Pontos idő: 2018 feb. 26 03:40

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 97008 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3234  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 22:28 
Tag (17557)

Hely: Budakalász
Id:323767(N)
Kellemes estét, majd nyugodalmas jó éjszakát Szigetlakók!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 22:06 
Tag (30212)

Hely: Budapest
Id:323766(N)
Nagyi írta:
Feltettem Mircsikét.

Padlizsánból rántott lesz, majd talán holnap.

Finom a rántott padlizsán. :D

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 21:00 
Tag (4143)

Id:323763(N)
:clap: :clap: :clap:

nem is lesz vége még mostanában a felujitásnak, de már nem lesz olyan rémesen hangos, lassan halad vele a fiú, nem sürgős.tegnap megnéztem a lakást borzasztóan néz most ki.

mi direkt olyan linóleumot vettünk amelyik kicsit rücskös, csuszásgátlós,nem fényes csili-vili, de milyen jó most hogy olyan!

jóéjt mindenkinek!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 20:41 
Tag (13085)

Hely: Székesfehérvár
Id:323759(N)
Feltettem Mircsikét.

Padlizsánból rántott lesz, majd talán holnap.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 20:31 
Tag (61979)

Id:323757(N)
Magdi írta:

Délelőtt jött a telefon, hogy holnap be kellene mennem a Stop Show-ba helyettesíteni. Nem tudok menni, mert holnap 12:30-ra van időpontom a reumatológiára, injekcióra. Hát....nagyon nem örült a Gábor.

Ebből ne csinálj lelkiismereti kérdést, mert nem tudsz mit tenni. Nem kérhetsz más időpontot.

Nincs baj a náthámmal, már múlik.

Gizuska, vége a lakásfelújításnak? Csendesebbek már?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 19:48 
Tag (30212)

Id:323754(N)
Gizuska írta:
Magdika, nálunk is linóleum van, már több rétegben,és nem is lesz más, szép a kő, de itt hideg lenne nagyon, alattunk csak a garázsszint van.az idén lesz új réteg, ha minden igaz :think:

Gizuska, nálunk is két rétegben van a linóleum, de már a második réteg is nagyon kopott, csúnya. Régebben mindig felpasztáztam olyan pasztával ami kifejezetten linóleumra való, de már régen nem kentem át, mert már attól se lesz szebb.

Pusika, nagyon drukkolok, hogy holnapra múljon a náthád, de tartok tőle, hogy egy nap alatt nem fog az elmúlni.

Délelőtt jött a telefon, hogy holnap be kellene mennem a Stop Show-ba helyettesíteni. Nem tudok menni, mert holnap 12:30-ra van időpontom a reumatológiára, injekcióra. Hát....nagyon nem örült a Gábor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 18:57 
Tag (4143)

Id:323746(N)
Hali, jó estét mindenkinek!
Az nagyon jó, ha a nem fújt a szél felétek! itt bezzeg igen.
https://www.nlcafe.hu/utazas/20180225/e ... non-fotok/
Pusika, én sem mondok semmit :naughty: :naughty: :D
Magdika, nálunk is linóleum van, már több rétegben,és nem is lesz más, szép a kő, de itt hideg lenne nagyon, alattunk csak a garázsszint van.az idén lesz új réteg, ha minden igaz :think:

A cinkék hozzánk is visszatértek, ők is kaptak diót is.

legyen jó estétek!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 17:09 
Tag (61979)

Id:323740(N)
Magdi írta:
Jaj Pusikám! :( Akkor most a Te orrod folyik?!

Csak ennyi bajom van, remélem holnapra elmúlik, mert zűrös nap lesz. Kell szereznünk Gyurinak beutalót az asztmáról, röntgenre, és nem tudom, hogy menjek oda, mert parkolót találni lehetetlenség, busz pedig ritkán megy. Időpontot már szereztem röntgenre pénteken, addig kell megoldani.

