Pontos idő: 2019 jún. 17 19:06

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 109002 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 3634  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 23:08 
Tag (20849)

Hely: Budakalász
Id:340660(N)
Jó éjt Szigetlakók!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 22:10 
Tag (69344)

Id:340659(N)
Margó írta:

Pusi, most kezdem nem érteni ezt a hallókás ügyet! A garanciális idő úgy gondolnám mindenre vonatkozik, úgy hogy lehessen használni a készüléket! Mi az hogy az tartozék, vagy nem tartozék? Lehet hogy az én fejemmel van baj!?

Ezen én is mélyen gondolkozom. Nem tudom mi a különbség a tartozék és alkatrész között. Hangszóró nélkül nem létezik hallókészülék. Ő azt írta, hogy ha az a fülben van, akkor az nem alkatrész. Az én eszem szerint ha egy kütyü alapvető működéséhez kell valami, az nem tartozék, hanem alkatrésze. Hihetetlen, hogy ilyen sumákolásra képes egy viszonylag nagy cég.

Magdi, azt csináld ami neked jó! Olyan helyre menjél, vagy maradj, ahol jó a közérzeted.

Nagyika, jól vagy?

Gizuska hezitálsz azon a telefonon? Nem hiszem, hogy egy okostelefon gondot okozna.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 21:59 
Tag (37188)

Hely: Budapest
Id:340658(N)
Margó írta:
Bocs' Magdika, hogy ennyit szövegeltem, akár át is ugorhatod az egészet! :) :(

Dehogy ugrottam át Margókám! Amikor dilemmáztam rajta, hogy esetleg elmegyek máshova dolgozni, nekem is ezek a gondolatok fordultak meg a fejemben, amikről Ti írtok. A rizikó benne van minden változtatásban, és nekem nagyon nehezemre esik elszakadni attól amit már megszoktam, és ahol tulajdonképpen jól érzem magam. Persze a több pénz nagyon jól jönne, de azt hiszem annyit nem ér, hogy esetleg úgy menjek dolgozni, hogy nem szeretek ott lenni. Nekem nagyon nem mindegy, hogy milyen érzéssel megyek be a munkahelyre, utálattal, vagy jó érzéssel.

Ma végre itthon is takarítottam, de persze nem vagyok készen vele, de legalább haladtam valamennyit. Ez jót tesz a lelkivilágomnak. :D

Holnap dolgozok.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 20:57 
Tag (1241)

Id:340657(N)
Szervusztok Mindenki!

Tulajdonképpen én mindegyikőtöket megértem ebben az állás ügyben, mert mindenkinek igaza van!
Magdinál teljesen érthető, hogy nem akarja otthagyni a megszokottat, bár Gábornak nem ártana ha hallaná Magdika, hogy: már sok helyre hívtak, és én egyenlőre itt maradtam stb. Érezné belőle amit mondasz, hogy nem is olyan fix az ottléted, jó ha nem kekeckedik! Közben annyi meggondolandó lenne, hogy ha konkrét helyekről volt szó Magdika, érdemes lenne körülnézni, megérdeklődni. Lehet hogy jobb az időbeosztás, távolság, munka, de lehet hogy rosszabb! Fontos-e hogy több pénz jöjjön be, /tudom én hogy mindíg van helye,/ vagy tényleg a megszokott hely a fontosabb! /én se szívesen mászkálnék ide-oda,/ de azért a Gábor ne szemétkedjen!!!!! Tengelickének igaza van, hogy étterembe lehet hogy enni is adnak, esetleg még hozhatsz is haza, de ott nagyon félő, hogy benne van a zárás utáni takarítás, ami az éjszakába nyúlhat, hazajövetel nem biztonságos, fárasztó!
Pusinak meg abban igaza van, hogy magánházhoz nagyon lutri menni, ez volt nekem is az első gondolatom, mert a pénz több, de nagyon kétséges, hogy milyen hely, és nagyon ki van szolgáltatva az ember, ráadásul egyedül!!! Nincsenek kollégák, ami pedig jó!
Szóval az az igazság, hogy ennek tényleg "meg kell érni," és a végén Magdi te döntöd el úgyis mit csinálsz, és úgy lesz az jó, de érdemes gondolatban végigzongorázni a lehetőségeket, az itteni ugráltatást is belevéve, mert tényleg mondják, hogy mobilabbnak kell lenni máma, de van aki úgy érzi jól magát, hogy nem az! De az látszik, hogy ha ennyi helyre hívtak, akkor máshol is szeretnének! Nem csoda!!! Bocs' Magdika, hogy ennyit szövegeltem, akár át is ugorhatod az egészet! :) :(

