Pontos idő: 2018 dec. 12 18:52

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104233 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3299, 3300, 3301, 3302, 3303, 3304, 3305 ... 3475  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Könnyed beszélgetés
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 21:29 
Tag (4201)

Id:13403(N)
Pusi, Margo! Feltettem az avatarjaitokat a gyakorlóba, próbáljátok meg újra feltölteni, a sajátommal is ezt tettem.
Tényleg, pazsét is megkeresem...

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 21:27 
Tag (4201)

Id:13402(N)
margo írta:
Igen! Ez ismerős! Régebben ugyanigy zajlott nálunk is, csak egy pár kilót csináljunk, aztán még nyáron is azt ettük. :D

Az is igaz, hogy nincs az kolbászmennyiség, ami el ne fogyna. :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 21:26 
Tag (9881)

Hely: Budapest
Id:13398(N)
Megyek Miss Marple-t nézni. Ha el nem alszom, még bekukkantok. Addig is szép estét!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 21:22 
Tag (18845)

Id:13396(N)
halacs írta:
pusi írta:
Halacska, ez teljesen normális amit Te csinálsz, de ha életem párja felteszi a kérdést, hogy nem kéne egy fél disznót venni, kiráz a hideg, mert minek nekem fél disznó. Karaj és comb kell, de főleg az előbbi.

Tavaly anyósomék megkérdezték, nem akarunk-e egy kis kolbászt tölteni mi is, mert ők úgy 10 kg-ot szeretnének még, és ha mi is beszállnánk, akkor együtt megcsinálnánk. Aztán amikor odaértünk a Sanyi henteshez, kiderült, hogy két fél disznó vár ránk, mert hát ugye akkor már lesz egy kis sonka, szalonna is. :-)

Igen! Ez ismerős! Régebben ugyanigy zajlott nálunk is, csak egy pár kilót csináljunk, aztán még nyáron is azt ettük. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 21:19 
Tag (4201)

Id:13394(N)
pusi írta:
Halacska, ez teljesen normális amit Te csinálsz, de ha életem párja felteszi a kérdést, hogy nem kéne egy fél disznót venni, kiráz a hideg, mert minek nekem fél disznó. Karaj és comb kell, de főleg az előbbi.

Tavaly anyósomék megkérdezték, nem akarunk-e egy kis kolbászt tölteni mi is, mert ők úgy 10 kg-ot szeretnének még, és ha mi is beszállnánk, akkor együtt megcsinálnánk. Aztán amikor odaértünk a Sanyi henteshez, kiderült, hogy két fél disznó vár ránk, mert hát ugye akkor már lesz egy kis sonka, szalonna is. :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 21:15 
Tag (66489)

Id:13391(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 21:05 
Tag (4201)

Id:13384(N)
pusi írta:
baby63 írta:
Pusi! Mi volt a halaszthatatlan bótolni való? Nem vigyázol magadra! :evil: :evil:

Husit kellett venni, és a zember hajlamos ilyenkor egy egész disznót vagy marhát megvenni. Ha kérek tőle valamit, hogy hozzon egy darabot, minimum tízet vesz belőle. Ezt az egyet nem szabad rábízni.

Sajnos ezzel én is így vagyok. Beugrottunk egy kis pörköltre való sertéshúsért (kettőnknek, mert a lány nem szereti, a fiam meg vegetariánus), de szép volt az a comb, úgyhogy megmérettem az egészet. Aztán árleszállítás volt az oldalasokból, hát ugye azt nem lehetett kihagyni, no és ha már egyszer csoda folytán lehetett csirkéből alsócombokat is kapni, hát abból is kértem. :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 20:45 
Tag (66489)

Id:13376(N)
baby63 írta:
Pusi! Mi volt a halaszthatatlan bótolni való? Nem vigyázol magadra! :evil: :evil:

Husit kellett venni, és a zember hajlamos ilyenkor egy egész disznót vagy marhát megvenni. Ha kérek tőle valamit, hogy hozzon egy darabot, minimum tízet vesz belőle. Ezt az egyet nem szabad rábízni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 20:37 
Tag (19678)

Id:13373(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 20:32 
Tag (18845)

Id:13370(N)
pusi írta:
Hétfőre összekapom magam. 10 éve voltam utoljára influenzás. Most sem lettem volna, de egy pacák az áruházban bele tüsszentett a képembe. Ember viszont évente kétszer, pedig mindig kap védőoltást. Ő nagyon érzékeny rá. Érdekes, hogy soha nem kaptam még el tőle. Muszáj volt kimenni. Nem volt mászkálás, kiszállás-beszállás, 10 perc vásárlás. Húst is kellett venni, és nem szerettem volna, ha apjuk hazahajt egy tehenet. (kitelik)

Mér Micivel tök jól ellettek volna :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 20:29 
Tag (66489)