Jó idő van Pesten, náluk sokkal hidegebb.
Remélem a gólyák tudják, hogy még nem kell hazajönni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 16:47 
Tag (17557)

Id:323739(N)
pusi írta:
Reggel rohadtul megfáztam. Van egy hülye szokásom, hogy reggel pizsamában kimegyek az udvarra, és mindig úgy gondolom, hogy csak egy pillanatra, ami végül nem egy pillanat lesz. Csak az etetőhöz mentem, ami pár lépés, végül feltörtem a vizet és egyebek. Meg is van az eredménye, de megérdemlem, mert tudom, hogy nem kéne.

Pusikám, erre, hagy ne mondjak semmit. Te már úgyis megtetted! Majd jön a torokfájás, köhögés. Ez nem hiányzott! :oops: :oops: :oops: Nem mindegy, hogy +, ill. - 5 fok van!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 16:44 
Tag (30212)

Id:323738(N)
pusi írta:
Reggel rohadtul megfáztam. Van egy hülye szokásom, hogy reggel pizsamában kimegyek az udvarra, és mindig úgy gondolom, hogy csak egy pillanatra, ami végül nem egy pillanat lesz. Csak az etetőhöz mentem, ami pár lépés, végül feltörtem a vizet és egyebek. Meg is van az eredménye, de megérdemlem, mert tudom, hogy nem kéne.

Jaj Pusikám! :( Akkor most a Te orrod folyik? Csak nehogy átmenjen a megfázás influenzába! Nem kellene pizsamában kimenned az udvarra, de hát tudom, mindannyian így vagyunk ezzel. Nem öltözünk fel azért a pár pillanatért, percért amíg kimegyünk. Mindig bízunk benne, hogy ennyi idő alatt nem fázunk meg. Van amikor tényleg megússzuk, aztán egyszer csak beüt a baj. Kúráld Magad, bújj ágyba!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 16:02 
Tag (61979)

Id:323737(N)
Magdi írta:
Ez most azért ízlett neki. Lehet, hogy a csípős kolbász miatt, ami benne volt. ;) Azért nem valószínű, hogy fog kérni még

Az Auchanban árulnak Pokol kolbászt. Én azt szeretem nagyon. Veszettül csíp. Nem is drága. Legutóbb azzal csináltam a rakott krumplit is, isteni volt.

Elment a család, illetve átmentek Gyurmáékhoz. Most nem mentünk velük.

Szerintem Nagyi megtöltötte a padlizsánt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 14:54 
Tag (30212)

Id:323734(N)
pusi írta:
Magdi Beni pont ilyen, mint Imi. Nem kóstol meg semmit, de ha igen, akkor szereti.

Pusika, Imi evett már rakott krumplit, csak alapból elutasít mindent ami krumpliból készül (kivéve a krumplis lángost). :D
Ez most azért ízlett neki. Lehet, hogy a csípős kolbász miatt, ami benne volt. ;) Azért nem valószínű, hogy fog kérni még belőle, de nem baj, megeszem én. Nem sok van már belőle.

Nagyika, örülök, hogy jólesett a séta! A padlizsánból mit fogsz készíteni? Kirántod, vagy padlizsánkrém lesz belőle, esetleg töltött padlizsán?

Jaj de jó, hogy Edina jobban van!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 14:40 
Tag (17557)

Id:323732(N)
Nagyi írta:
Csak egy szép padlizsánt vettem, féláron :D :D :D

És, mit csinálsz belőle?

Edina kb. 50%-al jobban van! :D :D :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 14:01 
Tag (13085)

Id:323731(N)
Csak egy szép padlizsánt vettem, féláron :D :D :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 13:58 
Tag (17557)

Id:323730(N)
Nagyi írta:
Megjöttünk, nem fagytunk meg.
Istenien süt a nap, nem fúj a szél.ű
Öröm volt végre kicsit kint lenni. :D :D :D

Pontosan így gondoltam Nagyika, hogy nagyon jól fog esni a séta az isteni tiszta, napos időben. Még akkor is, ha hideg van. :D :D :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 13:49 
Tag (61979)

Id:323729(N)
Nagyi írta:

Ez a séta nagyon kellett. Bizonyára nem vettél semmit, mert írtad volna.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 13:13 
Tag (13085)

Id:323728(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 12:25 
Tag (61979)

Id:323726(N)
Szép napot Szigetlakók!

Nagyik, tudtok időzíteni. Pont zsibizéshez való idő van. Remélem nem fagytok meg.

