Pontos idő: 2018 szept. 24 19:19

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 102400 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3414  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 18:12 
Tag (65833)

Id:337668(N)
tengelic írta:

Péter nem tudott jönni, mert épp a pinenését tölti egy gyógyfürdőben. Felhívta azokat a srácokat, akik lecserélték a radiátort. Azok is vidéken vannak huzamosabb ideig. Elkezdtem a neten keresgélni szerelőket. Egy megígérte, hogy holnap d.e. eljön.
Akik kicserélték a radiátort, kipróbálták a fűtést. ment az rendesen, De gondoltak egyet, és valamit állítottak a cirkón. Utána rögtön elmentek. Szerintem ott lehet a hiba. Félek nagyon, hogy az idegen, mennyit fog felszámolni?

Jobban jártál volna a Péterrel. nehogy ezeknek eldurranjon az agyuk, hogy rossz a rendszer. Így is kell fizetni a kiszállásért is. :(

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 17:20 
Tag (19157)

Hely: Budakalász
Id:337666(N)
pusi írta:
tengelic írta:

Este kipróbáltam a fűtést, és nem működik. Hamarosan hívom Pétert, hogy jöjjön.

Jó már? mennyibe került?

Péter nem tudott jönni, mert épp a pinenését tölti egy gyógyfürdőben. Felhívta azokat a srácokat, akik lecserélték a radiátort. Azok is vidéken vannak huzamosabb ideig. Elkezdtem a neten keresgélni szerelőket. Egy megígérte, hogy holnap d.e. eljön.
Akik kicserélték a radiátort, kipróbálták a fűtést. ment az rendesen, De gondoltak egyet, és valamit állítottak a cirkón. Utána rögtön elmentek. Szerintem ott lehet a hiba. Félek nagyon, hogy az idegen, mennyit fog felszámolni?

Holnap bolond nap lesz. Jön egy ablakszerelő, aki kiszedi a gyerekeknél az ablakokat, és újra visszateszi. Remélem, sikerül most jól megcsinálni. A bukó-nyíló egyszerre bukik is és nyílik is. Rosszul lett beállítva. És már mozog az egész. Félő, hogy egy nagy szélvihar kidönti.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 15:41 
Tag (65833)

Id:337662(N)
tengelic írta:

Jó már? mennyibe került?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 15:20 
Tag (33676)

Hely: Budapest
Id:337660(N)
pusi írta:
Sziasztok! megjöttünk, most nincs rákom.

Nagyon örülök Pusikám, hogy nincs komoly baj.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 14:57 
Tag (65833)

Id:337659(N)
Sziasztok! megjöttünk, most nincs rákom. Elfáradtunk rendesen, zuhogott az eső. Klinika, körzeti orvos, és megint klinika. Majd leírom a viszontagságaimat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 10:09 
Tag (382)

Id:337656(N)
Jó reggelt Mindenkinek!

Gizuska, az biztos cappuccino amit hoztál, máris iszom, és köszi még a többi finomságot is!

Feri ez as cica nagyon aranyos, és milyen jókor jön a jókívánsága; egész héten ilyen télies időjárás lesz, legalább kezdődjön jól: a cica a virág , a kávé, köszönjük szépen, neked is legyen szép az egész heted!

Tengelicke örülök hogy legalább aludtál, ez a fütés dolog nem hiányzott!

Magdi, összekevertem a munkanapjaidat, örülök hogy ebben a hidegben nem kellett elmenned! De holnap is szeles hideg nap lesz, meg egész héten se lesz kellemes! Vigyázz magadra!

Jó lenne ha Pusi jó hírekkel érkezne!

Lehetőségekhez mérten kellemes napot kivánok Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 09:22 
Tag (33676)

Id:337654(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Köszönjük a kávét Gizuskám, Ferikém.

Hű de okosan tetted Marikám, hogy kipróbáltad a fűtést! Így még időben lehet javítani a hibát.

Legyen Mindenkinek szerencsés, jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 07:47 
Tag (19157)

Id:337653(N)
Jó reggelt, szervusztok Szigetlakók!

