Pontos idő: 2018 nov. 15 05:59

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 103563 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3453  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 23:54 
Tag (32720)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:339537(N)
Magdi írta:
Szerbusztok Szigetlakók!

Megvagyok Lányok, csak az orrom úgy folyik mint a vízcsap, és már olyan piros mint a hóember répa orra, és fáj is.
Holnap mammográfiára kellene mennem a Margit kórházba 9 órára, de mit nem adnék érte, ha ágyban maradhatnék.

Nagyon jól tettétek Pusika, hogy kimentetek ma is.
Szegény darvak, találnak azért valami ennivalót még a szántáson? :( Valamiért nem nagyon akaródzik elmenniük?

Ez a kedves kis gólyácska ezek szerint az idén is itthon maradt. Vajon miért nem ment el a társaival?

Marikám, ezek szerint van képe ennek a srácnak újabb játékokat hozni, holott az előzőeket se fizette még ki. :mrgreen:

Margókám, holnap ilyenkor már készen lesz a fürdőszobátok.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Kép Magdika gyógyulj meg gyorsan

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 23:46 
Tag (34144)

Hely: Budapest
Id:339536(N)
Gizuskám, gyönyörű a kaktuszod. Az a másik virág ami a kertben virágzik, az ugye nem kaktusz?
Szegény fülesbaglyok hova fognak menni, ha kopasz lesz nyírfa?
Lehet hogy a hidegfrontot érezte meg a szíved Gizuska.

Pusika, van is itthon orrspray még a tavalyi náthás időből maradt meg. (Nasic)
Találtam itthon Coldrex tablettát is.

Nem is rossz ötlet Marikám, hogy bedugjam az orromat vattával. :D Úgysem kapok rajta keresztül levegőt.

Jó éjszakát, szép álmokat Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 23:44 
Tag (32720)

Id:339535(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 23:34 
Tag (5315)

Id:339534(N)
Csatolmány:
DSC01936.JPG
DSC01936.JPG [ 157.89 KiB | Megtekintve 12 alkalommal. ]

ez meg lent a kertben

Csatolmány:
DSC01941.JPG
DSC01941.JPG [ 186.92 KiB | Megtekintve 12 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 23:25 
Tag (5315)

Id:339533(N)
Szervusztok, jó estét és még jobb éjszakát mindenkinek!!
Délután egyszer már jártam itt, csak nem hagytam nyomokat, Pocsékul voltam nagyon :mrgreen: nem elég, hogy fájnak nagyon a térdeim,hanem még a szivem is nagyon beindult,már majd nem 100 volt a pulzusom egy ideig, fogalmam sincs miért.vettem be gyógyszert és pihentem, aztán jó lett.
Pedig délelőtt még nem volt gondom, a piacon is voltunk, meg még itt-ott.
Sajnos már megint nem tudom már mire is kellett volna reagálnom :think: :think: azt tudom, hogy Magdika, már megint náthás lett,jobbulást neki!
Mindenki halad a dolgaival és Pusika megint szép képeket hozott!
Nagyikának nem kellene tejet inni, az biztos azt olvastam, hogy a náthásoknak is csak árt!!!
Ja a fülesek még itt tanyáznak nappal a nyirfán, de azt hiszem nem sokáig, mert nagyon lehullott a levél, főleg ma, hogy megváltozott a szélirány.
Csatolmány:
DSC01942.JPG
DSC01942.JPG [ 374.68 KiB | Megtekintve 13 alkalommal. ]

ez pedig az egyik kaktuszom
Csatolmány:
DSC01944.JPG
DSC01944.JPG [ 107.97 KiB | Megtekintve 13 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 22:51 
Tag (19475)

Hely: Budakalász
Id:339531(N)
Magdi, nálunk azt csinálják a gyerekek, ha ennyire foyik az orruk, hogy bedugják vattával. Igy sem, úgy sem kap levegőt, de legalább nem kell folyamatosan fújni. És valóban, ki kell próbálni valamilyen jó kis szert, ami kitisztítja az orrodat, hogy kapjál levegőt.
Igaza van Margónak, kérjél a mammográfián újabb időpontot, jobb lenne holnap feküdnöd.

