Pontos idő: 2017 okt. 19 22:00

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 93841 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 3129  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2017 okt. 11 10:18 
Tag (60536)

Id:317077(N)
Nagyi írta:
Sziasztok, jó reggelt.

Azok a kis tigrisek oltáriak, mint egy-egy kis méregzsák.
Tüneményesek.

Eleket ma viszik Istambulba. Úgy látszik, a hétfői vivés nem jött össze.

Gondolom András be van sózva. Nagyon várhatja már. Az lenne az igazi, ha Elek nem maradna vadmadár, hanem András hazavinné, és éldegélne szépen házi gólyaként a biztonságban.
Még mindig meg tudok lepődni sok hozzászóláson. Egy miniszteriális úriember mondott valamit, amiben semmi rossz indulat nem volt, csak tárgyilagos tények, és azonnal nekihajtottak. Nem tudom, mire jó ez, mert előbbre nem viszi az ügyet. Vannak olyan nemzetközi előírások, melyeket megkerülni nem lehet, nem is ő hozta ezeket a szabályokat, az viszont nem mindegy, hogy egy engedélyt 30 napra adnak ki a minisztériumban, vagy most azonnal. Szóval inkább csendben kéne maradni, vagy kérni, de azt is szépen.

Van a kertemben egy hülye gerle. Eddig ezzel telt a délelőttöm. Senkit nem enged az itatóra, de ez a kisebbik baj, üldözi is a többieket. Fiú lehet, mert nagy darab, mint egy ló. Már kétszer bekergetett a teraszra egy nyiszlettet, aki nekivágódott az üvegtáblának. Rohantam ki, mert leesett, de felszállt mire kinyitottam az ajtót. Félek, hogy megsérült, habár nem látok vért az üvegen.

Nagyi, Sacika, hogy vagytok? Múlik a kórság?

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 11 09:45 
Tag (12493)

Hely: Székesfehérvár
Id:317076(N)
Sziasztok, jó reggelt.

Azok a kis tigrisek oltáriak, mint egy-egy kis méregzsák.
Tüneményesek.

Eleket ma viszik Istambulba. Úgy látszik, a hétfői vivés nem jött össze.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 11 08:55 
Tag (16597)

Hely: Budakalász
Id:317074(N)
Én is eddig kerestem, van-e hír Andrásról, de nem találtam. Vajon, mi lehet az oka, hogy nem írt semmit?

Cicuskánk nagyon elesett. Szerintem megfázás féle baja van. Úgy láttam, a hasa is ment. Most behoztuk, és egy kibélelt dobozba tettük. Már kint elkészítettem neki ezt a helyet, mert a puszta füldön feküdt, ami nem szokványos nála.

Nagy show volt, amit az a háromlábú kutyus művelt. Mennyi utat tett meg, mire megtalálták a kis tekergőt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 11 08:47 
Tag (28578)

Hely: Budapest
Id:317073(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Köszönjük a kávét Ferikém! De aranyos a mókuska Gizuskám!

Mi lehet a cicussal? Remélem egy-kettőre rendbe jön Marikám! Reméljük, hogy csak elrontotta a gyomrát.

Hála Istennek, hogy Áron kutyust végül csak sikerült megtalálni! Nagyon megható ez a történet Pusikám. Azért szerencsére vannak még jó emberek is!

Legyen gyógyulós, jó napja Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 11 08:27 
Tag (60536)

Id:317072(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Gizuska, azt hiszem vagyunk páran, akiket agyonvág az ilyen eset. A karosszériás, akinek naponta van dolga ilyen esetekkel, azt mondta, hogy ez nem jellemző, az emberek általában nem ilyenek, ilyen durvasággal még nem nem nagyon találkozott.

Nem sokat aludtam, reggel felé vamamennyit.

Magdi írta:
pusi írta:
Érdemes megnézni a cikkben a videót. Debreceni kis tigrisek. Azt mondták, lehetséges, hogy visszakerülnek majd a vadonba. Ezekről el is lehet képzelni. nem túl kedvesek. :D

http://www.dehir.hu/debrecen/megmutatta ... 017/10/10/

De aranyosak, szépek ezek a kis tigris "cicák"! Viszont tényleg nem valami barátságosak, kedvesek. :D :D De jobb is ha nem szoknak nagyon az emberekhez, főleg ha tényleg visszakerülnek majd a vadonba.

