Pontos idő: 2018 dec. 12 07:46

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 3474  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 22:59 
Tag (66487)

Id:339735(N)
Magdi írta:
bele kellett volna menni a dologba, mintha lenne annyi pénzünk, hogy kifizessük a kárt, és közben hívni a rendőrséget, és már velük együtt menni a helyszínre amit mondanak a rohadékok.

Ez így egyszerűnek hangzik, de valójában kell hozzá bátorság. Bizonyára nem egy-két hülye gyerek, hanem egy jól megszervezett hatalmas bandáról van szó, akivel nem feltétlenül jó ötlet ujjat húzni két nyugdíjasnak. Akik telefonálnak a szervezetben csak a végrehajtók, nem ők agyalják ki ezt a lélektanilag jól felépített műveletet , csak a pénzt szedik be.

A telefonszolgáltató kiadhatja a híváslistát. Mi egy időben rendszeresen kikértük. A rendőrségnek pláne kiadnák.

Egér lehet nálunk a padláson, legalábbis Mici mozgásából arra lehet következtetni. Pár hete a garázsba akart Mici mindenáron bemenni, órákig nyávogott keservesen, hogy engedjük be, és utólag kiderült, hogy oda is egér került be.

Ha zselatint isztok, akkor az nem befolyásolja a véralvadást? Nehogy trombózist kapjatok! Nem kellene mellett valami ellenkező hatásút is inni? Mondjuk gyömbért.
Én azt hittem csak kenni kell a zselatint, bemasszírozni a bőrbe a fájó ízületnél.

Margó, szép a naplementés kép. De sok ilyet láttam, de nagyon vágynék kimenni, ha meglátok egy ilyen képet.

Aludjatok jól, jó éjt!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 22:53 
Tag (19609)

Hely: Budakalász
Id:339734(N)
Magdi, remélem lenyugodtál, mert különben nem tudsz aludni. Amúgy sem. :cry: Legyenek elviselhetők a munkanapjaid!

Gyógyulós, nyugodalmas jó éjszakát Szigetlakók! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 22:06 
Tag (34348)

Hely: Budapest
Id:339731(N)
Hát Lányok, az ellenségemnek se kívánom ezt az érzést amit ezek a szemét csalók okoztak megint nekünk. Most már azért megnyugodtunk, már a fiunk is volt itt.
Fel lehetne ugyan jelenteni őket, de az ég világon semmilyen adatot nem tudunk. A feljelentést személyesen kellene a rendőrségen megtenni, és nagy Imi azt mondta, hogy ő nem megy be, mert ugyanúgy nem tudnak semmit csinálni mint a tavalyi esetben sem.
Azt kellett volna csinálnunk, hogy amikor a kártérítésről kezdett beszélni, és már gyanússá vált nekünk is a dolog, akkor bele kellett volna menni a dologba, mintha lenne annyi pénzünk, hogy kifizessük a kárt, és közben hívni a rendőrséget, és már velük együtt menni a helyszínre amit mondanak a rohadékok. Csak az a baj, hogy abban a pillanatban az ember nem tud tiszta fejjel, logikusan gondolkodni, mert ezek tényleg percek alatt padlóra teszik lelkileg az embert.

Nagyon köszönöm az együttérzéseteket Lányok! Nagyon remélem, hogy Titeket soha nem fognak ilyen hívással sokkolni.

Pusikám, nálunk a függöny ráncai között is gyakran megbújnak poloskák. Most a konyhában az egyik futónövény levelén találtam egyet. Vagy az nem lehet, hogy esetleg egérke van a padláson, és Mici azt hallja? :think:

Holnap, holnapután dolgozok.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 21:58 
Tag (652)

Id:339730(N)
Magdika! Borzaszróan sajnálom ami veletek történt!
Biztosan ugyanaz a banda, gondolták hogy ha egyszer sikerült titeket behúzni a csőbe, miért ne sikerülne újra! Tényleg fel kéne jelenteni őket! Ilyen aljasságot! Vigyázzatok nagyon! Magdika próbálj meg jobban lenni! Azért jó hogy Imi lecsapta a telefont!
Ha pénzt kér valaki, rögtön azt kell tenni!

