Pontos idő: 2018 júl. 21 00:11

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100709 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 3357  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 júl. 11 05:54 
Tag (148)

Id:333564(N)
Kedves Szigetlakók!

Folytatólagosan kivánok Mindenkinek a tegnapinál szebb, könnyebb napot!

Mára már azt igérték hogy itt lesz a hidegfront, én ugyan éreztem hogy jön, de hogy itt van-e azt nem tudom megállapitani!

Magdi nem lehet, hogy a front miatt érezted olyan furán, meg biztosan rosszabbul magadat?-csak azt nem mondtad. Mindig túl akarod teljesiteni saját magadat! :)

Pusi, remélem, de komolyan, hogy minden nappal jobban leszel! Azért engem akkor is dühit ez a röntgen-reuma meg/nem/oldás!
Azon viszont jót mosolyogtam, hogy kérdezted hogy vajon alszom-e még, megnéztem az időpontot és éppen előtte ébredtem fel! :) Persze nem úgy kell gondolni, hogy az egész nappalt alvással töltöm, ennek annál bonyodalmasabb a menete! :( Igy azt is jól eltaláltad, hogy nem vagyok jól, mert ettől a rusnya fronttól nem is lehetnék!
Na ennyi elég belőlem! Passz!

Kinga lányunk tegnap volt a Pennyben is többek között, és újságolta, hogy a mélyhűtő amiben a zöldség van, teljesen üres volt! A múltkor erre gondoltam amikor a zöldségről irtam! Csak ne induljon be a dominó!

Nagyika hogy van a lábad? Javul valamennyire? Ki főz? Meg a többi minden! Meg tudjátok oldani?
A beutaló sikerült? Gyógyulj kérlek!

Tengelicke, mi van a cicussal? Számitott neki egy infúzió? Eszik azért? Mit tudtok csinálni, hogy jobb legyen neki? Ez kinti cica ugye? Drukkolok hátha sikerül hogy jobban legyen! Sőt, meggyógyuljon!

Gizuska! Ne csomagold halálra magad! Jó ötlet volt Pusitól hogy a Balatonban kellene átvészelni a festést! :) Persze tudom hogy ez csak vicc, de tényleg milyen idő van? Balatonról szó sem lehet? Vagy csak idő hiányában nem?
Tegnap volt sok fürdőző!

Mindenkinek, Sacinak is kivánok nagyon szép napot, neki nem kivánhatok kevés munkát, mert akkor nem jól jàrna, de nektek igen!

Mindenki érezze a lehető legjobban magát, és vigyázzatok Magatokra!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 11 05:34 
Tag (64988)

Id:333562(N)
Jó reggelt, szép napot kívánok!

Margó írta:
A többiek is biztosan egyetértenek velem ebben!

Teljesen egyetértünk Margó! Feri, ne tűnj el!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 11 05:11 
Tag (148)

Id:333561(N)
Kedves Feri?
Jaj de jó hogy előkerültél, már mindenki aggódott hogy hova tüntél! Remélem nem betegség miatt kellett hiányolnunk, mert lassan már mindenkivel történik valami nemkivánatos esemény!
Úgy kerek a világ, ha senki sem hiányzik! :)
A többiek is biztosan egyetértenek velem ebben!

Mindjárt világosodik, úgy hogy jó reggelt kivánol Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 11 00:48 
Tag (32467)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:333560(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 21:26 
Tag (64988)

Id:333559(N)
Igazi békebeli sütiket sütsz Magdi. Ezek a legfinomabbak. Gondolom ez is finom lett, csak most semmisejó hangulatod van.

Margó, remélem jól vagy, de nem vagyok biztos benne. Örülök, hogy benéztél. Legyen jobb a holnap!

Nyugis, csendes, fájdalom és kutyaugatásmentes jó éjszakát kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 21:00 
Tag (32814)

Hely: Budapest
Id:333557(N)
pusi írta:
Magdi, az a süti nem a mágnás diós pite? Az valami csodafinom. Édesanyám sokszor sütött ilyet.

Pusika, megnéztem az interneten a mágnás diós pitének a receptjét, mert nem tudtam, hogy az milyen süti. Kiderült, hogy tényleg ugyanaz, mint amit én sütöttem, csak annyi eltéréssel, hogy én rumot nem szoktam tenni a dióba. Az én Nagymamám is sokszor sütötte ezt a sütit, és Tőle maradt rám ez a recept, "lekváros-diós-rácsos" elnevezéssel.