Id:13369(N)
Hétfőre összekapom magam. 10 éve voltam utoljára influenzás. Most sem lettem volna, de egy pacák az áruházban bele tüsszentett a képembe. Ember viszont évente kétszer, pedig mindig kap védőoltást. Ő nagyon érzékeny rá. Érdekes, hogy soha nem kaptam még el tőle. Muszáj volt kimenni. Nem volt mászkálás, kiszállás-beszállás, 10 perc vásárlás. Húst is kellett venni, és nem szerettem volna, ha apjuk hazahajt egy tehenet. (kitelik)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 20:24 
Tag (18845)

Id:13368(N)
Pusi! Inkább egy eszeveszett vásárlás, mint újabb egy hét nyögés! Ezt most nem jól mérted fel!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 20:21 
Tag (9881)

Id:13365(N)
pusi írta:
baby63 írta:
Sziasztok!
Nagy szél fúj, metsző hideg van.
Avatarok nincsenek nálam, csak a sajátomat látom!

Anna, Pusi! Hogy vagytok??

El kellett mennem bótolni, és nem mertem a zuramat egyedül elengedni, mert eszeveszettül vásárol ilyenkor. Nem vált a javamra.

Hát erre nem is tudok mit mondani. Gondolom jól átfújt a hideg szél. Pedig ideje lenne meggyógyulni már! Aggódunk érted.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 20:16 
Tag (66489)

Id:13362(N)
baby63 írta:
Sziasztok!

El kellett mennem bótolni, és nem mertem a zuramat egyedül elengedni, mert eszeveszettül vásárol ilyenkor. Nem vált a javamra.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 19:17 
Tag (6232)

Id:13339(N)
Itt vagyok ! szia! Felraktam én is újból az avataromat !

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 19:16 
Tag (9881)

Id:13338(N)
Úgy látszik, Anna is feltöltötte a magáét újra. Akkor nekiállok én is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 19:15 
Tag (19678)

Id:13337(N)
Sziasztok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 19:07 
Tag (9881)

Id:13334(N)
Szia Anna! Reggel nálam 4-5 avatar nem volt látható, mostanra már Babyén kívül egyet sem látok. De ő újra felrakta az avatarját. Szerintem lehet, hogy mindnyájunknak újra fel kéne raknia. Mackó itt volt? Jó lenne, ha hozzászólna a dologhoz (vagy Gyurma, de tudom, ő is nagyon elfoglalt).

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 18:29 
Tag (6232)

Id:13327(N)
Sziasztok ! Nem töltődnek be az avatarok, csak a Babyé! Nálatok sem ?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 18:12 
Tag (66489)

Id:13320(N)
A pingvines film tényleg fura volt, az eredeti rövidített változata. Sok minden kimaradt belőle.
Együtt érzek a micisapka miatt. :cry: :cry: :cry: :cry:

A mászkálás csak fellángolás volt, egyelőre törölve, de reggeltől délig mindig felszálló ágban vagyok. Botanikusba gyakran megyek, szép télen-nyáron és nagyon közel van.
Szóval most le vagyok eresztve.

Itt még nem fúj a szél, jó idő van, tele az udvar verebekkel.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 18:10 
Tag (2398)

Id:13319(N)
A :roll: várva várt :? erős szél megérkezett, holnap egy kicsit gyéngébb lesz, de aztán 2-3 napig viharos fokozatú lesz (legalább is szerintem).
Remélem, ezzel a széllel a varnyúvak is elszelelnek Szibériába... mert át köll adni a helyet a fecskéknek, akik márc. végén szoktak megérkezni.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára holsderteufel 2009 márc. 07 18:12-kor.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil  

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 17:02 
Tag (18845)

Id:13313(N)
ebpiaf írta:
margo írta:
Becsapva érzem magam, ez a pingvines film ismétlése volt a nemrégen látott Pingvin mesének, amit a Spektrumon láthattunk, ráadásul a port.hu műsorajánlója szerint, egy sérült szárnyú pingvinről kellett volna szólnia a filmnek.
Nagyon tetszett ez is, de nem erre számítottam.
Főként, hogy a Pingvin mesét már láttam.

Ugye! Éreztem, hogy van ebben valami huncutság. De szerintem ez egy kicsit más film is volt, a Pingvin mesében azt hiszem volt olyan, hogy állnak a pingvinek a lábuk között a tojással, át akarja adni az egyik szülő a másiknak, és nagyon kell vigyázni, nehogy egy pillanatra is a jégre ejtsék a tojást, mert az azonnal megfagyna. Te emlékszel ilyen jelenetre? A mostaniban ezt nem láttam.

Erre sajnos nem emlékszem. Kb 80 %-ban volt ugyanaz a két film, ügyes húzás, de legalább ne írták volna az ajánlóba, hogy miről fog szólni ez a történet.
Sérült szárnyú pingvint szerencsére nem láttam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 16:55 
Tag (9881)

Id:13312(N)
margo írta:
Becsapva érzem magam, ez a pingvines film ismétlése volt a nemrégen látott Pingvin mesének, amit a Spektrumon láthattunk, ráadásul a port.hu műsorajánlója szerint, egy sérült szárnyú pingvinről kellett volna szólnia a filmnek.