Estére kevesebb izgalmat kivánok Mindenkinek, és a betegeknek, és családtagoknak gyógyulást!

Csatolmány:
agnes56-img19472.jpg-2018-11-14-21-06-22.jpg
agnes56-img19472.jpg-2018-11-14-21-06-22.jpg [ 108.48 KiB | Megtekintve 344 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 20:46 
Tag (66487)

Id:339726(N)
Jaj Istenem Magdi! Hogy bírod ezt ki? Ha belegondolok, ez lélektanilag nagyon meg van alapozva. Olyan pánikba esik az ember, hogy nem lehet tiszta fejjel gondolkozni. Hiába tudja, hogy csalás, mi van akkor, ha mégsem? Hogy vagy most? Gondolom padlón. Szived biztosan megy ezerrel. Hány Xanax kell egy ilyenhez. Rohadjanak meg azok a szemetek!

Rendőrség tudna tenni, ha akarna. Ez a fajta csalás már olyan mértéket öltött, hogy nem lenne nehéz összeszedni őket. (ha akarnák)

Szobának minden négyzetcentiméterét átporszívóztam. Mici továbbra is jelez. Csak a padláson lehet valami.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 20:13 
Tag (19609)

Id:339723(N)
Majdnem naponként számolnak be a tévék ezekről a mocskokról. Már néhányat elkaptak, de van utánpótlás. Tényleg csőbe kell húzni őket, megbeszélni a találkozót, és értesíteni a rendőrséget. Mocskos tetvek! Hű, de útálom őket! :evil: Csak az a fő baj Magdi, hogy megint kikészültél. Pedig tudhatnád már, hogy ezek mind csalók.

Lilike már megint beteg?

Magdikám, a nénémtől kaptam egy jó nagy adag zselatint. De piszok lusta voltam, hogy csak most kezdtem el újból inni. Haragszom is magamra! Csak arra kell vigyázni, hogy ne felejtsem el naponta megcsinálni.

További kellemes estét!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 19:45 
Tag (14577)

Hely: Székesfehérvár
Id:339722(N)
Magdika, ez a lelketlenség teteje.
Képzelem, mit állhattatok ki.
Tudjátok a rendőrségnek jelenteni???????
Rohadt dögök, akik ilyesmivel próbálkoznak. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 19:32 
Tag (5414)

Id:339721(N)
jaj, Magdikám, ez őrület!!!Micsoda szemétség!!
Nyugodj meg most már!!! nem tartom kizártnak, hogy ismerik a fiadat :think: :think: Szerintem tegyetek feljelentést, akár.Ki tudják nyomozni ha akarják. :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 19:16 
Tag (34348)

Id:339720(N)
Megvagyok Lányok én is. Délelőtt nem voltunk itthon. Ki kellett mennünk Kispestre a keresztanyám lakásába. 3 óra körül értünk haza.
Főztem zöldbabfőzeléket, meg pár szelet húst sütök hozzá.

Gizuskám, a videóban fogják elmondani azt a "lábatlan tyúk" tölteléket amiről írtál, vagy hol kell keresni?

Jaj Pusika, csak használjon Gyurinak a gyógy-fürdősó! :pray:

Lehet, hogy Mici tényleg poloskát lát, érez. A mi macsekjaink is meglátják őket jóval előbb mint mink, és üldözőbe is veszik.

Marikám, próbáld meg újra azt a zselatin kúrát. A jó múltkorában a kezednek az használt, hátha a csípő izületeidnek is jót tenne.

Most kezdek csak kicsit megnyugodni, talán most már a szívem is visszaáll a helyére. Most délután 5 óra körül megint kaptunk egy olyan telefont, mint tavaly nyáron, csak most úgy jelentkezett be az illető, hogy ő a mentőszolgálattól van, és a fiunk telefonjában ezt a számot találták meg legközelebbi hozzátartozó számaként. A fiunk egy hármas karambolban súlyosan megsérült, meg vele együtt egy fiatal nő is. A balesetet a fiam okozta, és súlyosan megsérült két kiskorú személy is. Akkor kezdett gyanús lenni a dolog, amikor azt mondta, hogy abban az esetben nem jelentik fel a fiamat a kiskorúak hozzátartozói, ha hajlandóak vagyunk megtéríteni a kárt. Akkor nagy Imi mondta, hogy nem tudjuk megtéríteni, és letette a telefont. Rögtön hívtuk Imikét, de nem vette fel a telefont. Akkor megint pánikba estünk. Hívtam őt a másik telefonján, és akkor végre felvette. Nem tudjátok elképzelni, hogy mit éreztem.

