni a helyzete, és egyénileg kell eldöntenie, hogy mibe egyezik bele! Bár nagyon nehéz!
Nagyon drukkolok Iminek is, mikor mentek az orvoshoz? Hány órára?

Mindenkinek jó éjszakát szép álmokat kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 21:09 
Tag (6252)

Id:353346(N)
pusi írta:
Gizuska, most látom, hogy itt vagy. Nem semmi amit kibírtál ezzel a műtéttel.
Ha holdfogyatkozás, akkor le sem fekszem. Alvás kizárva.

Elszántam magam, lesz ami lesz alapon! úgy nem akartam élni sem!
Magam intéztem az egészet, kértem a háziorvostól egy beutalót a Gerincgyógyászati Központba, van ott is ambuláns rendelés, kaptam időpontot ez februárban volt, junius 2-án meg is mütöttek.egy megváltás volt, komolyan!Utána voltam rehabon a HEMORI-ban Hévizen,

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 21:00 
Tag (69847)

Id:353344(N)
Magdi írta:

Pusikám, minden nap csinálsz pizzatésztát, vagy van a fagyasztóban előre elkészítve?

Frissen csinálom mindig. Bedobálok mindent a robotgépbe, és megdagasztja. Lángost azt szoktam előre több napra.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 20:51 
Tag (21011)

Hely: Budakalász
Id:353342(N)
Tudom én Pusika, hogy Bogyó nem gonoszságból kaparja fel a jól felásott talajt. Jó hűvös, és hűti magát. A másik uborkáshoz már nem fér hozzá, mert az hátul van.

Túl sok rémséget mondott az az orvos Iminek. Anit is műtötték, csavarozták, lemezelték, és nem bádog ember módjára mozog. Az más téma, hogy újabb gerincsérvei lettek, meg tumor is van a gerincén.

Nagyon boldog lehet Beni, sok élményben van része apukájánál.

Én biztosan jól fogok aludni, rám semmilyen hatással nincsenek a Hpld állásai. :lol:

Teljen kellemesen az estétek, majd aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 20:47 
Tag (37552)

Id:353340(N)
Gizuskám, köszönöm hogy leírtad, hogy a Te gerincedet hogy tették rendbe. Hála Istennek, hogy jól sikerült, és a mozgásban sem korlátoznak a csavarok és lemezkék. Mondtam is Iminek, hogy Neked milyen sikeres volt a gerincműtéted. Persze ebben tényleg Imi fog dönteni.

Pusikám, minden nap csinálsz pizzatésztát, vagy van a fagyasztóban előre elkészítve?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 20:32 
Tag (69847)

Id:353334(N)
Magdi, ez félelmetesen hangzik. A hideg is kirázott tőle. Rengeteg komplikációja lehet ennek a műtétnek.

Pizza miatt nem sipákolok, ezt a legegyszerűbb megcsinálni. Nem sok munka van vele.

Tengelicke, Bogyó nem előre megfontolt gonosz szándékkal gödrözik, biztosan melege van. Gyurma egyik kutyája is gödrözik, krátert ás, de szerencsére csak egyet. A fodrászom kutyája viszont nem éri be eggyel, ráadásul nagytestű, és olyan az udvar, mint egy háborús hadszíntér tele aknatölcsérekkel.
Mondjuk az uborkás nem a legjobb helyszín volt.

Délutánonként Gyurma úszni viszi Benit, mi pedig kimentünk Hortobágyra. Volt már sikeresebb utunk.

Gizuska, most látom, hogy itt vagy. Nem semmi amit kibírtál ezzel a műtéttel.
Ha holdfogyatkozás, akkor le sem fekszem. Alvás kizárva.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 20:26 
Tag (6252)

Id:353333(N)
https://nlc.hu/horoszkop/20190715/heti- ... razos-het/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 20:22 
Tag (6252)

