Pontos idő: 2018 okt. 19 11:36

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 102932 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3352, 3353, 3354, 3355, 3356, 3357, 3358 ... 3432  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Könnyed beszélgetés
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 18:04 
Tag (66046)

Id:5082(N)
Webmadarászoktól küldte Margó: "Küldök egy linket Neked,a dániai kis medvebocs látható rajta egyedül,a medvemama élelemért ment. Tudod ez az a webkamera,ahol az egyik medvebocs korán meghalt :( csak ez az egy élte túl...sajna nálam újabban nincs hangja ennek a webkamerának s nem tudom miért :("

http://www.yv.hu/index.php?nextpage=pla ... ze85cz80um
Nem tudom miért nem tudom URL-be tenni, pedig már nagyon sokszor nekifutottam. pedig tökéletesen működik a link, tüneményes maci,
érdemes megnézni.

Margó, köszönjük szépen.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 17:57 
Tag (66046)

Id:5081(N)
ebpiaf írta:
Nagyon klassz a helyzet! A kis műbekecsemben és kesztyűben ülök az asztalomnál, mert nincs fűtés. Most cserélik a tágulási tartályt. Csak azt nem tudom, hogy várjak-e, míg újra átmelegszik, vagy inkáább villámgyorsan pucoljak haza. Amikor megjegyeztem, hogy fogok behozni magamnak egy plédet, főnökasszony azt felelte, hogy hozzak. Marha jó, mert a nagy konferenciatermet úgy fűtjük a 2 nap múlva esedékes rendezvényre, hogy kinyitjuk az ajtót, és a hallból kellene odamennie a melegnek a kb 8 fokos terembe. Vagyis a testünkkel fűtjük. Ez nagyon gazdaságos, megéri! Arra kíváncsi lennék, hogy ilyen módon hány század fokkal emelkedik ott a hőmérséklet? Emelkednie kell, hiszen a mi testhőmérsékletünk ennek hatására csökken.
Aki tudja a választ, annak kisorsolok egy piros műanyag hangszórót.

A választ nem tudom, de azt igen, hogy a lázas dolgozók sokkal többet érnek, mint az alacsony testhőmérsékletűek. Sokkal jobban megéri őket foglalkoztatni, mert gazdaságosabbak, mint a hidegek.
Nyugi Edit, jön a meleg!
Ha a munkaidődbe beleszámít üldögéljél még egy kicsit, mert csúcsforgalom van. Habár, ha BMV, akkor mindegy.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 17:05 
Tag (9881)

Hely: Budapest
Id:5080(N)
Nagyon klassz a helyzet! A kis műbekecsemben és kesztyűben ülök az asztalomnál, mert nincs fűtés. Most cserélik a tágulási tartályt. Csak azt nem tudom, hogy várjak-e, míg újra átmelegszik, vagy inkáább villámgyorsan pucoljak haza. Amikor megjegyeztem, hogy fogok behozni magamnak egy plédet, főnökasszony azt felelte, hogy hozzak. Marha jó, mert a nagy konferenciatermet úgy fűtjük a 2 nap múlva esedékes rendezvényre, hogy kinyitjuk az ajtót, és a hallból kellene odamennie a melegnek a kb 8 fokos terembe. Vagyis a testünkkel fűtjük. Ez nagyon gazdaságos, megéri! Arra kíváncsi lennék, hogy ilyen módon hány század fokkal emelkedik ott a hőmérséklet? Emelkednie kell, hiszen a mi testhőmérsékletünk ennek hatására csökken.
Aki tudja a választ, annak kisorsolok egy piros műanyag hangszórót.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 13:05 
Tag (10225)

Id:5065(N)
macko50 írta:
Breeze írta:
macko50 írta:
Jó reggelt és szép napot kívánok Mindenkinek ! Végre sikerült időben felébrednem, végigaludtam az éjszakát, nem fáj semmim, talán már nem is élek :)

Szia Macko!
Lekoroztelek. 14 orat aludtam. :D

Szia Breeze !

Nálam már a 7-8 óra is soknak számít, és ha ezek után úgy ébredek hogy nem fáj semmim, hát az maga a csoda. Rájöttem hogy a fizikai megterhelés hiányzik, úgyhogy próbálok napi egy-két órát sétáni ( szerdáig nem ) és minden nap kétszer 50 felülés a hasizom padon. A hét végén többet mozogtam, fizikailag is kifáradtam, valószinüleg ezért ment jobban az alvás.
Remélem hogy a Te állapotod lassan javulgat....

