Pontos idő: 2018 dec. 12 17:10

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104229 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 3475  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 okt. 25 09:40 
Tag (19613)

Hely: Budakalász
Id:338749(N)
Szervusztok Szigetlakók!

Köszi Feri ezt a csodás kávét a rózsákkal, és az üdvözletet! :D

Pusika, ma valóban hideg van. De legalább nem fúj a szél. Én szerencsére jól aludtam, Cicukám békén hagyott. Csak fél hatkor keltett, de aztán visszaaludtan. Egy darabig nem akart bejönni a fórumunk, de végül összejött.

Ma délutános a dokim, lemegyek hozzá. Aztán veszek apróságokat, és tűzök haza.
A fiam ma megy megbeszélni a részleteket a leendő munkahelyére.

Pusika, nehogy megfázz akinti munka közben!

Vigyázzatok magatokra, legyen szerencsés és baj mentes a napunk!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 25 08:11 
Tag (32771)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:338748(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 25 08:10 
Tag (34352)

Hely: Budapest
Id:338747(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Pusikám, tényleg megérdemled a kávét, de nem kellene már hajnalban kint dolgoznod a kertben. Valószínűleg ugyan napközben sem lesz meleg, de azért a hajnalinál mégiscsak melegebb lesz remélhetőleg.

Indulok. Legyen Mindenkinek jó napja, gond, baj nélküli, gyógyulós, szerencsés! :romance-kisscheek:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 25 08:05 
Tag (5416)

Id:338746(N)
https://sokszinuvidek.24.hu/mozaik/2018 ... ar-ferenc/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 25 07:59 
Tag (66489)

Id:338745(N)
Jó reggelt Szigetlakók! Azt hittem már rég fent vagytok. Se kávé, se kalács semmise. :( Pedig én megérdemelném, mert jól kidolgoztam magam. A szél a levelek 90 %-át lefújta, az bezsákoltam.
Nagyon hideg van erre.

Magdi, sál, sapka, nagykabát!!!!!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 22:20 
Tag (34352)

Id:338742(N)
Holnap, holnapután dolgozok, szombaton itthon leszek, vasárnap dolgozok.

Jó éjszakát, szép álmokat Lányok és Neked is Ferikém! :romance-kisscheek:

Toniról már nagyon régen nem hallottunk.

Amikor benézek a külföldi gólyákhoz, sokszor eszembe jut, hogy vajon mi lehet Gersendával? Ebben az évben még egyáltalán nem jelentkezett sehol, képet se tett fel. :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 21:53 
Tag (66489)

Id:338740(N)
Jó éjt, próbáljatok aludni! Nem sok esélyt látok rá, de talán.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 21:43 
Tag (32771)

Id:338739(N)
Csatolmány:
Jó éjszakát szép álmokat sziglak.gif
Jó éjszakát szép álmokat sziglak.gif [ 117.89 KiB | Megtekintve 694 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 21:27 
Tag (19613)

Id:338738(N)
Nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 21:14 
Tag (34352)

Id:338737(N)
pusi írta:
Magdi, mázlid van, hogy nem lakok ott, mert járnák hozzád kajálni. Plusz egy fő mit sem számítana.

Pusikám, az lenne a mázli, ha mindannyian itt, vagy valahol máshol, de legalább egy utcában laknánk, és már szaladhatnánk is át egymáshoz egy tálka étellel, vagy sütivel, amikor éppen olyat csinálunk amiről tudjuk hogy a kis csapatunkból valaki szereti. :D
Valószínűleg az otthoni munkáink igen elmaradnának, mert biztosan ott ragadnánk egymásnál egy kis beszélgetésre. De jó is lenne! :D

Margókám, nagyon finom lehetett az a krumplis kaja amit Anyukád csinált. Nekem biztos, hogy nagyon ízlene. Isteni lehetett a pirított hagymával és egy kis valamilyen finom zsírral. :D

Nagyika, azért most már minden nappal jobb lesz kicsit az állapotod. Egyre többfélét ehetsz, fokozatosan fogod visszanyerni az erődet is. Az a legfontosabb, hogy a szíved rendben van már.

Most vittel haza Izát az anyukája.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 20:22 
Tag (66489)

Id:338735(N)
tengelic írta:

Rémes az idő. Elegem van a szélből. Most meg melegfront jön. :doh: Éjjel hideg lesz.

Ráadásul telihold, így alvást ne tervezzetek éjszakára.

