Pontos idő: 2018 máj. 25 09:14

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99133 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 3305  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 máj. 23 06:54 
Tag (4537)

Id:329983(N)
https://www.hazipatika.com/eletmod/orvo ... n=hirstart
:think: :think: :doh:

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 23 05:36 
Tag (63761)

Id:329967(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Gizuska írta:
Jó reggelt Szigetlakók!! remélem még alusztok és jól vagytok!! betakartalak benneteket ám :D

Köszönjük szépen Gizuska. Nagyon szép színű az a klematisz.

Jó lenne tudni, mi van Tengelickével. Nagyon remélem, hogy elmúlt ez a furcsa fájdalom, és nem lett belőle nagyobb baj. Azért orvos mindenképpen kéne.

Magdi, haláli, hogy minden cicád külön tányérból eszik, és tudják, hogy az az övék.
Nagyi, nem ártott meg a tegnapi munka?

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 23 05:02 
Tag (4537)

Id:329964(N)
https://www.idokep.hu/keptar/album/Tava ... 398848#kep

Jó reggelt Szigetlakók!! remélem még alusztok és jól vagytok!! betakartalak benneteket ám :D
Legyen szerencsés , jó napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 21:47 
Tag (31816)

Hely: Budapest
Id:329962(N)
pusi írta:
Nem látszik rajta így a fotón, hogy sovány. Nagyon stramm, egészséges, fényes szőrű cica, szerintem nem kell miatta aggódni. Gondolom eszik is rendesen. Tényleg, hogy lehet megállapítani több cicánál, hogy melyik mennyit eszik?

Egyszerre nem eszik sokat Fülike, de többször rájár a kajára, ha a Cirmi be nem falja azt is amit Füli meghagyott. Viszont nagyon válogat a Fülikém, igaz a másik kettő is, de Füli a legválogatósabb már jó ideje.
Mind a hármuknak van külön tányérkája.

Marikám, szívből kívánom, hogy holnapra jobban legyél! :pray:

Jó éjt Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 21:08 
Tag (18253)

Hely: Budakalász
Id:329961(N)
Megvagyok lányok. Itt kuporgok a fotelben, így viszonylag jó. De egymás után négyen hívtak, ami máskor nem jellemző. Mire odamásztam, a fene evett. Abban reménykedek, hogy reggelre jobb lesz.

Nagyika, nagyot dolgoztatok. Nem csodálom, hogy jól elfáradtatok. Lassacskán rendbeteszitek a kertet.

Pusika, gyönyörűek lesznek a járólapjaitok. Majd mutass képet, ha leraktátok.

Most a telórol írok, a fotelban ülve. Kissé nehézkes.

Mindmyájatokra szeretettel gondolok. Magdika, szép a virágos erkélyed a cicákkal.
Nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 21:02 
Tag (63761)

Id:329958(N)
Magdi írta:
pusi írta:
Pusikám, Fülikének természetesen meg lett simogatva a pocakja. :D Bár neki nincs is nagy hasa, olyan vékony a drágám, pedig régen igen jó húsban volt. !

Nem látszik rajta így a fotón, hogy sovány. Nagyon stramm, egészséges, fényes szőrű cica, szerintem nem kell miatta aggódni. Gondolom eszik is rendesen. Tényleg, hogy lehet megállapítani több cicánál, hogy melyik mennyit eszik?

Vajon hogy van Tengelicke? Biztos, hogy vesével van baja?

Aludjatok jól, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 20:58 
Tag (31816)

Id:329956(N)
Gizuska írta:
Nálunk nagyon érdekes most az időjárkálás, körben morog az ég és érdekes fények vannak.

Gizuskám, itt is megdörrent az ég. Azt hittem jön a zuhi, de nem jött szerencsére. Legalábbis egyelőre nem jött.

Szép lehet nagyon az a lilába borult nemzeti park az Alföldön.

Jaj de jó, hogy helyrejött a Párod Nagyikám a kerti munka utáni kitikkadásból!
Nagyikám az én kis virágaim sehol nincsenek a Te gyönyörű virágaidhoz, de azért örülök nekik.
Amikor jön a forróság, az mindig nagyon meg szokta viselni őket, mert nagyon odatűz a nap az erkélyre.