Szobabicaj, egy jo masszazs, uszas. A felulest egy kicsit mertekletesebben, mert a szivnek mar nem igazan tesz jot. En meg nem vagyok 60, de bizony a sportos megterhelestol lefordultam a szobabicajrol es kaptam egy enyhe szivrohamot, szoval csak ovatosan. Ussz sokat, az a legjobb......En........
Tagadom, hogy erzek, tagadom, hogy faj, tagadom, hogy megrazott a harmas halal, csak az este el ne jojjon.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 12:54 
Tag (6942)

Id:5063(N)
Breeze írta:
macko50 írta:
Jó reggelt és szép napot kívánok Mindenkinek ! Végre sikerült időben felébrednem, végigaludtam az éjszakát, nem fáj semmim, talán már nem is élek :)

Szia Macko!

Szia Breeze !

Nálam már a 7-8 óra is soknak számít, és ha ezek után úgy ébredek hogy nem fáj semmim, hát az maga a csoda. Rájöttem hogy a fizikai megterhelés hiányzik, úgyhogy próbálok napi egy-két órát sétáni ( szerdáig nem ) és minden nap kétszer 50 felülés a hasizom padon. A hét végén többet mozogtam, fizikailag is kifáradtam, valószinüleg ezért ment jobban az alvás.
Remélem hogy a Te állapotod lassan javulgat....

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 12:49 
Tag (66046)

Id:5062(N)
Vigyázz nagyon, a munka megvár, habár gyakran az is gyógyír, pláne a Te esetedben. Egy szép alkotás sokat segíthet, vigasz, öröm, amitől szebb lesz a napod.

Aludj, ha az jól esik, és egyáltalán mindig tedd azt ami jól esik. Most ebben a helyzetben meg van engedve.

Edit, az új szemüveg miatt ne bánkódj! Jó lesz olvasónak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 12:37 
Tag (10225)

Id:5060(N)
pusi írta:
Szia Breeze. Hogy vagy? Miért nem jössz gyakrabban? Igaz sokszor elég depisek vagyunk, de vannak jobb napjaink is.

Javult az egészséged? Dolgozol? Látod az alagút végét? Gyere közénk, mi is keressük!

Pálinkát lehet, hogy fogok hordani magammal. Egy kis lapos üveg és két feles közt határozatképes leszek.

Szia Pusikam!
Probalok latni, mar erosebb szemuveget is vettem, de... homaly van. Majd egyszer. Probaltam dolgozni, de egy munkanap utan 16-18 orat aludtam, igy maradtam tappenzen. Szoval meg van minek rendezodni.puszma

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 12:25 
Tag (66046)

Id:5059(N)
Szia Breeze. Hogy vagy? Miért nem jössz gyakrabban? Igaz sokszor elég depisek vagyunk, de vannak jobb napjaink is.

Javult az egészséged? Dolgozol? Látod az alagút végét? Gyere közénk, mi is keressük!

Pálinkát lehet, hogy fogok hordani magammal. Egy kis lapos üveg és két feles közt határozatképes leszek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 11:54 
Tag (18845)

Id:5053(N)
Breeze írta:
margo írta:
Szia Breeze! De jó hogy látlak!

Szia Margokam!
De regen beszeltunk? :D Tegnap? :D :lol: puszi

Az már tényleg régen volt :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 11:48 
Tag (10225)

Id:5051(N)
margo írta:

Szia Margokam!
De regen beszeltunk? :D Tegnap? :D :lol: puszi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 11:46 
Tag (18845)

Id:5049(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 11:39 
Tag (10225)

Id:5048(N)
macko50 írta:

Szia Macko!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 11:37 
Tag (10225)

Id:5047(N)
Sziasztok, jo reggelt Mindenkinek!
Halacs, nem is tudom mit mondjak, nagyon sajnalom apukadat, de Teged is. Legyel vele amennyit lehet, ez enyhit az ő fájdalmán, de Toled rengeteg energiat elvesz. Jobbulast kivanok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 11:30 
Tag (18845)

Id:5046(N)
Jó reggelt, szép napot, és egy kicsivel melegebb hetet kívánok mindenkinek!

Halacska! A hírek amiket Apukádról hoztál, nem a legjobbak, de reménykedjünk, ma már rengeteg kezelés van ami segíthet rajta, hogy jobban érezze magát.

