Pontos idő: 2018 jan. 20 20:44

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 96057 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 3202  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 18:36 
Tag (3995)

Id:321701(N)
https://www.hazipatika.com/eletmod/orvo ... 0118145950

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 18:22 
Tag (3995)

Id:321697(N)
Sziasztok, jó estét mindenkinek!!
Hűű, de finom a rántott velő!! abba a lángosfélébe is tehetnél egyszer egy finom kis hagymás velőt :think: szerintem finom lenne. :lol:
Itt is volt ma is már mindenféle idő, délig a nap sütött ezerrel, aztán felhők, most meg kitisztult ujra, hideg lesz éjszaka.
Voltam délután fodrásznál,jól esett! :D
Kellemes estét!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 18:00 
Tag (29675)

Hely: Budapest
Id:321693(N)
pusi írta:
de hallottam a lisztespultnál, ahogy emberkém a nagy kezitcsókolomozások közepette benyalta magát az eladónőnél, és a raktárból hozott ki neki gyönyörűeket.

Nagyon ügyes volt az emberkéd! :D :D :D :D
Nagyon jó húslevest lehet főzni a pulykanyakból.

Én most éppen a hétvégi húslevesből kimaradt zöldséget, husit eszem.

Lilikével közösen sütöttünk ma krémest. :D

Pusikám, a fene enné meg már ezt a sok ilyen-olyan vírust! :mrgreen: Reménykedek, hogy nem kapjuk el. Lilike, mint kiderült, már tegnap sem volt iskolában, csak tegnap az Ildi szülei voltak itt náluk. Lilike ma már egész jól van, már nem fájlalja a hasát, és úgy tűnik, a hasmenés is elmúlt.

Le a kalappal előtted a kiló velő hártyázásáért, panírozásáért! :D

Úgy van, ahogy írod Marikám. Megszüntették a bérlet- és jegypénztárakat. :mrgreen: Az automatákkal meg nagyon sok gond van.
Itt Békáson már nem egyszer nem tudtam megvenni a bérletet, mert rossz volt az automata, vagy éppen lekerítették a rendőrök, mert valaki buherált vele.

Na most helycserés támadás lesz. Lilikém megy haza leckét írni, Iza meg jön ide.

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 17:23 
Tag (61430)

Id:321691(N)
tengelic írta:
Pusikám, egy kiló velőt lehártyázni, nem semmi! Minden elismerésem a tiéd. Én is nagyon szeretem a rántott velőt, de már nem is emlékszem, mikor ettem utoljára.

Lehártyáztam, főztem, paníroztam, és ment nagy része a mélyhűtőbe. Ki van adagolva, sokáig elég lesz.

Biztosítót majd egy szép napfényes napon megkeresem.

Jól vagytok? Mit esztek? Én még ma semmit, és most ötletelek, hogy mit kéne.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 15:02 
Tag (17254)

Hely: Budakalász
Id:321686(N)
Pusikám, egy kiló velőt lehártyázni, nem semmi! Minden elismerésem a tiéd. Én is nagyon szeretem a rántott velőt, de már nem is emlékszem, mikor ettem utoljára.

Kár, hogy nem sikerült lerendeznetek a biztosítót. mehettek majd újból. :oops: Pedig jobb lett volna túllenni rajtuk!

Azt hiszem, olvastam én már ezt a Rigós förmedvényt a Fb-on. Nagyon kiakadtam az értelmetlen sületlenségükön.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 14:53 
Tag (61430)

Id:321685(N)
tengelic írta:

Ezt a Rigó linket sem tudja már megnyitni a gépem.

Nem vesztettél semmit, mert ebből a tájékoztatásból nem lehet eligazodni. Mondjuk engem nem érint, de ha egy vidéki, vagy külföldi megy Pestre, gondolom az vegyen jegyet.

Magdi, van egy influenza vírus, ez a hasfájós, hasmenős, hányós, gyorsan lezajlik, de nagyon rossz közérzettel jár. Gyurmáéknak ilyen volt. Igyekezd nem elkapni! Nem túl szerencsés, hogy Ti vigyáztok a gyerkőcre. :(

Biztosítónál sokan voltak, otthagytuk a p...ba. Viszont nagyon jót bótoltam. Vettem velőt, ráadásul egy kilót, amit órák óta hártyázok, de végre kész. Gyuri telerakta a bendőt rántott velővel.
Tescóban volt csodás pulykanyak, azt is vettünk, illetve Gyuri, mert mondtam, hogy csak akkor kell, ha a 3 legvastagabbat kiválasztja az eladó. Én el is mentem onnan, mert nem égetem magam ilyen pofátlanságokkal, de hallottam a lisztespultnál, ahogy emberkém a nagy kezitcsókolomozások közepette benyalta magát az eladónőnél, és a raktárból hozott ki neki gyönyörűeket.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 14:16 
Tag (17254)

Id:321683(N)
Ja, és az egyik legfontosabbat nem is írtam a BKK-ról, hogy megszüntették a pénztárakat. Ott vannak a tetves automaták, amik csak szívatják az embereket.

