Pontos idő: 2018 jún. 22 09:14

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99934 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3332  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 jún. 22 09:08 
Tag (64381)

Id:332259(N)
Ő is Fülöp 2013 november végén:

Csatolmányok:
2018-06-22_090638.jpg
2018-06-22_090638.jpg [ 131.42 KiB | Megtekintve 3 alkalommal. ]
2018-06-22_090622.jpg
2018-06-22_090622.jpg [ 116.4 KiB | Megtekintve 3 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 22 08:55 
Tag (64381)

Id:332258(N)
Nagyi írta:

Pusika, van valahol Fülöpről képed.
Ha volna egyszer időd, nem csinálnál egy kis összeállítást róla. ????
Kerestem több helyen is, de nem került a szemem elé.

Nagyon sajnálom Fülöpöt, emblematikus gólya volt. :( :( :( :(

Nagyika, amikor olvastam hogy beírtad, elkezdtem keresni, de nem igazán jártam sikerrel. Nagyon nehéz nálam rátalálni, mert százezres nagyságrendű a képtáram, 2008 óta szinte nincs nap, hogy ne fotóztam volna valamit. Majd itt a fórumon még megnézem a gólyás vagy élményesben.
Illetve találtam képeket, de azon nem egyértelmű, hogy ő van. Én tudom, de más szemében akárki lehet. Ráadásul nem is jók, többnyire télen készültek. Egy fotót kerestem amit szerettem volna, amikor a Bodrog partján találtam meg.

Amit a képek között találtam, és nagyon jellemző. Télen én mindig itt láttam álldogálni, de állítólag a fészke a szemben lévő épületen volt. Ez a fénykép nagyon a városképre jellemző. :( Ott már őt soha többé nem látjuk. Mindig kerülővel jöttünk Tarcalról Tokajba, hogy lássuk. Soha többé nem megyek Bodrogkeresztúrra.
Csatolmány:
2018-06-22_080807.jpg
2018-06-22_080807.jpg [ 60.44 KiB | Megtekintve 5 alkalommal. ]

Csatolmányok:
2018-06-22_080742.jpg
2018-06-22_080742.jpg [ 66.05 KiB | Megtekintve 5 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 22 08:46 
Tag (32359)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:332257(N)
Csatolmány:
StyleCapture_2016-11-19_08-47-43_725.jpg
StyleCapture_2016-11-19_08-47-43_725.jpg [ 306.94 KiB | Megtekintve 5 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 22 08:32 
Tag (13975)

Hely: Székesfehérvár
Id:332256(N)
Sziasztok, jó reggelt.
Tényleg itt a hideg, 15 fok van.

Pusika, van valahol Fülöpről képed.
Ha volna egyszer időd, nem csinálnál egy kis összeállítást róla. ????
Kerestem több helyen is, de nem került a szemem elé.

Nagyon sajnálom Fülöpöt, emblematikus gólya volt. :( :( :( :(

Kellemes, hűvös, de nem hideg napot mindannyiotoknak

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 22 08:20 
Tag (18461)

Hely: Budakalász
Id:332254(N)
Szép napot Szigetlakók!

Köszi a fínom reggelit és a kávét Gizuska!

Én is akartam hozni a hírt szegény Fülöpról, de Nagyi megelőzött. Nagyon sajnálom szegényt, és minden madarat, akik a vezetékek áldozatai lesznek. András dühöng.

De jó, hogy fürödtetek tegnap a Balcsiban Gizuska. A fájós porcikáknak az a legjobb, és úgy egyáltalán...

Margókám, nem tudja másképp megoldani Ani, csak így. Egy hétem 3x kellene mennie, munka után. Amint kiderült, a rosszullét kb. 24 óráig tart. Ma még elmegy, de ahogy ismerem, be is fejezte. Nem lehet értelmesen beszélni vele, hogy folytassa.

Tegnap,túl későn lett kész a kaja, én már nem is ettem belőle. Most reggel tettem a hűtőbe egy nagy fazékkal.