Pusi, most kezdem nem érteni ezt a hallókás ügyet! A garanciális idő úgy gondolnám mindenre vonatkozik, úgy hogy lehessen használni a készüléket! Mi az hogy az tartozék, vagy nem tartozék? Lehet hogy az én fejemmel van baj!?

Máma kettős front volt, akartam reggel írni, de elfelejtettem!

Tengelicke jobban vagy? A nyaktornára meg a pihenésre én is gondoltam! Nincs vmi kencéd rá??? Gyógyulj meg!!!!!!!!
Bogyókádat én lecsupaszitva láttam fényképen, úgy is aranyos volt, de el sem tudom képzelni nagy bundában!

Nagyikával mi lehet, mintha nem jelentkezett volna!

Gizuska a reggeli kávé nagyon gusztusos volt, meg a hozzávalók is! Köszönöm én is!

Vigyázzatok magatokra, kellemes estét jó pihenést Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 20:35 
Tag (6155)

Id:340656(N)
https://24.hu/tech/2018/12/11/nagyitele ... os-senior/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 20:33 
Tag (6155)

Id:340655(N)
Jó estét Szigetlakók!!
Tudom ez nem vigasz Tengelicke, én is szédelgós vagyok ma kicsit, a fene sem tudja miért is, most még ez is! :mrgreen:

Jó pihenést és jobb napokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 19:33 
Tag (20849)

Id:340654(N)
pusi írta:
Tengelicke, nekem volt már ilyen jellegű szédülésem, és érdekes, hogy nem érrendszeri, vérellátási probléma okozta, hanem ízületi kopás, és fizikoterápia hozta rendbe. Közben volt gyógytornász is, jók lehetnek a fejtornák. próbáld ki!

Pusika, nálam van kopás, meszesedés, és elképzelhető, hogy sérv is van a nyakamnál. Tornáztattam a nyakamat, egy picikét jobb lett. Reggel óta......

Nem csak lakáshoz hívták Magdit, hanem étterembe is...... De már nem írok erről semmit, mert felesleges.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tengelic 2018 dec. 17 20:57-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 18:51 
Tag (69344)

Id:340653(N)
Magdi írta:
Lementem a közértbe, patikába. Hideg van és jeges az út most is.

Ésszel én is azt gondolom, hogy el kéne menni olyan helyre dolgozni, ahol többet fizetnek, de én nagyon nehezen váltok. Mindig is ilyen voltam. Ragaszkodok a már megszokott dolgokhoz, emberekhez.

.

Meg kell ennek érni, nem lehet elkapkodni. Ha szereted a helyet, a kollégákat, jó a hangulat, nem érdemes egy magánházba elmenni, ahol egyedül vagy, ráadásul nem tudhatod, hogy viselkednek majd a háziak. Tanítsd meg inkább a főnöködet kesztyűbe dudálni!

Tengelicke, nekem volt már ilyen jellegű szédülésem, és érdekes, hogy nem érrendszeri, vérellátási probléma okozta, hanem ízületi kopás, és fizikoterápia hozta rendbe. Közben volt gyógytornász is, jók lehetnek a fejtornák. próbáld ki!

Írt a Widex, a hallókészülék gyártó magyarországi kirendeltsége. Ők már nem mondták, hogy a mi hibánk, és feljánlottak egy kölcsönkészüléket áprilisig, de azt nem kérjük.