Pusi! Legközelebb ha a szabadba mész, vidd magaddal a szíverősítőt, hátha úgy hathatósabb, ha előtte iszol belőle egy kicsit, mintha utána tennéd.

Edit! Nekem négy szemüvegem van, hol ez jó hol az, nem tudom mitől függ, de állandó cserélésbe vagyok.

Mackó! Ne reménykedj :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 10:15 
Tag (9881)

Id:5044(N)
Jó reggelt!
Félútig bejöttem kocsival, aztán metró, busz.
Itt bent felraktam a gyönyörű új szemüvegemet, és rá kellett jönnöm, hogy a monitorhoz túl sok. Csere, még szerencse, hogy a régit is hoztam magammal. Csak még azt nem tudom, mikor rontsam hozzá a szemem, hogy az erősebb szemüveggel lássam a monitort.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 08:47 
Tag (4201)

Id:5042(N)
Jó reggelt, szép napot mindenkinek! :-)

Pusi, ürülök, hogy segített a módszer. :-) És jó ötlet, ha beírsz az MME-nek.

Mától megint rendesen bevetem magam a munkába. Már észrevettem, ha nincs túl sok munkám, akkor nem is haladok semmivel, ellenben ha körmömre égnek a dolgok, nagyon hatékony tudok lenni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 08:32 
Tag (66046)

Id:5040(N)
macko50 írta:

Akkor nem. :( :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 08:31 
Tag (66046)

Id:5039(N)
Jó reggelt! nyugis hetet! Tegnap ittam egy pohár pálinkát, és én mondom, hogy ez jó mindenre. Minden kórságot kitakarított belőlem, igaz el is aludtam tőle. Halacska jó ötlet volt a pálinka.

Örülök, hogy Babynek összejött, Edit, mindig tudtuk, hogy ügyes jány vagy.

Nagyon sajnálom ezeket a gólyákat. :( Az elmúlt évek szokatlanul enyhe időjárása zavarhatta meg őket, és most ez a szokatlan hideg, nem éppen áttelelésre való. Ha meleg is a tollruhájuk, hol találnak vizet, ami nincs befagyva?
Nem tudom, hogy mit tud tenni az MME, mert ha egészségesek nem lehet őket befogni. Talán visznek nekik élelmet?

Nekem a gondom az lenne, hogy a tavalyi fészekjavítások ügyében kinek kell szólni? Volt olyan fészek, amely a vezetékre épült. Az áramszolgáltató szokta ezeket rendben tartani, vagy újakat kihelyezni, de még nem csinált semmit. Az MME adatbázisba annak idején beleírtam. Már 2 hónap sincs az érkezésükig.

A másik gond, hogy 2 fészek veszélyben van. Az egyiknél az ott lakó zavarta a gólyákat, gyerekeket kért meg, hogy parittyával lőjék a őket. Azok el is mentek úgy, hogy előtte 3-4 tojást kidobtak a fészekből. Ez egy idióta nő, a másik esetben viszont van a lakónak némi igazsága. Úgy helyezkedik el a fészek, hogy amíg bezárja a tulaj a kaput, a gólyák nyakon f...sák. Ez a meszelésnyomon is látszik. Többször előfordult, hogy visszament átöltözni. Nem tudom, hogy az áramszolgáltató, hogy áll ehhez a dologhoz.
Azt hiszem megírom az MME honlapján, van ott e-mail cím.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 07:06 
Tag (6942)

Id:5038(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 06:55 
Tag (2398)

Id:5037(N)
Jó reggelt! Én mán mekkkkávéztammm... ;) Kész a házi feladat Baby? Edit ügyes volt?

Vissza a tetejére
  OfflineProfil  

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 01:40 
Tag (18845)

Id:5036(N)
Jó éjszakát, és szép álmokat kívánok midenkinek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 00:33 
Tag (9881)

Id:5032(N)
baby63 írta:
Lassan elköszönök. Nem volt valami fergeteges hétvégém. A tanulásban haladtam ugyan, de elment az egész napom.
Takarítanom is kellett volna. Na, az most teljesen elmaradt. Meg fog enni a kosz, mert a héten nem nagyon lesz arra időm.
Edit!
Még egyszer köszönöm a segítséged!
Jövök majd, ha tudok. A héten meg kell kezdenem a tövábbtanulási lapok kitöltését. Ja! A hétvégén félévi értesítőt írok, és félévi beszámolót.
Azt hiszem, megérett a helyzet a pályamódosításra! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jó éjt mindenkinek!