Köszi a kávékat, a fínomságokat és a jókívánságot Gizuska és Feri!

Szerencsére kissé megkésve ért ide a szél, így tudtam tőle jól aludni. Most kezdett el fújni és esni 7 óra körül.

Én nagyon élénken emlékszem Pusi kedvenc darvas képére, amikor a mama odaadja csemetéjének a kukorica szemet. Valóban imádni való!

Legyen elviselhető és baj mentes a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 06:46 
Tag (32605)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:337652(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 24 06:09 
Tag (5124)

Id:337651(N)
Kép

Szerencsés , jó napot mindannyiunknak!
Az eső és a szél menetrend szerüen megérkezett! :(

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 22:46 
Tag (33676)

Id:337650(N)
pusi írta:
Magdi, a mai Lilike fellépésén történt dolog nem győzte meg a szülőket, hogy nem kéne csinálni? Ez nem normális.

Nem Pusikám. :( Sőt, le is torkolnak minket, ha mondjuk, hogy nem tartjuk normálisnak amit ez az edző követel a gyerekektől. Azt mondják, hogy nem kell Lilikét ellene hangolni ennek a "sportnak".

A darvakról régebben én se tudtam semmit, de a Te leírásaid, képeid alapján én is nagyon megszerettem őket.

Szorítok nagyon, hogy holnap minden rendben legyen!

Margókám, köszönöm szépen a válaszodat a kínai kelről. Ki fogom próbálni. Én minden káposztafélét nagyon szeretek.

Szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 22:28 
Tag (382)

Id:337649(N)
Pusi, jó gondolat a baracklekvár, Kinga mindíg azzal ette ha csináltam! Ö kinevezte fánknak, úgy jó hozzá a lekvár, mi meg fokhagymával szeretjük!
Szerintem nem kellene erölködnöd a megfejtésben, és Magdinak sem, mert nincsen benne logika! Hogy mit tudtok csinálni az más kérdés!!!
Nagyon aranyos vagy ezzel a képpel, köszönöm, tényleg csodálatos, külön világ ez is! Jó hogy láthattad azokat, amikről írsz, de még igy olvasni is szép! Meg a képet nézni! Köszi mégegyszer!
Arra nincs esély, hogy csönd legyen, mert a hideget bírja! :( :)
Holnap kiváncsian várjuk az eredményt , drukkolok!
Jó éjszakát, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 22:24 
Tag (5124)

Id:337648(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 22:10 
Tag (382)

Id:337647(N)
Magdika, ne haragudj, nem vettem észre hogy kérdeztél, annyira siettem!
A kinai kel nagyon finom, gyengébb mint a kelkáposzta, akinek a gyomra rosszabb annak ez fontos! De mindent lehet belőle csinálni amit a kelből! Kicsit talan jobban összeesik! Mivel alig kell főzni, olyan hamar puhul, pillanatok alatt lehet levest főzni belőle, azt is nagyon szeretjük, most is azt fogok csinalni, aztán rakottnak, de még nyersen salátának is jó, főként a fiatalabb levelei. Azt még nem csináltam, mert el is fogy addigra! :) stb. stb.
Most Kinga vett egy szép nagy fejet az Auchanban, a piacon is van, de legtovább ott szoktunk kapni!

Majd még átnézek minden írást, kevés munkát kívanok neked holnapra, és jóéjszakát!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 22:00 
Tag (65833)

Id:337646(N)
A lángost mindenki sok sajttal eszi, én pedig magában. Elgondolkoztam azon, hogy én szeretném baracklekvárral is.
Beni étkezési szokásait tényleg nem tudom megfejteni. Ez a mai csokis sztori bebizonyította, hogy túlságos bonyolult.

Magdi, a mai Lilike fellépésén történt dolog nem győzte meg a szülőket, hogy nem kéne csinálni? Ez nem normális.

Margó, a daruk kajálásáról azért nem írtam, mert egy fotót keresek azóta, de nincs meg. Darumama egy szem kukoricát vesz fel a tarlóról, és odaadja a gyerekének. Én ettől annyira odavagyok, hogy el sem tudom mondani. Azóta már többször láttam, hogy nem csak eteti, hanem itatja is. Erről viszont van fotóm.