Itt is nagyon lehűlt a levegő. Azért nem normálisak ezek a nagy hőingadozások.

Szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 20:55 
Tag (148)

Id:333556(N)
Kedves Szigetlakók!
Kivánok Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát, gyógyulást, szép álmokat szeretettel!

Majd mindjárt visszaolvasom mi volt napközben!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 20:46 
Tag (18675)

Hely: Budakalász
Id:333555(N)
Pihenj jól Magdika, és mindnyájan! Nyugodalmas, gyógyulós, ugatásmentes jó éjszakát Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 20:27 
Tag (32814)

Id:333551(N)
Valahogy ma egész nap olyan tuty-muty, levert vagyok. Még a süti se sikerült úgy mint máskor. :oops: :oops:

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 20:23 
Tag (64988)

Id:333550(N)
Mindenkinek van ilyen elfekvő ládája. Nem könnyű kidobálni a dolgainkat még akkor sem, ha nem kötődünk hozzá. A fiataloknak ez nem gond, de a mi korosztályunk képtelen rá. Én már feladtam. Marad minden. majd az utódok kilökik.

Magdi, az a süti nem a mágnás diós pite? Az valami csodafinom. Édesanyám sokszor sütött ilyet.
Ablakot ne pucolj ilyen esős időben!

Hideg van nálunk. Hála az égnek.

Margó még alszol?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 20:14 
Tag (18675)

Id:333549(N)
Edinának nincs semmi baja. Nagyon meglepődött, még sosem ájult el.

Szakad az eső.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 20:11 
Tag (4779)

Id:333547(N)
Persze Magdika, csak olyanokat viszünk le ami nem fontos és könnyú, csak terjedelmes, meg olyant is ami majd aztán ott is marad, mint a régebbiek. Ha csak rajtam múlna én inkább megszabadulnék sok mindentől, de azért mindent át kell forgatni rendesen, mikor ha nem most! :D
örülök Nagyika, hogy jobb a bokád, nagyon jó az a krém!!forrasztófúnek is hívják a növényt,
Legyen nyugodalmas , jó éjszakája mindannyiunknak!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 19:22 
Tag (32814)

Id:333541(N)
pusi írta:
Magdi, sokra haladtál ma? Gondolom nem pihenéssel töltöd a két napot.

Nem sokra jutottam Pusikám. Délelőtt lementem a közértbe, aztán sütöttem lekváros-diós rácsos sütit, meg mostam, és ennyi volt a mai tevékenységem, pedig lenne mit csinálni. Ablakot is akartam pucolni, de nagyon nem volt kedvem hozzá. :oops: :oops:

Jaj Marikám, szegény cicus! :( Hátha rendbe tudja hozni őt az orvos! :pray:
Edinának nincs semmi baja, azon kívül, hogy beütötte a tarkóját?

Nagyikám, hogy van a lábad? Kis dédunokátokat láttátok?

Pusikám, javul valamit a derekad?

Itt most nagyon feltámadt a szél, csúnyán el van borulva, és le is hűlt a levegő.

Gizuskám, ha nem az egész lakás lesz most festve, akkor nem lenne jobb, inkább a lakáson belül elrakni valahogy a cuccokat oda, ahol most nem lesz festés? Tudom, hogy ez se valami jó megoldás, mert az ember mozdulni se tud jószerivel a bezsúfolt dolgoktól, de a pincébe lehordani, meg aztán felhozni, az se könnyű, még akkor se, ha csak 1 szinttel van lejjebb a pince. Talán elég lenne azt levinni, amit nem nagyon használsz, de kidobni azért sajnálsz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 19:19 
Tag (14193)

Hely: Székesfehérvár
Id:333539(N)
Gizuska, olyan ládánk nekünk is van. :lol:
Nektek most is lesz további is.
Vigyázzatok magatokra.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 19:07 
Tag (4779)

Id:333537(N)
pusi írta:
hajnalmadar írta:
Thaiföldön mindenkit kimentettek a barlangból!!! Hála Istennek és a búvároknak!

Nagyon örülök. Hősök voltak a srácok, és természetesen a mentőcsapat is.

Szép az élet.

Gizuska, ki cipeli le a cuccot? Muszáj messze vinni? Szemed javul? 23 fokos a Balaton. Ott kellene átvészelned a festést.