Sacika, jó látni Téged.
Akartam már kérdezni, hogy az a kanapé amit becseréltettél rendben van? Nem bolyhosodik?

Magdi Beni pont ilyen, mint Imi. Nem kóstol meg semmit, de ha igen, akkor szereti.
Van még linóleum sok helyen, és nagyon szépeket lehet kapni. Nem volt az egy rossz dolog. Nekem is volt, és amikor már nagyon elkopott, én is ki tudtam cserélni. Könnyű volt tisztán tartani.

Itt is nagyon hideg van. Nem tudom a madarak vizét gyertyával melegíteni, mert jöhet a cica bármikor. Diót kaptak a cinkék, imádják. Mondjuk magamnak vettem, de nekik kell most jobban a kalória.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 10:14 
Tag (17557)

Id:323719(N)
Nagyi írta:

Megyünk a zsibibe, mert párom már nagyon ácsingózik, unatkozik.
Nem leszünk sokáig.

Ez nagyon jó hír Nagyika! Ezek szerint már jobban érzi magát Lajos bácsi! Nem baj a hideg, jól felöltöztök, és akkor kellemes lesz a tiszta levegőn sétálgatni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 10:01 
Tag (30212)

Id:323717(N)
Nagyi írta:
Nem leszünk sokáig.

Jó reggelt Szigetlakók!

Jaj de jó Nagyikám! :D Ez azt jelenti, hogy jobban érzi Magát, és a hangulata is jobb a Párodnak! :D :D
Vigyázzatok Magatokra!

Köszönjük a fincsi reggelit Gizuskám, és az esti kedves képet Ferikém. :D

Sacikám annyira azért nem szeretem a takarítást, főleg nem azt az iszonyú felfordulást ami egy ilyen munkával együtt jár, de majd csak lesz valahogy. Tény, hogy nagyon koszos már a tapéta az előszobában, nagyon régen volt utoljára csinálva, és valószínűleg linóleum se sok lakásban van már rajtunk kívül. Az is nagyon kopott csúnya már. Abban igaza van Iminek, hogy ha még egy kicsit szeretnénk örülni a kicsit szebb, tisztább lakásnak, akkor muszáj nekikezdenünk így hitelből.

Biztosan gyönyörű körmöt csináltál Kingusnak. :D Szívesen megnézném!

El is felejtettem mondani, hogy képzeljétek Imi tegnap evett a rakott krumpliból!! :shock: Magamnak melegítettem egy kicsit. Imi belekóstolt, és közölte, hogy ez nagyon finom, ő is kér. :D :D

Most tényleg ragyogó napsütés van itt.

Legyen Mindenkinek kellemes, szép napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 09:39 
Tag (13085)

Id:323715(N)
Sziasztok, jó reggelt mindenkinek.

@va hideg van :D :D , de az ég ragyogó kék.

Nem leszünk sokáig.

Teljen kellemesen a napotok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 08:50 
Tag (17557)

Id:323714(N)
Jó reggel szervusztok!

Hű, micsoda fínom reggelit kaptunk Gizuska! Köszi! :D

Szia Sacika! Biztosan nagyon szép lett Angi körme. Gondolom örül, hogy ilyen ügyes anyukája van!

Most már valóban hideg van. A hőmérő -5 fokot mutat. De kristálytiszta az idő, és már kisütött a nap.

Edina nem nagyon javul. Továbbra is nagyon köhög. De nem lázasodott be.

A balkáni gerle már erősen udvarol, épp most láttam. Hajbókol az asszonynak. :D :D

Pusika, legyen nagyon kellemes és vidám a napotok!

Magdikám, nem csodálom, hogy összeugrik a gyomrod az idegességtől.De szép lesz az előszoba, öröm lesz nézni. Arra számoljatok, hogy a hiteleket úgy adják, hogy 70 éves korig lejárjon.

Gizuska, rendben vagy?

Nagyika, hogy vagytok?

Legyen kellemes és baj mentes a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 08:27 
Tag (10014)

Id:323713(N)
Sziasztok Szigetlakók!

Meg vagyok, de .......nem is reszletezem. A szokasos.