Éjfél körül egy kicsit villámlott, és elkezdett esni szép csendesen. De nagyon melegem volt, nehezen aludtam. Most isteni, 17 fok van.

Örülök Magdi, hogy jól bírtátok az évzárót. Aranyosak voltak a gyerekek?

Jó vásárlást Pusika!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 22 08:06 
Tag (32342)

Hely: Budapest
Id:332253(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Nagyon-nagyon sajnálom Fülöp gólyát. :( :( :( :( :(

Gizuskám, köszönjük ezt a guszta reggelit és a kávét.

Pusikám, jó vásárlást Nektek!

A Lett II. fészekből eltűnt az egyik fióka. :( :( :(

Indulok. Legyen jó napotok Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 22 07:04 
Tag (4643)

Id:332249(N)
Kép

Pusika, szeretnék veled menni! ;)

Legyen jó és nyugis napunk!
Itt is volt szél , meg dirr-durr de eső csak most nemrég kezdett esni szép rendesen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 22 06:26 
Tag (64381)

Id:332247(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Nagyi írta:

Nagyon sajnálom. :( Többször meglátogattam. Amikor Tarcalon jártunk, mindig megnéztem. Bodrogkeresztúriak biztosan nagyon el vannak keseredve, mert nagyon odavoltak a gólyájukért.

Nem volt jó éjszaka, de végre lehűlt a levegő. Nagy vihar volt hajnalban, azt hittem a jég kopog az ablakpárkányon, de hála az égnek, az nem volt. A kertben azért nagyon összetörte a virágokat.

Húzok a vásárcsarnokba. Tök üres a hűtő, szombaton jön a család.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 22:48 
Tag (13975)

Id:332245(N)
Ez még szomorúbb :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
https://index.hu/belfold/2018/06/21/elp ... rorszagon/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 21:59 
Tag (32342)

Id:332244(N)
Nagyi írta:
Ez szomorú, de olyan kedves. Ha ráértek, olvassátok el. :D :D

Nagyika ez tényleg szomorú és nagyon megható is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 21:52 
Tag (32342)

Id:332243(N)
Gizuska írta:
Nagyon jó volt ma a víz, voltak is jó sokan.

Gizuskám, váljék egészségedre a fürdőzés! :D

Pusikám jól bírtuk az évzárót. Árnyékban álltunk.

Úgy látszik, a fecskék szeretik a meleget, és jól is bírják, ha ott kapaszkodnak abban a forró sarokban. ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 21:41 
Tag (64381)

Id:332242(N)
Nagyi írta:
http://hvg.hu/kultura/20180619_Matrasze ... _ballagast

Tényleg szomorú, de nagyon megható. :(

Magdi, azért van fent még két fészek, mert állandóan ott kapaszkodnak a falon a fecskék. Nem tudom, hogy miért. Iszonyatosan meleg van azon a részen. Felforrósodik a cserép, és mint egy kályha, sugározza a meleget.

Jól bírtátok az évzárót? Nem napon kellett állni?

Mici mindentől fél. Fecskék zajosak. Nem egy-kettő repül be, hanem sokan kergetik egymást.
Volt már olyan, hogy a rigó kergette be Micit. Amíg fiatal volt, addig nem félt a madaraktól.

Nagyi, mi van a TV-vel?

Tengelicke, jó bográcsozást!

Margó, Gizuska, remélem nincs baj, és jól vagytok!

Szép álmokat!

Látom Margó, hogy megvagy egyben. Rosszul viselem a hőséget, és úgy számoltam, hogy holnap már nem lesz. Álomkór nálam is jön, de ilyenkor elkezdek valamit csinálni, mert ha elalszom, az rettenetes. Olyan rosszul tudok lenni utána, hogy óráknak kell eltelni, míg magamhoz jövök. Ha valamit teszek-veszek, az jobb.