Majd apránként lehordjuk a Papával, csak amit muszáj. téyleg a vízben lenne a legjobb most, őrületes nyomasztó már itt az idő.most fulladozok kicsit. Csak az első szinten lakunk szerencsére, a pince csak eggyel van lentebb. találtam ott olyan becsomagolt cuccokat ami a 10 évvel ezelőtti felujitáskor pakoltam oda :doh: :doh: , garázsvásárt kellene tartanom asszem :D Az egész lakás ki lesz majd festetve, csak nem egyszerre,talán három részletben,csak darabokban!
A szemem változatlan, csak ne legyen rosszabb!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 18:43 
Tag (14193)

Hely: Székesfehérvár
Id:333534(N)
Csodával határos, amit a gyerekekért tettek Thaiföldön. :clap: :clap: :clap:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 17:51 
Tag (18675)

Id:333525(N)
pusi írta:
Jaj Tengelicke! Szegény cica. :( :( :( :( Mit mond az állatorvos? Meg tudja hosszabbítani az életét?

Edina elég érzékeny az injekciónak a látványára. Gondolom az állatorvos elsősegélyben részesítette. Érte biztosan nem kellett fizetni.

Pusika, nem sokat tudok arról, mit mondott a doki. Amit tudok, azt is Brigi mondta.Holnap többet fogok tudni. Mindenesetre azt észrevettük, hogy evés után furcsa pózba kerül, mintha valami görcs bántaná. Holnap majd mondom ezt is.

Nem kellett Edinával csinálni semmit, mert felébredt, és ketten felállították. Kocsival jöttek haza.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 17:37 
Tag (64988)

Id:333518(N)
Jaj Tengelicke! Szegény cica. :( :( :( :( Mit mond az állatorvos? Meg tudja hosszabbítani az életét?

Edina elég érzékeny az injekciónak a látványára. Gondolom az állatorvos elsősegélyben részesítette. Érte biztosan nem kellett fizetni.

Magdi, sokra haladtál ma? Gondolom nem pihenéssel töltöd a két napot.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 16:57 
Tag (18675)

Id:333510(N)
hajnalmadar írta:

Lestem a neten a híreket, mikor írják meg a szerencsés mentést. Láttam egy videot, hogy milyen körülmények között kell haladniuk. Még nézni is rémes volt, hát még végigcsinálni! Nagyon jól szervezték meg, és jól is sikerült. Végtelenül sajnálom azt a búvárt, akinek elfogyott a levegője és meghalt.
Most már megnyugodhatunk mindnyájan!

Sacika, ma sem unatkozol. A vendég mindíg jól jön! :D

Gizuska, nem csodálom, hogy elfáradtál a rámolásban. Holnap is lesz nap. Most már pihenj!
A fiamnak is bevérzik időnként a szeme fehérje....

A legfiatalabb cicánk nagyon beteg. Régóta rágom a gyerekek fülét, hogy talán le kéne vinni az orvoshoz. ma végre megtörtént. A doki adta be az infúziót a cicának, Edina ezt meglátva elájult. Mikor ébredezett, nem tudta, miért áll fölötte az állatorvos?! :lol: Jól beverte a tarkóját. Mikor hazaértek, még mindíg fehér volt. A cicának valószínű a veséjével van valami baj. Holnap megint le kell vinni, de azt már nekem kell, mert senki sem lesz itthon.

Kíváncsi vagyok, Nagyi hova, és hogyan jutott el?!

Pusika, szinte hihetetlen, hogy jót aludtál, és ébredéskor sem voltál magad alatt! Nagyon örvendetes! kellett ez már neked!

Saci szülinapján voltak abban a presszóban, tett fel néhány képet is. Talán, ha visszapörgetjük, megtaláljuk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 16:53 
Tag (32814)

Id:333508(N)
pusi írta:
Sacika mire jó az üzemorvos?

Gondolom, kötelező üzemorvosi vizsgálaton volt Sacika.

Pusikám, tartok tőle, hogy nem vagy Te még jól, ha lefekszel. Nem nagyon hiszem, hogy csak az áramkimaradás miatt fekszel vissza. :(

Feri puszil Mindenkit. Ő sincs valami jó passzban. :(

Hallottam a hírekben én is, hogy sikeresen kimentettek mindenkit a barlangból. Hála Istennek, és tényleg a búvároknak!