Csatolmány:
2018-09-23_210938.jpg
2018-09-23_210938.jpg [ 94.18 KiB | Megtekintve 121 alkalommal. ]

Nagyon sok olyan pillanatot láttam már a darvak életében, ami a szívemig hatolt. Annyira féltik a szülők a gyereket, hogy ha veszélyt éreznek, akkor azonnal közrefogják és elvonulnak.

Van esély, hogy ha jönnek a hidegek a kutya nem fog ugatni? De jó lenne!

Holnap leletért, aztán körzeti orvos. Majd dél körül jövök. Remélem.

Vigyázzatok magatokra, jó éjt!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 21:40 
Tag (382)

Id:337645(N)
Magdi azért elgondolkodtató :( :( az amit az edzőről írtál, tényleg nem normális! Tudnék mást is írni, de most sietek jóéjszakát kívánni. Örülök hogy sikerült pihenned, számíts a nagy szélre reggel, jól öltözz fel!
Pusi, a linket majd áttanulmányozom, köszönöm a válaszokat, tényleg vártam, szerettem volna tudni!
Azért kiváncsi vagyok hogy "adod fel" a Beni-rejtvényt?
Nem arra gondoltál, hogy a jövő hétig? :) :)
Bár tényleg elég talányos!
Lángos az csak jó lehet, /ezt Beni is tudja!/ fokhagymásan etted, vagy mást tettél rá?
Drukkolok, hogy jó legyen az eredmény holnap, és minden jó legyen!
Reggelre aludd ki a lángost! :( :)
Tengelicke azért is szóltam a széllel kapcsolatban amit írtál, de láttam, hogy már felkészültél rá! Ráadásul egész nap szél lesz! Vigyázz magadra!
Nálunk a szomszéd kutya utálja a szelet, úgy hogy ma csendesebb volt. Majd holnap megfigyelem!

Mindenkinek jóéjszakát szép álmokat kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 21:40 
Tag (33676)

Id:337644(N)
pusi írta:
Lángosok kicsik voltak, de én nem nagyon szoktam lángost enni, és még mindig nem hevertem ki. Jó lett, Beni pillanatok alatt megette, és dicsérte is. Rántott sajtot csináltam neki ebédre, azt egyáltalán nem szerette. Sült krumpli volt hozzá, azt sem kérte, pedig régen imádta. Azt hiszem feladom azt a törekvést, hogy megfejtsem a gyerkőc ízlését. Egyáltalán nincs benne logika. Pl. nyáron imádott egy csokit, Kinder Bueno, és halálra dicsérte, amiért azóta mindig veszek amikor jön, de soha nem kéri. Papával ma elmentek a kisboltba, és kért, hogy vegyen neki. Azt azonnal benyomta, de ami itthon van, azt nem kéri. Szóval feladom.
Beni nincs oda az iskoláért, de szerintem egyik gyerek sem.

Pusikám, nem vagy egyedül! Én is feladtam már, hogy logikát találjak a gyerekek evési szokásaiban, a sűrűn változó heppjeikben.
A bablevest természetesen meg se kóstolta se Lilike, se Iza, pedig amikor megfőztem, vitt is át belőle Ildi. Remélem, hogy legalább az Ildi megeszi. Ő szereti.

Lehet kapni a közértben kész csipetketésztát. Én az utóbbi években már többnyire azt használom. Ritkán csinálok házilag csipetkét.

Én se sűrűn szoktam lángost enni. Ha néha eszek belőle, akkor is maximum egyet, de azt jó sok fokhagymával. Legtöbbször viszont nem is eszek belőle.

Szerintem sincs oda egyik gyerek se az iskoláért.

Elmentettem ezt a Ferdinánd receptet is.

Margó, szoktam rakott kelkáposztát csinálni én is, de kínai kelt még soha nem főztem. Mennyiben különbözik a sima kelkáposztától? Másabb az íze?