Kétszer is megnéztem a videót. Olyan szépek ezek a kis tigrisek, de a szülők is gyönyörűek, akiket a videó végén mutatnak.
Nagyon szeretem ezeket a nagy macskákat, a tigris és a fekete párduc a kedvenceim.

Én is megnéztem azóta már párszor. :D A gumikesztyűt gyorsan leamortizálta a kiscica. Meg sem lehet őket mérni. Bízom benne, hogy ők a vadonban is boldogulnak majd.

Volt a FB-on egy hír a háromlábú kiskutyáról, aki elcsavargott. Nagy izgalmat okozott, de végül elkapták.

https://noizz.hu/big-stories/igy-kerest ... os/92b2nq3

Nem semmi ez a kaland. Talán az, hogy sérült, attól ilyen életrevaló.
Andrásról nem tudtok? Még nem láttam olyan képet, ahol találkozott volna Elekkel. Nagyon szívbemarkoló lesz.

Tengelicke, mi lehet a cicával?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 11 08:26 
Tag (16597)

Id:317071(N)
Szervusztok Szigetlakók!

Köszi Feri a kedves szavakat, és a kávét! Neked is legyen kellemes a napod!

Tegnap mutatták a híradóban ezeket a tigriskölköket. Európai szintű szaporítási program van, és, ha meglesz a kellő létszám, akkor viszik őket az eredeti helyükre szabadon engedni. Gyönyörűek voltak, de már most veszélyesek.

A fiatalabbik cicust orvoshoz kell vinni, mert hirtelen nagyon rossz állapotba került. Tegnap vettem észre, hogy nem eszik. Azóta se. Remélem, kibírja délutánig. :cry:

Gyógyuljatok kedveseim, ne betegeskedjetek! Teljen a napunk ennek szellemében!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 11 07:45 
Tag (3651)

Id:317069(N)
köszönjük Feri! neked is szép jó reggelt!!
Nagyon megértelek Pusika, hogy kiborultál, elképesztő, hihetetlen milyen emberek vannak :( és nagyon elszomoritó, Néhány éve nekünk is volt hasonló afférunk egy dörzsölt, nagyképü audissal, nem is felejtem azóta sem :mrgreen:
Legyen szerencsés napunk!!!

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 11 06:34 
Tag (31523)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:317068(N)
Kép Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 23:43 
Tag (31523)

Id:317067(N)
Kép Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 22:18 
Tag (28578)

Id:317066(N)
pusi írta:
Érdemes megnézni a cikkben a videót. Debreceni kis tigrisek. Azt mondták, lehetséges, hogy visszakerülnek majd a vadonba. Ezekről el is lehet képzelni. nem túl kedvesek. :D

De aranyosak, szépek ezek a kis tigris "cicák"! Viszont tényleg nem valami barátságosak, kedvesek. :D :D De jobb is ha nem szoknak nagyon az emberekhez, főleg ha tényleg visszakerülnek majd a vadonba.

Kétszer is megnéztem a videót. Olyan szépek ezek a kis tigrisek, de a szülők is gyönyörűek, akiket a videó végén mutatnak.
Nagyon szeretem ezeket a nagy macskákat, a tigris és a fekete párduc a kedvenceim.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 22:08 
Tag (28578)

Id:317065(N)
pusi írta:
Te is kikészülnél Magdi. :D Nagyon megvisel, hagyni kellett volna az egészet a fenébe, de azt mondta a szerelő is akivel javíttatjuk a kocsit, hogy járni lehet vele nyugodtan, de levizsgáztatni nem tudja ilyen törött ajtóval.

Igazad van Pusika, én is kikészültem volna. A rosszindulatot, gonoszságot én is nagyon nehezen viselem.
Az nem lett volna jó, ha annyiban hagytad volna az egészet, mert akkor meg később ért volna a sokk, amikor vizsgáztatni kell a kocsit, és akkor derült volna ki, hogy komolyabb a kár, mint amilyennek látszik, és akkor már a biztosító se fizette volna a kárt a kárbejelentő lap hiányában.