Most itt van Lilike. Ma hazaküldték az iskolából, mert fájt a feje, hasa, hányingere van, köhög.
Nemsokára jön a fiam is. Hála a jó Istennek, hogy nincs semmi baja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 19:06 
Tag (5414)

Id:339719(N)
A 33-dik percnél kezdődik ez a rész, ahol készitik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 18:57 
Tag (66487)

Id:339718(N)
tengelic írta:
Kíváncsi vagyok, milyen lesz Gyurinak a gyógyfürdő?

Már ázik. :D Valami ördögcsáklyás cuccban ül nyakig. Sokfélét vettem, állítólag a holt-tengeri is jó.

Gizuska, mindjárt megnézem még egyszer a Gasztroangyalt. Beninek nem tudom, hogy mi jön be, tegnap jól megjártam, mert mindig szokott milánói makarónit enni, és kér még rá plusz sajtot. Most oda is készítettem neki előre a plusz sajtot, amit azonnal megevett, utána a milánói tetején lévő sajtot, és ezzel jól is lakott. :D Meg van bocsátva. A lángost most is dicsérte.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 18:50 
Tag (5414)

Id:339716(N)
tengelic írta:
Jó, hogy mondtad a zselatint! Elfelejtettem volna. Gyorsan csinálom is.

Én nagyon krumplis vagyok. Tőlem a rizs el is maradhat. Amikor 140-ért vettem, másutt szintén 2-300 között volt az ára.

Vettem én is a multkoriban zselatint a herbáriában, néhány napig használtam, aztán valami közbe jött és elfeljetkeztem róla, de most én is újra kezdem. azt olvastam úgy érdemes , rendszeresen esténként.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 18:19 
Tag (19609)

Id:339714(N)
Jó, hogy mondtad a zselatint! Elfelejtettem volna. Gyorsan csinálom is.

Én nagyon krumplis vagyok. Tőlem a rizs el is maradhat. Amikor 140-ért vettem, másutt szintén 2-300 között volt az ára.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 18:19 
Tag (5414)

Id:339713(N)
Jó estét mindenkinek!!
Ez haláli lehet a Mici!!! nem semmi jelenet! lehet ám, hogy csak egy elbujt poloskát érzékel :think: :think:
Magdi vajon mit csinálhat, gyógyul, vagy a többieket ápolja :think:
Azt készitettem el amit az aggteleki asszonyok csináltak ott kint valami kemencénél. olyasmi mint a töltött tyukba való töltelék, csak egy kis csavar van benne, nagyon ízletes finom lett, szerintem bármilyen gyenge levest feljavit. Végig arra gondoltam, hogy ez neked biztos bejönne, lehet, hogy még Benikének is.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gizuska 2018 nov. 19 18:30-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 17:25 
Tag (66487)

Id:339712(N)
Tengelicke, 140-ért krumpli már sehol nincs, úgy láttam 300 felé közelítenek az árak. A múlt héten vettem 250-ért az Auchanban, származás Franciaország, de fele ment a kukába, mert rossz volt. Szerencsére nem sokat főzök, inkább a rizs fogy nálunk.

Gyuri még most fog gyógyvízbe ülni, DM-ben vettem néhány fajta sót. Kétszeri kenés után már enyhült a fájdalma. Azért félek, mert neki nagyon durva gerincsérve volt, nem lenne jó, ha kiújulna. Tegnap már azt hittem nem bír felállni.

Forgódra mi az ami használ? Régebben használtál zselatint, és dicsérted.