Id:353332(N)
Sziasztok!! jó estét mindenkinek!!!
Hogy vagytok? tudjátok, hogy holdfogyatkozás lesz ma éjszaka! és olvastam, hogy már most hatással van ránk is ám!
Magdikám, nem tudom miért mondott ilyen marhaságot az az orvosféle, de ez nem igaz! :naughty: nekem 8 csavar van a gerincemben és ezek összekötve kis lemezkékkel , de éppen ezért tud flexibilis maradni az egész, teljesen jól le tudok hajolni is. sokkal inkább azoknak van merev mozgása akik még a mütét előtt szenvednek a fájdalomtól és az elferdüléstől!
No mindegy ám mit mondok én, az Imi maga fog dönteni, csak cáfolni akartam ezt a bődületes állitást! még azt is kibirta baj nélkül, hogy még a gerincmütét után volt a csipőprotézis mütétem is, az a müvelet nem kis megterhelés lehetett a gerincnek.
Aludjatok jól ha tudtok, szép álmokat!!
https://www.idokep.hu/hirek/reszleges-h ... esz-kedden

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 19:50 
Tag (37552)

Id:353330(N)
Margó írta:
Ennél a beavatkozásnál én nem olvastam lemezt meg csavart, azt mire értette az orvos?

Szerbusztok Szigetlakók!

Margókám az orvos a gerincműtétnél említette a csavart és lemezt. A számítógépén mutatott képeket a műtétről, és mondta, meg mutatta is a gépen, hogy egy nagy csavart raknak a gerincoszlopba és ahhoz erősítenek valami fémlemezt, ami a csigolyákat húzza valahogy helyre, vagy nem tudom mit csinál velük. Azt is mondta, hogy ettől a fémlemeztől olyan "bádogemberes" lesz az illető mozgása, akit megműtöttek.

Marikám, tündéri aranyos kis madárka a kis ökörszem és a sárgafejű királyka is. :D Köszönjük a képeket róluk. :romance-kisscheek:

Remélem, Bogyó az újabban ültetett uborkáidat már nem fogja kikaparni, és nem is fekszik rájuk.

Pusikám, látom Beni nem unja meg a pizzát. :D

Ferikém, én is köszönöm a guszta kávét és desszertet. :D

Jó estét, jó pihenést Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 18:41 
Tag (21011)

Id:353328(N)
Pusika, lehet ennyire szeretni a pizzát! :lol:

Nekem szerencsém van, mert szinte naponta látok királykákat. Imádom õket. Õkõrszemet is látok néha, de az õszapók csapatostul jõnnek. Hála Istennek, sokan vannak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 13:39 
Tag (69847)

Id:353324(N)
Feri, értékelem, hogy lejelentkeztél. Neked is legyen szép napod!

Csodás kis madár a királyka. Egyetlen egyszer láttam, akkor sem sikerült lefényképezni.

Nem tudom, hogy lehet a pizzát ennyire szeretni. Holnapra is pizzarendelésem van, de legalább már kiegészült palacsintával.

Klassz a hortenzia Gizuska. Nekem a futóhortenziának lenne ilyen virága, ha lelkesebben virágzana. Nem szereti a helyet, de kiszedni már nagyon zűrös, mert legalább 10 éves. Ősszel azért megpróbálom.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 11:31 
Tag (34011)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:353322(N)
Kép[

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 08:18 
Tag (37552)

Id:353320(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Köszönöm Lányok a jó tanácsokat! Dehogy haragszom én azért, hogy leírjátok a tapasztalataitokat, meg amit tudtok ezekről a gerincproblémákról. Inkább hálás vagyok érte. :romance-kisscheek: Este majd még tüzetesebben átolvasom amiket írtatok, mert most sietve, olvastam el. Gizuskám, az egyáltalán nem igaz, hogy nem figyelünk Rád, csak nem mindig emlékszünk mindenre. Ne haragudj érte.

Margókám, Attilánál nincs változás. Találtak egy kis gyulladást, ezért a Shönt még nem építik be, majd csak akkor, ha teljesen jók lesznek a labor eredmények.

Indulok. Legyen Mindenkinek gyógyulós, jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 08:13 
Tag (6252)

Id:353318(N)
https://nlc.hu/horoszkop/20190715/heti- ... razos-het/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 07:18 
Tag (21011)

Id:353316(N)
Jó reggelt, szervusztok Szigetlakók!