Marikám, hála az égnek, hogy nem viselte meg a gerincedet a petrezselyem szedése. Azért szerintem hajlonganod is kellett a felszedése közben.

Remélem, hogy a gyomrom majd csak helyrejön előbb-utóbb.

Holnap itthon leszek. Csütörtökön a Top Shop-ba kell mennem, pénteken meg a Mammutba.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 21:52 
Tag (60536)

Id:317063(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 21:36 
Tag (16597)

Id:317061(N)
Mindíg mondom én, hogy az emberi gonoszság párját ritkítja! Nem olyan egyszerű egy ilyen némbert figyelmen kívül hagyni. Talán égetni kellett volna a személyzete előtt. Vagy a fene tudja. Talán előbb, utőbb vége lesz ennek a rémálomnak, és akkor el is lehet felejteni!

Magdikám, ha továbbra is fáj a gyomrod, annak is utána kéne járni!

Pusika, a világon semmit nem csinált a gerincemnek, hogy kiszedtem néhány gyökeret. A föld puha, ásóval meglazítottam, és már hóztam is ki őket csoportosan. Csak az tartott sokáig, amíg lecsípkedtem a petrezselymeket. És még csak most kezdtem el. Sok van még, amit folytatni kell.

Gyógyíulós, gyugodalmas jó éjszakát Szigetlakók! Aludjatok jól, és álmodjatok szépeket!
Csatolmány:
22228579_1891400887543586_3004262268181413100_n.jpg
22228579_1891400887543586_3004262268181413100_n.jpg [ 15.66 KiB | Megtekintve 130 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 21:19 
Tag (60536)

Id:317059(N)
Magdi írta:
Pusika, ez a nő egy gátlástalan, inkorrekt, hazug szipirtyó! :mrgreen: Nem ér annyit, hogy kikészüljetek miatta! Próbáljatok most már megnyugodni, bár tudom, hogy nem könnyű. :( Az a lényeg, hogy a szerelő megcsinálja a kocsitokat, és a biztosító kifizeti a kárt.

Te is kikészülnél Magdi. :D Nagyon megvisel, hagyni kellett volna az egészet a fenébe, de azt mondta a szerelő is akivel javíttatjuk a kocsit, hogy járni lehet vele nyugodtan, de levizsgáztatni nem tudja ilyen törött ajtóval.

Aludjatok jól, gyógyuljatok! Holnap jobb nap lesz, mert rosszabb már nem lehet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 21:17 
Tag (12493)

Id:317058(N)
Arany Ferike, már ettől meggyógyultam :D :D :D

Az a Maca egy gazdag dög.
Le se @-d :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 21:07 
Tag (28578)

Id:317056(N)
Pusika, ez a nő egy gátlástalan, inkorrekt, hazug szipirtyó! :mrgreen: Nem ér annyit, hogy kikészüljetek miatta! Próbáljatok most már megnyugodni, bár tudom, hogy nem könnyű. :( Az a lényeg, hogy a szerelő megcsinálja a kocsitokat, és a biztosító kifizeti a kárt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 20:56 
Tag (60536)

Id:317054(N)
Tengelicke, pont ez a meló kellett a csigolyádnak.

Nagyi írta:

Mit csinált a Maca???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Iszonyatosan megalázó volt. 2 xanaxos. De jöhet 3. is. Bent az üzletben fogadott, és két beosztottja volt még ott, akik szintén nekünk estek, hogy mindez hazugság, ilyen ütközés nincs, nem is tudják, hogy keveredtünk oda, amikor a főnök asszony kitolatott. Amikor tolatott, mi biztosan nem voltunk ott, hanem utólag keveredtünk oda, szóval nem is ő okozta a sérülést. Ez volt az eszmefuttatásuk, hogy csalók vagyunk, új kocsit akarunk.
Ha valakinek az első jobb oldali ajtóját benyomják, azt nem tudom, hogy lehet másképpen szerezni, minthogy beletolatnak. Oldalazni nem tudunk egyelőre.

