Pontos idő: 2019 jún. 17 18:44

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 109002 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531 ... 3634  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 20:33 
Tag (6155)

Id:316322(N)
:think: :think: :o ??? Vajon hol lehettek? tévéztek, vagy elaludtatok?

Pááá!!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 18:59 
Tag (6155)

Id:316321(N)
Sziasztok, jó estét mindenkinek!!! Csakhogy megvagytok!! bizakodjunk Pusika, hogy nem komoly az eltérés a Gyuri röntgenén!
Hallottam ma rádióban, hogy a Hortobágyi Nemzeti Park darunéző turákat szervez, tudom, hogy neked erre nincs szükséged, csak azt mondták , hogy inkább csak októberben várható, hogy sokan lesznek.Hát majd meglátod! :think:

Más: elvihetné már a devla azt vénembert, mennyivel jobb megoldás lenne :hand: :hand: ráadásul úgy tudom, hogy magyar állampolgárságot is kapott korábban,hát idejöhetne és vitassák meg a dolgokat szemtől szembe, nyilvánosan.
Szerintem sem lesz soha kibékithető a két kultura és életfelfogás, nem is lehetséges :naughty: :naughty: a sok rokonházzasság miatt genetikailag terheltek.
Nagyon ötletes némelyik madáretető, nekem is kellene egy praktikus az erkélyre, hátha visszaszoknának az apró madárkák. Olyan aranyosan csivitelnek időnként itt a fákon.

Húú de szép az áfonya azon a képen Nagyika!itt aranyárban adják sajnos.
Kellemes estét mindannyiunknak!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 15:51 
Tag (20848)

Hely: Budakalász
Id:316320(N)
Az jó Nagyi, ha már nem fáj a fejed! Remélem, azóta sem!

Jó sokáig odavoltatok Pusika! Remélem, azért nioncs komolyabb gond Gyurinál?!

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 14:36 
Tag (69344)

Id:316318(N)
Nagyi írta:

Az az esernyős mindent visz. Egy olyat nagyon szeretnék. Nekem olyan madáretető kéne, ami hatalmas, nem ázik meg a kaja, nem szórják le a földre, levegőben van, nem megy fel a cica...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 14:23 
Tag (69344)

Id:316317(N)
Sziasztok, hazaértünk végre mi is. Volt egy kis probléma, mert Gyuri röntgenje nem volt jó, nagyon megijedtünk, és annak jártunk a végére. Nincs baj végül, de vannak eltérések, az asztma miatt, ami azért nem túl jó. :(

Utána végigjártuk a villamossági üzleteket, mert elromlott a kapucsengőnk, de mindenütt azt a fajtát árulják, amiből nekünk van egy kosárral. Tökéletes, de csak ha nem esik az eső.

Nagyika, jó, hogy kialudtad a fejfájást, ezek szerint front okozta. Párod hogy van? Eszik már rendesen? Használ a B vitamin?

Orvosok, patikusok régebben jutalékot kaptak a gyógyszergyártótól, de ma már ez tilos, viszont honorálni másképpen is lehet, külföldi "szakmai" utakkal, egyebekkel. Az biztos, hogy bizonyos gyógyszereknél nagyon erőszakosak az orvosok, és túlságosan erőltetik. Kilóg a lóláb. 2 kardiológushoz járok, az egyik csak Merck készítményt hajlandó felírni, a másik csak egy svéd gyógyszergyártó készítményeit. Ott a beteg előtt nézi meg, hogy az adott gyárnak milyen készítményei vannak.