Ma nem tudtuk elkezdeni a melót, mert Antinak sok intézni valója volt, elég későn ért haza. Holnap reggel fogunk csinálni egy színt. Az utolsó tartozásának 2/3-át meghozta. ;)

Nagyon aranyos és szelíd az a gólyácska Pusika! Biztosan jól érzi ott magát, azért nem megy el.

Mindenen elaludtam, lehet, hogy én is lefekszem.

Gyógyulós, nyugodalmas jó éjszakát. Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 22:23 
Tag (66253)

Id:339530(N)
Magdi, olyan sok jó orrspray-t is lehet kapni, amelyik tényleg kitisztítja az orrodat, és tudsz aludni. Jó lenne, ha holnap nem mennél ki, de Téged ismerve, menni fogsz.

Tengelicke, elkezdtétek a melót a szemétládának? Nagyon vastag bőr van neki. :(

Margó, szerintem ez a gólya nem jár el. A madárkórház ott van Hortobágy központjában, ott szerezhet kaját télen. Sok sérült gólya van akiket etetnek, biztosa jut neki is. Most csak állt a kéményen, és relaxált. Ránk sem nézett.

Szerintem Gizuska visszavonult a csigaházába. Gondolom a hidegfront sem használt. :( Gyógyulj Gizuska!

Ha nem jövök erre, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 22:02 
Tag (34144)

Id:339529(N)
Margó írta:
Magdika! Nagyon fájhat az orrod! Nincs valami hámosító kenőcsöd? /pl. neogranormon/ otthon jó vastagon be lehetne kenni!

Fáj Margókám, meg nem szelel. Az egyik kolléganő ajánlotta az "Unguentrum nasale" orrkenőcsöt. Mentolos. Jó lenne, de majd csak éjszakára érdemes használni, mert most minden pillanatban törölni, fújni kell az orromat.
Azt hiszem lefekszem.
Jó éjszakát Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 21:45 
Tag (558)

Id:339528(N)
Sziasztok!
Köszönöm a gólya-képeket Pusi, volt egy halvány gondolatom, hogy ez a gólya az, de nem voltam benne biztos. És ez a gólya mindíg itt van? Nem megy el? Ki eteti?
Most is odament hozzátok?

Magdika! Nagyon fájhat az orrod! Nincs valami hámosító kenőcsöd? /pl. neogranormon/ otthon jó vastagon be lehetne kenni!
Szerintem nem is jó ötlet, hogy ha elmész mammográfiára, nem fognak neked örülni a várakozás közben! Föl lehetne hívni őket telefonon, hogy beteg lettél, ilyenkor adnak nem túl messzi időpontot, és még örülni is szoktak, hogy szól az ember! Ha jársz renszeresen, ez egyáltalán nem gond!
Persze azt csinálsz amit skarsz, de tényleg jobb lenne feküdnöd, jól érzed! Kívánom hogy mielőbb gyógyulj meg!!!

Tovabbi szép estét!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 21:16 
Tag (34144)

Id:339527(N)
Szerbusztok Szigetlakók!

Megvagyok Lányok, csak az orrom úgy folyik mint a vízcsap, és már olyan piros mint a hóember répa orra, és fáj is.
Holnap mammográfiára kellene mennem a Margit kórházba 9 órára, de mit nem adnék érte, ha ágyban maradhatnék.

Nagyon jól tettétek Pusika, hogy kimentetek ma is.
Szegény darvak, találnak azért valami ennivalót még a szántáson? :( Valamiért nem nagyon akaródzik elmenniük?

Ez a kedves kis gólyácska ezek szerint az idén is itthon maradt. Vajon miért nem ment el a társaival?

Marikám, ezek szerint van képe ennek a srácnak újabb játékokat hozni, holott az előzőeket se fizette még ki. :mrgreen:

Margókám, holnap ilyenkor már készen lesz a fürdőszobátok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 20:55 
Tag (66253)

Id:339526(N)
Margó, milyen a csempe felrakva? Olyan, amilyet elképzeltél?