A karosszériást ő ajánlotta, mert a férjének ismerőse. Azt mondta, hogy csak az ő véleményét fogadja el. Tehát odamentünk. A város túlsó szélén van, de ezen ne múljon. Nagyon rendes pacák, becsületes, és nagyon szép a munkája. Ebből a szempontból jól is jártunk.
Amíg ott ültünk felhívta a Maca, és újra előadta, hogy ő nem nyomta meg a kocsit, csak egy kis festék jött le, az az egyenes bemélyedés az autó eredeti formája. :shock: Fél óra vita volt, és borzalmas.
Azt mondta a karosszériás, ha ez nem Volvo az oldalsó merevítőkkel, nem sok maradt volna az ajtóból.

Mostanában kell majd hozzá kivinni a kocsit a biztosító szemléjére, és egy dolgot nem tudok kipasszírozni a macából, hogy hozza már oda a kocsiját, és nézzük össze. A biztosítója független szakvéleményt ad, és lezárhatja a témát. Ennek már többször nekifutottam, és nem hajlandó.
Most elvileg minden rendben, de úgy érzem nincs vége. Nagyon ki vagyunk készülve.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 20:34 
Tag (3651)

Id:317051(N)
]
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 20:33 
Tag (28578)

Id:317050(N)
Szerbusztok Szigetlakók!

Látom már Te is lebetegedtél Nagyikám! Itt a Szigeten most mindannyian le vagyunk robbanva valamilyen szinten. :(
Jó lenne, ha Ferikénk jó kívánságai mielőbb használnának mindenkinek na és az ő válla, karja is rendbe jönne már! :pray:
Én csodák-csodájára az influenzát - vagy nem is tudom, hogy mi ez a járvány - még nem kaptam el, a gyomrom viszont nem akar javulni.
Nagyikám az a szájmaszk talán tényleg használna, hogy a Párod ne kapja el ezt a kórságot.

Gizuskám, kíváncsi vagyok mit fog mondani a házi orvos. BiztosanTe is fogsz kapni valamilyen gyógyszert a ritmuszavarra.

Pusikám, csakhogy sikerült azért aláíratnotok azzal a szipirtyóval a kárbejelentőt!
Elég sokára fogja megcsinálni a kocsitokat a karosszériás. Végül is ahhoz mentetek akit az a nő mondott, vagy a saját szerelőtökhöz?

Mielőbbi gyógyulást kívánok Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 20:02 
Tag (31523)

Id:317049(N)
Nagyi írta:
Én döglődöm, nem merek párom közelébe lenni.
Pedig főznöm kell, etetnem kell.

Kép Kép Nagyon vigyáz Nagyika a párodra

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 19:47 
Tag (16597)

Id:317047(N)
Gizuskám, én már nem is mondom. A csigolyáim nagyon rossz állapotban vannak. A fájdalmak állandóak, csak az a különbség, hogy vagy jobban, vagy kevésbé fáj. :oops:

Kíváncsi vagyok, mit mond majd holnap a háziorvosod!

Nekem is kéne időpontot kérni a kardiológiára, pedig szépen elmúlt a ritmuszavarom. Én is akkor kapkodom befele a pananginokat, ha éppen jelentkeznek a tünetek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 19:39 
Tag (3651)

Id:317043(N)
Hali, jó estét mindenkinek!!
nem mondom, jó kis csapat vagyunk!!!
Még Tengelicke a legstramabb!! tényleg hogy van a csigolyád?? már szóba sem hozod ;)
Kilábalunk ám apránként a gondokból. meglátod Nagyika a Párod is szépen meggyógyul és megerősödik, muszáj!!!!
Holnap délután megyek vissza a háziorvoshoz, elsősorban Ő fogja értékelni a leletet, remélem nem is kell további vizsgálat, talán gyógyszer elég lesz.
Most jobban érzem magam, de a jelenség most is megvan.
Bizakodjunk Lányok!!! az is fontos!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 19:37 
Tag (16597)

Id:317042(N)
Nagyika, köss a szád elé maszkot. Az is segít valamennyit. Nincs elég baj, még te is lerobbantál! :doh:

Pusika, eleged lehetett a macával! De lassan kihevered, remélem.

Sacika, bírod még? Mivel gyógyítod magad?

Gizuska, hogy vagy?