Ami nagyon "kedves" a levélben, az, hogy ők ezt ingyen javították a garanciális időben, és ez alatt 7-szer ingyen kicserélték a mikrofont (10 ezer Ft/darab), holott ez nem alkatrész, hanem tartozék. Nekünk kellett volna fizetni ezt is. :lol:
Háááát, nem fényezte agyon a márkát.
Mellesleg az Amplifon is kétszer cserélt ingyen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 15:27 
Tag (37188)

Id:340650(N)
Lementem a közértbe, patikába. Hideg van és jeges az út most is.

Ésszel én is azt gondolom, hogy el kéne menni olyan helyre dolgozni, ahol többet fizetnek, de én nagyon nehezen váltok. Mindig is ilyen voltam. Ragaszkodok a már megszokott dolgokhoz, emberekhez.

Pusikám, de jó hogy megvan az alkatrész. Remélem nagyon, hogy ez most nem fog elromlani, és más baja se lesz a készüléknek.

Marikám, lehet hogy le kéne feküdnöd kicsit pihenni, hátha utána jobb lesz.

Nem tudom, hogy most éppen milyen front van, vagy van-e egyáltalán, de nekem meg a szívem kalimpál össze-vissza.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 14:55 
Tag (20849)

Id:340648(N)
Pusika, ez most nem a csillám. A nyakamnál van valami, valószínű nem kap az agyam megfelelő vérellátást.

Reménykedjünk, hogy most már kibírja Gyuri áprilisig!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 12:52 
Tag (69344)

Id:340647(N)
tengelic írta:
Magdi, a mai világban gyakrabban kell váltani, csak akkor járnak jól az emberek. Attól nem kellene félned, hogy új társaság. Téged mindenütt szeretnek. Én egy percet sem gondolkodnék a helyedben, ha kaptál jó ajánlatokat! Egy étteremben meg ehetnél is, szerintem.

Reggel óta rémesen szédelgek. Alig tudok valamit csinálni......

Vérnyomásod rendben van? megmérted? ....vagy a csillámaid? Egyik sem jó. :( Gyógyulj meg gyorsan, jön a karácsony!

Magdi, a lakástakarításért sok pénzt fizetnek, ezerszer jobban is járhatnál, de nem jó érzés más lakásában molyolni. Itt az utcában takarít egy idős hölgy két helyen, őt nagyon szeretik. Heti két alkalom, mindig fix időpont, dél vagy 1 óra körül végez. Az alkalmazói fényesre nyalják a fenekét, nagyon megbecsülik a munkáját.
Lényegesen kevesebb idő alatt keresnéd meg a pénzt, de ennek is lehetnek buktatói. Nem azt mondom, hogy a feltétlenül váltani kéne, de nem ártana a főnöködet egy kicsit megfin...gatni azzal, hogy esetleg más helyre fogsz menni.

Hallókészülékhez megjött az új alkatrész, kicserélték. Elvileg ki kell bírnia azt a pár hónapot. Egy készülékkel már boldogul Gyuri.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 12:15 
Tag (20849)

Id:340645(N)
Magdi, a mai világban gyakrabban kell váltani, csak akkor járnak jól az emberek. Attól nem kellene félned, hogy új társaság. Téged mindenütt szeretnek. Én egy percet sem gondolkodnék a helyedben, ha kaptál jó ajánlatokat! Egy étteremben meg ehetnél is, szerintem.

Reggel óta rémesen szédelgek. Alig tudok valamit csinálni......

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 10:17 
Tag (37188)

Id:340640(N)
Margó írta:
Tudom hogy nem akarsz elmenni, de csak játssz el a gondolattal,

Jó reggelt Szigetlakók!