Nagyika, ugye érzed azért a javulást? Azt látom, hogy nem vagy a helyzet magaslatán, de ugye napról napra javulsz?

A kajálással kapcsolatban mindenütt azt írják, hogy reszelt almát kell enni, a pektin miatt, ami nagyon hasznos a bélflórának. Azt nem tudom, hogy miért nem lehet egyben, csak reszelve. Szóval ha eddig nem ettél reszelt almát, most húzzál bele!

Margó, a széles homokos part a Tiszán Vásárosnamény része. Pár éve elmentünk, és nem ismertem meg. Beépült teljesen, egymást érik a nyaralók, büfék. Amikor én odajártam egy épület sem volt.

A kaja, amiről írsz nekem ismerős, de felénk cinkének hívták. Krumpli, liszt jól kikavarva, sok pirított hagymával.

Darvakat nem láttam most Tokaj körül, de még korán is van útra kelni, viszont Debrecen után legalább 30 km-es szakaszon legelésztek az út mellett.

Holnap lehet, hogy kimegyünk megnézni őket, ha nem esik az eső.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 19:03 
Tag (19613)

Id:338734(N)
Nem hiszem, hogy tortára készítette volna Anti, hanem csak....... Én is alig hittem el, hogy ilyet is tud csinálni! :o

Nagyika, értékeld, hogy már mennyi javulás van nálad. Kapsz levegőt rendesen, nem fulladsz, tehát a szíved rendben. Az, hogy már végig tudod aludni az éjszakát, az is csodálatos. A többi pedig apránként rendeződik. Legyen egy kicsit bizakodóbb a hangulatod Nagyika!

Rémes az idő. Elegem van a szélből. Most meg melegfront jön. :doh: Éjjel hideg lesz.

Magdi, de fínom lehetett az a krémes! A pirított hagymát csak úgy magában is szeretem, de a sárgaborsóra az illik leginkább.

Margókám, dödölle volt az, amit édesanyád csinált!

Na megyek, keresek valami nézhetőt!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 18:55 
Tag (656)

Id:338733(N)
Sziasztok Szigetlakók!

Tengelicke az a céklarózsa gyönyörű! Nagyon ügyes fiad van! Jól fognak járni vele az új helyén is!
El is mentettem a képet, hogy megmaradjon!
Annyi szép helyet soroltál fel ahol jártál, azokból én csak Szilvàsváradot láttam, de csak kirándulós minőségben, vagyis nem sokáig voltam ott, de nagyon szép volt.
Nem csodálom hogy kikészített a szél, ha te meg azt nem birod. Holnap már délután megfordul, és dny-ról jön a meleg, de nem lesz erős szél!
Találóan mondták ma reggel a rádióban, hogy ne ernyőt vigyünk magunkkal, hanem esőköpenyt, nyilván a nagy szél miatt, az ernyővel más is úgy járna biztosan ahogy te mondtad!

Nagyika, hogy vagy? Mi van veled? Aludtál sokat? Ez az idő arra jó volt!!!!

Magdika, olyan finomakat főztél, hogy teljesen igazat adok Pusinak, elszegődne kosztosodnak! :)
Igaza van a családnak, ha a pirított hagymát szereti, egyike a legjobbaknak! Kár hogy most már nem tudom megenni, de emlékszem egy nagyon finom ételre, anyukám mindent finoman főzött, kislány koromban többször ettünk krumplikását! Mi így hívtuk, csak az a baj, hogy nem tudom pontosan hogy csinálta. Krumplipürénél kicsit sürübb volt, vszinű volt benne liszt is. Amikor kitálalta, mélyedéseket nyomott itt - ott bele, és megszórta a pirított hagymával, egy kicsi zsirt is locsolt rá, ami a mélyedésekben megállt, hát az csuda finom volt! Egyike az olyan ételeknek, amivel jól kellett lakatni több embert, mert húsra ritkán volt pénz! De jó volt ez így!
Szóval amiket főztél az csuda finom, Imi szereti is ezeket? Mert te tudom hogy mindent megeszel! Kezed tényleg javul?