Szép álmokat Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 20:49 
Tag (13737)

Hely: Székesfehérvár
Id:329954(N)
Van ágvágónk, azzal vágtuk és szerencsére tönkre is tettük, mert beszorult és nem lehet kinyitni.
Majd a fiam megcsinálja, ha ráér. Most nem fog kelleni egyenlőre.
Szerencsére mindent meg tudtunk vele csinálni
Csodaszerszám.
Mi a Lidl-be vettük pár éve. Nem is volt drága.

A gránátalma alulról kihajtott, tele van friss hajtással, pár év múlva megint megnő.
Azt hiszem már legalább háromszor ment tönkre.

Párom kitikkadt eléggé, de már helyrejött.
A nagyját én vágtam azért :lol:

Magdika, nagyon kedves lett az erkélyed. Remélem, mind megmarad.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 20:45 
Tag (31816)

Id:329952(N)
pusi írta:
Hű, nagyon szeretném ezeket a macskákat simogatni. Gyönyörűek!!!! Azt hiszem Fülikének a hasát meg kellene vakargatni. A virágok is gyönyörűek

Pusikám, Fülikének természetesen meg lett simogatva a pocakja. :D Bár neki nincs is nagy hasa, olyan vékony a drágám, pedig régen igen jó húsban volt. Látnád viszont Cirmit! Annak meg már lóg a hasa, olyan kövér.
Köszönöm a dicséretet a virágokkal kapcsolatban, de azok csak nagyon egyszerű kis virágok, de azért nekem szépek.
A lobéliát szeretem nagyon, de az az igazság, hogy nálunk se sokáig szokott megmaradni.

Én is aggódok Marikáért. Reménykedjünk, hogy holnapra jobban lesz. :pray:

Holnap dolgozok.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 20:39 
Tag (4537)

Id:329951(N)
Sziasztok, jó estét mindenkinek!
Tengelicke, jobbulást drágám!
Nagyon szépek a virágok és a cicák is, és ügyesek voltatok mindannyian.
Nálunk nagyon érdekes most az időjárkálás, körben morog az ég és érdekes fények vannak.
Álmos vagyok, azt hiszem lefekszem hamar.
Jó pihenést szép álmokat!

https://www.hirado.hu/tudomany-high-tec ... z-alfoldon

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 20:22 
Tag (63761)

Id:329949(N)
Hű, nagyon szeretném ezeket a macskákat simogatni. Gyönyörűek!!!! Azt hiszem Fülikének a hasát meg kellene vakargatni. A virágok is gyönyörűek, de ha cica van, az mindent visz.
Ne sajnáld a lobéliát Magdi, nagyon kényes virág az. Igaz, hogy most vettem, de nem bízom benne, hogy megmarad.

Nagyika, van ágvágótok? Az egy csodaszerszám. Nekünk ugyan nincs, de a Gyurmáé itt van. Akartam már venni, de nem kapok olyat. Teleszkópos, és nagyon könnyű vele egészen vastag ágat is elvágni.
Nem volt már élet a gránátalma bokorban?
Nagyon nehéz napotok lehetett. Közben pihentek? Párod bírja?

Tengelicke miatt izgulok. Nem lehet így az éjszakának nekimenni. Ügyeletre kéne elmenni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 19:29 
Tag (31816)

Id:329948(N)
Hű, jó nagy munkában voltatok ma Ti is Nagyikám! Párod, hogy bírta? Nem csoda, hogy elfáradtatok.
Szép lassan azért rendben lesz a kertecskétek. Csodásak lehetnek a rózsáid.
Biztosan jót fogtok ma aludni. :D

Ez Fülikém. Őt is lekaptam, amikor a virágokat fényképeztem. :D
Csatolmány:
SAM_1821.JPG
SAM_1821.JPG [ 126.89 KiB | Megtekintve 153 alkalommal. ]

Csatolmány:
SAM_1826.JPG
SAM_1826.JPG [ 124.35 KiB | Megtekintve 153 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 19:22 
Tag (31816)

Id:329945(N)
Hű de ügyesek vagytok Pusikám, hogy már készen is vagytok a járólapokkal! Biztos, hogy gyönyörű lesz a kertben lerakva, és a brekuszok is szeretni fogják. :D
Már olyan ügyesen csináljátok, hogy akár eladásra is csinálhatnátok. Gondolom, hogy jó áron el lehetne adni, hiszen nagyon szépek és nagyon sok munka van benne.