Gizuska írta:

Ezt ma reggel olvastam, idehozom, érdemes rá egy kis időt szánni, csakhogy tisztábban lássunk mi is!! :shock:
http://24.hu/belfold/2017/09/29/mennyi- ... ltaciobol/

Félelmetesnek tartom Sorost. Pár hónapja egy interjút láttam vele, és nyíltan kimondta, hogy isteni hatalma van, bármit meg tud tenni, és neki már csak az okoz örömet, ha felkavarja az állóvizet, mert akkor megy fel az adrenalin. Hidegrázás volt hallgatni is.
Valóban meg tud bármit tenni, mert korunkban nincs a pénznél nagyobb hatalom. Van lehetősége nem csak befolyásolni az európai politikát, hanem alapjában meghatározni is. Bizonyára anyagilag még jobban meg fog erősödni, mivel az ő általa kibocsátott kötvényekből kell finanszírozni a migránsok betelepítését. Valójában a legnagyobb bűnöző, aki némely európai országból ki van tiltva, lábát sem teheti be.
Nemzeti konzultáció ide, vagy oda, teljesen mindegy. Európában a kereszténységnek vége. Meg fog valósulni a terv. Megérdemli a sorsát Európa. Az már csak hab a tortán, hogy a katolikus egyház feje ehhez asszisztál. Nem véletlen, hogy szegény Benedek visszavonult, mondván, hogy haldoklik. Mondjuk, ha marad volna, már nem élne.

Sacika, jól vagy?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 09:45 
Tag (15748)

Hely: Székesfehérvár
Id:316315(N)
Sziasztok, jó reggelt.

Fejfájásom elmúlt :D

Édes ötletek madáretetőkre kertes házakban, vagy erkélyekre, akiknek van.
http://balkonada.cafeblog.hu/2016/10/10 ... rnyasokat/

Ezek meg háztartási ötletek.
https://kuffer.hu/8-fantasztikus-elelmi ... tasban-is/

Kellemes napot mindenkinek.
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 08:42 
Tag (20848)

Id:316314(N)
Szép napot Szigetlakók!

Köszi Feri a szép, virágos kávét! :D

Pusiék már biztosan elmentek az orvosékhoz.

Gizuska, elolvastam, de nagyjából tudtam is, miről van szó valójában. Én nem dőlök be a rágalomnak, engem nem tudnak "hipnotizálni"! Gyermekkorom óta önáló gondolataim voltak, nem hagytam befolyásolni magamat semmilyen irányból.

Gizuskám, fáj még a fogad?

Magdika, ugye ma dolgozol?

Nagyika, kialudtad a fejfájásodat?

Sacika, mi van veled?

Legyen kellemes, bajmentes és szerencsés a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 08:19 
Tag (6155)

Id:316312(N)
Nem tudom Tengelicke miért van így a doktorokkal, valószinü meg van kötve a kezük részben, részben pedig pontosan a gyógyszeriparág az oka!

Ezt ma reggel olvastam, idehozom, érdemes rá egy kis időt szánni, csakhogy tisztábban lássunk mi is!! :shock:
http://24.hu/belfold/2017/09/29/mennyi- ... ltaciobol/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 08:15 
Tag (6155)

Id:316311(N)
Jó reggelt és hasznos szép napunk legyen!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 08:01 
Tag (37188)

Hely: Budapest
Id:316309(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Köszönjük a kávét Ferikém.

Legyen szép Mindenkinek szép napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 29 07:45 
Tag (33996)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:316308(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 22:37 
Tag (37188)

Id:316299(N)
Egész biztos, hogy tényleg így van, ahogy ez az orvos leírja. Megdöbbentő belegondolni, hogy az orvosok nagy része összejátszik a gyógyszermaffiával, és tulajdonképpen nem gyógyítani akar, hanem hasznot húzni a betegekből, bár igazából ez már nem is lep meg, hiszen ezt eddig is sejtettük.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 21:21 
Tag (20848)

Id:316298(N)
Pusika, ez a cikk fantasztikus. A szívemből beszél. És áldom az eszemet, hogy hasonlóképp gondolkodom. Nem ugrok apró problémákra, nem zabálom a gyógyszereket, megpróbálok alternatív dolgokat találni. Nem hiszem el, amikor egy ételre azt mondják, hogy káros. Én szeretem a sót, és nincs magas vérnyomásom. És sorolhatnám. Ide tartozik a masszázs ágy is. Annyi volt beteggel találkoztam ott a szalonban, akinek az orvos megmondta, hogy hamarosan tolószékbe kerül. És tökéletesen felgyógyultak az emberek. A veszprémi barátnőm is bizonyította, mennyi problémája tűnt el az ágy hatására.
Nagyon egyetértek ezzel a dokival, aki ezt a cikket írta.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 21:16 
Tag (37188)

Id:316297(N)
pusi írta:
Gondolom Magdi, nincs még meg az eredményed.