Köszönjük szépen a kávékat Gizuskám, Ferikém. :D

Persze, hogy Neked is igazad van Margó! Remélem előbb-utóbb elmúlik Gábor sértődöttsége!
Nemegyszer eljátszottam már a gondolattal, hogy eljövök a Médiából, mert nagyon sok jobb ajánlatot kaptam már amióta ott vagyok. Ottani kolléganő is kérte, hogy vállaljam el a lánya lakását, jóval több pénzért mint amit itt kapok, egy másik kolléganő meg azt szerette volna, ha a fia éttermébe megyek el dolgozni, és ezeken kívül is tényleg sok ajánlatot kaptam. Gondolkodtam is rajta, de végül maradtam. Nem szeretek váltani. Itt már megszoktam a munkát, az embereket, úgy érzem szeretnek is, és ez nekem nagyon fontos, fontosabb a pénznél.

Izának folyik még kicsit az orra, de azt mondta Ildi tegnap, hogy viszi ma oviba.

Pusikám, járjatok szerencsével!

Legyen Mindenkinek szerencsés, jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 08:54 
Tag (69344)

Id:340639(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Margó, most a halláscentrumba megyek, és csak alkatrészért. Nem balhézni, mert náluk már 6 éve reklamálok, és nem jutottam semmire. A gyártó magyarországi kirendeltségével van egy folyamatban lévő levelezés, de közben az anyacéghez is írtunk.

Borókámnak csak a teteje tört le, még nem tudom, hogy fogjuk levágni. Van egy égig érő létrám, majd arról valahogy megoldjuk. Azt hiszem sáros vagyok ebben a dologban, mert túltápoztam. Mellette van a tuja, amit azért műtrágyáztam nagyon, hogy megvédje a kártevőktől, és a borókának nem kellett volna. Aránytalanul magas és karcsú.

Magdi, a főnöködet illetően Margónak teljesen igaza van. Próbáld így nézni a dolgokat! Amit csináltál neki eddig is, az szívesség, és nem munkaköri kötelesség. Túlmunka csak a dolgozó beleegyezésével történhet most is. Nagyon dühítő, hogy nem becsül meg jobban Téged.

Nálunk nem fagy. Ezek szerint még nem ért ide a hideg.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 08:52 
Tag (20849)

Id:340638(N)
Jó reggelt, szervusztok!

Köszi a fínom reggeliket és kávékat Gizuska és Feri! :D

Nem tudom, hány fok van, -3-nak tűnik. Fura a kinti hőmérő, a mínuszokat nem szívesen mutatja. A vizek be vannak fagyva. Cinikék már jönnek ezerrel.

Kérdezted Margó, hogy az állatkáim fáznak-e. Bogyónak nagy bundája van, ő sokszor kint fekszik a földön, pedig van háza, és bejöhetne az első helyiségbe, ahol nincs ajtó, de fedett hely. Hektor, már más tészta. Neki próbáltam az igazán nagy hidegekben betenni a házába kabátot, hogy melegen feküdjön, de kicibálta, és szétszaggatta.
Cicusoknak pedig jó kis házakat csináltam, ahol jól átvészelik a hideget.

Pusika, járjatok szerencsével ma! Próbálj meg nyugodt maradni, nehogy felhúzd magad!

Mindenkinek kellemes, sikeres és baj mentes napot kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 08:11 
Tag (6155)

Id:340636(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 07:58 
Tag (1241)

Id:340635(N)
Most látom hogy itt vagy Feri, akkor nem kell aggódni!
Köszönjük a finom reggelit, meg a jókívánságot! Viszont kívánom neked is!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 07:55 
Tag (1241)

Id:340634(N)
Jóreggelt Mindenkinek!

Jó hideg az éjszaka, itt -7 fok van!