Marikánknak változatlanul fáj a veséje. Most ül a fotelben. Azt mondja, hogy ha ül, vagy fekszik akkor nem fáj, viszont mozgásra, érintésre nagyon fáj. :( Vajon mi a csodától lehet ez? :think: Reménykedek, hogy holnapra jobb lesz! :pray:

Marikám, az el is felejtettem mondani Neked az előbb, hogy Imi felhívta a Telekomot, és mondta a srác, hogy tudnak az e-mailről. Konkrétan ő is kapott a csalóktól ilyen e-mailt. Gondolom, ők megteszik a szükséges lépéseket.

Ilyenek a virágok az erkélyen. Egyszerűek, semmi különleges nincs közöttük. Hiányzik a muskátli, meg a lobélia is. :(
Csatolmány:
SAM_1801.JPG
SAM_1801.JPG [ 129.88 KiB | Megtekintve 154 alkalommal. ]

Csatolmány:
SAM_1804.JPG
SAM_1804.JPG [ 134.62 KiB | Megtekintve 154 alkalommal. ]

Csatolmány:
SAM_1805.JPG
SAM_1805.JPG [ 132.69 KiB | Megtekintve 154 alkalommal. ]

Csatolmány:
SAM_1815.JPG
SAM_1815.JPG [ 131.86 KiB | Megtekintve 154 alkalommal. ]

Csatolmány:
SAM_1818.JPG
SAM_1818.JPG [ 139.77 KiB | Megtekintve 154 alkalommal. ]

Itt meg Cirmi legeli a füvet.
Csatolmány:
SAM_1798.JPG
SAM_1798.JPG [ 121.52 KiB | Megtekintve 154 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 19:06 
Tag (13737)

Hely: Székesfehérvár
Id:329943(N)
Sziasztok, jó estét.

Kint voltunk a kertbe, nagyot alakítottunk.
Kivágtuk az elfagyott gránátalma bokor jó vastag, sok és magas ágait.
Meg az elfagyott futórózsa ágait.
Jó kis meló volt, el is fáradtunk alaposan.

Iszonyatosan sok dolog lenne még, apránként tudjuk csinálni.

Látom, mindenkinek volt elég gondja, különféle dolgokkal.

Szörnyű, hogy mindenhol át akarják verni az embereket. Hol számlákkal, hol valódi csalással.

Tengelicke, te meg megbetegedtél.

Hát soha nem lesz vége a bajoknak???

Sacika, neked meg gratulálok a munkához.

Pusika, gyönyörű lesz az utatok a kertedben.
Kellemes estét mindannyiotoknak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 18:11 
Tag (63761)

Id:329939(N)
Tengelicke, mi van veled? Remélem nem lettél rosszul. Fáj még?

Járólapoztunk, most egyelőre befejeztük, kész a mennyiség, ami kellett a kertbe. Szárad egy pár napot, aztán lerakjuk.
Rengeteget tanultam a szakmáról. :D Az sem mindegy,hogy a csemperagasztóhoz öntjük a vizet, vagy a vízhez a ragasztót. Utóbbi a jó.

A végén jött a kertből a teraszra egy kis béka, (zöldvarangyaim vannak), ér ráült egyre, ami le volt téve. Tetszett neki. Az ilyen lapok alá szeretnek beköltözni.

Baromira elfáradtam, de le kellett vezetni a délelőtti élményeket.
Remélem jól vagytok. Tengelicke, írj egy sort!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 14:34 
Tag (63761)

Id:329928(N)
tengelic írta:
Magdikám, vesekövem 3x volt, az iszonyúan görcsöl. Ez nem görcs. Nyomásra, érintésre is fáj. Viszont gyulladás sem lehet, mert lázam nincs, és azért annyira, mint akkor, nem fáj. De ahhoz épp elég, hogy semmit se tudjak csinálni. :oops: :oops:
.