A fene enné ezeket a vírusokat Magdi. Folyton elkapják az embereket! Remélem, 2-3 napon belül rendben lesz a kis csillag!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 12:30 
Tag (29675)

Id:321681(N)
Gizuska írta:

De kis aranyos! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 12:08 
Tag (29675)

Id:321680(N)
tengelic írta:
Nagyon fáj Lilikének a hasikája, attól van hányingere?

Nem Marikám, sőt azt mondja, hogy most nem is fáj, de hasmenése és hányingere is volt. Lehet, hogy megint valami vírusfertőzést kapott el szegénykém. Remélem gyorsan átmegy rajta.

Teljesen egyetértek Veled a BKK intézkedéseivel kapcsolatban. Teljesen értelmetlenek, csak egy csomó pénzkidobást jelentenek, és rengeteg gondot az alkalmazottaknak és utasoknak egyaránt.

Ferikém, köszönjük a finom reggelit. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 12:02 
Tag (17254)

Id:321679(N)
Hűűű, micsoda fínomságokat kaptunk Feri! Köszi! :D :D :D

Nagyon fáj Lilikének a hasikája, attól van hányingere?

Csak néhány idiótaság, amit a BKK művel:
- nekik nem voltak jók, a régóta bevált megálló bemondások, átvariálták. Most olyan utcákat is bemond, amiket nem is érint a jármű. Én már írtam nekik emiatt, de olyan választ kaptam, aminek se eleje, se vége, se értelme.
- átvariálták a HÉV-ek elnevezését. Már nem jó, hogy Szentendre felirat van rajta, most megszámozták őket, ami senkinek nem mond semmit. A szentendrei HÉV pl. H5-ös. Egyszer azt kérdezte tőlem egy hölgy a Batthyány téren, hol van itt az 5. vágány? Azt hitte szegény, hogy az a vágányszámot jelöli.
- most itt ez a Rigó idiótaság. Millió kérdés vetődik fel vele kapcsolatban, amire nincs magyarázat.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tengelic 2018 jan. 18 13:58-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 11:12 
Tag (31881)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:321676(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 10:40 
Tag (29675)

Id:321674(N)
pusi írta:
Aki kitalálta ezt a rigót, elmehet melegebb vidékre rigófütty kíséretében.0

Ráadásul sz@r reggel van. Alig aludtunk. Le sem kellett volna feküdni.

Jó reggelt Szigetlakók

Teljesen egyetértek Veletek a RIGO üggyel kapcsolatban. :mrgreen: :mrgreen:

Én se sokat aludtam Pusika. Hajnali 1/3-kor még olvastam. :(

Most meg amióta felkeltem megint a kis gép beindításával nyűglődök. Feladom! Megint nem indul el. :( :(

Nemsoká jön át Lilikém. Nem ment iskolába. Fáj a hasa, hányingere van megint.

Legyen a lehetőségekhez képest jó napja Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 09:48 
Tag (17254)

Id:321671(N)
Szervusztok Szigetlakók!

De tündéri ez a kékcinege Gizuska! :D

Mi a baj Pusika? Miért rossz a reggel? Biztosítóhoz egy nagy kalappal!

Nekem szerencsére még semmi problémám nem volt a biztosítóval. Embere válogatja.

Ezt a Rigó linket sem tudja már megnyitni a gépem. De gondolom, az utazási igazolványokkal kapcsolatos. Én már kidühöngtem magam. Ezek normális dolgokat nem tudnak kitalálni. Folyton újítanak, de egyre sz..abb lesz minden.

Már régóta nem volt ilyen gyönyörű, tiszta a légkör. Süt a nap, messzire látni. Igaz, fúj a szél becsülettel...

Legyen kellemes, szerencsés és bajmentes a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 09:19 
Tag (61430)

Id:321670(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Aki kitalálta ezt a rigót, elmehet melegebb vidékre rigófütty kíséretében. Ez mekkora baromság! Arról nem is beszélve, hogy amit leírt az ismertetőben az is katasztrófa. Kár volt vele dolgozni. Úgy gondolja, hogy a 65 év felettieknek nem gond az ügyfélkapus regisztráció, és ez egy alapvető dolog, hogy már regisztrálva vannak? Azt hiszem aki ezt csinálta, nem köztünk él. Egy UFÓ lehet.