Fecskék azt hiszem fiatalok, és most repültek ki. Ma nagy fecskeinvázió volt, ennyit még soha nem láttam. Az egész ház körül repkedtek, de mint a villám olyan gyorsan, és nagy csatazajjal. Az égen pedig legalább százat lehetett látni. Minden évben van ilyen, csodás látvány.
Talán most lenne esély egy másodköltésre, hogy befészkelnének a teraszra.

Remélem Margó, hogy a kutyának olyan melege lesz az éjjel, hogy nem bír majd ugatni, és tudsz aludni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 21:32 
Tag (4643)

Id:332241(N)
Hali! jó estét mindenkinek!!
Kitartás Lányok! itt már nagyon nyomakodnak a felhők!
Nagyon jó volt ma a víz, voltak is jó sokan.
Elolvastam amiket írtatok, jók vagytok! csodásak a virágaid Nagyika!!
Álmos vagyok én is, jó éjszakát, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 21:30 
Tag (79)

Id:332240(N)
Jó estét Szigetlakók!

Azért nem bánom hogy már este van, nem tudom ti hogy birtátok magatokat a mai nap?!
Abból ami le van irva nem nagyon derül ki! Most már sikerült elolvasni, sok szépet és érdekeset találtam.

Nagyika virágait is megcsodáltam, nagyon szép minden, amit feltettél, én személyesen az is élvezem, hogy sok olyan virág van nálatok Nagyika, ami fiatal koromban a szüleim kertjében is volt. Úgy látszik ahogy öregszem, egyre többet járok "haza"!
Most például a yukka, gyönyörü példány a tiétek! Otthon is volt kettő, bizony meg tudnak szépen nőni! Meg az a narancssárga liliom féle, azt is nagyon szerettem!
Minden virágotok szép. Most ki kell pihenni magatokat.

Pusi! Körülbelül úgy vagyok ahogy irtad, álomkór van rajtam! Alig birtam átvergődni magam azon amiket irtatok, közben mindig elaludtam. Utána nem emlékeztem semmire! :(
Köszönöm hogy Gizuska küldeményét "leforditottad", mondtam már hogy figyelmes vagy ? :)
Szerintem Mici reggeli ténykedése valamiféle vélemény volt! Nem lehet? A madarak hátha megszokják még az itatót, nem próbálod meg?

Gizuska remélem fürdött, lehet mire ezt elküldöm már meg is van a válasz rá! Rengetegen fürödtek ma a Balcsiban!
Gizuska köszi a finom cappuccinot, ilyen volt amit szerettem, de az megszünt. /mint a gyógyszerek :( /

Magdika nem lettetek rosszul az évzárón? Szép volt? Aranyosak voltak?
Ha holnap dolgozni mész, ne csapódj be ha reggel még meleg lenne, vigyél kabátot, mert olvastam, hogy reggel lesz a legmelegebb.

Tengelicke, Aninak muszáj dolgozni menni? Valaki megkivánja tőle? Ez annyira igénybe veszi a szervezetet, hogy sokkal több pihenésre lenne szüksége. A barátnőm végigcsinálta, hála Istennek meg is gyógyult, de nagyon sokat kinlódott közben, pedig nem panaszkodott. Csak tudtuk! Volt olyan, amikor a kórházban adták be neki és csak este jöhetett haza. Igaz, ez a vérnyomása miatt is volt, de volt. Talán ha nem dolgozna, kevésbé lenne rosszul! Jobbulást kivánok neki és sok erőt, és Nektek is!!!

Remélem még lesz aki elolvassa amit irtam, de ha elaludtatok, reggel is jó lesz még. Sajnos elég késő lett.

Mindenkivel nagy szeretettel vagyok gondolatban, vigyázzatok Magatokra!!! :) Mindenkinek nyugodalmas jóéjszakát, szép álmokat!