Pusi, az a Gergelyiugornya hova esik? Lusta voltam a térképet böngészni! :) ott milyen széles a Tisza? Ahol mi voltunk, annak a közelében is volt egy homokos-part, mindenki így emlegette, kb 2 km-t kellett evezni, ott különösen jókat lehetett fürödni! Megértem, hogy szerettél ott gyerekkorodban!
Sajnálom ha tényleg nem lehet házikótok, pedig milyen jól elképzeltem! :( :)
A Tiszánál az a jó, hogy meg kellett maradjon egy kicsit vadonnak, mert az ártér így működik csak! Nem lehet úgy kiépíteni mint a Balatont, hála Istennek!
Holnap megint mentek? Vagy orvoshoz mész?
Mi volt a darvakkal út közben? :)

További szép estét, jó időtöltést kivànok Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 18:07 
Tag (14579)

Hely: Székesfehérvár
Id:338729(N)
Gyönyörű a céklarózsa, kár megenni. Tortára készült?????

Pusika, én már mindenen felülemelkedem. Bánja az ördög, ha nem úgy van, mint szokott lenn :D

Isteni dolgom van, valaki mindíg főz kaját és annyit hoz, hogy két napig is elég. Páromnak jó a dolga.
Ma csirkepörköltet kaptunk.
Apránként mindenből eszek egy kicsit . Ma pörköltszaftot tunkoltam pár falatot. Isteni volt. Tegnap csülkös bablevesből ettem két kocka husikát.
Egyenlőre bennem maradnak.
Holnap túróstésztát akarok főzni, abból is eszek majd egy keveset.
De a fő kaja kenyér, rizs, krumpli. Iszonyat. :(
Meg orvosság- 10 félét kell beszednem.

Vásárolni kellene menni, mert sok féle dolog fogyott ki, de ma rossz volt hozzá az idő,
Holnap erőt kell venni magamon hozzá.
Szerencsére a közelben van egy COOP árúház. Ami van ott, azt veszek és passz.

@ a létem úgy, ahogy van egyenlőre.
De éjszaka végig alszom

Még ne irigyeljetek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 17:02 
Tag (66489)

Id:338722(N)
Gyönyörű a céklarózsa. Hogy tud ilyen szépet csinálni Anti? Remélem nem zabálja fel senki. Ahhoz sötét lelkivilág kell.

Margó, nincs mit köszönni. Hogy vagy? Összejött az alváskvótád rendesen?

Nagyika, ugye nem mászkálsz el ebben az időben? Aludtál? Régi kerékvágásban vagytok már? Gondolom sok tennivalód lenne otthon, mert nem minden úgy van, ahogy szeretnéd, de emelkedj ezen felül!

Olyan hülye idő van. Nem elég, hogy fúj a szél, a nap szikrázóan süt, és közben esik az eső. A ház előtt, de a kertben nem.

Magdi, mázlid van, hogy nem lakok ott, mert járnák hozzád kajálni. Plusz egy fő mit sem számítana.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 13:49 
Tag (34352)

Id:338719(N)
pusi írta:
Magdi, az a kft elmehet a sunyiba. Szemét módon kihasználnak, de Te soha nem számíthatnál rájuk. Ma főzöl? Mit csinálsz?

Pusikám én azt látom, hogy minden munkáltató nagyon kihasználja a munkavállalókat, és se én, se a többi munkavállaló nem számíthatunk a munkáltatóra, ha valami bajunk, gondunk van. És ez manapság sajnos így van szinte minden munkahelyen. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!

Margókám, itthon vagyok ma. Délelőtt lementem a piacra, közértbe. A szél majd kicsavarta az ernyőt a kezemből.

Pusikám, sárgaborsó főzeléket főzök. Volt egy darabka kolozsvári szalonna itthon, azt belefőztem. Pirítok hagymát a főzelék tetejére. A pirított hagymának nagy keletje van nálunk, mert Iza kivételével mindenki nagyon szereti. Főztem egy kis gulyáslevest is, de nem igazit, mert most csak sertéshúsból csináltam. :oops:
Mindjárt legyalulom a káposztát, és csinálok káposztasalátát.

Tegnap sütöttem krémest.

Hűűűű.....fantasztikus az a cékla-rózsa Marikám! Nagyon szép! Anti irtó ügyes! :D

Mutuka, köszönjük szépen a gyönyörű mandarinrécét. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 11:38 
Tag (19613)

Id:338718(N)
Pusika, nem utaztunk a kisvasúttal. De megnéztük a pisztrángos tavakat, és a tanösvényt is végigjártuk. Csuda szép hely. Mennék oda vissza még többször is.