Holnap röntgenre megyünk, Gyurit küldték az asztmarendelésről. Gondolom hosszú lesz. Vigyázzatok magatokra, aludjatok jól!

Nincs még meg a labor eredmény Pusika. Csak hétfőn lesz meg - mert nem tudom miért -, a doktornő pajzsmirigyre is kért vizsgálatot, pedig az most még nem aktuális. Szerintem csak véletlenül került rá az is a beutalóra. Valószínűleg benne van a számítógépben nekik a korábbi, pajzsmirigyre vonatkozó beutaló, és lehet, hogy csak átírta azt, és benne felejtette a TSH-t is.

Jó lenne, ha nem kellene sokat várnotok holnap a röntgenre!

Köszönöm, hogy bemásoltad a cikket. Most pedig elolvasom.

Jó éjt, aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 21:05 
Tag (69344)

Id:316295(N)
Magdi írta:

Pusika a cikket nem tudtam elolvasni, aminek a linkjét hoztad, mert nem tudom megnyitni. Azt írja ki, hogy "sajnos ez a tartalom jelenleg nem érhető el."

Nem tudom miért, talán az lehet, hogy nekem ismerősöm, és másnál ezek szerint nem jelenik meg a FB oldalon? Mindegy, bemásolom, nem túl hosszú, de érdemes elolvasni.
Gondolom Magdi, nincs még meg az eredményed.

Holnap röntgenre megyünk, Gyurit küldték az asztmarendelésről. Gondolom hosszú lesz. Vigyázzatok magatokra, aludjatok jól!

A cikk:

Weixl Várhegyi Lászlótól: "Körlevél Dr. H.T. németországi magyar, de már nyugdíjas háziorvostól!
*Kedves doktor urak és doktornők, van ebben egy ici-pici igazság???
Kedves Patikusok, Ti is képesek vagytok ajánlani és eladni?*
Először is szeretném leszögezni, hogy amikről ebben a levélben olvasni fogsz, azok nem vélemények, nem az én gondolataim, hanem TÉNYEK!
Az itt közzétett információk bizonyos emberek számára
sokkolóak lehetnek, mások talán már tudnak némelyikről.
Nem kívánok véleményt fűzni hozzájuk, mert mindenki le
tudja vonni magának a következtetést.
A gyógyszeripar évi 1100 milliárd dolláros üzlet a világban, tehát az egyik legnagyobb üzlet.
És azért szeretném megosztani veled ezeket, hogy egyrészt tanulj belőlük, másrészt felismerd, mi történik, amikor rajtad próbálják meg alkalmazni.--
Szóval íme néhány stratégia, amiket a gyógyszergyárak alkalmaznak a vevőszerzésre:
*1. Stratégia: az egészséges határértékek leszállítása*
Például a vércukorszintnek van hivatalosan rögzített határértéke papíron.
Tegyük fel, hogy 9-es értékig normális a vércukorszint. Hogyan csinálnak pillanat alatt sok millió új beteget?
Összeültetnek egy tudományos bizottságot, akik leszállítják a
határértéket *6,3 értékre.*Mostantól ha valakié ezt meghaladja, kapja a gyógyszert a betegségére És apránként csökkentik a határértéket évről évre!
Ugyanezt csinálják a vérnyomással, a koleszterinszinttel stb.
Kiválóan működik, mert máris van több millió új beteg akiknek el lehet adni gyógyszereket jó magas profittal.
*2. Stratégia: az egészséges táplálkozás manipulálása*
Mivel az emberek egészségesen táplálkoznak, nem betegek, és nem kellenek nekik a gyógyszerek.
Ez profit kiesést jelent a gyógyszergyárak számára. Ezért
összeültetnek még egy tudományos bizottságot, akik felfedezik például azt, hogy az amúgy egészséges só fogyasztása káros, és le kéne csökkenteni a napi bevitelét. Az állami hivatalok pedig gondolkodás nélkül intézkednek, hogy csökkentsék a só fogyasztását például az iskolákban. A gyerekek máris kevesebb sót esznek, és mivel a sóhiányos embereknek gyakrabban van fejfájásuk, el tudnak nekik adni például fájdalomcsillapító gyógyszereket.
Ugyanezt eljátszották a magas zsírtartalmú ételekkel is, és még sorolhatnám.*
3. Stratégia: konkurencia hatástalanítása*
*3/1. konkurencia hatástalanítása állami hivatalok által*Csak egy példa: jogilag kizárólag gyógyszerre mondhatod azt, hogy attól meggyógyultál. Ez azért is ellentmondásos, mert ott van például a skorbut betegség, amit már az orvosok is elismernek a C-vitamin hiánybetegségének.
Ebből következik, hogy ha nem eszünk C-vitamint, előbb utóbb skorbutban meghalunk.
De ha már megvan a skorbut, csak még kezdeti fázisban van, és időben szedünk rá C-vitamint, akkor még meggyógyul - nem?
Na mindegy. Mindenesetre ilyent tilos mondani valamiért.*
*3/2. eset**: konkurencia hatástalanítása: az egészséges koncentrált élelmiszerek (táplálék kiegészítők)*
Már nagyon sok MLM rendszerben forgalmazott egészséges készítmény van, amiktől emberek egészségesebbek lesznek. Ez profit kiesést jelent gyógyszergyárak számára. Ezért amelyikről csak tudják kiderítik hogy káros, és betiltatják.
Ha árultál már valaha táplálék kiegészítőket, tudod miről beszélek.
És valószínűleg azt is tudod, milyen akadályokat kell leküzdened a gyógyszermaffiával azért, hogy forgalomba tudj hozni egy egészséges készítményt. (Miközben*az alkohol, a dohányzás, illetve a gyógyszerek, amelyek mellékhatása közt szerepel a hirtelen halál, gond nélkül árulhatók.*Azokkal semmi probléma, de egészséges élelmiszert azt ne.)
*3/3. eset: konkurencia hatástalanítása: vitaminok*
Mivel túl sok vitamint szednek az emberek, nem betegek, és nem kellenek nekik a gyógyszerek. Ez profit kiesést jelent a