Sacikám emlékszem, tényleg írtad valamikor, hogy voltál abban az állatsimogatós presszóban. :D

Gizuskám, az jó, hogy Nálatok legalább van egy pince, ahová le tudjátok hordani a cuccokat a festés idejére. Bár nem lesz könnyű le- meg felhordozgatni mindent. Hány helyiséget fognak festeni?
Nem lehet, hogy valami megerőltető dologtól vérzett be a szemed? Vagy esetleg huzattól?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 16:46 
Tag (64988)

Id:333505(N)
hajnalmadar írta:

Nagyon örülök. Hősök voltak a srácok, és természetesen a mentőcsapat is.

Szétaludtam az agyam. Kint a teraszon lefeküdtem, ami nem szokott előfordulni, és kialudtam az összes lemaradásomat. A hintaágyban én még ülni sem szeretek, utálom, hogy lötyög, de deréknak ez tökéletes. Talán azért mert annyira kemény? :shock:
Most ébredni is jó volt, mert jött Mici, bekapcsolta a dorombolóját, és ilyenkor megszűnik a világ. Macskadorombolás az terápiás eszköz. Mély, megnyugtató, és azt jelzi, hogy minden rendben, semmivel nem kell törődni. Viszont vége az idillnek, mert elkezdett zuhogni egyik pillanatról a másikra. Szóval fentről locsoltak helyettem. Ezt köszönöm.
Áram is van, kávé is van.
Szép az élet.

Gizuska, ki cipeli le a cuccot? Muszáj messze vinni? Szemed javul? 23 fokos a Balaton. Ott kellene átvészelned a festést.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 15:44 
Tag (1430)

Id:333502(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 14:26 
Tag (64988)

Id:333499(N)
Gizuska írta:
Kiváncsi lennék Pusika hogy van?? :think:

Köszönöm jól, fel is keltem, de fekszem vissza, mert még egy kávét sem lehet inni. Hol van áram, hol nincs. Olyan nagyot reccsent a TV amikor visszajött az áram, hogy be sem merjük kapcsolni. Bizonyára a többi háztartási gépnek sem használ. Ráadásul amikor elmegy, akkor az utca összes riasztója megszólal, és borzalmas a hangzavar. Nem tudom, mit csinálhatnak, talán valakinek a környéken zárlatos valamije, és attól van ez.

A len valóban gyönyörű, ennél szebb kék nem létezik.

Sacika mire jó az üzemorvos?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 13:53 
Tag (4779)

Id:333497(N)
Hali, jó napot mindenkinek!!
Számüztem magam délelőtt a pincébe selejtezni, helyet csinálni, még a felénél sem tartok, de belefáradtam, asszem ma már nem lesz folytatás :naughty: valamitől kicsit bevérzett a jobb szemem fehérje, jobb lesz nyugton maradnom.
Jól tetted Magdika, hogy aludtál, valamikor csak kell aludni!!
Csak vicceltem ám a kék virág miatt, de tényleg olyan szép!
Kiváncsi lennék Pusika hogy van?? :think:
Teljen jól a délután !!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 12:43 
Tag (10184)

Id:333492(N)
Kellemes szabadnapomon uzemorvosnal voltam, most majd megyek fodraszhoz festetni, este meg jon hozzam egy vendeg.
A kicsi szarvas nagyon baba. :)
Magdika, nahgyon jol nezel ki a kepen. En is voltam abban a presszoban, ahol allatokat lehet simizni, de regebben le is irtam itt nektek.
Huuu, de almosito az ido es most megyek fodraszhoz. El fogok ott aludni a csudaba.:)))))

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 09:46 
Tag (18675)

Id:333481(N)
Ne haragudj Gizuska, hogy nem említettük a lenvirágot, ami a kávé mellé járt. Csodálatos! De mentségemre legyen mondva, az járt az eszembe, hogy le kell menjek kávéért, mert már nincs reggelre. Kávé nélkül pedig használhatatlan vagyok. :lol:

Sacika, a kezelések néha szoktak használni. Akkor menj azokra, ne az edzésekre. Sajnos, az ülőmunka is nagyon kártékony!

Magdikám, majd, ha készen leszek, hozok képet arról a területről. De ma másokat is kellene kapirgálni, mert a gaz, nagyon nő. Az őszibarackom korán, és gyorsan beérett. Kb. 8 kg. lehetett a fán. Mézédes volt.