Ezt a rózsát a fiam csinálta célkából.
Csatolmány:
44897532_1108854812610396_8796030801016782848_n.jpg
44897532_1108854812610396_8796030801016782848_n.jpg [ 9.75 KiB | Megtekintve 726 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 11:31 
Tag (656)

Id:338717(N)
Pusi! Köszönöm szépen hogy kibogoztad a levelet :) Igy írtam, ahogy megcsináltad!!! Köszi a fáradozást, szuper rendes vagy.stb. stb.!!!!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 11:16 
Tag (66489)

Id:338716(N)
Tengelicke, gondoltam, hogy kész vagy teljesen.
Szilvásvárad sem semmi. Gyönyörű hely. Kisvasúttal nem utaztál?

Margó, azt az ismétlést kiszedtem, remélem jól csináltam, és nem tüntettem el semmit. Nem volt egyáltalán zagyvaság.
Úgy látom, egyformán imádjuk a Tiszát. Én is nagyon sokat úsztam benne. Gyerekkoromban Gergelyiugornyára jártunk. Fantasztikus homokos partja volt.
Sajnos nekünk nem lesz már vízparti házacskánk, ezekkel több a gond, mint amennyi öröm van benne. Olcsón meg lehetne venni, de rendbe hozni, fenntartani már nem tudnánk.

Magdi, az a kft elmehet a sunyiba. Szemét módon kihasználnak, de Te soha nem számíthatnál rájuk. Ma főzöl? Mit csinálsz?

Nagyon fúj a szél. Nagyika, remélem nem sétálsz ma.

Mutu, köszönjük a récét. Gyönyörű.

Sacika vajon hogy van? Régen járt erre.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 10:14 
Tag (19613)

Id:338714(N)
Szervusztok, szebb napot Szigetlakók!

Köszi Feri ezt a guszta reggelit, jókívánságot! Neked is legyen részed benne!

Reggel jó kis áramszünet volt, gondolom a szél tette meg a magáét.

Lányok, kicsinál a szél. Nagyon nem bírom. Ma le akartam menni az orvoshoz, de nem fogok. Iszonyatos erővel fúj, és esik is. Ernyőt képtelenség fogni. Majd holnap, remélem jobb lesz.

Nagyon örülök, hogy földben vannak imádott fácskáim. Bizony Margókám, én nagyon szeretem őket, és gyakran teszem velük, hogy megszeretgetem.

Kérdezted Pusika, mit csináltam Tokajon? Nem a kórussal voltam. A barátommal voltunk üdülni Szilvásváradon, és onnan tettünk meg jó kis túrákat. Akkor gyakoroltam a vezetést, és végig én vezettem. Akkor mentünk a Bükk fennsíkon át Lillafüredre, Tokajba. Megcsodáltuk a Bodrog_Tisza összefolyását. Sorra jártuk a pincéket, mondanom se kell, milyen fínom borocskát vettünk. Akkor mentünk Upponyba is, megcsodálni az upponyi szorost a tavat. Csodás egy hetünk volt, azóta is sokat gondolok rá.

Legyen elviselhető, és baj mentes a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 09:23 
Tag (656)

Id:338713(N)
Mutu köszönjük szépen ezt a gyönyörüséges madarat!
Tényleg jó lenne több is belőle! :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 09:21 
Tag (656)

Id:338712(N)
Ne haragudjatok, a gép keverte össze a levelemet, nem egészen értem, csak utólag vettem észre mikor átolvastam. Ha érdekel valakit és végig elolvassa, kiderül mit akartam írni, ismétléseket produkált.
Talán azért mert először nem akarta elküldeni.?
Bocs hogy olyan zagyvaság lett.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 09:04 
Tag (21043)

Id:338711(N)
Sziasztok, találtam egy gyönyörűséget (mandarinréce)
https://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-vid ... oto-vizen/

Csatolmányok:
1.jpg
1.jpg [ 48.4 KiB | Megtekintve 765 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 08:46 
Tag (656)

Id:338710(N)
Jó reggelt Mindenkinek!

A szépet ki lehetett hagyni a köszönésből, mert egyre sötétebb minden, viharos szél fúj, és ma lesz az a nap amikor a max. hőmérséklet alig lesz több mint az éjszakai! Igaz, hogy az éjjeli meg viszonylag magas volt!
Azt hiszem ma nem a kinti tevékenységek ideje van, du. már az egész országban viharos lesz a szél!

