Pontos idő: 2019 márc. 26 06:09

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 106905 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3564  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 23:11 
Tag (35716)

Hely: Budapest
Id:345645(N)
pusi írta:
Egy részét oda, de sok kopott huzatú is volt, azokra is újat varrtam.
Hamar elteltek a szabad napjaid Magdi. Gondolom még tudtál volna mit csinálni.
Egy cikk a macskamentáról.

Ügyes vagy Pusika! Biztosan szépek lettek az új huzatok. De megnézném! Szeretem a szép párnákat.
Tényleg nagyon gyorsan elment ez a három nap, pedig de sok mindent kellene még csinálni.
Köszönöm a macskamentás cikket. Ha látok valahol, fogok venni még a cicáknak.
Járjatok szerencsével holnap Pusika!

Szépek a képek a link alatt, amit hoztál Nagyika. :D
De jó, hogy kivisz a lányod Titeket a kertbe! Remélem jó idő is lesz.

Marika, sikerült ma haladnod a kertben? Derekad, térded hogy bírta?

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 22:53 
Tag (20242)

Hely: Budakalász
Id:345644(N)
Jól kidolgoztátok magatokat lányok! Emiatt aludhatnátok akár jól is!

Nagyi, de jó lenne pénteken egy kis kertecske!

Magdi, gyorsan elszaladt ez a három nap. Alig hiszem, hogy összejött.

Jó éjszakát, szép álmokat! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 22:29 
Tag (67769)

Id:345643(N)
Magdi írta:
A párnákat a hintaágyra varrtad?

Egy részét oda, de sok kopott huzatú is volt, azokra is újat varrtam.

Szépek a harmatos fotók Nagyika.

Holnap útjaink lesznek. Kocsin köpenyeket kell lecserélni, de megyünk kora reggel érte Gyurmához. Nála tároljuk.

Hamar elteltek a szabad napjaid Magdi. Gondolom még tudtál volna mit csinálni.

Egy cikk a macskamentáról. https://www.joy.hu/macskamentatol-beall ... =hirkereso

Aludjatok jól, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 21:39 
Tag (15026)

Hely: Székesfehérvár
Id:345641(N)
Margóka, hunyort talán még mostanában lehet OBI-ban, vagy nagy kertészetekben kapni. Most volt a szezonja.
Az enyém szegedi, egy ottani kertből kunyeráltam.
Régen sokat kirándultunk és ha láttam valamit kertekben, sokszor kértem. Sajnos nem mindenféle maradt meg, de pl. a szoknyás tüzliliom is kunyerált virág.

Ha igaz, pénteken kivisz a lányom Balcsira, majd megint megszemlélem, nyílik-e valami.

A korábbi években ültetett tulipánok szép lassan, teljesen eltünnek nekem is.
A tavaly ültetettek kibújtak, csak még kicsi a hajtásuk.

Virágok esőben :D
https://www.facebook.com/SimplyBeautifu ... 865409375/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 21:28 
Tag (35716)

Id:345640(N)
pusi írta:
Magdi, a Te cicáidnak is ennyire hullik a szőre? Azt hittem a rövid szőrűvel nincs ilyen gond. Én minden nap nagyon alaposan kifésülöm pedig. Kint szoktam hagyni a macskaszőrt a teraszon, és a madarak lelkesen elhordják.

Pusikám, az én cicáim szőre is nagyon hullik, hiába nem olyan hosszú szőrűek mint Mici. Szoktam fésülni őket én is, de nem minden nap, és ráadásul fésülés után még jobban hullik. ;)

A párnákat a hintaágyra varrtad?

Jó éjszakát, szép álmokat Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 20:58 
Tag (67769)

Id:345636(N)
Nagyi írta:
Rengeteg színű hunyor van mindenféle árnyalatban, van dupla, tripla virágú is.
Teljesen igénytelen. nagyon szeretem. Az árnyékos helyet szereti.
A virágja, ha elnyílik zöld lesz és egész őszig megmarad a bokron.,

https://www.google.com/search?tbm=isch& ... UGYLFQKve4

Az a sötétlila nem semmi. Gyönyörű!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 20:57 
Tag (67769)

Id:345635(N)
Magdi írta:
Mit varrtál Pusika? Remélem nem fáztál meg a teraszon. Bár igaz, hogy ahova odasütött a nap, ott jó meleg volt, mint itt nálunk is, amikor az erkélyt takarítottam, de aztán a szél nagyon megkeverte, kicsit le is hűtötte a levegőt.