Gizuska, nem vagy egyedül az álomkórral. Nyugodtan aludj, ha rád tör. Én is ezt teszem. :lol:

A fügefámon szinte meg sem látszik ennek a hatalmas ágnak a hiánya. Szép nagy, bokros. Rengeteg a gyümölcs rajta.

Margó, lehet az a madárka még ökörszem. Ő is picike.
Csatolmány:
trotro_01_h_orban_zoltan_c.jpg
trotro_01_h_orban_zoltan_c.jpg [ 234.44 KiB | Megtekintve 109 alkalommal. ]

És itt a sárgafejű királyka:
Csatolmány:
Roitelet-huppé.jpg
Roitelet-huppé.jpg [ 641.99 KiB | Megtekintve 94 alkalommal. ]

Magdi, te sem bírtál magaddal tegnap! Jó sok mindent csináltál. Ma viszont legyen elviselhető a munkanapod!

Bogyót nagyon megszidtam tegnap. Teljesen hazavágta az uborkámat.Kikaparta, és belefekszik. :oops: :oops: :oops: A napokban ültettem másik helyen is, abból talán lesz még valami. Már bújik az is.

Margókám, nagyon sajnállak, hogy semmit sem javulsz! És ráadásul ismét ugat a kutya. :doh:

Mindenkinek legyen kellemes, sikeres, szerencsés, gyógyulós és baj mentes a napja!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tengelic 2019 júl. 16 08:52-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 07:11 
Tag (6252)

Id:353313(N)
Kép

Sziasztok, jó reggelt és sikeres napot mindenkinek!!
Egyetértek én is az övvel kapcsolatban, Iminek könnyen lehet, hogy inkább ártalmas! egyébként is már korábban leírtam a tapasztalataimat, jártam én is ezeket a felesleges köröket, sokat költöttem szurikra,mérgekre,nem kellett volna :naughty: csak persze rám senki nem figyel!! :? Eljutottam arra a pontra,hogy elhatároztam magam a mütétre,mert már bármi történjem végre. Nem akarok okoskodni, de beszélnek az orvosok marhaságokat, érdekből :twisted: :doh: Jó, hogy még akkor megtörtént velem az a mütét! bár előbb mentem volna.most már lehet nem tudnának megoperálni :think:
remélem Imi is okos döntésre jut majd idejében!

Legyetek jók és jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 07:05 
Tag (1308)

Id:353309(N)
Pusi, nem lehet a kismadár fióka, mert minden évben itt vsn, most egy beteg levelet piszkált a birs fán! Lehet azért királyka is, mert az én szemem nagyon rossz, odáig nem látok, Laci meg nem tudta mit kell nézni!
Az az őv amiről beszélsz, az csuda jó, én is kaptam az ORFI-ban, csak most egy picit szűk, vmit csinalni kell vele! Szerintem nem olyan meleg, én szerettem, amikor leültem, levettem! Jó lenne Iminek is!
Az ilyen recepteket, amilyet írsz, ha tetszik, magamban mindjárt "átírom használhatóra", ha meg nem fontos, élvezni úgy is lehet! De egyébként igazad van!
Bár a Borbás Marcsinál is van néha ilyen zsíros alkotás! :)

Legyen Mindenkinek baj nélküli szép napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 06:30 
Tag (69847)

Id:353302(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Margó, a pici madárról gondolkoztam, de fogalmam nincs. Csak a királykát ismerem, de azt biztosan megismertétek volna, mert feltűnő a csík a buksiján. Őszapónál más kisebbet nem tudok. Tengelicke ismeri jól a pici madarakat, én nem igazán. Nem lehet valami idei fióka?

Az övről én is ezt gondoltam, de nem mertem leírni. Nagyon rossz ötletnek tartottam. Nagyon rossz állapotban van az Imi gerince, ezért vigyázni kéne rá mint a hímes tojásra, és semmi mechanikai beavatkozás nem lenne szabad próbálni. Az az öv viszont amit az orvos felír, és tarja a derekat stabilan, az talán jó lenne. Igaz nagyon meleg, és nagyon vastag, nem biztos, hogy kellemes ebben az időben.
Méretre készítik el.

