Pontos idő: 2017 nov. 24 22:05

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 94764 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3090, 3091, 3092, 3093, 3094, 3095, 3096 ... 3159  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Könnyed beszélgetés
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 09:32 
Tag (2398)

Id:4382(N)
Dejó! Remélem mi is okosabbak leszünk februárban Margó! Vagy csak személyre szóló okosodásról van szó? Mert ha mi is, akkor megállapíthatjuk, hogy januárban szenvedés, februárban okosodás, március... és a többi hónap? Majd kiderül, vagy van valami terv? :shock:

Vissza a tetejére
  OfflineProfil  

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 09:29 
Tag (60900)

Id:4380(N)
ebpiaf írta:
Most jutott eszembe, hogy a Hírtévében láttam egyszer egy műsort egy pasiról, aki feltalált valamilyen ágyat, ahol a pácien egy kicsit fejjel lefelé van, bokánál rögzítve kicsit lóg, de azért fekszik. És csodákat tud tenni. Ha gondolod, utánajárok, hátha csökkentené a fájdalmaidat.

Nem rossz, nem rossz, nem a házastársa találta ki? Hogy ez nekem nem jutott eszembe? :mrgreen: :mrgreen:

...viszont gonoszság nélkül nézve, tényleg jó lehet, mert a csigolyák közei megnyúlnak.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 09:26 
Tag (18845)

Id:4379(N)
ebpiaf írta:
margo írta:
Tegnap jó depis napja volt mindenkinek, Halacskának jogosan, a többiek meg csak úgy letargiába süllyedtek velem együtt, igaz nálam már ez a negyedik nap, és nemtom hol a vége, olvasással igyekszem átvészelni ezt az időszakot, kevés sikerrel.

Pusi kb. 3 órát aludtam, és nem vagyok jól, de már ez sem újság.

Margó, sajnálom, hogy nem vagy jól. Most jutott eszembe, hogy a Hírtévében láttam egyszer egy műsort egy pasiról, aki feltalált valamilyen ágyat, ahol a pácien egy kicsit fejjel lefelé van, bokánál rögzítve kicsit lóg, de azért fekszik. És csodákat tud tenni. Ha gondolod, utánajárok, hátha csökkentené a fájdalmaidat.

Edit! Aranyos vagy, köszi, de már nincs kedvem újabb kisérletezéshez, meg mindjárt itt a február, és akkor talán okosabb leszek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 09:24 
Tag (60900)

Id:4378(N)
margo írta:

Ez nagyon kevés!!!!!!!!! :o :o

Minden elismerésem a tűrőképességedé.

Van két tököm. Így kaptam őket. Már volt rajta lyuk. Baromi kemény, de megpróbálom az egyiken a nagyobb lyukat létrehozni.
Akitől kaptam, annak a tökeiben ki-bejárnak a madarak, pedig az ő lyuka is ilyen kicsi..

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 09:23 
Tag (18845)

Id:4377(N)
pusi írta:
Halacska, ez azért, ebben a formában nem lenne jó, inkább te menj, és akkor amikor Te akarsz.
Elrendeződnek ezek az ügyek, és remélhetőleg minden jobban alakul (magamat is nyugtatom)
A lényeg, hogy édesapád jobban van.

Holci , ha még nem aludtad be magad, mi innen szedtük a képek mentésének tudományát: http://vanilia95.multiply.com/journal/item/3

Jó kis depis fórumunk van, de nekem többet használ, mintha kötelező lenne örülni, és pozitívan gondolkozni, mert arra teljesen alkalmatlan vagyok.

Egyetértek! A csupa mosoly, csupa méz, felszín alatt általában visszafogott indulatok fortyognak. :roll:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 09:22 
Tag (9881)

Hely: Budapest
Id:4376(N)
margo írta:
Tegnap jó depis napja volt mindenkinek, Halacskának jogosan, a többiek meg csak úgy letargiába süllyedtek velem együtt, igaz nálam már ez a negyedik nap, és nemtom hol a vége, olvasással igyekszem átvészelni ezt az időszakot, kevés sikerrel.

Margó, sajnálom, hogy nem vagy jól. Most jutott eszembe, hogy a Hírtévében láttam egyszer egy műsort egy pasiról, aki feltalált valamilyen ágyat, ahol a pácien egy kicsit fejjel lefelé van, bokánál rögzítve kicsit lóg, de azért fekszik. És csodákat tud tenni. Ha gondolod, utánajárok, hátha csökkentené a fájdalmaidat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 09:15 
Tag (18845)

Id:4374(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 09:13 
Tag (9881)

Id:4373(N)
Jó reggelt! Irtó hideg van. Nem szeressem. :(
Holci, nagyon költői vagy, Pusi csípőből tüzel, vagy nem. A töködet szerintem tartogasd tavaszig, mert költőodúnak kiváló lesz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 09:02 
Tag (4201)

Id:4371(N)
Jó reggelt, szép napot mindenkinek! :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 08:59 
Tag (2398)

Id:4370(N)
pusi írta:
Sajnos életem nagy lehetőségeinél nem tüzeltem csípőből, hanem tátottam a számat és bámultam bambán. :(

Nem tudjátok miért nem jönnek a madarak a tökömbe?

