Pontos idő: 2018 dec. 12 07:00

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 3474  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 22:19 
Tag (66487)

Id:339689(N)
Margó, ez a leves isteni lehet. Nekem a salátaleves is nagyon nagy kedvencem, de ez ezerszer jobb. Ki fogom próbálni. Köszi, hogy részletesen leírtad. Nem gondoltam volna, hogy zsenge, mert nem úgy néz ki.

Mátyásmadár tavaly jött az etetőre, de csak egyetlen egyszer. Pont az ablak mellett, jól megnézhettem. Meglepett, mennyire nagy. Nagyon sokáig maradt, nem evett, csak bambult. Nagyon szép.

Megértem, hogy nem akarjátok a csempét kifúrni, én sem szeretem, de szerencsére egyre több olyan kiegészítőt lehet kapni, amihez nem kell. és nagyon stabilan fennmarad a falon, terhelést is bírja.

Magdi, úgy érzem nagyon rossz passzban vagy. :( Gyógyulj, minél előbb!

Holnap Erzsébet nap lesz. Emlékszem, hogy 1971 vagy 72-ben Erzsébet napkor olyan hóvihar volt, hogy nem jártak a buszok sem.

Aludjatok jól, rosszat ne álmodjatok!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 21:13 
Tag (34348)

Hely: Budapest
Id:339686(N)
tengelic írta:
Magdi, hogy vagy? És a család?

Köszönöm szépen, már elég jól vagyok Marika, csak ez az átkozott herpesz ronda és fáj is. Iza még köhög, de a kedélye teljesen jó, Ildi még elég ramattyul van, és a fiam hangja is nagyon rossz még, de azt mondja, hogy azért már jobban van, jót tett a tegnapi egész napos fekvés neki.

Margó, köszönjük szépen a recept leírásokat.
Gizuska, Neked meg a tájékoztatót köszönjük a kínai kelről.

Én a szokásos húslevest főztem, meg tejszínes-krémsajtos csirkemellet makarónival.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 20:53 
Tag (652)

Id:339685(N)
Szervusztok, jóestét Mindenkinek!

Látom megoldottatok a kinai kel - kérdést, annyira, hogy Gizuskának köszönöm a linket én is, van benne egy csomó ötlet, és jól leírja a jellemzőit. Így legalább nekem nem kell erről írnom! Remélem Nagyika is olvassa, hisz azért ajánlgattam neki most, mert könnyen emészthető, nem csinál puffadást!
Na meg rakott ételnek is jó, amit ő szeretne enni!
Akartam már előbb írni, de egész éjjel fent voltam, igy elaludtam! Lehet hogy ez az eső, v a holnapi, de közben meg a vérnyomásom ment föl, így borogatással aludtam tovább! Még kell neki idő, hogy rendeződjön, azért gondoltam, hogy front van a dologban!
Szóval annyit hozzátennék a nosalty-hoz, hogy nem fóliában, hanem folpackban jó tárolni, úgy ahogy árulni szokták! A két vége nem baj ha szabadon van! Jó sokáig eláll! Leginkább levest, meg rakottat szoktam késziteni belőle, a salátát én is meg akartam emliteni, bizonyitandó, hogy nagyon zsenge!
Apróság, de nem rántom be a levest, mert nem domináns az íze! Miután laskára vágva megforgatom az olajon, hamar összeesik, igy látom mennyi valójában, rányomom a fokhagymát, megkeverem, meghintem liszttel, pirospaprikával, és felöntöm! Mig felforr sárgarépát az ubor ka reszelőn (!) megreszelem, hozzáteszem, és pár perc múlva kész! Répa nélkül is jó, kis betütészta betét, v anélkül is jó, de lehet bele virslit is tenni, meg tejfölt! Fantázia kérdése! Szintén tapasztalat eredménye, hogy ha rakottat csinálok, a laskára vágott kínai kelt sós vízben 3 percig főzöm, lecsöpögtetem, és nem sorban rakom le, hanem a belevalókat: rizst darált pörköltet, v főtt húst és a kelt összekeverem, úgy terítem be a tepsibe, rá a tejföl vajdarabkák, és 40-50 percig sül kb 200 fokon! Mivel a levél zöldje nagyon össze tud esni, (a vastag erét is bele kell vágni) így nem "tűnik el" sütés közben, hanem megtalálható benne! :) Salátát még nem csináltam, mert addigra általában megesszük másnak!
Mindenki csinálja úgy ahogy szereti, az előbbiekben csak azt írtam le, amire tapasztalatból jöttem rá!
Télen nagyon jól tud jönni, ha az ember előkapja, leszedeget annyi levelet amennyi kell, többit vissza a folpackba, és pillanatok alatt kész van egy zöld leves! (még ha sárga is a szine, akkor is, mert ugyanolyan jó) A levesbe petrezselymet is teszek!
Most érdemes a piacon venni, de később onnan eltünik, legalábbis nálunk, de az Auchanban, meg máshol is, van sokáig. Lehet hogy a piacon megfagyna azért nincs!
Bocsánat a sok szövegért, de Pusi kérdezte mit szoktam belőle csinálni, válaszolni akartam!