Magdika, jo nagy munkaba fogsz, beleolvastam, hogy eloszoba kovetkezik. Nem irigyellek, rengeteg lesz a takaritani valo, de azt Te ugyis szereted csinalni es rengeteg energiad van az ilyenre, nem fog megviselni. Hajra, nagyon ugyes leszel es pikk-pakk megoldod.

Nagyon hideg van kint, total befagyott a madarak vize. Most megint alagyujtottam bogreben a gyertya technikaval, mert nem fuj a szel. Meg szepen lobog a lang.

Edinanak a gyomberes,mezes tea is jo lenne. Kinga is ezt issza amikor betegeskedik, mar csak en nem baratkozom a gyomberrel, mert eros es nem szeretem az eroset. Tegnap Anginak kormot csinaltam. Azon aztan van minden,mint karacsonykor. :)

Legyen szep a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 08:21 
Tag (4143)

Id:323712(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 25 01:05 
Tag (31925)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:323711(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 24 22:54 
Tag (30212)

Id:323709(N)
pusi írta:
Magdi, ugye nem kell feltörni a mostani burkolatot az előszobában?
A mai építőanyagok már nagyon korszerűek, bizonyára nem fog több zsák sódert, meg malter és egyebeket becuccolni a lakásba. Nagyon jó kis kész anyagok vannak, amivel lehet viszonylag tisztán dolgozni. Bizonyára nem lesz nagy piszok, és por sem. Gondolom két részben csinálja, marad út, ahol bejártok, vagy egy pallót rak le hosszában.
Van már mester aki vállalja? Itt nálunk nem lenne az fix. Tetőfedő, burkoló, festő a világon nincs, legkorábban nyár végére vállalnak munkát.

A Mi kis falunkat feltétlenül nézd meg! Jól fogsz szórakozni. Egy dolog zavaró, hogy az RTL-en több a reklám, mint a műsor.
Most a Dalt nézem, Dánielfy Gergely érdekel. Nagyon tetszik ez a produkció. Jó lenne , ha ő nyerné. Volt kitől örökölni a srácnak tehetséget, nagyon jó színész az apja.

Holnap remélem jön a család.
Aludjatok jól, szép álmokat!

Nem kell feltörni a burkolatot Pusika, csak fel kell szedni a linóleumot, meg gondolom az alatta levő betonnal is kell valamit csinálni, hogy teljesen egyenes, síma legyen. A régi tapétát is le kell szedni, mert arra nem lehet festeni, meg rárakni se az új tapétát.
Egy srác fogja csinálni, aki már régen is dolgozott nálunk több alkalommal is. Ő rakta le annak idején a padlót is a szobákban, meg tapétázott is nálunk. Ő csinálta az előszobai gardrob szekrényre az új ajtókat is annak idején. Nagyon rendes, megbízható, ügyes és becsületes srác. Csöndes, szolíd.

A rengeteg cucc kipakolása lesz talán a legborzasztóbb. Nem tudom, hogy fogjuk a szobába bezsúfolni az összes bútort, cuccot az előszobából. Április 14-én kezd nálunk a srác, és azt mondta, hogy 2 hétig fog tartani a munka. Bevallom, görcsbe rándul a gyomrom ha csak rágondolok is.

A "Mi kis falunk" sorozaton Imi is jókat szokott nevetni. Nagyon szereti. Majd megpróbálom megnézni legközelebb.

Jó éjt, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 24 22:35 
Tag (61979)

Id:323708(N)
Magdi, ugye nem kell feltörni a mostani burkolatot az előszobában?
A mai építőanyagok már nagyon korszerűek, bizonyára nem fog több zsák sódert, meg malter és egyebeket becuccolni a lakásba. Nagyon jó kis kész anyagok vannak, amivel lehet viszonylag tisztán dolgozni. Bizonyára nem lesz nagy piszok, és por sem. Gondolom két részben csinálja, marad út, ahol bejártok, vagy egy pallót rak le hosszában.
Van már mester aki vállalja? Itt nálunk nem lenne az fix. Tetőfedő, burkoló, festő a világon nincs, legkorábban nyár végére vállalnak munkát.