Kép

mert kicsi a lyuk rajta. Ez fészeknek jó, de most nem fészkelni kell, hanem etetni. Vágjál rá egy (vagy két) jó nagy lyukat, legalább 15 cm. magasat és jó széleset. Ne sajnáld a töködet. :lol: De inkább kettőt, hogy a kismadár a másik oldalon ki tudjon menekülni a nagyobb madár elől.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára holsderteufel 2009 jan. 08 09:04-kor.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil  

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 08:52 
Tag (60900)

Id:4369(N)
Sajnos életem nagy lehetőségeinél nem tüzeltem csípőből, hanem tátottam a számat és bámultam bambán. :(

Nem tudjátok miért nem jönnek a madarak a tökömbe?

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 08:42 
Tag (2398)

Id:4368(N)
pusi írta:
holsderteufel írta:
Jó reggelt! "Vágom a fát hűvös halomba..."

Ha elzárják a gázt, mi is beszállunk.

Pusi... bámulatos, hogy csípőből tüzelsz. Erre a gyakorlatra a fényképezéseidben biztosan nagy szükség van. Nagyon fejlett a technikád. 8-)

Vissza a tetejére
  OfflineProfil  

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 08:36 
Tag (60900)

Id:4366(N)
holsderteufel írta:

Ha elzárják a gázt, mi is beszállunk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 08:34 
Tag (2398)

Id:4364(N)

Vissza a tetejére
  OfflineProfil  

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 08:11 
Tag (60900)

Id:4362(N)
Jó reggelt, szép napot!
Margó, hány órát sikerült aludni? Jól vagy?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 07:29 
Tag (18845)

Id:4361(N)
Jó reggelt, és szép napot kívánok mindenkinek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 03:30 
Tag (18845)

Id:4360(N)
Jó éjszakát, és szép álmokat mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 08 00:18 
Tag (7035)

Id:4351(N)
Sajnálom, hogy rossz napotok volt. Ezért jó sokat dolgozni, nekem még arra sem volt időm, hogy oda figyeljek arra, jól érzem-e magam vagy nem. :)

Halacska, Apukádnak jobbulást kívánok és Mindenkinek egy jobb holnapot!
Most pedig jó éjszakát!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 23:17 
Tag (6942)

Id:4343(N)
Most én is megpróbálok korábban elaludni. Jó éjszakát kivánok Mindenkinek !

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:56 
Tag (60900)

Id:4338(N)
Jó éjt! Azt hiszem jobb ha befejezzük a mai napot, a holnapi biztosan jobb lesz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:53 
Tag (4201)

Id:4337(N)
No, mindegy, ez van. Hibáztam, elismerem, a fene ott egye meg, ha ezért kirúgnak, valszeg ez lenne a legjobb. Kevés pénzért sok munka, és mindennek én iszom meg a levét. :-(
Tényleg muszáj azon gondolkodnom, mit találjak ki hosszú távra, mert gyűlölöm ezt a kiszolgáltatottságot...

No, alszom egyet. Jó éjt, szép álmokat mindenkinek! :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:48 
Tag (4201)

Id:4336(N)
ebpiaf írta:
halacs írta:
Ma egész délután ezen ment a huzavona. A 60 napos fizetési határidő utolsó napján (dec. 20.) találtak valamit, hogy miért nem fizetnek. Visszaküldték a könyvelőhöz, ő javított, aztán én pecsételtem (futár jött-ment), és mivel tudtam, hogy 20-ától ők már nem dolgoznak, óvatlan voltam. A főnököm meg, akié a számla, Malajziában él, és már nagyon várja, hogy fizessenek neki, de közölték, másolatra nem fizetnek. Szóval áll a bál, és persze én vagyok a legnagyobb a bűnös. :-(

Jaaaaj, ezt ismerem. Határidő napján szólnak, hogy kifogásuk van. Nagyon ismerem az ilyeneket! :evil: Szurkolok Neked, hogy jól gyere ki ebből. De szerintem nem rajtad múlik. Nem akarnak fizetni, ennyi az egész, vagy minél tovább húzni a dolgot.