A madarak etetéséhez mi is a piacon vesszük a szotyolát, kukoricát is ott kapni, olcsóbban nem lehet, legfeljebb úgy ahogy Pusi a tarlóról! :)
Tengelicke a naplót megőrizted úgye? Amiben a madarak etetését írtad le! Tök jó lehet azt elolvasni! Nagyon élveztem ahogy leírtad! Jó hogy eteted őket, biztosan nagyon örülnek! Rengeteg féle madár jár hozzátok!
Pusi hozzánk még mátyásmadár, harkály, is jár, és mégegyet akartam írni, közben kiment a fejemből! :) :( De a karvalyt tudom nélkülözni!!!!!

A fürdőszobát élvezem, hiszen örülök, hogy végre már nem a téglákat, csöveket látom, csak hagyott még egy két dolgot amit később vettünk észre, egy kis glettelni valót, egy két cső melletti lyukat stb! :( :( :( Kellett még szappantartót venni, meg 1-2 dolgot, mert nem akarjuk átfúrni a csempét! Szóval még van mit csinálni, de egészében nagyon jó!!!!

Magdi gyógyulj meg, mindenkinek gyógyulást, pihenést, kinek mi kell, szeretettel!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 19:15 
Tag (19609)

Hely: Budakalász
Id:339683(N)
Én a Hegyi doktort néztem. Imádom azt a filmet, főleg a csodás tájak miatt. :D

Nálunk azért kiderült, szép napsütés volt.

Én már főztem kínai kelt. De már nem emlékszem, mit csináltam belőle.

Örülök, hogy sikerült jó tököt vennetek. Isteni a sült tök.

Magdi, hogy vagy? És a család?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 18:40 
Tag (66487)

Id:339682(N)
Gizuska írta:

Nem vettem még én sem olyan kínai kelt, olyan barátságtalanul néznek ki, de most rákerestem itt, szerintem jó lehet!
ide teszem, lehet tájékozódni!!

Úgy látom salátának is jó. Rákerestem, és isteni salátákat csinálnak belőle. Egy majonézes-almás-sárgarépasaláta nekem mennyország.

Itt nincs borultság, gondolom holnapra ideér. Még fagy sem volt.

Tengelicke, most én is finom tököt vettem. Illetve Gyuri választotta.

Gizuska, nem a Hegyi doktort nézed?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 18:09 
Tag (5414)

Id:339681(N)
Hali! jó estét mindenkinek!!!
Merre vagytok? nálatok is beborult a helyzet?
ma sem mentünk sehova, én élveztem az eseménytelen napot!! :oops:

Nem vettem még én sem olyan kínai kelt, olyan barátságtalanul néznek ki, de most rákerestem itt, szerintem jó lehet!
ide teszem, lehet tájákozódni!!
https://www.nosalty.hu/alapanyag/kinai-kel

Inkább a fodros kel izgatna, de azt nem árulnak itt, talán a somogyi piacokon :think:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 13:55 
Tag (19609)

Id:339671(N)
Pusika, majd elmegyek egy piacra, és ott fogok venni magot. Én sem a multiban akarok venni, csak addig kell, hogy legyen, amíg eljutok a piacra.