Úgy hogy Pusi, nem volt igazad a feltételezésben, hogy nálunk jobb lenne már az idő, mert itt is viharos, bőven van utánpótlás! Itt is süvít!
Olyan jól leírtad, hogy milyen a Tisza vidékén lenni, a partján, a holtágban stb.
Ezt én is átéltem, amikor odamentünk nyáron, volt amikor egy csónakházban nyaraltunk az ártéren, mikor megláttam azokat a hatalmas ártéri fákat, hatalmas volt a csend, és ott egy karnyújtásnyira a Tisza, ezt az élményt elmondani nem lehet! Mi kenuztunk, nem volt csónak, de az tényleg inkább a holtágba való, mert az állóvíz! De azért bemerészkedtünk a holtágba is!
Hajnalban őzikét is lehetett látni, és egy csomó madár, akiknek az éneke visszhangzott a fák koronájában! Szóval felejthetetlen azóta is! Nem beszélve az úszásról :)
Különben miért ne lehetne olyan házacskátok, persze elvben, mert a gyakorlatban ti tudjátok! Egyáltalán nem vagytok olyan idősek, és ott lehet kikapcsolódni, Tisza partján ülni, Gyurinak horgászni, te meg nézhetnéd a vizet, mászkálhatnál a környéken!!! stb. stb.
Na mostmár kiábrándoztam magam a te helyedben is, de hát időnként azt is kell!
Megyek, megpróbálok még aludni, akkor ébredtem fel a szélre, amikor te beírtál, körülnéztem hogy mi zörög, a szél volt, és csak utána vettem észre a beírást! Köszi mégegyszer a fényképeket!

Magdikám, ezek szerint ma itthon vagy? :)
Jól mondod, hogy ezek a munkaadók spórolnak mindenen amin csak lehet, de a te erőddel persze nem, arra nem gondolva, hogy az véges! Hát vigyázz magadra!

Nagyikának a mai nap a pihenést diktálja, de lesz ennél szebb idő is! Tengelicke, milyen jó, hogy be lett ültetve a mandulafa, most ez megnyugtató, hogy túl agytok rajta!

Feri, köszönöm szépen a finom, gusztusos reggelit, most időben érkeztem! :)

Legyen mindenkinek szép a napja, minden bajtól mentes!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 08:24 
Tag (34352)

Id:338709(N)
pusi írta:
Azokat a fényképeket mind tegnap csináltam. Minden évben várom ezt az utat, mert annyira szép a táj, és soha nem egyforma. Régen, laktunk itt, és gyakran mentünk el csónakkal olyan szakaszaira a Holt-Tiszának, ahol teljesen háborítatlan volt a természet. A komptól Tokaj felé vezető úton van egy kis falu, ahol azt látom, hogy a házak kertje végig a folyóhoz vezet. Ráadásul sok eladó ilyen ház van, inkább kis viskók. Ha fiatalabb lennék, nagyon szeretnék egy ilyet, és ott töltenénk a nyarat. Mondjuk, ha fiatalabb lennék, akkor dolgoznék nyáron, és nem a Tiszába lógatnám a lábamat.

Jó reggelt Szigetlakók!

Ferikém köszönjük a ezt a guszta reggelit. :D

Látod Pusikám, így van ez. Amíg fiatal az ember addig azért nincs lehetősége azt csinálni amit szeretne, mert nincs annyi ideje mint amennyi kellene mert dolgozni is kell, na meg általában pénze sincs elég, amikor megöregszik, akkor meg már az egészsége, az erőnléte romlik meg, na meg a többségnek akkor sincs pénze arra, hogy úgy éljen ahogy szeretne. ;)

Margókám, engem tulajdonképpen nem a Média Markt foglalkoztat, hanem egy Kft, és a munkaeszközöket ők adják, és igen takarékosak. :D Na azért nem a felmosót kell állandóan csavargatni, hanem azokat a rongyokat amikkel egész nap tisztítunk mindent.

Nagyon ronda szürke idő van. Úgy látom az eső is esik és fúj a szél.

Legyen Mindenkinek a rossz idő ellenére jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 08:02 
Tag (32771)

Id:338708(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 06:05 
Tag (66489)

Id:338706(N)
Jó reggelt Szigetlakók!
Látom Margó, alvásban nem döntöttél csúcsot, még éjfél után is fent vagy. :( Túl vagy a hidegfronton? Fulladás elmúlt?
Gondolom felétek jobb idő van már. Itt félelmetes, süvít a szél. Felkeltem, mert nem tudtam tőle aludni, és az is izgatott, hogy tett-e kárt a teraszon.
Tengelicke, bírtad a szelet?