Igen, sajnos most már én is tudom, hogy erről van szó. És ez egy minisztérium. :-(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:46 
Tag (60900)

Id:4334(N)
Mindenik tartozik mindenkinek, és igyekszik húzni az időt, hogy minél később kelljen fizetnie, ne keljen kamatot sem a késlekedés miatt és közben bízik benne, hogy valami bejön az ő kintlévőségeiből. :( :( :( :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:45 
Tag (9881)

Id:4333(N)
halacs írta:
Ma egész délután ezen ment a huzavona. A 60 napos fizetési határidő utolsó napján (dec. 20.) találtak valamit, hogy miért nem fizetnek. Visszaküldték a könyvelőhöz, ő javított, aztán én pecsételtem (futár jött-ment), és mivel tudtam, hogy 20-ától ők már nem dolgoznak, óvatlan voltam. A főnököm meg, akié a számla, Malajziában él, és már nagyon várja, hogy fizessenek neki, de közölték, másolatra nem fizetnek. Szóval áll a bál, és persze én vagyok a legnagyobb a bűnös. :-(

Jaaaaj, ezt ismerem. Határidő napján szólnak, hogy kifogásuk van. Nagyon ismerem az ilyeneket! :evil: Szurkolok Neked, hogy jól gyere ki ebből. De szerintem nem rajtad múlik. Nem akarnak fizetni, ennyi az egész, vagy minél tovább húzni a dolgot.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:42 
Tag (9881)

Id:4332(N)
pusi írta:
Azt hiszem nem a számla eredetisége a lényeg, hanem a kibocsájtástól számított fizetési határidő.

Valóban, az is fontos, de a mai világban már senkit nem ráz meg, ha öt nappal később fizetik ki a számlát - se oda, se vissza. A lényeg, hogy kifizesse, és örülhet az ember, ha mondjuk még abban a hónapban. Ha meg valaki nem akar fizetni, hát, elég nehéz azzal mit kezdeni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:35 
Tag (4201)

Id:4330(N)
ebpiaf írta:
halacs írta:
....Velem is közölte az egyik főnököm, hogy nem hoz elég hasznot a munkám, a másiknál meg jött ez a számladolog. A fenébe is, nagyon bánt, ilyen elemi hibát nem szoktam elkövetni. :-(
No, mindegy, úgyis utálom ezt csinálni, tkp megkönnyebbülés lenne, ha kirúgnának. :-(
Csak aztán hogyan tovább?

Halacska, hiteles másolatot azt hiszem, köteles elfogadni. De azt is meg lehet csinálni, hogy lesztornózod, és csinálsz egy újat. Legyen boldog az eredetivel.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:31 
Tag (60900)

Id:4328(N)
ebpiaf írta:
halacs írta:
....Velem is közölte az egyik főnököm, hogy nem hoz elég hasznot a munkám, a másiknál meg jött ez a számladolog. A fenébe is, nagyon bánt, ilyen elemi hibát nem szoktam elkövetni. :-(
No, mindegy, úgyis utálom ezt csinálni, tkp megkönnyebbülés lenne, ha kirúgnának. :-(

Halacska, hiteles másolatot azt hiszem, köteles elfogadni. De azt is meg lehet csinálni, hogy lesztornózod, és csinálsz egy újat. Legyen boldog az eredetivel.

Azt hiszem nem a számla eredetisége a lényeg, hanem a kibocsájtástól számított fizetési határidő.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:29 
Tag (60900)

Id:4327(N)
Halacska, ez azért, ebben a formában nem lenne jó, inkább te menj, és akkor amikor Te akarsz.
Elrendeződnek ezek az ügyek, és remélhetőleg minden jobban alakul (magamat is nyugtatom)
A lényeg, hogy édesapád jobban van.

Holci , ha még nem aludtad be magad, mi innen szedtük a képek mentésének tudományát: http://vanilia95.multiply.com/journal/item/3

Jó kis depis fórumunk van, de nekem többet használ, mintha kötelező lenne örülni, és pozitívan gondolkozni, mert arra teljesen alkalmatlan vagyok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:26 
Tag (9881)

Id:4326(N)
halacs írta:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 07 22:21 
Tag (4201)

Id:4325(N)
pusi írta:
Halacska, gondolom a számla nem a postán veszett el. Kapóra jött annak akinek fizetni kell, hogy simán adtad fel.

Rátapintottál a lényegre. :-(

pusi írta:
Ma ledolgoztam a restanciákból, és elintéztem olyan hivatalos ügyeket amelyekhez nagyon nem volt kedvem. Egy kő is legördült..
Most szusszanok, és ha lesz energiám folytatom a darvak tisztába rakását.
Nem szeretem az év elejét. tele van szorongással, félelemmel és bizonytalansággal.

Így valahogy. Velem is közölte az egyik főnököm, hogy nem hoz elég hasznot a munkám, a másiknál meg jött ez a számladolog. A fenébe is, nagyon bánt, ilyen elemi hibát nem szoktam elkövetni. :-(

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 94764 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3090, 3091, 3092, 3093, 3094, 3095, 3096 ... 3159  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]