Sajnos, a karvaly a madárkákra megy. :oops:

Vettem egy kanadai tököt. Azonnal megsütöttem. Isteni fínom, édes, mint a méz. Most csemegézek belõle. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 13:41 
Tag (66487)

Id:339668(N)
Tengelicke, a multikban vásárolt kajával lehetetlen a madáretetés. Egy kiló az semmi. Pillanatok alatt elfogy. Én Balmazújvároson veszem zsákosan. Falun ez egyszerűbb, mert ahol terményt árulnak ott napraforgót is. Pesten biztosan nincs olyan hely, ahol ezt normális áron meg tudod venni. Bizonyára még a környéken sem. Egyszer a tarlón szedtem annyi napraforgó fejet, ami egész télre elég volt nekik.
Hozzám csak verebek, cinkék, zöldikék, vörösbegy jár. Rengeteg gerle. Őszapók is jönnek csapatosan, de továbbállnak. Karvaly is gyakori, de ő nem kér napraforgót.

Nagyon szép az orchidea Gizuska. A hátsó úgy látom dendrobium. Pár éve kaptam, és második évben meseszépen kivirágzott, de 3. évre kipusztult.

Magdi, részvétem. Gondolom fáj is. :( :( :(

Margó, kiheverted már a felfordulást? Örülni tudsz már a szép fürdőszobának?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 10:17 
Tag (19609)

Id:339664(N)
Jajj, szegény Magdi! Még ez is! Bár ilyen orrtörlős, nyavalyás eseteknél gyakran előjön a herpesz is. :oops:

Nekem nem volt szerencsém a karfiollal. Nem volt egy darab sem. Azt mondták, ha kapnak ugyanilyen áron, akkor hétfőn még hozatnak.

Margókám, kérdezted,hogy etetem-e a madárkákat. Régen, nagyüzemi etetés volt, amikor még elfogadható ára volt a napraforgónak, és könnyebben hozzá lehetett jutni. Aztán nagy szívfájdalommal, de abbahagytam. Most kezdem megint etetni őket, de tudom, nem szabad abbahagyni, mert akkor elpusztulhatnak a kis drágáim.
Akkoriban még naplót is vezettem, mikor, milyen madárkákat láttam. 18 féle volt a legtöbb. Az őszapóknak zsírszalonnákat akasztottam ki. Volt, hogy hatan csüngtek rajta. :D A vörösbegy, szürkebegy nem jött az etetőre, ők a földön bogarásztak. Csapatostul jöttek a téli vendégek, a fenyőpintyek. Egyszer volt szerencsém almával megvendégelni a csonttolúakat. Micsoda élmény volt!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 09:03 
Tag (34348)

Id:339661(N)
pusi írta:
Kipróbáltam egy hétig, hogy reggel amikor felébredek, nem esek neki a kávénak, hanem egészségesen élek, tea, Salvus víz és egyebek... Nem vált be. Jobb rögtön nekiesni.
Így:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Jó reggelt Szigetlakók!

Köszönjük az orchideát Gizuskám.

Marikám, remélem szerencséd lesz és kapsz még karfiolt.

Pusikám, legyen jó napotok a gyerekekkel!

Nincs szerencsém, most még egy óriási herpesz is kijött a számon, hiába kentem be tegnap rögtön ahogy hazaértem a Telviran kenőccsel. Most reggelre már duplájára nőtt. Úgy nézek ki mint egy bantu néger.

Legyen jó napja Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 08:43 
Tag (19609)

Id:339660(N)
Jó reggelt, szervusztok!

Hogy aludtatok, hogy telt az éjszakátok?

Pusika, nem lehet kávé nélkül kezdeni a reggelt! :lol: Nélküle bamba majmok vagyunk. :lol:

Nagyon szontyoli az idő, a nap sem akar kisütni. Nyilván a felhősség miatt nincs olyan hideg, 5 fok van.