gyógyszergyárak számára. Ezért összeültetnek még egy tudományos bizottságot, akik meghatározzák a vitaminok napi bevitelének határértékeit és azokat állami hivatalokon keresztül elfogadtatják és betartatják.
Ne egyenek már olyan sok vitamint az emberek, mert még a végén egészségesek lesznek, és ez csökkenti a gyógyszergyárak bevételét.
De van erre sokkal durvább példa is.
Ott van például a B17 vitamin, ami valamiért nem szerepel a
vitaminok általánosan elfogadott nemzetközi osztályozásában.
Bár A világ rák nélkül könyv teherautónyi bizonyítékra derít fényt arról, hogy a rák valóban a B17 vitamin hiánybetegsége, épp úgy, ahogy a skorbut a C-vitamin hiánybetegsége. De amikor B17 vitaminról megkérdeztem egy onkológust (rák orvost), azt a választ kaptam, hogy B17 vitamin nem létezik, és az egész egy nagy baromság.
Mivel a könyv szerint B17 vitamin legnagyobb mennyiségben a sárgabarackmagban található, megkérdeztem róla az onkológust, aki a következőt mondta: a sárgabarackmag mérgező!
Mondom neki: Doki, 20-at eszem naponta!!! Na,arra nem tudott mit mondani. (Gondoltam magamban, ennyit az orvostudomány álnéven futó gyógyszermaffiáról.)
Nyilván, ha a gyógyszermaffia beismerné, hogy a rák tényleg a B17 vitamin hiánybetegsége, az évi 100 milliárd dolláros rákbiznisz egyik napról a másikra történelem lenne, mivel nem lehet monopolizálni a sárgabarackmagokat, se a B17 vitamint, se azt a másik 1400 természetben előforduló élelmiszert, ami még tartalmazza.
Tehát az információ hatástalanítása egyértelműen anyagi érdek a gyógyszermaffia számára, akik mellesleg tenyerükön hordozzák az orvosok tananyagait is.*
*4. Stratégia: Betegségek kitalálása - Nem vicc!!!*
Erre csak egy megtörtént esetet szeretnék megosztani veled, bár sok van belőle. Ez a példa nem a kitalált betegségekre árult védőoltásokkal kapcsolatos, bár azok is ide tartoznak. A példa, amit mondani fogok sokkal durvább azoknál! Sőt, olyan durva, hogy dokumentumfilmek is készültek róla. (Máris mondok címet is!)
A sztori röviden: Az 1990-es évek elején Amerikában a
gyógyszergyárak vezetői összeültek, ahol a jelmondat a következő volt: *Ki kell terjesztenünk a piacunkat a gyerekekre,* mivel ők még kihasználatlan piacot képeznek.
Majd meghívtak pszichiátereket, amit aztán nem követett semmilyen tudományos vizsgálat. Egyik napról a másikra gyerekek több mint 10 százalékát *hiperaktívnak* diagnosztizálták.
Mi volt a megoldás?
Természetesen gyógyszerek, mégpedig pszichostimuláns drogok, például: Ritalin, Concerta, Methylin, Equasym XL, hogy néhány márkát említsek.
Ez 69 milliárd dollárt hozott annak a pár gyógyszergyárnak.
Hogy volt-e mellékhatása ezeknek a drogoknak?
Persze! Bár azokat elfelejtették előre közölni az orvosokkal, és betegekkel. Mellékhatás volt például az eset, amikor a kisfiú egyszer csak minden ok nélkül leszúrta a saját apját tévénézés közben, majd pár nappal később öngyilkos lett. Szintén mellékhatás volt az, amikor az egyik gyerek fegyverrel ment iskolába, ahol 14 embert minden ok nélkül lelőtt, majd öngyilkos lett.
Hihetetlen?
Dokumentumfilmek készültek róla valódi orvosokkal, szülőkkel, kiszivárgott felvételekkel arról, hogyan kenték a gyógyszergyárak a hatóságokat azért, hogy mindezt engedélyezzék.
Zárásképp szeretném még egyszer leszögezni:
Amit ebben a levélben megosztottam veled, azok nem az én
véleményeim, hanem TÉNYEK! Nem kívánok hozzájuk véleményt se fűzni, mivel Te is le tudod vonni a következtetéseket. De ha kíváncsi vagy a véleményemre:--védd meg magad és a családodat az olyan bűnözőktől, mint a gyógyszermaffia.
Ja! És soha ne használj olyan etikátlan marketing eszközöket, mint ők, mert ahogy Shakespeare is mondta, az igazság előbb utóbb úgyis kiderül, és akkor vége a játéknak..."