Nehogy gyulladás legyen! Az sem jó. Nekem azt mondta a doktornő legutóbb, hogy nagy dózisban szedjem a C vitamint mindig, mert hajlamos vagyok a baktériumos fertőzésre, az jó ellene. Reméljük, nem alakul ki nálad semmi, és elmúlik. Aludj egyet, hátha kialszod.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 14:11 
Tag (18253)

Id:329926(N)
Magdikám, vesekövem 3x volt, az iszonyúan görcsöl. Ez nem görcs. Nyomásra, érintésre is fáj. Viszont gyulladás sem lehet, mert lázam nincs, és azért annyira, mint akkor, nem fáj. De ahhoz épp elég, hogy semmit se tudjak csinálni. :oops: :oops:

Elképesztő disznóságok, lenyúlások vannak minden téren. Csak ma 3 is lelepleződött. Milyen dolog az, hogy csak a vizsgálatért pénzt kérjenek. És, ha okafogyott a javítás, akkor a pénz marad a zsebükben. :oops: Pusikáék szerintem már 2 készülék árát is kifizették "javításra".

És ez a Telekom! Ők nem küldenek e-mailokat, hanem egyből megy a 800 Ft-os bünti a késésért. Magdi! Érdemes lenne jelenteni a rendőrségnek ezt az e-mailt. Persze előtte megkérdezni a céget, hogy ők küldték-e.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 14:04 
Tag (63761)

Id:329925(N)
Magdi írta:

Ez kis dolog, de én meg kaptam ma egy e-mailt, miszerint nem fizettük be határidőre a Telekom számlát, ami persze nem igaz, és ráadásul az összeg sem stimmelt, amit írtak.
Imi felhívta őket, és kiderült, hogy a nevükben megint csalók próbálnak így pénzhez jutni. Még az összeget is rögtön tudta a srác, amit kértek az e-mailben. Azt mondta, hogy ő is kapott ilyen e-mail, meg még nagyon sokan. Persze felfigyelhettünk volna rá, hogy magyartalanul van írva az e-amil.

Egyik mocsokság éri a másikat. :( Nem hiszem, hogy ezt nem lehet felgöngyölíteni. Minden e-mail felderíthető, hogy honnan érkezik.
Nem a megjelölt összeg kell nekik, hanem a számlátok adatai.

Tengelicke, hogy vagy?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 13:55 
Tag (31816)

Id:329923(N)
pusi írta:
Voltam a szervizben, azt mondták, hogy 4000 Ft-ot kell fizetni a bevizsgálásért. Ez annak a díja, hogy megnézik, mi a baja.
Nem tudom elképzelni, hogy mennyit kérnek akkor a javításért. Kérdeztem, hogy mi van akkor a 4 ezerrel, ha nem éri meg a javítás. Azt mondta, hogy akkor az odavan.

Pusika, a vizesek mellett ma ez a másik nagy szemétség. 4.000,-Ft-ot elkérni csak aszért, hogy megnézzék mi a baja a porszívónak, amit valószínűleg 5 perc alatt meg tudnak állapítani. Ha egy kis tisztesség lenne bennük, ezt ingyen csinálnák. Nem hiszem, hogy ráfizetéses lenne nekik ettől az üzlet.

A mai harmadik szemét, tisztességtelen dolog meg a hallókészülék javítására adott árajánlat. Ti szerintem már bőven otthagytátok náluk egy új hallókészülék árát az állandó javításokra.

Ez kis dolog, de én meg kaptam ma egy e-mailt, miszerint nem fizettük be határidőre a Telekom számlát, ami persze nem igaz, és ráadásul az összeg sem stimmelt, amit írtak.
Imi felhívta őket, és kiderült, hogy a nevükben megint csalók próbálnak így pénzhez jutni. Még az összeget is rögtön tudta a srác, amit kértek az e-mailben. Azt mondta, hogy ő is kapott ilyen e-mail, meg még nagyon sokan. Persze felfigyelhettünk volna rá, hogy magyartalanul van írva az e-amil.
Ez volt az:
Számlaértesíto . 10:03

Magyar.Telekom
TISZTELT ÜGYFELÜNK
A számlát nem fizették még :
Folyószámla : 363800069.
Számla sorszám : 5120170015337201
Fizetési határido : 23/05/2018
Státusz : Befizetésre vár
Számlázott összeg : 1.315 Ft
Remeljuk, hogy a szamla kifizeteset a megadott hataridon belul. Vagy az elA'fizetes velunk automatikusan kikapcsol
Most mar fizetni a szamlakat egyszeru es sima utat a bankkartya vagy a bankszamla es biztonsagosan
Kerjuk, kovesse az alabbi linket a folyamat befejezesehez
https://www.telekom.hu/telekomfiok/bele ... KL55....ID
©2018 Magyar Telekom Nyrt.