Ízőrzők nagyon jó szokott lenne, csak némely kaja számunkra nem ehető, mert egy ételbe a féléves zsírfogyasztásunkat felhasználja. Ezzel a kalóriával lehet egész nap kaszálni, kapálni, de TV nézéshez fotelból nem nagyon passzol.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 16 04:39 
Tag (1308)

Id:353301(N)
Pusi, köszönöm szépen az Izörzőket! Egy párszor láttuk véletlenül, nagyon tetszett ez is!
Tegnap óta már nincs csend! :(
Nem tudod véletlenül miféle lehet az a pici madár amiről írtam? Nem szines, nem olyan kis gombóc mint az őszapó, annál karcsúbb, talán kisebb is!

Magdika, már nem tudtam este írni, mert nálunk időnként akkor van a "kupaktanács"! :)
Ha nem érsz rá, nyugodtan olvasd este el ha haza jöttél!
Annyit szerettem volna hozzáfűzni Imi dolgához, hogy jó lenne ha nem használná azt az övet. Nem akartam mindenbe belekotyogni, amikor vette, már eszembe jutott. Mert a te cikked mellett egy másikat is elolvastam a gerinc-betegségekkel kapcsolatban a gerincsérv miatt, /abban én is érintett vagyok/. Ott is éppen azok a dolgok fel voltak sorolva, ami Iminek is van, amiket leírtál te is amikor a doki megállapította, és azt írja a netes doki, hogy se melegités, se hűtés nem jó neki, ezért nem jó a termálvíz se, mert meleg, hanem pihentetés után a gyógytorna nagyon fontos, és még mindíg a műtét előtt azt az injekciót írja amit Imi kap! Azzal próbáljàk a helyzetet megoldani, a végső helyzet a műtét, de csak ha muszàj! Az az injekció gyulladáscsökkentő, és lehet ott gyulladás akár az idegeknél, kisizületeknél! S ahol gyulladás van ott tilos a meleg, a nyugalom kell! Ezt az övet, de bármit nyugodtan meg lehet kérdezni ilyen helyen, mert ezen a vonalon csak örül az orvos, ha látja a beteg tenni akarását! Nagyon mellé lehet fogni, mert például ami jó a lumbágónak, az tilos pl. a sérvnek, gerincben lévő kisizületek gyulladásának! Ezt elhiheted, ORFI-s tapasztalat!
Annyit még, hogy a gerincfeltöltést is elolvastam amit a doki javasolt Iminek, ott tényleg az volt írva, hogy utána már hajolni nem lehet, de nem is tud! :(
Ennél a beavatkozásnál én nem olvastam lemezt meg csavart, azt mire értette az orvos? De itt is emlegették a műtét kockázatát! Nagyon nehéz kérdés! :( De mi lenne ha ezt az endoszkópos eljárást is megkérdeznétek tőle? Biztosan ismeri. Eggyel több vélemény, és nem kötelez semmire! Ti döntötök úgyis.
Ne haragudj és ne vedd beleszólásnak, nem akartam ilyen hosszú lenni, jó lenne ügyesebben kifejezni magam!
Iminek gyógyulást!
Vigyázz magadra, megint agyon dolgoztad magad, de nagyon finomakat főztél!
Attiláról nincs híred? Annyit gondolok rájuk!

Jó reggelt kívánok minden Szigetlakónak!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Margó 2019 júl. 16 06:52-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 15 21:39 
Tag (69847)

Id:353298(N)
Gizuska írta:
Lányok! álomkór tört rám! :doh: már megint elaludtam! nem is értem :doh:

Meg vagyok nyugodva, hogy nem csak velem történik ilyen.

Magdi, megvagy? Jól vagy?

Most látom, hogy nagy hajtásban voltál.
Szomszédasszonyomnak is gerincproblémája van, össze vannak csúszva a csigolyái, és neki sem ajánlják a műtétet. Biztosan a gerinc ilyen állapotában nem lehet elvégezni.