Pusi, a fecskék mit akarnak a teraszon? Miért nem költenek mégegyet, igazán beleférne! :). Legalább te is örülnél!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 21:16 
Tag (32342)

Id:332239(N)
Nagyi írta:
Hááááát az úgy volt, hogy van egy nagy park, közepén Kálmán Imre szobra. A közepe felé nem igen járnak, ott nőtt rengeteg liliom.
Bicskával mind a kettőből kiástam egy.egy hüvelykújnyi rizómát.Közben ment a körbelocsoló rendszer és talpig eláztatott :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyikám, nagyon ügyes és leleményes vagy! :lol: :lol: :lol:
Pusinak igaza van, Neked tényleg egy botanikus kertben kellett volna dolgoznod, hiszen annyira szereted a virágokat és nagyon értesz is hozzájuk. :D

Pusikám, nem is három, hanem öt fészek van fent a fecskéknek? :shock: Valamiért háromra emlékeztem, de a képen mintha ötöt látnék.
Mici csúcs fazon. Megijedt a fecskéktől? :lol: :lol: :lol:

A madaraknak úgy látszik nincs ízlésük, ha nem tetszik nekik az a szép itatótál. ;)

Marikám, Ani hogy van?

Holnap és holnapután dolgozok.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 21:00 
Tag (13975)

Id:332237(N)
http://hvg.hu/kultura/20180619_Matrasze ... _ballagast

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 20:44 
Tag (18461)

Id:332236(N)
Pusika, holnap szándékozom összerakni a fűnyírót. Ma annyit tettem vettem, hogy szó szerint beleszédültem. Kipurcant a kád csaptelep .Anti vett egy újat, és fölszerelte. Aztán kitalálta, hogy bográcsozni akar.Most a két fiú főzöget, és közben jókat dumálnak. Ani meg elment Brigi munkahelyére, és majd együtt jönnek haza. Brigiéknél különlegesen fínom dolgok vannak.Néha hoz haza, és csak ámulunk...

Nagyi, nagyon ügyesen szereztél növényeket! Tetszik. :lol: :lol: :lol:

Azt hiszem, elbúcsúzom, mertnem lesz időm olvasgatni, írogatni.

Kellemes estét, majd nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 20:14 
Tag (13975)

Id:332233(N)
Most ne bántsd, hadd virágozzon és erősödjön, majd esetleg ősszel.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 20:00 
Tag (64381)

Id:332232(N)
Nagyi írta:
Egyszer néztünk egy zöld levelet, hogy mi lehet. Tudod már, meténg, vagy ligetszépe, ha virágzott esetleg kiderült??????

Azt hiszem Nagyika, abból lonc lett. Ott futkos középen, ki kéne szednem, és kerítéshez ültetni, de hozzákezdett most virágzani.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 18:49 
Tag (13975)

Id:332230(N)
Egyszer néztünk egy zöld levelet, hogy mi lehet. Tudod már, meténg, vagy ligetszépe, ha virágzott esetleg kiderült??????

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 18:27 
Tag (64381)

Id:332226(N)
Nagyi írta:
Hááááát az úgy volt, hogy van egy nagy park, közepén Kálmán Imre szobra. A közepe felé nem igen járnak, ott nőtt rengeteg liliom.
Bicskával mind a kettőből kiástam egy.egy hüvelykújnyi rizómát.Közben ment a körbelocsoló rendszer és talpig eláztatott :lol: :lol: :lol: :lol:

De régen, amikor még sokat kirándultunk, bementem házak udvarába és kértem a megkívánt virágokból. Mindenhol adtak
A virágtövek széléről szoktam venni, hogy meg ne sértsem az anyatövet. Ott vannak a friss hajtások.

Nagyon spéci módon csinálod, kivétel nélkül minden megmaradt, amit tőled kaptam.

Kálmán Imrének örök hála. :lol:

Szegény Micikémet bekergették a fecskék a teraszról Nagyon megijedt.

Csatolmányok:
2018-06-21_182204.jpg
2018-06-21_182204.jpg [ 13.94 KiB | Megtekintve 99 alkalommal. ]
2018-06-21_182154.jpg
2018-06-21_182154.jpg [ 21.07 KiB | Megtekintve 99 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 18:15 
Tag (13975)

Id:332224(N)

De régen, amikor még sokat kirándultunk, bementem házak udvarába és kértem a megkívánt virágokból. Mindenhol adtak
A virágtövek széléről szoktam venni, hogy meg ne sértsem az anyatövet. Ott vannak a friss hajtások.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 17:58 
Tag (64381)

Id:332218(N)
Nagyi írta:
Ilyen magas a Yukka még soha nem volt, kb 2.5 méteres, belenőtt a fenyőbe. Tavaly nem volt virága.