Marikám, reméljük tényleg nem vesekő lesz a fájdalom okozója. :pray: Hátha mégis csak megfázott esetleg kertészkedés közben.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 13:32 
Tag (63761)

Id:329916(N)
tengelic írta:
Csakugyan nincs jó nap. Azokon kívül, amiket Pusika is írt. Nekem meg a vesém fáj, csak ülve, vagy fekve jó. Nem tudok csinálni semmit! :oops: :oops: :oops:

Röszkén már csak 4 baba van.

Ugye, nem vesekő lesz? Igyál, amennyit bírsz! Gondolom megismered a vesekő előjeleit. Van Nos-Pa?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 13:24 
Tag (18253)

Id:329915(N)
Csakugyan nincs jó nap. Azokon kívül, amiket Pusika is írt. Nekem meg a vesém fáj, csak ülve, vagy fekve jó. Nem tudok csinálni semmit! :oops: :oops: :oops:

Röszkén már csak 4 baba van.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 13:11 
Tag (63761)

Id:329912(N)
Breeze írta:

Megyek edzeni, bar egyre kevesebb a kedvem hozza, pedig kell, hogy erosebb legyek es tobbet birjak.

Csodás érzés lehet, amikor vége az edzésnek, és boldog vagy, hogy megcsináltad. Van ebben öröm bőven. Nem csak testileg, de lelkileg is hoz a konyhára.

Többiek nem fújnak a szalonban, hogy jobb vagy náluk? Nincs irigység?

Tengelicke, meg sem fordul az ember fejében, hogy csalnak a vizesek. De szemét banda! Nem véletlen bizonyára.

Voltam a szervizben, azt mondták, hogy 4000 Ft-ot kell fizetni a bevizsgálásért. Ez annak a díja, hogy megnézik, mi a baja.
Nem tudom elképzelni, hogy mennyit kérnek akkor a javításért. Kérdeztem, hogy mi van akkor a 4 ezerrel, ha nem éri meg a javítás. Azt mondta, hogy akkor az odavan.
Nem hagytam ott, nincs bizalom. Ez egy baromi drága porszívó volt, de 15 év körüli a kora. Húszért már tudok venni egyet. Nekem nem kell flancos, csak porzsákos legyen, és könnyű, elbírjam.

Közben megjött az árajánlat a hallókészülékhez, huszonháromezer lenne. Oda még nem adtam választ. Ennyiért szervizelik. Illetve nem ennyiért, mert a társadalombiztosítás még mellétesz nekik 60 ezer fölött. Rossz belegondolni, hogy mennyit kaszálnak a TB-től, közben meg nem marad pénz betegellátásra, CT, ultrahangra féléveket kell várni, műtétekre úgyszintén, kisgyerekek meghalnak a pénzhiány miatt. Ilyen csatornákon folyik el az adózók pénze. Ez egy iparág. Akár lehetne egy minisztériumot is fölé építeni.

Nincs jó nap. Mindenütt a csalás, korrupció, nyerészkedés, átgázolni mindenkin a pénzért.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 09:21 
Tag (31816)

Id:329897(N)
Sacikám, de jó hogy Téged visz magával a főnökasszony! Persze ez nem véletlen! Nyilván ő is látja, hogy milyen gyönyörűen és precízen dolgozol! :D :D :D

Elképesztő, hogy milyen figyelmetlenül dolgoznak ott ahol a számlákat csinálják, és ennek mi, a fogyasztók isszuk meg a levét. :( :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 08:52 
Tag (18253)

Id:329894(N)
Breeze írta:

Megyek edzeni, bar egyre kevesebb a kedvem hozza, pedig kell, hogy erosebb legyek es tobbet birjak. Delutan melo. Felkerte a szalonunkat egy szalloda, hogy ajandekozna dolgozoinak manikurt es parafinos kezelest, vallalnank-e, hogy a szallodaban kiszolgaljuk a dolgozokat ezekkel a szolgaltatasokkal es termeszetesen vallaltuk. A fonokasszony megy es engem visz magaval. :) Nem tom miert engem, de nem rossz erzes. Remelem jo sokat kaszalunk.