Aludjatok jól, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 15 21:32 
Tag (37552)

Id:353297(N)
Margó írta:
Magdika, elolvastam az egészet, amit Imi kinézett magának, nagyon érdekes volt, nagyon jónak néz ki, bár sikerülne neki! Nem is tudom hogy találta meg?

Margókám, nem Imi találta azt az írást, hanem nekem jött e-mailben. Egyszer évekkel ezelőtt kérdeztem valamit a sarkamba rakott csavarokkal kapcsolatban azon a WEBBETEG oldalon, és azóta rendszeresen kapok tőlük e-mailes tájékoztatókat különböző betegségekkel kapcsolatban.
Imi el sem akarta olvasni a cikket, de aztán nagy nehezen csak sikerült rábeszélnem, hogy legalább olvassa el.

Főztem zöldbab főzeléket, lereszeltem és megdinszteltem egy fej káposztát, amiből majd káposztás tészta lesz, mostam (illetve azt a mosógép csinálta), kitakarítottam az előszobát, felmostam. Közben lementem a postára befizetni a csekkeket. Persze megint hosszú sort kellett végigvárni. Ezt eddig Imi szokta csinálni, de most rám maradt. Bementem a közértbe is. Utána kivasaltam, és most lettem készen.

Gizuskám, szívből örülök, hogy Papusod szeme sokkal jobb lett! :D

Gizuska, a Te gerinceddel is olyan problémák voltak, mint Imiével? És a műtét után teljesen megszűntek a fájdalmaid?
Az az orvos akihez most magánrendelésre járunk Imivel, nem ajánlotta a műtétet. Azt mondta, hogy a bénulás kockázata mellett, még ráadásul olyan "bádogemberes" lesz a mozgása az embernek a berakott fém csavar és lemez miatt, akkor is, ha egyébként sikerül a műtét.
Most szerdán megyünk megint hozzá. Gondolom megint injekciókat fog adni Imi hátába. Alkalmanként 10.000,-Ft-ért. De ha legalább használnának az injekciók! De nem is használnak, legalábbis Imi azt mondja, hogy ugyanúgy fáj most is.

Imi megrendelt magának valami mágneses övet, amit nem is nagyon tud használni, vagy csak nagyon rövid ideig, mert azt mondja, hogy annyira átforrósodik a derekán, hogy szinte éget. Nem tudjuk, hogy az jó-e egyáltalán a gerincének, vagy nem.

Szegény kis fügefádat nagyon sajnálom Marikám. Jó nagy ágat tört le belőle a vihar.

Sacikám, nem tudom hogy a termálvíz használna-e Iminek. Az is baj, hogy csak közeli helyekre hajlandó elmenni a fájdalom miatt, és kocsiba se ül hosszabb távra, mert azt mondja, hogy a sok gyógyszer miatt nem mer hosszabb távon vezetni. Az Auchanig még elmegy a haverjával, de messzebbre már nem. Fél, hogy esetleg rosszul lesz.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 15 21:20 
Tag (6252)

Id:353296(N)
Lányok! álomkór tört rám! :doh: már megint elaludtam! nem is értem :doh:
Most meg majd hamar le is fekszem! :lol:
Mindenkinek jó pihenést, szép álmokat!
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 15 21:03 
Tag (69847)

Id:353294(N)
Margó, ezek szerint nem sokat javult az állapotod. :( Legalább csend van?
Nem főztem ma, sok maradék van. Pizzát holnap is sütök. Ezt szereti a gyerkőc, és rég feladtam, hogy mást egyen. Még a lángos van az étlapon.

Ízőrzők a Duna World-ön van minden nap 17.25-kor.

Tengelicke, azért megmarad a fád, igaz? Nagyon féloldalas lett? Mostanában felénk is megjelentek a fügefák, eddig még soha nem láttam ezen a vidéken.

Remélem Magdi jól van.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 15 20:24 
Tag (1308)

Id:353293(N)
Szervusztok Szigetlakók!