Magdika, Pusinak nagyon igaza van a Gáborral kapcsolatban, azért nem ismétlem amit ő írt!
Egyébként a sértődés nem igazán munkahelyi fogalom!
Nem gondolnám azt sem, hogy papiron le van írva, hogy ő bármikor a szabadnapjaidon felszólíthat, hogy menj dolgozni! Legfeljebb megkér, és ha vállalod, és mész, akkor örüljön, és köszönje meg! Én tudom hogy gondban van, mert nincs elég ember, de ezen megsértődni....!!!!!
Ha most te olyan lennél, hogy TE sértődsz meg, és volna egy jó hely, ahova fognád magad és elmennél, akkor mit szólna? Akkor lenne csak igazán bajban, mert keresve se találna olyan munkaerőt mint te, olyan megbízhatót, rendesen dolgozót, akit mindíg ugrasztani lehet! stb.
Tudom hogy nem akarsz elmenni, de csak játssz el a gondolattal, és rájössz, hogy nem kell őt nagyon sajnálni! Egyrészt mert nem lát az orránál tovább, hogy erre nem gondol, másrészt mert lehetne udvariasabb is egy hölggyel! Nem beszélve arról, hogy ha túlságosan sajnálod, érdemtelenül, azon megint csak te fogsz kikészülni! Neki semmi baja nem lesz! Aki így tudja sajnáltatni magát.....!!! Nahááá!!!! Ne vedd be, kérlek!
Izácska nem lett náthásabb, el tud menni oviba?

Pusi, a boróka teljesen letört? Hogy csináljátok, ha olyan magas, ki fogja levágni? Nem lehet hogy később vágás után, kiegyengeti magát a csúcsnál? Olyan kár érte! Nekem is van tiszafám, egy nagy meg egy kicsi, nagyon szeretem én is őket. Az enyémek alakja fenyőfára hasonlít! A nővéreméknél bokor alakú, egészen más! Nem is tudtam régebben, hogy ennyire különbözőek is vannak!
Ha mentek reggel intézkedni, ne borulj ki, akármi is lesz! Ne engedd elrontani az ünnepet, olyan jó volt a múltkor olvasni, hogy nagyon szereted a karácsonyt!
Mici borzasztó aranyos lehet, ahogy kétlábon áll! :)

Néha nálunk is ki kell dobni egy-két poloskát, de szerintem bebújnak minden résbe, ablaknál is, és amikor az ember kinyitja, akkor jönnek be, mert a meleget keresik!

Tengelicke, gondoltam rád, hogy a nagy hóban mentek éppen temetőbe, de amikor kisütött a nap, arra gondoltam, hogy ha most vagytok ott, akkor nagyon szép lehet! Örülök hogy úgy volt! Előző nap írtad, hogy 2 kg hús fogyott el gyorsan! Hát jó étvágyú a család, de azért az jó is! Nem olcsó, de ha ilyen finomakat főzöl??? :) Meg azért többen is vagytok!
Ilyen hidegben a kinti állatkák sem fáznak? Bogyó se?

Remélem Nagyikáék és Mindenki jól van, és jól is aludt!
Teljen jól, békésen és baj nélkül a napotok!

Ferinek remélem nincs baja? Esetleg nincs otthon?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 17 07:43 
Tag (33996)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:340633(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 23:56 
Tag (37188)

Id:340631(N)
pusi írta:
Nagyon inkorrekt pacák, és nagyon szelektív a memóriája, mert arra nem gondol, hogy mindig számíthatott Rád, és erődön felül is mentél, fáradtan betegen. Hálásnak kellene lennie, és több empátiát tanúsítani. Köszönettel tartozik, nem ilyen viselkedéssel.

Igen, igazad van Pusikám, de azért nagyon bánt, hogy így megharagudott rám.
Sajnálom is őt, mert tudom, hogy nincs elég emberük, itt is munkaerőhiány van, és bajban van, ha valaki valamiért kiesik a munkából.

Nagyon remélem, hogy holnap sikerrel jártok az Amplifonnál! :pray:

Jó éjt Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 23:22 
Tag (69344)

Id:340630(N)
Magdi írta:
mert nagyon meg van sértődve rám, amiért a múltkori szombati helyettesítést nem vállaltam el. Tegnap fel kellett hívnom valamiért a munkával kapcsolatban, és nagyon kimért, rideg, hivatalos volt, pedig máskor nem ilyen szokott lenni. :( :( :(

Nagyon inkorrekt pacák, és nagyon szelektív a memóriája, mert arra nem gondol, hogy mindig számíthatott Rád, és erődön felül is mentél, fáradtan betegen. Hálásnak kellene lennie, és több empátiát tanúsítani. Köszönettel tartozik, nem ilyen viselkedéssel.