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 20:55 
Tag (37188)

Id:316294(N)
Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! :romance-kisscheek:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 20:43 
Tag (20848)

Id:316293(N)
Fájdalommentes estét, majd nyugodalmas jó éjszakát kívánok! :whistle: :whistle: :whistle:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 20:28 
Tag (6155)

Id:316290(N)
https://zooom.no/nordlys/live

Most kezdődött az égi szinjáték!! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 20:18 
Tag (37188)

Id:316289(N)
Nagyi írta:
Vérnyomásom rendben van.
Azt hiszem ma hamar lefekszem.

Nektek is fejfájás és egyéb bajok mentes álmot.

Jó pihenést Nagyika! Aludj jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 20:15 
Tag (15748)

Id:316288(N)
Vérnyomásom rendben van.
Azt hiszem ma hamar lefekszem.

Nektek is fejfájás és egyéb bajok mentes álmot.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 19:55 
Tag (37188)

Id:316287(N)
pusi írta:
Magdi, elvesztél.

Itt vagyok Pusika. :D

Nekem is fájt a fejem ma egész nap.

Pusika a cikket nem tudtam elolvasni, aminek a linkjét hoztad, mert nem tudom megnyitni. Azt írja ki, hogy "sajnos ez a tartalom jelenleg nem érhető el."

Sacika hol vagy?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 19:46 
Tag (6155)

Id:316285(N)
Sziasztok, jó estét mindenkinek!!
Az lenne a csoda ha nem volna semmi bajunk, olyan nagy a hőingadozás, hajnaltól estig, legalább 20 fok. valami kell hogy fájjon, most legujabban nekem a fogam is fáj, csak hogy ne legyen unalmas! :roll:
Legyen jó éjszakánk!! holnap ugyanitt!!!pááá

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 19:45 
Tag (69344)

Id:316284(N)
Nagyi írta:
Úgy fáj a fejem, majd leesik a nyakamról. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nem mérted meg a vérnyomásod? Lehet, hogy nem jó.
Nekem a szívem megy össze-vissza. Nagyon erős front van.

Magdi, elvesztél.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 18:30 
Tag (20848)

Id:316280(N)
Elfáradtam Pusika, de nem volt iránytaxi. :oops:

Nagyi, ne csodálkozz, hogy fáj a feked! Front, front hátán. Nekem is fájt, de annyi gondom volt, hogy elfeledkeztem róla. :lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 18:22 
Tag (15748)

Id:316278(N)
Úgy fáj a fejem, majd leesik a nyakamról. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 17:43 
Tag (69344)

Id:316276(N)
tengelic írta:
Sziasztok! Fél háromra hazaértem!

Hosszú nap volt. Elfáradtál rendesen? Volt iránytaxi?

Állandóan kikapcsol a gépem. Csak hálózatról megy, illetve ment eddig. Nincs mese, vennem kell egy akkumulátort.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 16:18 
Tag (20848)

Id:316273(N)
Sziasztok! Fél háromra hazaértem!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 15:46 
Tag (69344)

Id:316272(N)
A Kapu weboldalán volt a fagyos cikk. Remélem kamu, mert most isteni az idő, tárva minden ablak.

Felírattuk a gyógyszereket, Xanax hiánycikk, de legalább nem szedem. Eléggé függő voltam már, éppen ideje. Majd a jövő hónapban fogják gyártani.

Egy jó cikk: https://www.facebook.com/eszter.zseni/p ... 1487784918
Igazából tudjuk is ezt már régen.

Tengelicke, mivel jártál a dokinál? Rendes volt?

Valami kaját kéne csinálnom, mert ma még nem ettünk.
Gyurma beteg, elkapott valami influenzás kórságot, de azért megy a kis rövid ujjú cuccában. Azt hiszem csak engem akar idegesíteni ezzel.

Remélem jól vagytok. Nagyika, Párocskás eszik már?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 12:33 
Tag (6155)

Id:316271(N)
Hali!! szia mindenkinek!!
Tengelicke, még nem ért haza..?
Itt nagyon szép ma az idő, örülök neki így több mindent megcsináltam, bár nem olyan sok látszatja van. most már csak ebédelünk és délután pedikürre megyek, ez a jutalmam ;)
Pusika, szerintem a rádióban hallhatta a hideg jóslatot, ma is mondták, hogy helyenként csak pár fok lesz hajnalban és a fagyzugos helyeken , hóharmat is lehet.
Kellemes délutáni órákat!! ja és jó ebédet is!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 szept. 28 08:33 
Tag (20848)

Id:316270(N)
Jó vásárlást Nagyi!

Nem tudom, milyen idő lesz, itt nagyon szomorú,borongós. Tegnap ilyenkor már sütött a nap.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 109002 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531 ... 3634  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]