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Magdi 2018 szept. 23 21:42-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 20:59 
Tag (33676)

Id:337643(N)
Margó írta:
Magdi, nálatok is biztosan elfogyott a sok finomság amit készítettél! Lilike meggyógyult már abból a nyavalyából? Nem volt probléma a fellépésen? Pihentél kicsit?

Ha nem is sok, de most maradt is egy kicsi a rántott dolgokból. Ma csak Ildi volt itt ebédelni Lilikével és Izával. A fiam ma nem jött. Tegnap volt egész nap a kislányokkal.
Csináltam reszelt-krumplis pacsnit is. Abból is vittek haza vacsorára is a lányok, mert Lilikének nagyon ízlett. Azt mondta, hogy még soha nem sikerült olyan finomra, mint most. Pedig ugyanúgy csináltam mint máskor. ;) Azt mondja Lilike, hogy már jól van.
Mint kiderült a fellépés szabadtéren volt, és az elején csak kicsit esett az eső, de aztán egyre erősödött. Azt mondja Lilike, hogy összesen 8 nézőjük volt, de azok is elmentek az eső miatt. Az edzőjük mégis végigcsináltatta velük az egész fellépést, amiben volt egy olyan rész is, amikor a földre kellett lefeküdniük. Mondja Lilike, hogy csurom vizesek voltak és majd megfagytak. Nem normális ez az edzőjük! :mrgreen: (Két edző van. A másik normálisabb.)

Szundikáltam is kicsit délután.
Holnap is itthon leszek, aztán kedden, szerdán, pénteken és szombaton dolgozok.

Pusi, reggel mész az eredményért?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 20:37 
Tag (65833)

Id:337642(N)
Lángosok kicsik voltak, de én nem nagyon szoktam lángost enni, és még mindig nem hevertem ki. Jó lett, Beni pillanatok alatt megette, és dicsérte is. Rántott sajtot csináltam neki ebédre, azt egyáltalán nem szerette. Sült krumpli volt hozzá, azt sem kérte, pedig régen imádta. Azt hiszem feladom azt a törekvést, hogy megfejtsem a gyerkőc ízlését. Egyáltalán nincs benne logika. Pl. nyáron imádott egy csokit, Kinder Bueno, és halálra dicsérte, amiért azóta mindig veszek amikor jön, de soha nem kéri. Papával ma elmentek a kisboltba, és kért, hogy vegyen neki. Azt azonnal benyomta, de ami itthon van, azt nem kéri. Szóval feladom.

Köszönöm a bableves receptjét. A csipetke nekem kihívás. A múltkor csináltam, és nagyon nehezen főtt meg. Csinálni is elég unalmas. Azt hiszem puhábbra kell gyúrni.

Magdi, a Ferdinánd nem kihívás, nem sok munka van vele, viszont nagyon finom tud lenni.

Margó, Tricikli nagy cica lett, és gyorsabban mászik fára, mint a 4 lábú cicák.

A darvak azokat a kukoricaszemeket eszik, amelyeket a kombájn elhullat. Állítólag az egész csöveket is megcsipkedik, de én már nagyon sokszor mentem utánuk megnézni, és nem láttam, hogy kárt okoztak voltak. Délutánonként szoktak lucernát is csipegetni, de szerintem ott sem számottevő a kár. Dél körül járnak csatornához, vagy valami tóra inni, de utána még kimennek a szántóra, összegyűlnek, és együtt húznak be az éjszakázó helyre.

Beni nincs oda az iskoláért, de szerintem egyik gyerek sem.

Most ezt a Ferdinánd tekercset csináltam, de bevállt: http://www.praktika.hu/dekor-menu/kerti ... -ferdinand

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 20:21 
Tag (19157)

Id:337640(N)
Margó írta:

Tengelicke te hogy vagy? Éjszaka számíts a szélre, múltkor mondtad, hogy nagyon megérzed ha szél van! Brigi javulgat?

Margókám, a széltől remeg a szívem, mint a kocsonya. Min. 2 Panangint olyankor be kell kapnom. Oda is készítem az ágyam mellé.