A kedves gólyát januárban láttuk Hortobágyon. Körbejárta az autót többször, benézett Gyurihoz a kocsiablakon, és szerintem be is szállt volna, ha kinyitjuk az ajtót.
Ő az:

Csatolmány:
kékgy..JPG
kékgy..JPG [ 222.49 KiB | Megtekintve 38 alkalommal. ]

Csatolmány:
hortobágy 2018 0.JPG
hortobágy 2018 0.JPG [ 216.85 KiB | Megtekintve 38 alkalommal. ]

Csatolmány:
hortobágy 2018.JPG
hortobágy 2018.JPG [ 183.74 KiB | Megtekintve 38 alkalommal. ]

A darvaknak lassan már menni kellene. Láttam már karácsony táján darvakat, de akkor esős évszak volt, és nem tudták a kukoricát betakarítani. Volt nekik mit enni bőven. Még lábon álló kukorica is volt karácsonykor.

A liba-lilik dolgot pótolni fogom, mert vannak olyan képeim, ahol mindkét faj van, és ma nagy volt a boldogság, mert voltak vörös nyakú ludak is a csapatban.

Vajon Magdi hogy bírta a gyűrődést?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 19:31 
Tag (558)

Id:339524(N)
Szervusztok Szigetlakók!

Halad a munka nálunk, tényleg holnap lesz a fugázás, aztán kész! Jó lesz akkor!
Nagyika, köszönöm a korrekciót a főzés ügyben. Igazából nagyon siettem, azért sem részleteztem, hogy mit tegyünk a zöldségek tetejére, de a karfiolra is jó a sajt? Mert mi úgy szoktuk, hogy csak tejföl és morzsa. De a kelbimbóra tényleg csudajó amit írtál!!!! :)

Feri, olyan szép az új csésze, a virág, köszönöm én is a jókívánságokkal együtt.

A képek nagyon szépek, Pusi, nagyon tetszett a szófordulat, hogy a gém a "levegőben sarkonfordult" :) kiváncsi lennék, hogy hajtja végre szó szerint!? :)
Olyan szép az a kormorán a kitárt szárnyával mint egy virág! Különben lehet hogy "nem túl érdekes" a tó, viszont nagyon szép, és különben is melyik viz nem érdekes?
/mármint a természetben./
Ha a darvak ennyire nem találnak ennivalót, mi lesz velük?
Most légyszives magyarázd meg, vadliba, lilik.... hogy van ez? Én vagyok a szükagyú, tudom!
Ki volt az a kedves gólya? Biztos tudnom kéne, de nem birok rájönni!
Ezen a héten szép idő lesz, csak egyre hidegebb! Csak a jövő héten jön a hóesés v. havaseső! :) :(
Tengelicke, gratulálok Antihoz, biztos nagyon finomakat főz, a keleti kaját én is nagyon szeretem, feltéve amit meg birok enni. De az ízvilága nagyon érdekes!
Ültettél még a kertben valamit?
Gizuskával mi van ma, hogy nem jelentkezett?
Magdi, ha megjössz, számolj be hogy vagy? Mi újság? Hogy birtad a napot?

Mindenkinek további nyugalmas szép estét kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 18:38 
Tag (19475)

Id:339522(N)
Hű, de jól tettétek, hogy kihasználtátok az utolsó szép napot! Volt látnivaló bőven!

Sajnos, jön a hideg. Már elszoktunk tőle..

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 17:34 
Tag (66253)

Id:339520(N)
tengelic írta:

Én mostanában csodás karfiolokat látok. És most jó az ára. De mindjárt vége. :cry:

A jó időnek is vége. :( :( :( Utolsó jó nap volt. Jön a hideg. Ezért kimentünk még utoljára Hortobágyra. Kikeletet akartam megnézni, de ő nem volt, viszont a kedves gólyát láttam.