Tegnap a fiamnak nem volt szerencséje. A kollegája, és a mosogató nem ment dolgozni, így egyedül volt a hatalmas forgalomra. "Kissé" elfáradt, mire hazaért.

Mindjárt elszaladok a kis boltba, nézek még karfiolt, hátha van még. Utoljára. Rakott karfiolt ennénk már megint.

Magdika, gyógyuljatok mindnyájan. Nagyon aggasztó a helyzetetek!

Pusika, legyen jó kis napotok! Jól felöltözve látogatható a Nagyerdő. Oly sok szép hely van ott.

Margókám, gondolom örültök a szép fürdőszobának!

Gizuska, mentek valahova?

Legyen kellemes, gyógyulós, szerencsés a vasárnapunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 08:37 
Tag (5414)

Id:339659(N)
Csatolmány:
DSC01948.JPG
DSC01948.JPG [ 123.54 KiB | Megtekintve 425 alkalommal. ]

Jó reggelt Szigetlakók!!!szép vasárnapot!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 07:28 
Tag (652)

Id:339655(N)
Jó reggelt Mindenkinek és szép napsütéses vasárnapot, mert most csupa felhő minden!

Gizuska köszönöm szépen a Gasztroangyal-műsor idejének leírását! Le is jegyeztem magamnak! Nagyon kedves tőled, hogy ilyen részletesen leírtad!

Mi is etetjük már a madarakat, már akartam írni, és nagyon jönnek!!! Leginkább a cinkék!
Az ablakba is tettünk magot, nemcsak a kertbe, igy közelről is látom őket! Nagyon aranyosak!
Tengelicke, te is eteted, v. fogod etetni őket? Nálad biztosan sokan vannak! A tegnapi macis képed nagyon tetszett, bátor volt a fényképező!
Magdika, jó lenne ha annak ellenére meggyógyulnál, hogy körülötted majdnem mindenki beteg! Remélem javulsz azért, neked is, a családtagoknak is jobbulást kívánok!!!
Remélem van szabadnapod is!!!?
Pusi biztosan elmerültél a sütésben-főzésben, sok sikert hozzá, és egy jól eltöltött napot! /Az előbb a bocsáss meg-ből kimaradt egy s-betű, itt pótoltam!/ :)
Remélem Nagyika rettentő nagyot aludt! Őszintén kívánom neki!

Mindenki érezze ma nagyon jól magát, azt kívánom!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 07:02 
Tag (652)

Id:339654(N)
Pusi, bocsás meg, de olyan jót nevettem a bejegyzéseden, a képen is! Honnan a csudából szeded ezeket a képeket???
Veheted költőinek is a kérdést! :)

Jó reggelt Mindenkinek, szép vasárnapot,! Még csak most kezdtem volna a beírást! Majd írom!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 06:44 
Tag (66487)

Id:339653(N)
Jó reggelt, szép vasárnapot!

Kipróbáltam egy hétig, hogy reggel amikor felébredek, nem esek neki a kávénak, hanem egészségesen élek, tea, Salvus víz és egyebek... Nem vált be. Jobb rögtön nekiesni.
Így:

Csatolmányok:
2018-08-31_063038.jpg
2018-08-31_063038.jpg [ 30.65 KiB | Megtekintve 427 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 23:01 
Tag (34348)

Id:339648(N)
Gizuskám, nagyon aranyos a darumese. Megnéztem és nekem is nagyon tetszett. :D Köszönjük szépen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 22:37 
Tag (66487)

Id:339647(N)
Ezek szerint nem sima nátha volt, hanem valami fertőző kórság. Gyógyulj Magdi, mert ápolni kell a családot.

Darumese nagyon tetszett, köszönöm Gizuska.

Aludjatok jól, álmodjatok szépeket!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 22:30 
Tag (19609)

Id:339646(N)
Csakhogy megvagy Magdi! Rémes, hogy az egész családotik beteg! Gyógyulást mindenkinek!

Nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 21:53 
Tag (34348)

Id:339644(N)
tengelic írta:
Jöhetne már Magdi haza! Vajon, hogy lehet?

Szerbusztok Szigetlakók!

Itt vagyok Marikám, csak nem tudtam előbb jönni. Tűrhetően vagyok, remélem lassan csak kilábalok a náthából.
A fiam is beteg, Iza is eléggé köhög, meg az Ildi is. Már nagy Imi is mondta, hogy kezd fájdogálni a torka.

Nagyon örülök, hogy visszajöttek a színek a TV-ben. :D

Nagyon szépek a virágok Gizuskám, és a macik is aranyosak Marikám.
Kicsit később el fogom olvasni a "daru mesét" is.

Nekem még soha nem maradt meg a Mikulás virág, soha nem hozott újra piros leveleket, és előbb-utóbb el is pusztult sajnos.

Pusikám, legyen jó napotok holnap a családdal!

Jó éjszakát, szép álmokat Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 21:19 
Tag (66487)

Id:339643(N)
Margó írta:

Pusi jó családi napot holnapra, szerencsére még nem holnap jön a havaseső! Terveztek valamit? Vagy csak úgy ahogy alakul?

Köszi Margó. Szerintem majd alakul. Hideg van a Nagyerdőn, pedig régen voltunk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 21:17 
Tag (66487)

Id:339642(N)
Gizuska írta:

Belenéztem Gizuska, mindjárt végignézem rendesen, mert ezt nem lehet elkapkodni.

Margó, minden Gasztroangyal fent van a YouTube-on. Ez az egyik kedvenc: https://www.youtube.com/watch?v=aNYtxwvNB-Y

Az a lényeg, amit Gizuska mond, hogy nem csak a főzés a műsor lelke, illetve főleg nem az. Hihetetlen az az érték, amit Borbás Marcsi teremtett hagyományőrzésben. Van még egy nagyon felemelő epizód, azt is Erdélyben forgatták húsvétkor.
Én is szeretem az Ízőrzőket. Gasztroangyal után következik. Visszavisz a múltba.

Tengelicke, remélhetően maradnak a TV színei.
Aranyosak a macik, de nem szeretnék az anyjukkal találkozni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 20:39 
Tag (5414)

Id:339640(N)
Pusiiikaa!! nézzed csak ezt!!!
https://sokszinuvidek.24.hu/mozaik/2018 ... erekeknek/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 20:12 
Tag (5414)

Id:339637(N)
Hali!!!
Magdika!!?? remélem csakugyan jobban vagy :think:
Margóka! a Gasztroangyal új része mindig szombaton délután 5-kor van a Duna tévén, ezt ismétlik másnap reggel ugyanitt, és vasárnap este 8-kor a Duna Wordön,. A régebbieket is ismétli a Duna Word csatorna hétköznaponként kora este fél hét körül, és másnap reggel is hét órakor.
Érdemes megnézni, nem csak a főzés a téma, szerintem kulturmissziója is van a müsornak, sokat lehet látni , tanulni belőle,és még szórakoztató is és nincs reklám folyton!!.Némelyik rész nagyon szinvonalas , azokat többször is érdemes látni,lélekemelő! Pusika majd leírja neked, hogyan lehet visszakeresni és megnézni a neten is a részeket. A másik nézhető, jó műsor az Ízőrzők!egy-egy településről!

Kellemes estét és jó pihenést mindannyiunknak!!

/húú, jut eszembe, hogy sikoltozva ébredtem az éjszaka, de nem emlékszem mit álmodtam, szerencsére/

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gizuska 2018 nov. 17 20:49-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 19:33 
Tag (19609)

Id:339634(N)
A néném is kapott mikulásvirágot. És nem csak megmaradt, hanem további piros leveleket is hoz. Ő sem akarja elhinni, mert ez csodának számít.

A tévémnek másnapra visszajött a színe, és azóta is színesben tudom nézni. De kop, kop, lekopogom....

Jöhetne már Magdi haza! Vajon, hogy lehet?