Párnákat varrtam a teraszra. Jó idő volt, és jó kint lenni, mert virágzik a magnólia.

Margó, köszönöm a képet. Nekem a kankalin jobban tetszik, mint a primula.

Hunyort árultak a Lidlben, csak nem mertem venni, mert már annyiszor megjártam a lidis virágokkal. Ősszel vettem vagy 30 tulipánhagymát, még egy sem kelt ki.

Magdi, a Te cicáidnak is ennyire hullik a szőre? Azt hittem a rövid szőrűvel nincs ilyen gond. Én minden nap nagyon alaposan kifésülöm pedig. Kint szoktam hagyni a macskaszőrt a teraszon, és a madarak lelkesen elhordják.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 20:26 
Tag (35716)

Id:345634(N)
Mit varrtál Pusika? Remélem nem fáztál meg a teraszon. Bár igaz, hogy ahova odasütött a nap, ott jó meleg volt, mint itt nálunk is, amikor az erkélyt takarítottam, de aztán a szél nagyon megkeverte, kicsit le is hűtötte a levegőt.

Befejeztem mára a melót. Ennyi fért bele a napba. :oops:
Kihúztam a mosógépet a helyéről, hogy alatta is feltörüljek. Hihetetlen, hogy az alatt mennyi macskaszőr tud összegyűlni, pedig nem olyan túl régen törültem fel alatta. ;)

De aranyosak, szépek azok a hunyorkák Nagyikám!

Margókám, bárcsak itt is trilláznának a fekete rigók! Annyira szeretem azt az édes kis hangjukat.

Holnap, holnapután dolgozok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 20:21 
Tag (972)

Id:345633(N)
Pusi, itt az igért kép, a nagyvirágút te is ismered, de ezt is szerintem! Gizuska képén lévő virágnak nagyon hasonlit ehhez a virágzata, meg ami itthon is van, annak is!

Csatolmányok:
Tavaszi-kankalin-01-709x1024-1440x2079.jpg
Tavaszi-kankalin-01-709x1024-1440x2079.jpg [ 426.08 KiB | Megtekintve 46 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 20:14 
Tag (972)

Id:345632(N)
Nagyika, hihetetlen, hogy mennyi féle hunyor van! De ha az ember venni akarna, hol talál rájuk??? Olyan ügyes vagy, mindíg mindent megtalálsz!
A miénket délután azért süti a nap, de inkább lemenő nap!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Margó 2019 márc. 25 20:26-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 20:12 
Tag (972)

Id:345631(N)
Szervusztok, jóestét!

Hogy telt a mai nap?
Nagyika, nagyon élveztem a virágaidat! A tőzike már nagyon régen egyik kedvencem, olyan kedves virág!
Nekem olyan van/volt, ami júniusban virágzott, és sokkal magasabb volt. De azt is nagyon szerettem! Utána kell néznem, hogy megvan-e? Ilyen színű hunyort én sem láttam, még a neten sem, ott volt bordó, meg fehér stb. De ez nagyon szép szín.
Nagyika ha lehet, a hunyort hagyd arra nőni amerre ő akar, mert ott lesz szép! Nagyon nem szereti az átültetést!!!
Ezt akkor olvastam el, amikor a csőtörés volt nálunk, és muszáj volt kiszedni, mert a miénk a vizakna betonja köré gyülekezik többek között, ott kitaposták volna! Laci hatalmas földlabdával vette ki, és így meg is maradt amikor visszaültette! De nagyon izgultam érte!!!
Nekem nem ilyen szép szinű, fehér, de nem hófehér!

Magdika, milyen szorgos voltál, azért az ujjadra vigyázz, jó hogy nem sértettél meg valami ideget, hogy ennyire mélyen ment a kés bele! Reméljük most már rendbe jön hamarosan!
Iminek igaza van a benzinkút kamerázásával kapcsolatban, ráadásul hiába nem figyelt az a kis csaj, mert a tankoláskor csak akkor ugrik O-ra az óra amikor fizetett az illető, ez benne maradt a rendszerben! Utána fognak menni, a pénztárosnő meg örülhet ha nem rugják ki!
De szemét volt a terepjárós, az már igaz!