Brigi lassan, de biztosan javulgat. Holnap már 20 napja, hogy történt a baleset.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 20:13 
Tag (382)

Id:337639(N)
Már egyszer megírtam, de kitöröltem véletlen, kezdhetem újra!
Nagyon finomakat főztetek, Magdi is, Pusi is!
A halat nagyon szeretem én is!
Pusi, csuda finomakat találtál ki a karfiol helyett, biztosan meg volt elégedve a család! De mi az a Ferdinánd tekercs? Annyit emlegetted hogy tudnom kéne? Nem emlékszem! Le van írva valahol? Beni hogy van? Iskolát szereti?
Nem válaszoltál a reggeli hülye kérdésemre, hogy mit esznek a darvak? A Triciklire se, de a darvak közérdekű lehet! Te hogy vagy?
Magdi, nálatok is biztosan elfogyott a sok finomság amit készítettél! Lilike meggyógyult már abból a nyavalyából? Nem volt probléma a fellépésen? Pihentél kicsit?

Nálunk ma rakott kinai kel volt, most Kinga csinálta, nagyon finom lett! /a karfiol miatt még mindíg mérges vagyok, mert nem értem!/

Holnap viharos szél lesz, most néztem meg az előrejelzést, sőt lesz ahol orkánerejűt jósol! Lassan be fog kelleni kicsit fűteni!

Tengelicke te hogy vagy? Éjszaka számíts a szélre, múltkor mondtad, hogy nagyon megérzed ha szél van! Brigi javulgat?
Gizuska, élveztétek az "új" lakást? Biztos te is valami ünnepit főztél!?

További szép estét kivánok mindannyiunknak! Vigyázzatok Magatokra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 20:06 
Tag (19157)

Id:337637(N)
Pusi, hogy tudtál megenni 3 lángost? Mekkorák voltak? Én kettőtől leszek rosszul, de nem is eszem, csak egyet.

A fejtettbab levesbe is kell zöldség. Én még sok zellerlevelet is teszek bele. Vékony fokhagymás rántás, és csipetke.

Jól kidolgoztad magad, hogy még sütöttél is! Bírod magad?

Én még nem érzem a frontot. De nem is a hidegfronttal van bajom, hanem a széllel. Attól kipurcanok. Pedig hajnalban kezdődik. :doh: :doh:

Teljen kellemesen az este, és legyen nyugodalmas az éjszaka!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 20:02 
Tag (33676)

Id:337636(N)
pusi írta:
Család elment. :(
Végül megsütöttem a Ferdinánd tekercset. Az utolsó darab is elfogyott.

Magdi, a fejtett bablevesbe teszel zöldségeket? Írd már le, hogy csinálod. Igaz fagyasztott, de van készletem, kezdenem kéne vele valamit.

Pusika finom lehetett a Ferdinánd tekercs. Beni is evett belőle? Annak idején amikor egyszer leírtad, vagy a linkjét hoztad a receptnek, el is mentettem, de még nem csináltam meg. :oops: Most megnéztem meg is van a recept. Van a számítógépen egy mappám, amibe az olyan recepteket szoktam elmenteni, amik tetszenek.

A fejtett bableveshez tökéletesen jó a fagyasztott bab is. Csináltam már én is abból is.
Volt egy darabka csont nélküli tóalmási füstölt csülköm. Azt megfőztem, és a felhígított levébe tettem oda főni a babot. Azért hígítottam a levét, mert ez igazi füstölésű hús volt, nem az a gyors pácolt, így elég sós, de ugyanakkor nagyon finom is lett a leve. Babérlevelet tettem bele, egy fej vöröshagymát félbevágva, zöldpaprikát, paradicsomot, zellert és karikára vágott fehér és sárgarépát. A répákat lehet egészben is beletenni, ha úgy is megeszi a család. Amikor minden puha, akkor fokhagymás, pirospaprikás rántással berántom a levest, és csipetkét főzök bele.

Érzem a frontot én is rendesen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 18:20 
Tag (65833)

Id:337631(N)
Család elment. :(
Végül megsütöttem a Ferdinánd tekercset. Az utolsó darab is elfogyott.