Megyünk a biztosítóhoz. Az is egy sötét banda.
Ráadásul sz@r reggel van. Alig aludtunk. Le sem kellett volna feküdni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 18 08:03 
Tag (3995)

Id:321667(N)
Kép
https://www.idokep.hu/keptar/album/Term ... 366207#kep
Jó reggelt Mindenkinek!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 23:24 
Tag (29675)

Id:321666(N)
Tájékoztatás a RIGO rendszerről. (most kaptam)
Csatolmány:
TÁJÉKOZTATÁS A RIGO rendszerről.docx [13.25 KiB]
14 alkalommal.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 22:12 
Tag (17254)

Id:321663(N)
Szegény Magdi! Ez sem hiányzott neki. Nehezen tudunk net nélkül létezni. :oops:

Itt meg feltámadt a szél, elég erősen fúj. Érzem is, fáj minden tagom.

Kellemes estét, majd nyugodalmas jó éjszakát Mindenkinek!
Csatolmány:
muflon.jpg
muflon.jpg [ 9.8 KiB | Megtekintve 161 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 22:06 
Tag (61430)

Id:321662(N)
Gizuska írta:
https://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-videkunk/2018/01/17/a-madaraszokat-is-meglepte-amit-a-szegedi-feher-tonal-lattak/
:

Gyönyörűek a gulipánok. Érdekes, hogy mennyire megváltozott a madarak vonulása. A jeladósak útját nézve a térképen félelmetes látni, hogy mennyire nem igyekeznek délre.

Szomszédokkal dumáltunk, eltelt az idő. Holnap végre elmegyünk a biztosítóhoz.

Remélem jól vagytok a lehetőségekhez képest. Aludjatok jól, szép álmokat!

Magdi, egy szerelő le tudna valamit futtatni a gépen, hogy kiderüljön a hiba.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 22:01 
Tag (29675)

Id:321660(N)
Sikerült ugyan elindítani a gépet, de valami nagyon nem jó továbbra sem. Iszonyú lassan tölt be mindent. Csak pörög középen a karika és nem töltődik be az oldal. Ide is nagyon nehezen sikerült most belépnem, holott a legutóbbi írásom óta nem is léptem ki a Sziget oldaláról. Mégis, most amikor be akartam nézni, megint csak a karika pörgött középen nagyon sokáig. :(

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 18:32 
Tag (3995)

Id:321655(N)
https://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-vid ... al-lattak/

Hali!! elmúlt a zivatar, kigyulladt a nyugati égalja, eszméletlen tüzes volt, holnap biztos szeles idő lesz.
Szia Hajnalmadár! mindig örülünk neked!! :clap:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 15:50 
Tag (29675)

Id:321653(N)
pusi írta:
Magdi, szerintem processzorbajod van. Itt írnak erről a CPU-ról: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitas ... 100-koruli

Azért néhányszor próbáld újraindítani, hátha egyszer behergeli magát.

Köszönöm Pusikám. Lehet, hogy tényleg ez a baja szegény kis masinának.
Most, ugyan nagyon lassan, de tényleg elindult a jó hosszú ideig tartó "javítási üzenet" után. (Azt is kétszer kellett indítanom.)

Most örülök nagyon, hogy működik, de tartok tőle, hogy ez a sok hiba, ami folyamatosan jelentkezik (kisebb-nagyobb kihagyásokkal) azért már komolyabb gondot jelent a gépnél, és félek, hogy csak ideig-óráig fog működni.
Nekem nagyon fontos ez a kis gép, mert a nagy gép nagyon nincs könnyen hozzáférhető helyen, és sok minden nincs is rajta, ami ezen a kis gépen rajta van. Azt csak szükség állapot esetén használom. Most az előző levelet arról írtam, de őszintén szólva még attól is tartottam, hogy egyáltalán elindul-e, hiszen olyan régen be se kapcsoltam.

Hajnalmadár, nem baj ha nem tudsz most mindent elolvasni. Ne aggaszd Magad miatta! Majd ha lesz időd, energiád, kedved, akkor elolvasod.