Felmentem a padlásra, mert valami van fent. Én ugyan nem hallom, de a macska megőrjít bennünket. Rezzenéstelenül nézi a falat a gipszkartonnál, néha hirtelen átrohan a másik oldalra és ott figyel. Próbáltam fonendoszkóppal is hallgatózni, de én nem hallok, és nem láttam semmit. Remélem nem szellemeket lát Mici. Éjjel is többször átrohant rajtunk, teljesen extázisban van. Még soha nem csinált ilyet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 16:39 
Tag (19609)

Id:339711(N)
Itt egész nap esik. Nem nagyon, de ernyő nélkül nem lehet menni.

Gizuska, nálatok már tél van. Végül is, kell a tél, hogy nyugalomba kerüljenek a növények, és kéne a kemény fagy is. Még akkor is, ha nem szeretjük millió ok miatt.

Lazúrcinege nagy boldogság. Egyre másra kerülnek ide olyan madarak, amelyek nagyon ritkák errefelé.

Én nagyon nyűgös vagyok. Lent voltam. De alig tudtam feljönni, annyira fájtak a forgóim. Na és álomkóros is vagyok. És sötét van, amit végképp útálok. Égetni kell a nagyvillanyt. :oops: Tegnap egy nagy fazék kelkáposztafőzeléket csináltam, alig van belőle. Ma csak egy kis levest főztem, (6 litert) nem volt máshoz hangulatom.

Pusika, nagy mázlitok volt, hogy száraz úton tudtatok menni! Hamar megjártátok?
Gyurinak segít a fürdősó?

Magdi, hogy vagytok? Pihensz legalább egy kicsit?

Én még 140 Ft_ért vettem a zsákos krumplit, lehet, hogy azóta már drágább.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 15:33 
Tag (66487)

Id:339710(N)
Gizuska írta:
Pusika!!! csináltam olyan "lábatlan tyúk"töltelékes betétet a meglévő üres húslevesünkhöz!!! Lányok ez valami fenomenálisan finom!!! :clap: :clap:
Szerintem neked is ki kell ezt próbálni, főzelék feltétnek is jó, mi kaporszósszal ettük meg.

Ebben a részben van! https://www.youtube.com/watch?v=NQESxiQyrdk

Gondolom nem a töltelékes krumplilevesbe valót csináltad. Meg kell néznem még egyszer, mert nem ugrik be, hogy melyik volt az.

Nagyon szép a lazúrcinege. Úgy tudom már régebben előfordult Magyarországon. Micsoda boldogság ez annak aki látta.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 14:53 
Tag (5414)

Id:339707(N)
Hali!! csakhogy megvagy!!! olvass vissza lécci, isteni finom az a levesbetét! :lol:

Meg ezt is most találtam!!
https://sokszinuvidek.24.hu/mozaik/2018 ... yarorszag/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 14:51 
Tag (5414)

Id:339706(N)
Pusika!!! csináltam olyan "lábatlan tyúk"töltelékes betétet a meglévő üres húslevesünkhöz!!! Lányok ez valami fenomenálisan finom!!! :clap: :clap:
Szerintem neked is ki kell ezt próbálni, főzelék feltétnek is jó, mi kaporszósszal ettük meg.

Ebben a részben van! https://www.youtube.com/watch?v=NQESxiQyrdk

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 14:48 
Tag (66487)

Id:339705(N)
Nagyi írta:
Halihóóóó, itt is esik a hóóóóóóó
Hideg is van.

Pusika, nem biztos, hogy útnak kellene indulnotok ilyen időben.

Akinek nem muszáj, ne menjen sehova.
.

Túl vagyunk rajta, mázlink volt. Itt száraz idő van. Eső elállt, nincs hideg sem. Földúton mentünk, tök száraz.
Utána boltban voltunk, vettem fürdősót Gyurinak, mert kijött a gerincsérve, és fáj is neki. Krumplit is vettem 190-ért, igaz nagy tételben, mert egy zsákkal kellett venni, 10 kiló van benne. Nagyon megkívántam az aldis péksüteményt, azt is vettem, ritka sz@r volt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 14:29 
Tag (5414)

Id:339704(N)
Sziasztok!! tessék előkerülni Szigetlakók!!! :D
Ma reggeli zalai képek!
https://24.hu/belfold/2018/11/19/idojar ... ala-megye/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 10:26 
Tag (14577)

Hely: Székesfehérvár
Id:339703(N)
Halihóóóó, itt is esik a hóóóóóóó
Hideg is van.