Először sütött a nap, de aztán beborult, bizonyára így is marad. Rengeteg darut, libát, liliket láttunk. Azt hittem darvak elmentek, de hatalmas csapatok voltak még. Szegénykék a szántáson is bogarásztak.

Ezek itt a képen csak töredéke annak a hosszú sornak, akik ott ittak a csatorna mellett.

Csatolmányok:
darvak0.JPG
darvak0.JPG [ 136.52 KiB | Megtekintve 67 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 15:25 
Tag (19475)

Id:339519(N)
pusi írta:
Tengelicke, főzött már Anti az új helyen? Alakul a vendégköre? Gondolom nagy sikerélmény, ha utánamennek a kuncsaftok.

Igen, Pusika, most már van saját étlapja. Viszik tovább az eddigi kajákat, és hozzájött Anti újdonsága. Idő kellett, amíg beszerzik a keleti kajákhoz szükséges fűszereket. De most már minden megvan.
Valóban, nagy élmény volt, amikor meglátta régebbi törzsvendégét. :D

Állítólag ma hoz a szélhámos 900 játékot. Igaz, kérte Anti, ne az utolsó pillanatban hozza, de ez a fickó nem normális. Remélem, jövőre már nem fogjuk csinálni.

Én mostanában csodás karfiolokat látok. És most jó az ára. De mindjárt vége. :cry:

Kiástam a csodálatos virágzó muskátlikat. :cry:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 14:38 
Tag (14501)

Hely: Székesfehérvár
Id:339518(N)
Nem hiszem, hogy nehéz kaja, de szelet csinál, amiből van bőven tartalékom is.
Ezeket nem nagyon ajánlották.
De ha látok szépet, azért veszek.
Most a zöldségesnél ocsmányak voltak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 13:42 
Tag (66253)

Id:339517(N)
Tengelicke, főzött már Anti az új helyen? Alakul a vendégköre? Gondolom nagy sikerélmény, ha utánamennek a kuncsaftok.

Nagyika, a karfiol nehéz kaja? Nem is próbáltad enni? A leves biztosan nem jó ötlet, de ez a rakott karfiol talán. Nem soká vége a szezonnak, és kimaradsz belőle.

Virágaimat elrendeztem, jöhet a hideg.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 09:56 
Tag (19475)

Id:339516(N)
Szervusztok, szép napot Szigetlakók!

Köszi a kávét és a jókívánságot Feri! :D

Este én is kerestem a tavat. :lol: De jó képeket hoztál megint Pusika! Hogy írhatsz olyat, hogy esetleg unjuk. Semmit sem ununk, imádjuk a természetet, a látnivalókat. Elnézném őket napestig.

Így igaz Margó, ahogy írtad a kelbimbóról. Amikor nekem is sok volt és gyönyörü, én is a földben hagytam, és télen is onnan szedtem. Még akkor is, amikor havas volt. Nem volt semmi baja.

Gyönyörű tiszta az idő, mert fúj a szél. Süt anapocska is. Azt hiszem, ez az utolsó kellemes napunk. ;)

Remélem, Magdinak nem lesz rosszabb az állapota!

Nehezen tudtam elaludni, mert fájt a lábam, a bokától egész végig. Nem tudom, mi a fene volt vele? Talán a szél, a front?

A fiam este mesélte, hogy az előző helyéről egy ottani törzsvendége tegnap meglátogatta őt az új helyén. Nagyon örült neki.

Legyen kellemes, sikeres, szerencsés és baj mentes a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 09:49 
Tag (14501)

Hely: Székesfehérvár
Id:339515(N)
Sziasztok, jóreggelt mindenkinek.

Karfiol és kelbimbó ügyben én profi vagyok, mert mindkettőt imádom.

Margóka a tejfölbe tenni kell egy tojást és reszelt sajtot és azt kell ráönteni, úgy be a sütőbe.
Lényeges, hogy a kelbimbót előtte jó puhára kell megfőzni a sós vízbe. Ha nagy, érdemes félbe vágni
Mennyei kaja.
Sajnos nálunk még nagyon drága, meg nem is merem talán még enni. Bár a kisördög nem alszik.