Ugye! Éreztem, hogy van ebben valami huncutság. De szerintem ez egy kicsit más film is volt, a Pingvin mesében azt hiszem volt olyan, hogy állnak a pingvinek a lábuk között a tojással, át akarja adni az egyik szülő a másiknak, és nagyon kell vigyázni, nehogy egy pillanatra is a jégre ejtsék a tojást, mert az azonnal megfagyna. Te emlékszel ilyen jelenetre? A mostaniban ezt nem láttam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 16:32 
Tag (18845)

Id:13306(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 16:30 
Tag (9881)

Id:13304(N)
Ezt a pingvines filmet mintha vetítették volna egy jó hónapja, lehet, hogy más volt a narrátor, nem ennyire humoros szöveggel.
Ami utána van, az is jó, most épp egy maci szórakozik a hóban, meg farkasok is vannak. Kittenberger Kálmánról szól a film.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 15:40 
Tag (19678)

Id:13297(N)
De jó, hogy szóltál a pingvinről, Edit! Átkapcsoltam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 15:35 
Tag (9881)

Id:13295(N)
Máshova írtam, de inkább ide másolom:
Pusi, állatkert nem jó, ne menj. Menj inkább a botanikusba, most ott is érzik már a növények a tavaszt. Vagy a Hortobágyra. De csak ha meggyógyultál. Itt hideg szél fújt reggel, ha kimész, mindenképpen vegyél sapkát, nem baj, hogy nem szereted!!!! Most meg iszod a levét hetek óta. Remélem, jobb belátásra térsz sapka ügyben. Az ember sok mindent el kell tűrjön valami érdekében. A sapkaviselés nem olyan tragikus dolog.
Jut eszembe, erősen jobboldalgyűlölő kolléganőm (akiről már írtam) telente vagy rókakucsmát (brrrrrrr, szegény állat, legszívesebben megmondanám neki, hogy egy hullát visel a fején), vagy pedig egy "csinos"(!!!!) svájcisapkát hord hetykén a fejébe csapva. Egyiktől jobban hányok, mint a másiktól. (Remélem, Ti nem hordtok ilyeneket?!!) Titokban reménykedtem, hogy a svájcisapka előbb-utóbb elrongyolódik, de nemrég vett egy másikat, szép halványsárga színben. Hányok tőle!!!!!! Ő meg divatosan és büszkén hordja. Nekem - bocsánat -, de mindig ez a szó jut eszembe a svájcisapkáról: tróger. Elnézést. Hajdanán borostás szutykos kocsmatöltelékek szoktak ilyeneket hordani.

Kezdődik az m2-n a pingvin!!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 15:21 
Tag (9881)

Id:13290(N)
Böhöm terepjáró az nincsen, de az autók közül kettő elég böhöm. Amúgy nem rossz fejek, sőt, aranyosak, csak nem nagyon értjük ezt a sok autót, pláne, hogy még tartozásuk is van.
Mahónia lehet, hogy sokmindent kibír, de az átültetést biztos nem szereti, már ültettem át ilyet, és annyira megsértődik, hogy szinte az összes levelét ledobja, és halottnak tetteti magát. 2-3 hónap, mire magához tér. Sajnos ha most ültetem át, valószínűleg nem fog virágozni, pedig olyan szépek tavasszal a hirtelensárga virágai.
Jó lesz az abszolút. Mint az abszint, erről könnyen megjegyezheted.
....
Átültetés elnapolva, tettestársnak keze fáj.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 15:18 
Tag (2398)

Id:13289(N)
halacs írta:
holsderteufel írta:
A machónia bármit kibír, nyugodtan át lehet ültetni. Nálam annyi van, hogy borzasztó. Egyáltalán nem érzékeny, azért szeret nálam, mert apszolut nem törödöm vele. Fagy nem lesz most, 1-2-3-4 fokok lesznek éccaka. (Az a.szolutot p-vel, vagy b-vel írják? Segítség! Csak két diplomám van.)

Abszolút a helyes változat. :-)

Köszi, mekkkprószálom megjegyezni... :lol:

Vissza a tetejére
  OfflineProfil  

HozzászólásElküldve: 2009 márc. 07 15:13 
Tag (4201)

Id:13288(N)
holsderteufel írta:
A machónia bármit kibír, nyugodtan át lehet ültetni. Nálam annyi van, hogy borzasztó. Egyáltalán nem érzékeny, azért szeret nálam, mert apszolut nem törödöm vele. Fagy nem lesz most, 1-2-3-4 fokok lesznek éccaka. (Az a.szolutot p-vel, vagy b-vel írják? Segítség! Csak két diplomám van.)

Abszolút a helyes változat. :-)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104233 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3299, 3300, 3301, 3302, 3303, 3304, 3305 ... 3475  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]