Azokat a fényképeket mind tegnap csináltam. Minden évben várom ezt az utat, mert annyira szép a táj, és soha nem egyforma. Régen, laktunk itt, és gyakran mentünk el csónakkal olyan szakaszaira a Holt-Tiszának, ahol teljesen háborítatlan volt a természet. A komptól Tokaj felé vezető úton van egy kis falu, ahol azt látom, hogy a házak kertje végig a folyóhoz vezet. Ráadásul sok eladó ilyen ház van, inkább kis viskók. Ha fiatalabb lennék, nagyon szeretnék egy ilyet, és ott töltenénk a nyarat. Mondjuk, ha fiatalabb lennék, akkor dolgoznék nyáron, és nem a Tiszába lógatnám a lábamat.

Gizuska, milyen volt a tegnapi nap? Amilyennek tervezted?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 24 00:24 
Tag (656)

Id:338704(N)
Feri, pótolom a köszönetet az utóbbi napok kávé-cappuccino szállitmányáért, virágokért, jókívánságokért, mostanában nem reggelenként írtam. Köszönöm az esti képeket is, mindíg megnézem van-e! Neked is jóéjszakát, szép álmokat! Remélem téged nem viselnek nagyon meg a frontok és a szived jól van!! Aludj jól!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 23 21:56 
Tag (32771)

Id:338703(N)
Csatolmány:
jo-ejt.jpg
jo-ejt.jpg [ 110.05 KiB | Megtekintve 789 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 okt. 23 21:45 
Tag (656)

Id:338701(N)
Szervusztok, jó estét Mindenkinek!

Mennyire akartam sietni, hogy írok, de allandóan elalszom! Kb 2 órája kezdtem nektek írni, aztán mindenki elmegy aludni, mire meglesz! :(
Lám Tengelicke már el is köszönt! Pedig neki akartam mondani, mennyire érthető, hogy örül az elültetett fáknak, és kiszaladgál megnézni a virágrügyes fát, megszeretgeti őket, azt mondjak, hogy a fejlődésük sokkal jobb az ilyen növényeknek! Én ezt el is hiszem! Még meg is tapasztaltam!

Nagyika, olyan jó, hogy ilyen hireket lehet hallani rólad, hogy eszel, sétálsz, alszol! Váljék egészségedre!
Szerintem még ne gondolkozz azon, hogy kimész a kertecskédbe, mert annak nem lenne jó vége!
De teljesen érthető, hogy ez jár már a fejedben, és az volna a jó, ha ez lenne a következő program!

Pusi, ezt a sok gyönyő képet, mind ma csináltad? Olyan szépek a szinek rajta! Ilyen sok helyen jártatok, akkor nem is csoda, hogy elfáradtatok! Persze nem csak a szinek, a táj, a Tisza, a második szerelmem a Balaton után! Sokszor voltunk ott is nyaralni, benne úszni, csodálatos! Csak mi egy kicsit lentebbi szakaszán voltunk! Csodálatos lehet ilyen helyeken járni, és az a szobor....! Gyönyörű, ott fönt a magasban! Mennyi mindent nem látott az ember! Kár!!!!
Az is kár, hogy nem kaptatok krumplit, én azt hallottam, hogy idén sokkal kevesebb terem! Azért is jó ha meg van véve, mert télen csak feljebb megy az ára, meg a minősége is rosszabb lehet! Ezért hajtunk rá, hogy meglegyen, de hát ezt ti is ugyanígy tudjátok!
Különben máma fönt voltam napközben, de biztosan a közeledő frontot érzem, mert arra ébredtem hogy fulladok! Pocsék volt, sokára eszembe jutott a magnézium, megittam egyet, attól jobb lett, most azért alszom el folyton!
Ezek után a szerdai hidegfrontra már nem is vagyok kiváncsi, pláne, hogy az előrejelzés azt mutatja, hogy utàna emelkedik a hőmérséklet!

Magdikám! Milyen cégnél dolgozol te, hogy a rongyot csavargatni kell? Hiszen sokkal modernebb készülékek vannak már, amivel kicsit könnyebbé tennék a munkát! Egy multi cégnek ne tellne erre, elég furcsa lenne! Úgy is elég nehéz ez a munka! Vigyázz magadra?
Hogy vagytok? Imivel mi van? És veled? Holnap is menned kell vagy otthon vagy? Mi van a kislányokkal?

Most abbahagyom, szerintem mindenki lefeküdt, mire ezt megírtam, kb 7- kor kezdtem el!
Mindenkinek szép jóéjszakát, nyugodt alvást kívánok szeretettel!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104229 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 3475  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]