Pusika, már megint gyönyörűek a képeid.

Ne legyetek betegek, mindenkinek szép napot.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 09:08 
Tag (34144)

Id:339514(N)
Ferikém, köszönjük szépen a kávét és a jó kívánságot. :romance-kisscheek:

Indulok. Legyen gyógyulós, szerencsés, jó napja Minden Szigetlakónak!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 08:28 
Tag (32720)

Id:339512(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 08:07 
Tag (34144)

Id:339509(N)
Margó írta:
Pusi köszi az esti képet, nagyon szép, napsütéses, mégis olyan párás, kicsit ködös, különös hangulata van! Bevallom a halastavat sokáig kerestem, lehet hogy a pára miatt!
Remélem inkább jobban vagy!

Jó reggelt Szigetlakók!

Margókám bevallom, én is kerestem Pusikánk fotóján a tavat. :lol: Aztán úgy gondoltam, hogy biztosan a növényzet takarja a víztükröt. :D A fotó egyébként a tó nélkül is gyönyörű.

Jól vagyok, csak folyik az orrom.

Most látom, hogy megkaptuk a képeket a tóról és a madarakról is. Köszönjük szépen Pusikám. :D :romance-kisscheek:
Nagyon szeretem én is a képeidet! Dehogy fárasztasz vele senkit! Köszönjük, hogy megosztod velünk az élményeidet.

Na megyek gyorsan készülni.

Legyen Mindenkinek jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 07:51 
Tag (66253)

Id:339508(N)
Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
Én is érzem a hidegfrontot rendesen. Majd csak vége lesz ennek is.

Margó, kelbimbóra bizonyára nem fordítottam elég energiát, hogy megszeressük, egyszer nem jól főztem meg, és utána nem próbálkoztam újra. Karfiolt mi is így szeretjük, vagy rántva. Finom lehet a kelbimbó a Tengelicke receptje szerint is.
Nagyon szép küllőt hoztál.

Magdi, jobban lettél? Mindig így kezded ezt a betegséget, mondod, hogy épp csak folyik az orrod és tüsszögsz, aztán mész bele rendesen.

Tényleg jó kis képet hoztam a halastóról, mert tó az sehol. :D Elnézést, bamba vagyok. A tó ilyen volt (nem túl érdekes)

Csatolmány:
halastó.JPG
halastó.JPG [ 81.41 KiB | Megtekintve 116 alkalommal. ]

Ezt a tavat éppen csapolják, már látszik a nád tövén, hogy mennyit ment le a víz. Egy kormorán szárítkozik, háttérben kacsák, libák, gémek, rengeteg lilik van már.

Csatolmány:
kormi.JPG
kormi.JPG [ 176.13 KiB | Megtekintve 116 alkalommal. ]

Ők éppen mennek, mert jött egy sas, és ilyenkor mindenki ész nélkül menekül:

Csatolmány:
libákDSC_7963.JPG
libákDSC_7963.JPG [ 139.45 KiB | Megtekintve 116 alkalommal. ]

A gém tőlem ijedt meg, mert a helyén ültem, és sarkon fordult a levegőben

Csatolmány:
szgémDSC_7946.JPG
szgémDSC_7946.JPG [ 136.42 KiB | Megtekintve 116 alkalommal. ]

Nem akarok fárasztani ezekkel képekkel, mert nincs rajtuk semmi érdekes. Amit tegnap hoztam, az az út a halkeltetők között,balra van a tó, jobbra pedig apró kis tároló tavak. Sajnos ez már nem a halgazdaságé, megvette egy magánember. :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 14 06:42 
Tag (558)

Id:339507(N)
Szervusztok, jóreggelt Mindenkinek!