Pusi, megint a teraszon varrtál? Nem volt hüvös?
Jó lett volna itt is egy kis eső, de nálunk is locsolni kell!
Az előbb egy rigó nagyon trillázott! :)
A kankalin, meg a primula ugyanaz tulajdonképpen, de ami vadon nő, /és védett is!/ azt szokták kankalinnak mondani, amit a virágüzletekben árulnak, nagy virágú, szép szinekben, azt hivom én primulának! Most is van itthon, ki szoktuk ültetni, évek múlva nem a nagy virágokat hozza, hanem olyat, amilyet Gizuska reggel föltett! És el is szaporodik, elterjed a kertben!
A vadon nőtt kankalinból gyógyteát is csinálnak!
Mindjárt fölteszek egy képet, de az a telefonomban van, nem a táblagépen, amin írok!
Szerintem ezeket te is tudod!

Remélem jól van mindenki, jó pihenést, jó tv-zést kivánok, az esti órákra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 19:58 
Tag (15026)

Id:345630(N)
Rengeteg színű hunyor van mindenféle árnyalatban, van dupla, tripla virágú is.
Teljesen igénytelen. nagyon szeretem. Az árnyékos helyet szereti.
A virágja, ha elnyílik zöld lesz és egész őszig megmarad a bokron.,

https://www.google.com/search?tbm=isch& ... UGYLFQKve4

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nagyi 2019 márc. 25 20:26-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 18:46 
Tag (67769)

Id:345627(N)
Magdi írta:

Pusika, Imi azt mondja, hogy a benzinkutak be vannak kamerázva, és így meg fogják találni azt a terepjárót, hacsak nem lopott kocsi.

Szerintem meg fogja úszni. Itt most csak a kasszás volt a bódéban, egy csaj, akinél bent lehetett a barátnője, mert folyamatosan vihogtak. Egy mikrofonon keresztül szól ki, és alig lehetett vele kommunikálni, mert amíg kérdezte, hogy hányas kút, és egyebek, közben röhögtek, nem lehetett érteni, hogy kinek szól. Ő bizonyára nem figyelt, hogy kijött utánunk a pacák. Egy jól szituált 50-es lehetett az ürge. Megismerném bármikor.

Varrtam délután, jó volt.

Nagyika, az a hunyor nagyon szép. Azt hittem a hunyor lila.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 17:12 
Tag (35716)

Id:345624(N)
tengelic írta:
Nekem is kéne ablakot pucolni, de nagyon körülményes a hozzáférés! :doh:
Nálunk még süt a nap, de feltámadt a szél már megint!

A konyhai ablakhoz nekem is körülményes hozzáférni, mert ahhoz hogy ki tudjam nyitni, le kell pakolni mindent az alatta lévő beépített pultról, de azzal most nem is foglalkozok, majd máskor.

Itt is elég erősen fúj a szél.

Pusika, Imi azt mondja, hogy a benzinkutak be vannak kamerázva, és így meg fogják találni azt a terepjárót, hacsak nem lopott kocsi.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 14:27 
Tag (20242)

Id:345606(N)
Sajnos, sok ilyen mocsadék ember van, mint az a terepjárós! :oops:

Nagyi, boldogság, hogy vannak kis virágocskáid. És az is, hogy tudsz már kicsinyíteni. :D

Magdi, jól belehúztál a melóba! Nekem is kéne ablakot pucolni, de nagyon körülményes a hozzáférés! :doh:
Én meg csak mosok, mosok......
Nálunk még süt a nap, de feltámadt a szél már megint!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 14:15 
Tag (15026)

Id:345605(N)
pusi írta:
Nagyika, mi a rózsaszínű virág? Az első az tőzike bizonyára, és nem hóvirág.
Hunyor a drágám.
Csinált egy kishunyort a betonlépcső közvetlen oldalában. Hogy hogy került oda, el sem tudom képzelni. Azon is van már virág.
Az anyatő sok éve egyforma nagy, nem nő, nem csökken. :lol:
A lépcső oldalában virul és bokrosodik.

Tőzikének rettentően örülök. Pár éve átültettem más helyre és az óta elő sem jött. Olyan aranyos a picike. :D

Nagy szemét alak lehet az életben is, aki fizetés nélkül elmegy. Jó nagy kárt okozott.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 14:05 
Tag (35716)

Id:345602(N)
pusi írta:
Nem fizetett. :shock: Ez a cirkusz csak figyelemelterelés volt. Végül is nem a benzinkúttól jött, ahol láttam, hogy telenyomta a nagy kocsiját, hanem a másik pénztártól. Ügyes. Élni tudni kell.
:shock: :shock: :shock: Jó vastag bőr is van az ürge képén! :( Nem hinném, hogy akinek terepjárója van, annak ne lenne pénze tankolásra, de ha esetleg éppen nincs, akkor is nagy pofátlanság volt amit csinált.

Na megyek folytatom a dolgaimat.