A Mi kis falunkat feltétlenül nézd meg! Jól fogsz szórakozni. Egy dolog zavaró, hogy az RTL-en több a reklám, mint a műsor.
Most a Dalt nézem, Dánielfy Gergely érdekel. Nagyon tetszik ez a produkció. Jó lenne , ha ő nyerné. Volt kitől örökölni a srácnak tehetséget, nagyon jó színész az apja.

Holnap remélem jön a család.
Aludjatok jól, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 24 22:09 
Tag (30212)

Id:323706(N)
pusi írta:
Gizuska írta:
Jó pihenést mindenkinek!!!
Cudar hideg van odakint.
bekészülünk a tévé elé!lesz a mi kis falunk, aztán aludni szeretnék időben.
PÁÁÁ!

De jó, hogy mondtad, én nem is láttam, hogy lesz. Imádom. Nemrég olvastam a kritikáját, és teljesen ki voltam akadva. Úgy lehúzták, hogy csak néztem, hogy mi váltotta ki a kritikus indulatait ennyire. A hab a tortán az volt, hogy azt írta a nagytudású kritikus, hogy csak azok a falusi bunkók élvezik, akik ugyanolyan falusi bunkók, mint a szereplők. Szóval kapott mindenki rendesen. :lol:

Magdi, még fiatal vagy, legyén bizakodóbb! Ne szorongj! Ha már lesz a felújítás, akkor inkább élvezd, és örülj neki! Gondolom nem milliókat akarsz felvenni, és megfontoltátok, hogy mennyi az, amivel elbírtok.
Egyet nem tudok, azt, hogy fogtok bemenni a lakásba, amíg csinálják. :shock:

Imi is nézi mindig a "Mi kis falunk"-at. Ő is azt mondja, hogy nagyon jó kis sorozat. :D

Pusikám 62 évesen már egyáltalán nem vagyok fiatal, Imi meg 66 éves. Persze hogy nem akarunk milliókat felvenni, de sok az a 3 év mire kifizetjük majd a felvett hitelt. És 3 év alatt annyi minden történhet.
Azt én sem tudom, hogy fogunk bejönni a lakásba amikor csinálják a kövezést. ;) Annyira félek már attól az iszonyatos kupitól, rengeteg munkától is ami lesz. Emlékszem, hogy amikor a fürdőszobánkat csinálták, akkor is úgy nézett ki az egész lakás, mint ahol bomba robbant, ez pedig most még rosszabb lesz.

Izácska nemrég ment haza. Hétfőn már mehet óvodába. Lilikének ma egy plusz edzés volt 1/2 4-től 7-ig, mert készülnek valami versenyre, és ahhoz gyakorolják a koreográfiát.

Marika, Edina hogy van? Nem lázasodott be? Nem csökken a köhögése?

Jó éjszakát, szép álmokat Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 24 21:53 
Tag (17557)

Id:323705(N)
Néztem a híradót, és jól belealudtam. Nézek valami érdekes dolgot, aztán én is megyek aludni.

Nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 feb. 24 21:28 
Tag (61979)

Id:323704(N)
Gizuska írta:
Jó pihenést mindenkinek!!!
Cudar hideg van odakint.
bekészülünk a tévé elé!lesz a mi kis falunk, aztán aludni szeretnék időben.
PÁÁÁ!

De jó, hogy mondtad, én nem is láttam, hogy lesz. Imádom. Nemrég olvastam a kritikáját, és teljesen ki voltam akadva. Úgy lehúzták, hogy csak néztem, hogy mi váltotta ki a kritikus indulatait ennyire. A hab a tortán az volt, hogy azt írta a nagytudású kritikus, hogy csak azok a falusi bunkók élvezik, akik ugyanolyan falusi bunkók, mint a szereplők. Szóval kapott mindenki rendesen. :lol:

Magdi, még fiatal vagy, legyén bizakodóbb! Ne szorongj! Ha már lesz a felújítás, akkor inkább élvezd, és örülj neki! Gondolom nem milliókat akarsz felvenni, és megfontoltátok, hogy mennyi az, amivel elbírtok.
Egyet nem tudok, azt, hogy fogtok bemenni a lakásba, amíg csinálják. :shock:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 97008 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3234  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]