Gyorsan beköszönök, remélem jól aludtatok? Nagyika is!!!!!
Pusi köszi az esti képet, nagyon szép, napsütéses, mégis olyan párás, kicsit ködös, különös hangulata van! Bevallom a halastavat sokáig kerestem, lehet hogy a pára miatt! De a hiba nyilván bennem van! Várjuk a többi képet is majd!
Kelbimbót nem próbáltad sós vizben megfőzni, tepsiben tejföllel leönteni, piritott morzsa a tetejére, átsütve, nagyon finom! A karfiolt is igy szeretjük legjobban!
Tengelicke amit írtál tegnap elkészítést, azt meg én fogom megpróbálni ha hozzájutok kelbimbóhoz, mert biztosan nagyon finom! Én különben nagyon szeretem, de hiába nézegettem, senkise írta, hogy nem szereti!
Én is csak azért tettem vázába, mert különben ki kellett volna dobni és így szép volt. Annakidején édesanyámnak olyan szépen termett, és be sem kell hozni a kertből, mert bírja a hideget, annyit kell csak leszedni, amennyire szükség van!
Magdika, remélem nem vagy nagyon rosszul! Vegyél be mindent amit csak lehet, de ha lázas lennél, akkor nem szabadna elmenni! Remélem inkább jobban vagy! Most estig izgulhatunk, hogy mi van veled! :(
Számíts rá, hogy szeles idő van, ma van a hidegfront!
Vigyázz magadra!?

Mindenkinek nagyon szép napot, kellemeset, bajmenteset kivánok!!!!!!

Csatolmány:
tmp-cam--1924668662.jpg
tmp-cam--1924668662.jpg [ 102.82 KiB | Megtekintve 125 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 13 23:11 
Tag (34144)

Id:339506(N)
pusi írta:
ha rosszul vagy, igyál egy NeoCitránt, ami sokat lendít a közérzeteden.

Pusikám, nem vagyok rosszul, csak folyik az orrom, meg tüsszögök. Az algopyrin használt, most nem fáj már a fejem.
Ha holnap esetleg @-ul érzem magam, akkor veszek egy NeoCitránt. Ott van pont a Média mellett a patika.

Nagyon szép a kép amit hoztál a halastóról.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 13 22:31 
Tag (66253)

Id:339504(N)
Magdi írta:
Lehet hogy Izuskámtól kaptam el, vagy a csuda tudja. Iszok aszkorbinos vizet, meg vettem be egy algopyrint, mert a fejem is fáj.
Az idén még nem vettem sütőtököt.

Nálunk Gyurmáék betegek állandóan, hol az egyik, hol a másik. Mindig kérdezik, hogy jöhetnek-e azért, de mi nem szoktuk elkapni, mert olyan öregek vagyunk már, hogy bizonyára már mindenen átestünk, vagy pedig már a vírusoknak sem kellünk.
Azt hiszem Magdi, hogy nem tudhatod, kitől kapod el, mert olyan helyen dolgozol, ahol sokan vannak.
Tudom, hogy holnap akkor is dolgozol, ha cigánygyerek hullik az égből, és igyekszem nem nagyon okoskodni, de azért ha rosszul vagy, igyál egy NeoCitránt, ami sokat lendít a közérzeteden.
Ma kérdezte az orvos az influenza elleni oltást, de nem kértem. Én még soha nem voltam beoltva, Gyuri pedig 4-5 éve nem, és nem volt beteg.

Tengelicke, nem tudom mennyi a TV-k kihordási ideje, de még működhetne 20 évesen. Mostanában lesz Black Friday, féláron megveheted.
Én nagyon szeretek interneten vásárolni, nagyon sok mindent így vettünk. Jól megnézegetem itthon a gép előtt, házhoz hozzák ingyen, átveszem, és kifizetem.

Aludjatok jól, szép álmokat!

Tegnap ilyen volt a halastó:
Csatolmány:
halastóSC_7951.JPG
halastóSC_7951.JPG [ 187.16 KiB | Megtekintve 176 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 13 22:29 
Tag (34144)

Id:339503(N)
tengelic írta:
Magdikám, ne legyél beteg! Jobbulást!

Köszönöm szépen Marikám. Remélem, hogy ripsz-ropsz kimegy belőlem ez a nátha. ;)

Szép álmokat Szigetlakók! Aludjatok jól! :romance-kisscheek:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 13 21:54 
Tag (19475)

Id:339501(N)
A tévém idősebb, mint 20 év. Nem hiszem, hogy érdemes lenne javíttatni......