Gondolom jól elfáradtál Magdi, kétfelé is helyt kell állni.

Poloskákkal jó, hogy megbékültél, és nem idegesítenek. Nálam volt egyszer valamilyen darázs, akivel személyesen nem találkoztam, de a legfelső könyvespolcon berendezkedett, és nagyon komoly építményt hozott létre. Kisebb dió nagyságú agyagfészkeket. Gondolom abban nevelte a gyerekeket. Őszi takarításkor találtam meg.

Holnap reggel megyünk Amplifonhoz, remélem megjött az alkatrész. Utána biztosítóhoz befizetni az éves biztosításokat.

Nyugodalmas jó éjt, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 22:09 
Tag (37188)

Id:340629(N)
Ma megint nagyon zűrzavaros napom volt.

Sacikám, Kingusnak sok-sok boldogságot kívánok én is.

Igazad van, a poloska tényleg csak akkor büdös, ha veszélyben érzi magát. Nálunk Imi szokta őket kitessékelni, és most már ő se bántja őket, finoman fogja meg, és úgy rakja ki a kis lakókat. Őszintén szólva sajnálom őket, hiszen nem bántanak ők senkit, de azért nem is örültem nekik, amikor láttam, hogy a függöny redői között mennyien megbújtak. Legalább bújnának el úgy, hogy ne lássuk őket.

Csoda jópofa az a hókonyha, hókemence Gizuska: :D

Pusika, látom még mindig forog az óriáskerék a Főtéren. Sorállás már nincs, legalábbis nem láttam, de még jó páran sétálgatnak, csellengenek ott, pedig már ott is jó hideg lehet.
Mi most este, amikor Ildi és a két kislány elment még átmentünk Imi fiamékhoz, és bizony itt fagy, jeges az út.
Nagyon sajnálom a borókádat Pusikám. :(

Holnap is itthon leszek. Remélhetőleg nem jön telefon, hogy helyettesíteni kell valahol. Bár gondolom most egy darabig nem fog szólni nekem a Gábor, mert nagyon meg van sértődve rám, amiért a múltkori szombati helyettesítést nem vállaltam el. Tegnap fel kellett hívnom valamiért a munkával kapcsolatban, és nagyon kimért, rideg, hivatalos volt, pedig máskor nem ilyen szokott lenni. :( :( :(

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 21:52 
Tag (20849)

Id:340628(N)
Jó éjszakát, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 19:44 
Tag (20849)

Id:340627(N)
Sacika, sok boldogságot kívánok Kingusodnak! Biztosan jót buliznak!

Pusika, nagyon sajnálom a fáidat! :cry: Én le szoktam verni róluk a havat, ha sok van rajtuk. Persze én sem érek el minden ágat.

Milyen szerencse, hogy Gyurmáék tegnap voltak óriáskerekezni!

Mici csuda aranyos lehet, amikor kétlábon állva kéri, hogy felvegyed! :lol:

Szerencsésen, de nagyon fáradtan értem haza. Néném természetesen felpakolt... Csodás napsütés volt, amikor a temetőben jártunk.

Most mutatták az RTL-en Matyi gólyát, aki már 8 éve Ásotthalmon telel.

További kellemes estét!
Csatolmány:
jegesmacik.jpg
jegesmacik.jpg [ 13.75 KiB | Megtekintve 849 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 19:41 
Tag (10313)

Id:340626(N)
Koszonom Kinga neveben. :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Micike csuda okos lett:) Meg idoben. :) Nina 14 eves. Mar nem tud lepcsozni, Angi hozza fel egy specialis hámban. Setalni azonban imad, de sokszor lefekszik pihenni. Hangulata kivalo, jatszik, jo az etvagya, tiszta a tekintete. Volt egy idoszak amikor egy gyogyszertol homalyos lett a latasa, de most anra ez kitisztult ujra. Koszonom a Vetri DMG-nek. Oriasi energiat ad neki minden teren.Mar javasoltam, de most is csak ezt mondom, hogy batran hasznaljatok. Teljesen egeszseges a kutymonk ettol a szertol. Evek ota kapja, nem őszul, csak egy picit a szakalla, gyonyoru a bundaja, friss az elméje. IMadom Ninat. :)
Sajnalom a fatokat Pusika. A fulhallgato korul mindig volt problema, szerintem sose lesz vege. Talan tenyleg fogyasztovedelemhez kellene fordulni segitsegert.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 19:14 
Tag (6155)