Most látom, hogy írtál Nagyikám. Nagyon ügyes vagy!! :D :D Aranyosak a kis virágaid. Lassan majd fog nyílni a többi is.

Pusikám, a függönyt nem vettem le, nem mostam ki. Azt majd máskor. :oops:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 14:04 
Tag (67769)

Id:345601(N)
Nagyika, mi a rózsaszínű virág? Az első az tőzike bizonyára, és nem hóvirág.

Magdi, jól belehúztál! Ha nagyszoba függöny, és redőny kész, túl vagy a nehezén.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 13:59 
Tag (15026)

Id:345600(N)
Sziasztok, szép napot, bár borus és hűvös van.

Nekem szép a nap, mer tudok kicsinyíteni.
Tényleg egyszerű, csak rá kellett jönnöm.
Hiába, öreg vagyok, lassan jár már az eszem. :lol: :oops:

Máris teszem fel kicsi virágaimat
Ennyi az összes, ami nyílik. :(

Csatolmányok:
Magyarázat: Ő pár éve eltünt és most előkerült. szerencsére ugyanott
55949704_402958653584831_5003789508617961472_n.jpg
55949704_402958653584831_5003789508617961472_n.jpg [ 189.82 KiB | Megtekintve 111 alkalommal. ]
55618317_815251152190298_4183451794464047104_n.jpg
55618317_815251152190298_4183451794464047104_n.jpg [ 143.17 KiB | Megtekintve 111 alkalommal. ]
54524495_554225201753509_4170791927387521024_n.jpg
54524495_554225201753509_4170791927387521024_n.jpg [ 151.24 KiB | Megtekintve 111 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 13:58 
Tag (35716)

Id:345599(N)
Margó írta:
Magdika, nem tudom hogy maradtál ki az előbb pedig akartam kérdezni, hogy hihetetlen, három nap sikerült otthon lenned! Mit szólsz hozzá???
Kezed javul? Nem erőltetted nagyon meg?
Neked is kivánok, a többiekkel együtt GÓLYANÉZŐ SZÉP NAPOT!

Margókám egy pillanatig se izgasd Magad ilyen apróságok miatt. Nem sértődök én meg azon, ha nem említesz külön engem is, de szerintem egyikünk sem sértődik meg ilyesmi miatt. :romance-kisscheek:
Alig akarom elhinni, hogy nem jött telefon, hogy menjek mégis melózni valahova. :D :D
Az ujjamon a vágás szépen begyógyult már, és használni is tudom már a mutatóujjamat is, csak egy ponton fáj eléggé, ha valami véletlenül megnyomja. Gondolom, ott ment bele legmélyebben a kés.
Köszönöm szépen a jó kívánságot. :romance-kisscheek:

Kész vagyok az erkély letakarításával, nagyszobai redőny lemosásával, erkélyajtó lemosásával és ablakának megpucolásával.
Most növényeket zuhanyozok le, aztán kitakarítom a fürdőszobát.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 13:52 
Tag (67769)

Id:345597(N)
Margó írta:
Pusi, a képen tényleg rododendron van???? /ez nem kételkedés, hanem csodálkozás!/!

Mérget ne vegyél rá, de nézd a levelét is! Abba a növénycsaládba tartozó az biztos. Ismerem minden porcikáját, volt időm tanulmányozni, mert 5 tő volt a kertben, és mind kipusztult. Fodrászomnak van, gyönyörű, és úgy gondolja meg tudja tartani, mert hatalmas gödörbe ültette, amit kibélelt fóliával, hogy ne tudjon a gyökere olyan talaj felé terjeszkedni, ami nem jó neki. Nekem ehhez a manőverhez át kéne hányni a földet amit kiszedek, a szomszédhoz.
Nem tudom mennyire éri meg erőlködni olyan növénnyel ami nem ide való.

Kint voltunk az Auchan kútnál tankolni, és mellettünk egy hatalmas terepjáró tankolt. Még izgultam is, hogy mi legyünk hamarabb kész, és mehessünk fizetni. Ő volt gyorsabb, és gyorsan beállt ahhoz a pénztárhoz, amire ki volt írva, hogy zárva. Megörültem, hogy elcseszte, és mentünk is fizetni, miközben ő visszatolatott, és elénk akart állni, de egy motornyi hely volt. Ott cirkuszolt, tolatgatott előre-hátra, és ahogy mi végeztünk a pénztárnál, ő rögtön utánunk jött, és elszáguldott. Nem fizetett. :shock: Ez a cirkusz csak figyelemelterelés volt. Végül is nem a benzinkúttól jött, ahol láttam, hogy telenyomta a nagy kocsiját, hanem a másik pénztártól. Ügyes. Élni tudni kell.