Gizuska, borzasztóan örülök, hogy Papusod szeme ilyen jól van, csak maradjon mindig így! Köszi a reggeli kávét, sütit!Az Ízőrzők, minden nap van? Hánykor, melyik adón? Jó volt hogy a Borbásmarcsit leírtad, mindíg onnan lestem, míg meg nem tanultam az idejét!

Tengelicke, nagyon sajnálom a fügefádat, meg a gyümölcsöt, nem is gondoltam, hogy ennyire törékeny! Nekünk a postás csinálta ezt egy időben amit veled a csomagos, nem csöngetett be, csak bedobta a cédulát, és akkor már csak a postán vehettük át ha pl. tértivevényes, vagy bármilyen fontos dolog jött. Pedig otthon voltunk!???
Fiadnak van egyáltalán szabadsága? :( Jó lenne egy kicsivel hosszabb pihenés!

Magdika, elolvastam az egészet, amit Imi kinézett magának, nagyon érdekes volt, nagyon jónak néz ki, bár sikerülne neki! Nem is tudom hogy találta meg?
Ma is sokat dolgoztál? Főztél valami finomat? Jó a tihanyi kép amit feltettél!!! Hány napig dolgozol?

Feri, aranyos a madárcsicsergős kép, köszönjük a jókívánságot, ma tényleg olyan szép "régivágású" nyári nap volt! :)

Sacika, mentettél tomaszowos képeket? Ott még nem néztem! Szeretem nagyon! Jó lenne ha tudnál nyaralni kicsit, rád is rádférne!

Pusi, orvos ügyben már profi vagy! :) Bizonyosan pizza készitésben is! Most majd te/ti mentek, vagy jönnek ők is a héten? Más finomságot nem főztél? Kismadarak most jól vannak? Épségben? A hortobágyi gólyákat megnéztem!!!

Én megvagyok, pocsékul, változatlan minden, én nem tudok újságot mondani, de változatlanul érdekel, ami veletek történik! Ami Nagyikával is, mert mintha ma nem írt volna!? A kertben most sok a madár, a rigó is, az nagyon jó, mert a földön lévő kukacfélét legalább megeszik! Nem is félnek nagyon! Van egy nagyon pici madár is, /nem fióka/ sokszor láttuk már, de sajnos nem tudjuk ki ő? Egyik nap Lacival egész közelről megnézték egymást, nem is ijedt meg! :D

Mindenkinek nagyon szép estét, pihenést kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 15 18:28 
Tag (21011)

Id:353292(N)
Köszi Feri, valóban ilyen nap volt, mint amit kívántál! :D

Pusika, néhány percig tartott csak a szélvihar. De sajnos a füge nagyon könnyen törik. Nem húzhatom le az ágat, fügeszedés végett a nélkül, hogy ne törne le. Így vettem észre a problémát. Azóta nem is húzgálom az ágakat. A letört ágon volt az érettől a kicsiig minden méretben. Rengeteg füge van, épp ma szedtem egy nagy adagot, és megcsináltam lekvárnak. És folyamatosan fognak nőni, érni a gyümölcsök.

Gyermekkoromban én is szédelgős voltam a buszon, és nem tudtam menetiránnyal háttal ülni. Szegény kutyik, milyen rossz lehet nekik. :doh:

Én is pizzát csináltam ma. :lol:

Gizuska, az a lényeg, hogy legalább az egyik szemén tudtak segíteni Papusodnak. Csak jobb, mint volt műtét előtt. Maradjon is így!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 15 18:07 
Tag (6252)

Id:353291(N)
pusi írta:
Gizuska, Papusod szeme azért ugye sokkal jobb, mint műtét előtt? Gond nélkül tud vezetne ugye?

Köszi!! igen sokkal jobb és reméljük így is marad.Az a gond, hogy a jobb szemén nem lehet javítani, így én vagyok a jobb szeme, már jó ideje én is rendesen figyelek vezetés közben a jobb oldalra főleg. Csak rosszabb ne legyen!! :pray:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 júl. 15 17:47 
Tag (69847)

Id:353286(N)
Gizuska, Papusod szeme azért ugye sokkal jobb, mint műtét előtt? Gond nélkül tud vezetne ugye?

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 109655 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3656  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]