Nagyon sajnálom, hogy nem szeretitek a kelbimbót. Mi nagyon szeretjük, de ilyen áron nem vagyok hajlandó venni. Meg szoktam dinsztelni, jó sok fokhagymával, borssal, sóval.Úgy szoktuk lopkodni Anival a lábasból. :lol: :lol: :lol: Frankfurti levest is csináltam belőle, amikor nagyon sok volt.

A nyavaját általában a gyerekektől kapjátok el, már megfigyeltem. :oops: Nem hiányzott ez most neked Magdi.
Én mondtam múltkor Iminek, hogy nálunk 140 Ft a krumpli, de csak 15 kilós zsákban. Az erkélyeteken vidáman el lenne, nálatok sem tart sokáig ez a mennyiség.

Csuda aranyos az a baglyocska Gizuska!

Magdikám, ne legyél beteg! Jobbulást!

Nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 13 21:08 
Tag (34144)

Id:339499(N)
pusi írta:
Magdi, most másztál ki a náthából nem régen, de az a nátha már nem az volt, mint amiben voltál amikor a késes pontokat gyűjtöttük. Szóval alsó hangon ez a harmadik nátha. Kellene valami jó immunerősítő vitamint szedned. Nagyon nincs rendben, hogy ilyen sokszor elkapod.

Lehet hogy Izuskámtól kaptam el, vagy a csuda tudja. Iszok aszkorbinos vizet, meg vettem be egy algopyrint, mert a fejem is fáj.
Az idén még nem vettem sütőtököt.

Holnap dolgozok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 nov. 13 20:42 
Tag (66253)

Id:339495(N)
Margó, fényképeztem tegnap, de le sem töltöttem a gépről. Valahogy elment az időm, igaz mostam, vasaltam, ágyneműt húztam, vásároltunk, orvosnál voltunk, mert a múltkor rosszul írta fel a gyógyszert, és még főztem, sütöttem.

Én is úgy tudom, hogy a kacsamáj van olyan finom, mint a liba, és olcsóbb is. Karácsonykor szoktam venni. Én nem szoktam enni, de amikor a zsírjában a hagyma karamellizálódik, az mennyei. Talán a legjobb étel a világon. A kacsazsír amúgy is a gyengém, Gyuri rosszul van, ha meglátja, hogy megeszek egy kiskanállal. Még a mangalica szalonna is ilyen csodakaja.

Kelbimbó klassz lehet vázában. :D Ez az egy zöldség, amit nem szeretek, illetve nem tudom elkészíteni úgy, hogy finom legyen.

Gizuska, ezt a Nagydobosi fajtát tényleg meg kell csípni a dérnek, de ha megcsípte, még akkor is nehéz kiválasztani a jót. Azt hiszem a szürke héjának puhának kell lenni, úgy, hogy a körmünk belemenjen. Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg olyan fajta, mint ahogy mondják az árusok, mert gyerekkoromban soha nem volt rossz ez a fajta, most viszont soha nem jó.

Van már saját baglyotok?

Borbás Marcsi műsort megnéztünk délután néhányat. Az elmaradt múlt hetit is, és most a Dunán egy Balatonalmádiban készültet. Sok benne a bor és a szőlő, de a végén egy medvehagymás sztrapacska kompenzált. Az Ízőrzőket is nagyon szeretem.

Tengelicke, ha nem színes a kép a TV-ben, az nem sok jót jelent. :( Hátha meg tudják elfogadható áron szerelni.

Magdi, most másztál ki a náthából nem régen, de az a nátha már nem az volt, mint amiben voltál amikor a késes pontokat gyűjtöttük. Szóval alsó hangon ez a harmadik nátha. Kellene valami jó immunerősítő vitamint szedned. Nagyon nincs rendben, hogy ilyen sokszor elkapod.
Vajon Sacek hogy van? Remélem rendbe jött a leányzó.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 103563 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3453  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]