Szent ég! Ilyet még nem láttam. Nagyon mutatós növény.Az utcánkban rengeteg van a házak előtti kis kertekben, és gyönyörű látvány végignézni. Nagyon egzotikusnak tartom.
Nagyika, hogy lehet közterületről szerezni? Éjjel? Ügyes vagy. Én besz@ri vagyok. A Lidl parkolójában az elválasztó rész kaviccsal van kitöltve, és a napokban 3 gyönyörű lapos zöld kavicsot láttam, amit felvettem, letettem, felvettem letettem. Nem mertem elhozni. Igaz be is van kamerázva. Ráadásul egy kocsiban ült egy pacák, aki nézett. Ment volna inkább az asszonnyal cipekedni.
Nálam a szoknyás még egészen pici bimbó.A szellőrózsa szép nagy bokor lett. Tudom még nem kell neki virágot hozni, de már várom nagyon.
Nagyika, neked egy botanikus kertben kellett volna dolgoznod. Imádtad volna.

Tengelicke, gondolom még nincs a fűnyíró kipróbálva, és nem zaklatni akarlak, de 3 napon belül csak meg kellene néznetek, hogy működik-e. Gondolom Antinak élni sincs ideje, nem hogy összeszerelni.

Nagyon elfáradtunk. Bevetettem fűvel a magnólia alját. Felkapáltuk, földet szórtunk rá. Onnan van ez a füvezési mániám, hogy Gyurmánál a fű ott ahol árnyákban van, nő mint a gomba. Ugyanazt a magot vettem, és tényleg megmaradt az első menet.

Madáritató nem jött be. Eddig szinte folyamatos volt a pancsolás, ivászat, most nem jön senki. Nem tetszik nekik. :( :( :( :(

Margó, még alszol, vagy már alszol? Hogy vagy?

Gizuska, milyen a víz? De jó neked. Használd ki, mert hideg lesz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 14:14 
Tag (13975)

Id:332211(N)
Ilyen magas a Yukka még soha nem volt, kb 2.5 méteres, belenőtt a fenyőbe. Tavaly nem volt virága.
Sásliliomom van citromsárga és a bordós,nagyon szépen bokrosodnak, rengeteg a viráguk. Ezeket utcai parkból loptam jó pár éve Siófokon. :oops: :oops:
A nagyvirágúak nem tudom mi a nevük, azokat kertészetben vettem jó pár éve. Érdekes, hogy nem bokrosodnak, mint a sásliliom, hanem évente több virágágat hoznak.
Aztán van a síma sásliliom, meg ugyanaz, csak dupla, szoknyásnak hívom. Az van neked is.

A rendes liliomaimon idén alig volt virág.

Csodaszép az a díszhagymás kép.
Nálam sem megy semmire.

Tengelicke még van bőven gaz a kertbe, :evil: :evil:
Csak a piros bazsarózsám bánta, hogy párom kicsit kapált. :( :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 14:08 
Tag (18461)

Id:332210(N)
Nagyi írta:
Papusom kinyúlt, de sokat segített, takarított, míg én gazoztam.
Most pihizik ezerrel. :D :D

Most már be lehet menni hozzánk, eddig nem lehetett, olyan zsibi volt. :lol: :lol:

Hála Istennek, hogy segített sokat a párod Nagyika. Ezek szerint bírta. Biztosan élvezte a kintlétet, nagyon hiányozhatott neki a mozgás, és minden. Pihenjen csak ezerrel, ráfér. És rád is Nagyi.Gondolom, fájnak a porcikáid az izomláztól. De az majd elmúlik.