Édes a tomasowi kis szarvas! :D

Margókám, a fene ette az ilyen embereket, mint amilyen a szomszédod! És sajnos, sok van az effélékből. :oops: :oops: :oops:
Nincs, aki elvinne a fogászatra? Másképp nem lehet megoldani a problémádat.

A saját termés a legfínomabb. Nincs is annál jobb, amikor azt főzhetjük, ehetjük! Legalább tudjuk, hogy mit eszünk!

Nagyika, elvihetnének a gyerekek a sebészetre, onnan azonnal küldenének röntgenre.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 09:27 
Tag (32814)

Id:333478(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Gizuskám, köszönjük szépen a kávét és a gyönyörű kis kék virágot. :D :D :D Igaz, tényleg aludtam reggel, amikor Ti már javában fent voltatok. 1/2 9-kor keltem fel. :oops: :oops: Valami fordítva van bekötve nálam. Mindig hajnalban, vagy már reggel tudnék aludni, amikor más normális ember már felkel. :oops:

Pusikám, örülök hogy legalább egy picit javult a derekad, de pihentesd ma is.

Margókám, de finom is a zöldbableves! Hát még ha saját termésű zöldbabból készült! :D
Örülök, hogy legalább a szédülésed elmúlt most.
Annak a szerencsétlen kutyának a szomszédotokban, a gazdái nem normálisak szerintem, és nincs bennük semmi jó érzés, empátia sem ember, sem állat iránt. :mrgreen:

Sacikám, csakhogy előkerültél Te is! :D :D :D Mit fogsz ma csinálni?

Nagyikám, mégiscsak meg kellene röntgeneztetni a bokádat!
Úgy emlékeztem, mintha tegnapra írtad volna a kis dédunokátok jövetelét, de talán elmaradt tegnap.

Marikám, majd hozol megint képet a kertedről, hogy hogy alakul a nagy munkád nyomán?

Aggódok Ferikénk miatt. :(

Legyen Mindenkinek gyógyulós, jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 08:48 
Tag (10184)

Id:333476(N)
Sziasztok Szoigetlakók!

Szabadnapom van.
Pusikam, nekem is ugy faj a derekam,mint a fene. Lemondtam az edzeseket es inkabb fizikoterapiara fogok elmenni, ha az idom engedi, mert az fel evig kordaban tartotta a fajos reszemet. Egyelore varakozo allasponton vagyok,mert nem tudom jol esne-e a maszirozas, az eletromos kezeles es a tobbi.

Tomaszowban megszuletett az ujabb kicsi szarvas. Tegnap lattam a szuloket, akiket meg a hentes keze alol mentettek meg 2 eve. Akkor meg fiatal szarvasok Klekusiovoba kerultek es ott eltek vidaman. Aztan szuletett egy borjuk, de az mar felnott, kb 1 eves es most ismet lett egy csoppseg. Csodalatos allatvilag.:)
Ennyi mindent nem tudok visszaolvasni, de remelem, hogy jol vagytok.

Legyen szep a napunk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 08:45 
Tag (64988)

Id:333473(N)
Len a kék virág, és gyönyörű. Köszönjük Gizuska.

Margó, a kutya gazdái sem normálisak. Ők is hallják, és nem fordul meg a fejükben, hogy valami nem stimmel a kutyussal? Ha folyamatosan ugat egy kutya, annak baja van, nem érzi jól magát, másképp kell tartani. Nagyon lelkiismeretlenek. Ha macskánk nyávog egyet, akkor is rohanunk megnézni, hogy mi történt vele.

Jó, hogy mondod a zöldséget. Nekem sok fagyasztott zöldborsó van a mélyhűtőben, mert az használok a legtöbbet.
Saját zöldbabból készült leves finom lehet, nem beszélve arról, hogy megküszködtél vele. Jót tesz, ha mozogsz? Tudom, hogy akkor rossz, de utána nem járódnak be egy kicsit az alkatrészek?

Nagyika, bízom benne, hogy a család rábeszél, hogy menj orvoshoz. Sürgősségire kell menni, és ott azonnal csinálnak röntgent. Ilyenkor a nadálytőkrém kevés a boldogsághoz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 júl. 10 08:31 
Tag (148)

Id:333472(N)
Ezer bocsánat Gizuska a kék virág miatt, amikor elment a levél akkor jutott eszembe, hogy lemaradt. pedig megcsodáltam, mert a kék virágok a ledvenceim!!!
Köszönöm szépen. :) De a nevét nem tudom!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100709 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 3357  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]