Most megyek folytatni a karácsonyfa leszedését, mert Imi már morog, hogy mikor fejezem már be.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 15:45 
Tag (17254)

Id:321652(N)
A következő madárkák voltak akkor, amikor még etettem. Persze, nem mindegyik jött az etetőre. A vörös,-és szürkebegy csak a földön keresgélt, a sárgafejű királyka pedig a fenyő levelei között bogarászott.
Csíz, sárgafejű királyka, vörösbegy, szürkebegy, kék,-széncinege, zöldike, tengelic, ökörszem, őszapó, karvaly, fenyőrigó, meggyvágó, fenyőpinty, zsezse, szajkó, feketerigó, csonttollú, balkáni gerle, verebecske, erdei pinty. Hirtelen ennyi.
Egész nap csak őket lestem és etettem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 15:30 
Tag (61430)

Id:321649(N)
Nálam még soha nem volt meggyvágó, de ha látni akarom őket, megyek a lakótelepre. Ott sokan vannak. Gondolom van valamilyen fa, aminek a termését szeretik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 15:26 
Tag (17254)

Id:321647(N)
Olyan helyen, ahol park van a közelben, szinte majdnem minden madárka megtalálható, mint ami nálunk is van. A néném Zuglóban lakik, és mellette is park van. Rengeteg cinike, tengelic, zöldike jár az etetőjére. De sok őszapó, fakopáncs, szajkó is van feléjük.
Élvezet nézni őket. Én azt szerettem, amikor a ciniszülők megmutatták a gyerekeknek az etetőket. :D Hogy tudják, hova kell majd kajáért menni télen.

Hajnalmadár, mindíg örülünk, ha meglátogatsz minket. Tudjuk, sok a dolog, elfoglaltság. Nem is kell reagálni mindenre, hiszen lehetetlen ennyit visszaolvasni, és memorizálni.

Gizuska, aludjál. Nem tudsz jobbat tenni!

Nálunk meg olvad, csurog mindenhonnan a hólé.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 15:20 
Tag (61430)

Id:321646(N)
hajnalmadar írta:
, sajnos még nem tudtam túl sokat visszaolvasni, úgyhogy bocsánat, ha történt valami fontos és nem reagáltam rá. Ez eléggé zavar is, azért is írok ilyen ritkán, mert ha nem tudok tájékozódni, kockázatos valami jópofáról írni, miközben esetleg valakinek komoly gondja van, és olyan, mintha nem is törődnék vele... Szóval biztos értitek.

Ez ne zavarjon egyáltalán, tudjuk, hogy dolgozol. Mi pedig eléggé ráérünk. Ha történik valami azt úgyis észreveszed, mert szoktunk róla napokig beszélgetni.

Magdi, szerintem processzorbajod van. Itt írnak erről a CPU-ról: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitas ... 100-koruli

Azért néhányszor próbáld újraindítani, hátha egyszer behergeli magát.

Gizuska, az front minket elkerül. Hála az égnek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 15:14 
Tag (1226)

Id:321645(N)
Hopp, kicsit elrontottam valamit, és válaszoltam saját magamnak... Úgyhogy töröltem, elég egyszer közölni magamat :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 15:13 
Tag (1226)

Id:321644(N)
Sziasztok!

Szerintem pedig menjünk el a Bahamákra! Szervezzünk egy fórumtalálkozót, és hol, ha nem ott? Legalább mindenki kigyógyulna a nyavalyáiból a melegben.

A madáretető szerintem jobb, mint egy webkamera. Mikor még többedik emeleten laktunk egy kis lakásban, ott is mindig volt madáretetőnk, és emlékszem, hogy 13 féle madarat számoltunk meg rajta. És vörösbegy meg őszapó még még csak nem is volt közöttük. Igaz, a közelben volt egy kisebb park, biztos azért is volt annyiféle madár, ami nem biztos, hogy jellemző egy lakótelepre, de élmény volt nézegetni őket. Még meggyvágónk is volt! Bár a legjópofábbak a cinkék voltak. Nyáron meg az ablaktól nem messze lévő fák ágain játszottak az az évi kiscinkék - komolyan el se hittem volna, ha nem látom, hogy úgy játszottak, mint a kiskutyák, kergették a fa lehulló termését, dobálták, mint egy labdát, meg egymást is kergették, és irtó jól szórakoztak.

Már akartam írni a múltkori ötletetek miatt, hogy anyukámnak igyekeztetek nevet találni. Sajnálom, hogy előbb nem tudtam rendesen reagálni, ne haragudjatok, de talán észrevettétek, hogy ez nálunk kicsit lassan megy. anyukám hogylététől függően. Az biztos, hogy nagyon aranyosak vagytok, mint mindig, és nagyon köszönöm, köszönjük, hogy így gondoltok rá. De egy kis időre van szüksége, szeretne gondolkodni, hogyan hívassa magát.