Nagyon szépek a virágaid! Gondolom, jót tett a lelkednek, hogy kikupáltátok a kertet. Az bizony nagy megnyugvás!

Jó sütni a lángost ilyen melegben! Imi megkívánhatta volna hűvösebb időben. :lol:

Hááát, én ma nem tudtam semmit sem csinálni, a mosáson és teregetésen kívül.Reggel, amikor ide írtam, már folyt a víz rólam. Ez egyszerűen őrület. És hol van még a 38 fok, mint ami amúlt években is volt?!

Pusika, szuper párosítása a növényeknek. Jó nézni!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 14:03 
Tag (64381)

Id:332209(N)
Milyen zseniális dolog összeültetni ezt a két dolgot.

Csatolmány:
2018-06-21_135845.jpg
2018-06-21_135845.jpg [ 101.6 KiB | Megtekintve 127 alkalommal. ]

Pinteresten láttam. Nagyon jól néz ki. Mondjuk ezt a díszhagymát minden évben szoktam venni, de még soha az életben nem lett a hagymájából semmi. Császárliliomot is minden évben szoktam venni, de az sem kelt még ki soha. Vannak visszatérő dolgaim, amivel minden évben kísérletezek, mint pl. a gumós begónia, ami már attól lekonyul, ha csak ránézek a kertészetben.

A másik növény a hagyma mellett szerintem díszárpa.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 13:39 
Tag (64381)

Id:332208(N)
Nagyi írta:
Feltettem a képeket és írtam Avdrásnak, hát ha van valaki ismerőse arrafelé, hogy figyeljék a gyereksereget, nem történik-e bajuk a sokadalomban. :D :D

Képeket 1020 pixelről levettem 900-ra.

Azért veszélyes az a fészek, mert éles kanyarban van. Ha ott egy gólya császkál az úton meg sem tudnak állni az autók. Van mellette parkos rész, talán oda bemegy. Kizártnak tartom, hogy ezt meg lehet úszni baleset nélkül. Ebben a fészekben csak 4 fióka szokott lenni.

Magdi, a csúsztatott palacsinta nagyon finom, de nem szeretem készíteni, mert macerás. Mindenképp próbáld ki. Biztosan ettél már. Francia palacsinta a rendes neve.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 13:37 
Tag (32342)

Id:332207(N)
pusi írta:
Magdi isteni lesz az évzáró ebben a melegben. Vigyél vizet!
Jó dolog, hogy Imi kívánta a lángost. Ő nem lesz rosszul az évzárón?

Remélem Pusikám, hogy nem lesz rosszul Imi az évzárón. :pray:

Hű, én nagyon szeretem a paprikás krumplit és az ubi salátát is. :D :D Csúsztatott palacsintát még nem ettem. :oops:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 13:32 
Tag (64381)

Id:332206(N)
Nagyika, gyönyörű virágaid vannak. Hányfajta sásliliomod van? :D Nálam még csak a sárga virágzott, a többi bimbós. Én a hortenziát minden nap körülnyalom, de nincs ilyen szép. Jövőre ki is fogom szedni, és máshova viszem. Amikor a füvet nyírjátok, nagy áldozatok is lehetnek. Nem szakad meg a szíved?
Gyönyörű az a yuccaféle. Nem tudom, mi a neve.

Magdi isteni lesz az évzáró ebben a melegben. Vigyél vizet!
Jó dolog, hogy Imi kívánta a lángost. Ő nem lesz rosszul az évzárón?

Paprikás krumplit csináltam ubisalival. Plusz csúsztatott palacsintát. Ez mostanában a sláger. Rákattannak valamire, és azt esszük rogyásra.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jún. 21 13:15 
Tag (32342)

Id:332205(N)
Nagyi írta:
Papusom kinyúlt, de sokat segített, takarított, míg én gazoztam.
Most pihizik ezerrel. :D :D

Most már be lehet menni hozzánk, eddig nem lehetett, olyan zsibi volt. :lol: :lol:

Így már nyugodtabb a lelked ugye Nagyikám? :D :D :D

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99934 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3332  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]