Csatolmány:
46007518_2481788861861409_499545490124177408_n.jpg
46007518_2481788861861409_499545490124177408_n.jpg [ 16.54 KiB | Megtekintve 407 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 19:22 
Tag (652)

Id:339633(N)
Szervusztok Szigetlakók!
Itt vagyok, megvagyok, köszönöm az érdeklődést!
Tengelicke mi van a TV-del?
Gizuska gyönyörűek a virágok, élvezet nézegetni!
Az csak jó lenne ha ÉN lehetnék kész a takarítással, mert az azt jelentené, hogy én csináltam meg! Sajnos ez csak kalákában megy, mert fizikailag inkább minuszban vagyok!
Persze azért van amit én csinálok, meg is van sajnos a következménye, de ezzel nem akarok terhelni senkit! Pocsék dolog!
Annyiszor akartam már kérdezni, hogy a Gasztroangyal mikor van, melyiken? Nincs valamikor ismétlése? Bele akarok nézni már, kedvet csináltatok hozzá!

Feri köszönöm a reggeli finomságokat! Te jól vagy? Meg a család is? Danika képét mindíg megnézegetem!

Tényleg Nagyika, Mircsikét mikor láttad utoljára?
Biztosan ő is jó hatàssal lenne az állapotodra! :)
Minden beteg gyógyuljon meg, Magdika is mire hazajön! De nem arra gondoltam, hogy úgy csináljon, mintha nem volna beteg! :) :(

Pusi jó családi napot holnapra, szerencsére még nem holnap jön a havaseső! Terveztek valamit? Vagy csak úgy ahogy alakul?

Mindenkinek további szép estét kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 17:52 
Tag (66487)

Id:339630(N)
Jó, hogy mondod Gizuska, teljesen elfelejtettem a Gasztroangyalt.
Mikulásvirágot vettél? Még soha nem sikerült megtartanom.

Tengelicke, a TV hogy van? Megcsináltattad?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 17:48 
Tag (5414)

Id:339629(N)
Jó estét mindenkinek!! a vendégeknek is!!! :D
Lányok olyan hirtelen este lett és hideg is. Nemsokára kezdődik a Gasztroangyal!!!
Jó kis nyugis nap volt,/ már amennyire el tudok felejtkezni az aggodalmaimról/itt volt egy jó ideig egy barátnőm,kávézás.csevegés közben sütöttünk egy vizes piskótát is. közben megfőtt a húsleves is.
Hoztam még virágot ám!
Csatolmány:
DSC01958.JPG
DSC01958.JPG [ 218.82 KiB | Megtekintve 413 alkalommal. ]

Csatolmány:
DSC01962.JPG
DSC01962.JPG [ 155.19 KiB | Megtekintve 413 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 11:51 
Tag (19609)

Id:339622(N)
Magdikám, nagyon örülök, hogy a javulás útjára léptél! Azért már ez is nagy haladás, hogy az orrod rendben van! Csak nehogy visszaessél! Nagyon vigyázz magadra a lehetőségekhez képest!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 10:25 
Tag (66487)

Id:339620(N)
Gizuska, ezek meseszépek! Érdemes volt elmennetek. Itt a Botanikus kertben is szokott lenni orchidea kiállítás, lehet, hogy megnézem. Régebben rendszeresen jártam.

Magdi, de jó, hogy alakulsz! Most akkor húzd meg magad!!!!!

Margó, kész vagy a helyreállítási munkákkal? Gondolom nagyon elfáradtál.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 17 09:07 
Tag (34348)

Id:339617(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Köszönöm Lányok, már sokkal jobb a közérzetem. Nem folyik már az orrom, és már a hangom se olyan orrhang. :D

Gizuskám, nagyon szépek az orchideák. Köszönjük, hogy megosztod velünk.

Pusika, jó főzőcskézést Neked!

Marikám, de jó hogy túl vagy a téliesítéssel a kertben!

Remélem, Sacek már meggyógyult. Én is hiányolom Őt!

Indulok. Legyen Mindenkinek jó napja!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 3474  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]