Én elkezdtem szép lassan kiszedni a fehérrépát. A gyökér szinte semmi, de a petrezselyem nagyon kell. Szörnyen sziszifuszi munka.

Magdika lassan hazaér. Kíváncsi vagyok, hogy érzi magát?!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 18:37 
Tag (60536)

Id:317032(N)
Nagyi írta:

Nagyon vigyázz! Nekem is ez volt az izgalmam, hogy ha az asztmája mellé még elkapja, akkor nem tudom, hogy éli túl. Van egy fertőtlenítő spray, amit a levegőbe kell fújni, és állítólag elpusztítja a kórokozót. Fertőtlenítő kézmosót is használtam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 18:31 
Tag (12493)

Id:317030(N)

Mit csinált a Maca???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 18:22 
Tag (60536)

Id:317029(N)
Megjöttünk a Macától. Aláírta a kárbejelentőt, de amit kiálltunk az ellenségemnek sem kívánom. Napokba telik, mire kiheverem.
Ha valaha így jártok, nem kell vacakolni, azonnal rendőrt hívni, és nincs ez a cirkusz.
Utána kimentünk a karosszériáshoz, még őt is kikészítette egy telefonnal. December elején csinálja meg, addig elrendezi az összes biztosítással járó procedúrát.

Éltek még? Gondolom most vagytok az influenza tetején.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 15:22 
Tag (16597)

Id:317023(N)
Ferikém, de aranyosan gyógyítod itt a népeket! :whistle: :whistle: :whistle:

Azért elgondolkodtatóak ezek az állapotok. Alig vagyunk itt néhányan a fórumon, és mennyi baj van. Akkor mi lehet nagyobb tételben, országosan? Még rágondolni is rémes.

Gizuska! A háziorvos fogja elemezni a labor eredményét, vagy még küldenek máshova is?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 12:30 
Tag (60536)

Id:317018(N)
Gizuska írta:
Még nem teljesen normális a szívritmusom, 3-4 ütem után valami extra, aztán kompenzál , most nem érzem folyton, hogy van a szivem,és olyan fáradt sem vagyok,

Nekem is ezek a tünetek szoktak jönni. Az extrák elég rémisztőek, szinte beleremeg az ember. Arra a felfedezésre jutottam, hogy ilyenkor leülni, lefeküdni nem szabad, hanem valamit tenni-venni. Rosszabb a pihenés, vagy csak az, hogy erősebben érezzük. Mit szedsz rá? Magdi, Sacek Concort , én Betaloc-Zok-ot. Ez a fajta Betaloc nekem sokkal jobb, mint a sima. Azt mondta a kardiológus, hogy azért, mert elhúzódik a hatása.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 12:20 
Tag (9664)

Id:317016(N)
Gizuska, latom mar Te is be fogsz lepni a szivritmusszabalyozo szedok klubjaba. :) Bizony nagyon ijeszto amikor melle ut a ketyego es levegot se mersz venni csak allsz a fal mellett, hogy utni fog-e meg valaha vagy ott maradsz. Ismeros, nagyon vacak erzes. Jobbulast Neked is.

Ferike, koszi szepen a jokivansagot. Legyel gyogyito sámánunk es sok ilyen szep mondokat hozz ami elűzi a rosszat. :whistle:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 10 12:07 
Tag (3651)

Id:317014(N)
Szervusztok, jó napot mindenkinek!!!
Elolvastam mindent, képben vagyok!
Még jó, hogy csak ennyien vagyunk, elég ennyi probléma bőven! ;)
mentünk reggel a laborba, jó sokan voltunk persze, de ez majdnem mindig így van. Még nem teljesen normális a szívritmusom, 3-4 ütem után valami extra, aztán kompenzál , most nem érzem folyton, hogy van a szivem,és olyan fáradt sem vagyok, remélem kiderül majd majd valami, amit lehet rendezni !! Persze ilyenkor a többi nyavalyám háttérbe szorul :lol:
Úgy láttam, hogy mégiscsak lesz egy kis finom őszi idő még napokig, ez jóóó!
Jó ebédet az étvágyhoz, én még csak most akarok főzni, turógombóc lesz a tegnapi kis gulyásleves mellé.
Páá!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 93841 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 3129  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]