Gizuska, további jobbulást kívánok neked! És mindenkinek minden jót, sajnos még nem tudtam túl sokat visszaolvasni, úgyhogy bocsánat, ha történt valami fontos és nem reagáltam rá. Ez eléggé zavar is, azért is írok ilyen ritkán, mert ha nem tudok tájékozódni, kockázatos valami jópofáról írni, miközben esetleg valakinek komoly gondja van, és olyan, mintha nem is törődnék vele... Szóval biztos értitek.

Szép napot mindenkinek!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnalmadar 2018 jan. 17 15:15-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 15:04 
Tag (3995)

Id:321643(N)
https://www.idokep.hu/radar#video

Nálunk szakad az eső, álmos vagyok!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 14:34 
Tag (29675)

Id:321641(N)
pusi írta:
Nagyon jó a sebkötözésre a Mefix nevű is. Kórházakban is használják. Ilyen:
Csatolmány:
2018-01-17_070556.jpg

Szerbusztok Szigetlakók!

Ez a sebkötöző tényleg nagyon jó. A Zsuzsa szomszédasszonyom anyukájánál (Ilonka néninél) használtunk ilyet a felfekvési sebek kötözésénél.
Zsuzsa ide adta nekünk ami megmaradt belőle. Én is ezt használom Imi anyajegy műtéteinek a kötözésekor. Nagyon jó. Ez tényleg nem jön le, és nem is folytja le úgy a sebet. Persze, gondolom, hogy nem olcsó, de ha elfogy, akkor azért meg fogom venni, és ezzel fogom Imi sebeit leragasztani. (Persze alatta kell a géz és a betadin)

Nagyiékért már nagyon aggódok én is! Mi lehet Velük?

Rosszul indult a napom, nem indult el a laptopom. Már az este is gyanúsan viselkedett. Furán hozta be a képeket, meg alul, lent a tálcán megjelent egy kis kocka, amire rákattintva, azt írta ki, hogy CPU 10%, aztán 3%, azután 4%. Ma reggel meg már be sem indult, csak csupa hibaüznetet ("error"-t) írt ki. Nagyon el vagyok szontyolodva miatta.
A régi nagy gépen sokkal nehezebb lesz bármit is csinálnom, mert nincs is kéznél, és egy csomó minden nincs is rajta, ami a laptopon rajta volt.

A szerelő azt mondta, hogy vegyem ki az akkumulátort, és hagyjam 1-2 óráig kivéve, utána tegyem vissza, és meglátjuk, hogy akkor működik-e.
Hát...megpróbáltam, de már legalább egy órája csak azt írja ki, hogy próbálja a számítógép javítani az indítási hibákat. Futkos ott egy csík, de nem történik semmi, mintha lefagyott volna ez az ablak is.

Mondta a szerelő, hogy hívjam vissza, hogy elindult-e a gép, ha nem indult, akkor baj van, azt mondta, de akkor is csak jövő héten fog tudni foglalkozni vele, mert holnap elutazik.

Nálunk is nagyon sok a szarka, bár most még több a varjú. Hozzánk nem jönnek sajnos a cinkék, csak a tubik. Épp az előbb mostam ki a ládát amiben a kajájuk van, és tettem ki nekik újból magot, meg friss vizet. Már itt is voltak csapatostul a kis drágáim.
Makovban láttam, hogy a szajkó nagyon erőszakos madár. Ő van legtöbbször az etetőkosárban. Amint megjelenik, minden más madárka rögtön elrepül.

A frontot én tegnap éreztem nagyon. Nagyon @-ul éreztem magam. Lehet, hogy a vérnyomásom is felment megint, annak ellenére, hogy általában nagyon alacsony szokott lenni, de tegnap megint fájt egész nap a tarkóm, a szívem is nagyon nem volt jó, szédelegtem, szóval úgy egészében nem voltam valami túl jól.

Nekiállok leszedni a karácsonyfát.

Legyen Mindenkinek jó napja a lehetőségekhez képest!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 jan. 17 12:09 
Tag (61430)

Id:321633(N)
tengelic írta:

Én is aggódom Pusika, mint te. Magdi sem szokott ilyet csinálni, hogy nem néz be munka előtt. Nagyika, remélem egy mondat erejéig csak bejelentkezik.

Magdinak elromlott a laptopja. :( :( :( :( :(

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 96057 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 3202  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]