A primula és kankalin nem ugyanaz?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 11:46 
Tag (972)

Id:345589(N)
Magdika, nem tudom hogy maradtál ki az előbb pedig akartam kérdezni, hogy hihetetlen, három nap sikerült otthon lenned! Mit szólsz hozzá???
Kezed javul? Nem erőltetted nagyon meg?
Neked is kivánok, a többiekkel együtt GÓLYANÉZŐ SZÉP NAPOT!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 11:39 
Tag (972)

Id:345588(N)
Pusi, a képen tényleg rododendron van???? /ez nem kételkedés, hanem csodálkozás!/ A neten találtam már régebben, gondoltam örültök neki, de nem volt odaírva hogy mi, azt hittem valamelyik díszfa! Jó hogy megismerted! De hogy fává is nőjön.......!
Köszönöm szépen a darus linket, majd később meghallgatom, de egész éjjel fönt voltam, /főztem/ most aludni is kell valamennyit! Remélem meg tudom nyitni!

Az olaszliszkai dolog olyan szemétség, hogy az embernek felfordul a gyomra! Elolvastam pihenésül mikor feltetted!!!

Feri, köszönöm a finom tortát meg a kávét,
Gizuska, honnan vetted ezt klassz képet? Ugyanilyen nő nálunk a kertben, pár év alatt a primula változott vissza nálunk kankalinná, nagyon szeretem!

Tengelicke vigyázz a derekadra, a kis fácskáidnak nem ártott meg a hideg ami a napokban volt?

Nagyika, tündériek a "Mákvirágok!" Nem láttam még játszani kutyust meg cicát, jó a kép, de külön-külön is szépek!!!!!

Legyen Mindenkinek szép, és nyugalmas a
napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 11:08 
Tag (35716)

Id:345580(N)
pusi írta:
Margó, itt hallhatsz daruhangot, de halkítsd le előtte: http://www.webbkameror.se/djurkameror/h ... e_1280.php

:D :D :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 10:52 
Tag (67769)

Id:345578(N)
Margó, itt hallhatsz daruhangot, de halkítsd le előtte: http://www.webbkameror.se/djurkameror/h ... e_1280.php

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 10:30 
Tag (35716)

Id:345568(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Igen Marikám, ma még itthon vagyok. :D

Köszönjük a kávét és a tortát Ferikém, és az aranyos kis virágokat Gizuskám. :D

Álomszép az a fa Margókám! :D

pusi írta:

Pusikám, a válasz egyértelműen nem! :( :( Felháborító! :mrgreen: :mrgreen:

Nagyon @-ul aludtam.

Sacika, hogy vagy?????

Legyen jó napja Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 09:27 
Tag (33101)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:345558(N)
Csatolmány:
drezda_molkerei.jpg
drezda_molkerei.jpg [ 95.45 KiB | Megtekintve 158 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 09:07 
Tag (67769)

Id:345553(N)
Jól vagy Margó?
Gyönyörű ez a rododendron. :shock: Hogy nőtt ilyen nagyra?

Szóval a világ nagyon nem normális. Nehéz napirendre térni sok dolog fölött. Amikor megtörtént az a megrázó eset Szögi Lajossal, azt hittem már nem lehet fokozni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 08:57 
Tag (972)

Id:345551(N)
Csatolmány:
790242.jpg
790242.jpg [ 102.48 KiB | Megtekintve 166 alkalommal. ]

Jó reggelt Mindenkinek!
Jól aludtatok? Nincs is nagyon rossz idő még, legalább is nálunk, ahogy igérték!
Legyen Mindenkinek nagyon szép napja, ne érjen senkit semmi baj a nap során, inkább csak öröm!
Vigyázzatok magatokra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2019 márc. 25 08:39 
Tag (20242)

Id:345549(N)
Jó reggelt, szervusztok!

Nálunk még süt a nap. Eső nagyon kellene.

Pusika, tudjuk már régóta, hogy ez a világ nem normális. A Szögi család nem kapott semmiféle kártérítést. De szerintem intéznie kellene az ügyvédjüknek, hogy vonják le a lincselőtől a pénzt.

Pusika, mifelénk nagyon ritkán lehet csak látni, hallani a darvakat.

Magdi, ma még otthon vagy?

Ma szeretnék többet kint lenni a kertben.

Legyen kellemes, eredményes és baj mentes a napunk, hetünk!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 106905 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3564  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]