Magdi, a fejtett bablevesbe teszel zöldségeket? Írd már le, hogy csinálod. Igaz fagyasztott, de van készletem, kezdenem kéne vele valamit.

Ti is érzitek a frontot? Holnap nagyon viharos, esős idő lesz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 12:52 
Tag (33676)

Id:337624(N)
pusi írta:
Köszönöm jól, illetve megettem 3 lángost, amitől rosszul. Még soha nem ettem egynél többet.
Megértem, hogy Imi nem megy reumatológiára. Én is ilyen vagyok, egyszerre csak egy problémára tudok koncentrálni.

Pusikám, soha ne legyen nagyobb bajod, mint az, hogy kicsit többet ettél a megszokottnál, és ettől érzed Magad rosszul. Ez hamar elmúlik.

Tulajdonképpen én is megértem Imit, hogy nem akaródzik neki elmenni a reumatológiára. Ráadásul tudja, hogy a véreredmény a csípőprotézis műtét lesz, így aztán halogatja, amíg tudja.

A zöldbableves is nagyon finom. Nagyon szeretem, de sajnos azt is csak én szeretem. Pusika, nyitom az ablakot egy tányérkányiért. :D
Én meg sütöm a hekket, csirkecombot és csirkeszárnyat. Levest nem főzök, mert még van a fejtett bablevesből.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 12:23 
Tag (65833)

Id:337623(N)
Magdi írta:

Pusi, mit csinálsz és hogy vagy??

Köszönöm jól, illetve megettem 3 lángost, amitől rosszul. Még soha nem ettem egynél többet.

Megértem, hogy Imi nem megy reumatológiára. Én is ilyen vagyok, egyszerre csak egy problémára tudok koncentrálni.

Margó, karfiol helyett csináltam zöldbablevest, mert valami tömény zöldség kell, és pulykamellből paprikást, de nem tejföllel, mert Gyurma laktózérzékeny, hanem kókusztejjel, amit én is jobban szeretek. Hozzá sztrapit köretnek, amit mindenki szeret.

Ha már topon leszek, Ferdinánd tekercset fogok sütni. Már régóta tervben van

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 08:54 
Tag (33676)

Id:337617(N)
Margó írta:
Magdi, én is azt akartam kérdezni, hogy Imi gerince meg van-e röntgenezve, de nem készül elmenni az orvoshoz? Azért igy nagyon nehéz az élet, és hátha van valami, amin lehet segíteni, hogy ne legyenek ilyen fájdalmai!

Jó reggelt Szigetlakók!

Margó, nagyon sokszor mondtam már Iminek, hogy menjen el a reumatológiára. Előbb-utóbb muszáj lesz rászánnia magát.

Gizuska, egészségedre a jó alvást az új ágyneműben. :D

Pusi, mit csinálsz és hogy vagy??

Köszönjük szépen a kávét, sütit és a jó kívánságot Ferikém.

Nem keltem korán Marikám. Engem lehangol ez a szürke, borongós idő.

Legyen Mindenkinek szerencsés, jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 08:45 
Tag (19157)

Id:337616(N)
Szervusztok, szép napot Szigetlakók!

Köszi Ferikém a jókívánságot és a fínomságokat!

De örülök, hogy bevált az új paplan és párna Gizuska! Milyen jó lehetett alatta aludni. És végre jót aludtál! Váljék egészségedre!

Pusika, valószínű már a bemelegítés stádiumában van. Legyen nagyon kellemes a napotok!

Remélem, Magdi egy kicsit alszik még, nem kelt korán.

14 fok van, csepergett az eső. Be van borulva.Nem szeretem ezt a sötétséget. Holnaptól jön az igazán rossz idő. Hát, nem tudom, mit szerettek ezen őszimádók?! :lol: :lol:

Teljen kellemesen, baj nélkül a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 08:42 
Tag (32605)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:337615(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 szept. 23 08:06 
Tag (5124)

Id:337614(N)
:? :? :shifty: :think: :think: :?: :?:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 102400 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3414  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]