Sacikám, kell az az edzés! Ne hanyagold el!

Az viszont szuper, hogy téged vitt magával a főnökasszonyod! Ez nem véletlen! A szálloda részéről nagyon nemes cselekedet, hogy törődik a dolgozóival, nektek meg az, hogy jön a meló! Sok sikert Sacikám!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 08:34 
Tag (10136)

Id:329891(N)
Sziasztok Szigetlakók!

Nem volt eso ejjel, pedig vartam nagyon. Kellett volna egy kis felfrissules a termeszetnek.

Gyonyoru az a rozsa, nagyon kulonleges.

Megyek edzeni, bar egyre kevesebb a kedvem hozza, pedig kell, hogy erosebb legyek es tobbet birjak. Delutan melo. Felkerte a szalonunkat egy szalloda, hogy ajandekozna dolgozoinak manikurt es parafinos kezelest, vallalnank-e, hogy a szallodaban kiszolgaljuk a dolgozokat ezekkel a szolgaltatasokkal es termeszetesen vallaltuk. A fonokasszony megy es engem visz magaval. :) Nem tom miert engem, de nem rossz erzes. Remelem jo sokat kaszalunk.

Pusika, tuti szepek lesznek a jarolapok. Ha lesz egyszer idom, akkor elmegyek hozzatok es megcsinaljuk az uvegdarabokbol a madaritatot, amit regen terveztunk, de mindig elmaradt. Milyen szep lesz a kerted, ami igy is pompas. :happy-smileyflower:

Legyen mindenkinek szep napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 07:55 
Tag (18253)

Id:329884(N)
Jó reggelt, szervusztok!

Köszi a rözsás kávét Feri!

Gizuska, csodás az a rózsa! :o

Én mindjárt futok egy kört a vizesekkel, mert nagyon rossz számlákat küldenek. Most már mindennek utána kell nézni, mert átverik az embert. Hát beszéltem velük. Megérik a pénzüket.Három hónapra visszamenőleg fizettettek velem hatalmas összegeket, a befizetett összeget lejárt tartozásnak véve. Legutóbb, már 79 ezres számlát küldtek. Miután elmondtam a problémámat, közölte az ügyintéző, hogy ezt ne fizessem be, mert alig van fizetnivalóm, az említett problémák miatt. Kérdezte, utalok, vagy küldjenek csekket. Én meg kérdezem, ha nem telefonálok, ők maguktól helyesbítettek volna? Iszonyatosan dühítő, hogy mit meg nem engednek maguknak!!!

Pusikám, nagyon jó lenne, ha tudnák javítani a porszívódat. Manapság nehéz jó masinát kapni.

Hűvös, borongós idő van. Itt délutánra jósolták az esőt.

Mindenkinek legyen kellemes, sikeres és bajmentes a napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 07:46 
Tag (31816)

Id:329883(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Gizuskám, tényleg gyönyörű az a rózsa! :D

Ferikém, köszönjük a kávét a rózsával! :D

Itt is elég hűvös van, és borús az idő.

Pusikám, járjatok szerencsével a porszívó javításával kapcsolatban és a kavicsosnál is!

Legyen jó napja Mindenkinek! :romance-kisscheek:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 07:35 
Tag (4537)

Id:329881(N)
ez valami csodaszép, nagyvirágú, különleges rózsa , az Öcsémék kertjében, üreg tő, úgy örököltek néhányat a kerttel.

Csatolmány:
^274BDCF19E9AB140A07545314D27FDDE1A8E329A9F61A1DEEC^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
^274BDCF19E9AB140A07545314D27FDDE1A8E329A9F61A1DEEC^pimgpsh_fullsize_distr.jpg [ 108 KiB | Megtekintve 149 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 07:24 
Tag (4537)

Id:329880(N)
https://www.idokep.hu/keptar/album/Term ... 398720#kep

Jó reggelt Szigetlakók!!!
a hőtérkép szerint itt 5 fokkal még hüvösebb van, de tényleg,eső itt még nem volt, de élénk a szél és változás lesz mindenképpen, érzem is sajnos.
Legyen azért jó napunk!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 22 07:09 
Tag (32271)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:329877(N)
Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99133 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 3305  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]