Pusika, nem biztos, hogy útnak kellene indulnotok ilyen időben.

Akinek nem muszáj, ne menjen sehova.

Kellemes napot nektek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 09:15 
Tag (34348)

Id:339702(N)
Ferikém, köszönjük szépen a kávét, tortát.

Jól vagyok Pusikám.

Nem dolgozok ma Marikám. Holnap és holnapután fogok melózni.

Pusika vigyázzatok Magatokra, ha elmentek!

Legyen jó napja Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 08:59 
Tag (32770)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:339701(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 08:49 
Tag (66487)

Id:339699(N)
Gizuska írta:
Hahó-hó,hó!!!

Csak volt a hó reggel amikor felkeltem. Szép fehér volt minden, de felváltotta az eső. Kell az is, mert félelmetes a szárazság. Mondjuk megyünk a temetőbe, ahhoz nem túl jó.

Jól aludtatok?

Magdi, jól vagy?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 08:48 
Tag (19609)

Id:339698(N)
Jó reggelt, szervusztok!

Igen, itt is esik. Olyan érzés, mintha ködszitálás lenne, de nincs köd. Olyan permetezés szerű ez a csapadék. De lehet, hogy havaseső.

Hogy vagytok, hogy telt az éjszakátok?

A baglyocskák majd csak átmennek egy örökzöldre, ha szükségét érzik.

Ma lemegyek a dokihoz, beadatom az influenzia elleni szurit.

Magdi, ugye nem dolgozol ma? Vagy tévedek?

Mindenkinek legyen kellemes, szerencsés, gyógyulós és baj mentes a napja! Vigyázzatok magatokra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 08:19 
Tag (34348)

Id:339694(N)
Gizuska írta:
Hahó-hó,hó!!!
Jó reggelt Szigetlakók!!!
Aludjatok csak , esik az eső, vagy a hó is!!
Itt fehérek a tetők és a füves részek,éjszaka kezdett esni.
A baglyok nagy gondban vannak, rengeteget keringőztek még hat előtt, de nagy része mégis itt maradt a csupasz nyirfán.
Vigyázzatok magatokra, elővenni a finom meleg holmikat! ;)

Jó reggelt Szigetlakók, jó reggelt Gizuskám!

Hűha, Nálatok már esett a hó? :shock:
Valami itt is esett, vagy esik, mert vizes lent az út, de nem fehér, tehát nem hó. Ronda, szürke, bánatos az idő.

Hogy vagy Gizuska?

Legyen jó napja Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 19 08:09 
Tag (5414)

Id:339693(N)
Hahó-hó,hó!!!
Jó reggelt Szigetlakók!!!
Aludjatok csak , esik az eső, vagy a hó is!!
Itt fehérek a tetők és a füves részek,éjszaka kezdett esni.
A baglyok nagy gondban vannak, rengeteget keringőztek még hat előtt, de nagy része mégis itt maradt a csupasz nyirfán.
Vigyázzatok magatokra, elővenni a finom meleg holmikat! ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 23:18 
Tag (34348)

Id:339692(N)
pusi írta:
Magdi, úgy érzem nagyon rossz passzban vagy. :( Gyógyulj, minél előbb!

Pusikám, kicsit tényleg nyűgös vagyok, de majd elmúlik.

Marikám, holnap nem dolgozok, majd kedden, szerdán.

Szép álmokat Mindenkinek! Aludjatok jól! :romance-kisscheek:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 18 22:29 
Tag (19609)

Id:339690(N)
Magdi, sajnos a herpesszel nem sok mindent lehet csinálni. :oops: További javulást neked, és a család többi tagjának is. Remélem, holnap nem dolgozol?!

Köszi Margó a recept leírásodat!

Nyugodalmas jó éjszakát, gyógyulósat! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 3474  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]