Oké Baby, nagyon szívesen. Csak szólj, szívesen segítek, ha tudok.
Minden elismerésem a Tiéd, most, hogy egy kis betekintést is kaptam. Jó sok erőt és lendületet kívánok a jövő hétre!

Szia, Mackó, jó éjt!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 12 00:25 
Tag (6942)

Id:5031(N)
Jó éjszakát és szép álmokat kívánok Nektek !

Cohen - Suzanne

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 11 23:50 
Tag (19678)

Id:5029(N)
ebpiaf írta:
Nekem egy jó fagyi már elég.... de ha nagyon muszáj, hát hagyom magam :lol: ! A sorrend jó, jöhet még valamilyen gyümis joghurttorta is! :lol:

Rendben! És hogy ne kelljen egyedül nyalnod, feláldozom magam! Én is nyalom és falom!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 11 23:48 
Tag (4201)

Id:5028(N)
No, megyek, hosszú volt a nap.

Jó éjt, szép álmokat mindenkinek! :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 11 23:48 
Tag (19678)

Id:5026(N)
Lassan elköszönök. Nem volt valami fergeteges hétvégém. A tanulásban haladtam ugyan, de elment az egész napom.
Takarítanom is kellett volna. Na, az most teljesen elmaradt. Meg fog enni a kosz, mert a héten nem nagyon lesz arra időm.
Edit!
Még egyszer köszönöm a segítséged!
Jövök majd, ha tudok. A héten meg kell kezdenem a tövábbtanulási lapok kitöltését. Ja! A hétvégén félévi értesítőt írok, és félévi beszámolót.
Azt hiszem, megérett a helyzet a pályamódosításra! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jó éjt mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 11 23:44 
Tag (9881)

Id:5025(N)
baby63 írta:
ebpiaf írta:
baby63 írta:
Most jöttem vissza, vázlatot írtam.
Edit! Zseni vagy ! Nagyon köszönöm a segítséged! Nem tudom, hogy csináltad, de rettenetesen sokat segítettél!
Tökéletes és szép!
Jövök neked egy sokgombócos fagyival! Kép

Vállalom! Sokgombócos fagyi? Kell még valamit segíteni?

Szólok majd! Te meg kigondolod, hogy mivel kíséred a fagyit: rigójancsi? vagy dobostorta? vagy ebben a sorrendben jó lesz?

Nekem egy jó fagyi már elég.... de ha nagyon muszáj, hát hagyom magam :lol: ! A sorrend jó, jöhet még valamilyen gyümis joghurttorta is! :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 11 23:40 
Tag (19678)

Id:5024(N)
ebpiaf írta:
baby63 írta:
Most jöttem vissza, vázlatot írtam.
Edit! Zseni vagy ! Nagyon köszönöm a segítséged! Nem tudom, hogy csináltad, de rettenetesen sokat segítettél!
Tökéletes és szép!
Jövök neked egy sokgombócos fagyival! Kép

Vállalom! Sokgombócos fagyi? Kell még valamit segíteni?

Szólok majd! Te meg kigondolod, hogy mivel kíséred a fagyit: rigójancsi? vagy dobostorta? vagy ebben a sorrendben jó lesz?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 11 23:33 
Tag (4201)

Id:5023(N)
ebpiaf írta:
halacs írta:
ebpiaf írta:
Bejelentési kötelezettség, gondolom, nincsen, de nem árt, ha tudják, hol maradtak itthon gólyák. Esetleg az ilyen zord időben segítségre szorulhatnak.

Jóvanna, én se ilyen módon gondoltam kötelezettségre. :-)
Szerinted elég az, ha Karcsi kuckójában szólok?

Szerintem ez nagyon jó ötlet. :P

Oké, megyek is. :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 jan. 11 23:25 
Tag (9881)

Id:5022(N)
halacs írta:
ebpiaf írta:
halacs írta:
Nem is gondoltam, hogy ezt be kell jelenteni. Valahol Kisfoktő és Dunapataj között, az 51-es út mellett voltak.

Bejelentési kötelezettség, gondolom, nincsen, de nem árt, ha tudják, hol maradtak itthon gólyák. Esetleg az ilyen zord időben segítségre szorulhatnak.

Jóvanna, én se ilyen módon gondoltam kötelezettségre. :-)
Szerinted elég az, ha Karcsi kuckójában szólok?

Szerintem ez nagyon jó ötlet. :P

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 102932 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3352, 3353, 3354, 3355, 3356, 3357, 3358 ... 3432  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]