Id:340625(N)
Sziasztok, jó estét mindenkinek!!!
Kutya hideg kezd lenni, itt legalábbis!
https://sokszinuvidek.24.hu/kertunk-por ... es-mester/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 18:10 
Tag (69344)

Id:340624(N)
Hatalmas tömeg van a főtéren az óriáskeréknél. Mázli, hogy Gyurmáék tegnap voltak, mert ez a sor kivárhatatlan. 2 sorban állnak az emberek, egyiknek sem látszik a vége.

https://www.debrecen.hu/hu/debreceni/webkamerak/

Sacika, lányodnak sok örömet, és boldogságot kívánok.

Nem lehet támasztani, mert nagyon karcsú a fa, és nagyon magas. Olyan mint egy gyertya. Sajnálom. :(

Nina rendben van? Hány éves már? Fel tud menni a lépcsőn?

Mici kiokosodott. Megtanítottam, hogy ha azt akarja, hogy vegyem fel, akkor álljon két lábra. Még nem mindig jön össze, de már sokszor. Csuda aranyos.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 18:06 
Tag (10313)

Id:340623(N)
Sziasztok Szigetlakók!

Tengelicke, a poloska, azaz budosbogar nem budos, csak, ha megnyomod vagy,ha veszelyeztetve erzi kicsi eletet. 100-at megfogtam mar es tettem ki a lakasbol es soha nem lett budos a kezem. Marokra kell fogni es nem szabad megnyomni, megszoritani. total felesleges, mert nyugton van. Kint meg ő repul le a kezedrol. Olyan,mint egy katica.Kicsi , erzekeny testuk van.

Mai gyertya az orom napjat jelenti? De jo, ezt nem is tudtam. Meg nem is gyujtottam meg. Nem regen jottem meg a melobol.

Lanyok Pesten buliznak mar tegnap ota. Kinganak lesz majd szulinapja es azt unnepeltek. Nina is elment. Pottyocskevel vagyok kettesben, de ma mar jonnek haza.

Itt is legalabb 10 centis ho esett tegnap es ejjel, de ma mar sok elolvadt amit nem is banok. Ami maradt az eleg.
Szornyu Pusika, hogy akkora agat le kell vagni. Nem lehet alatamasztani?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 16:42 
Tag (69344)

Id:340617(N)
Margó írta:
Köszönöm szépen az üzeneteket, nagyon aranyosak vagytok! :)

Gizuska, de jó hogy föltetted az adventi koszorút! Ma van az öröm vasárnapja! /rózaszín gyertya jelentése!/

Legyen szép a vasárnapotok, Pusi ha sikerül légy nyugodtabb!

Ezen most túl vagyok. Bánatom tárgya, hogy a hó ráfagyott a kertben a fákra, és törnek le az ágak. Próbáltuk rendbe rakni Gyurival, de nagy a kár. Egy nagyon magas borókáról majdnem két métert kell levágni. A tiszafák bírják jól. Az a legerősebb fafaj. Nincs kártevője, bírja a szárazságot, vizet. nagyon szeretem.

Jól vagytok?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 dec. 16 09:41 
Tag (1241)

Id:340609(N)
Köszönöm szépen az üzeneteket, nagyon aranyosak vagytok! :)

Gizuska, de jó hogy föltetted az adventi koszorút! Ma van az öröm vasárnapja! /rózaszín gyertya jelentése!/

Legyen szép a vasárnapotok, Pusi ha sikerül légy nyugodtabb!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 109002 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 3634  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]