Pontos idő: 2018 dec. 12 19:28

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104235 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 3475  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 máj. 13 05:28 
Tag (66490)

Id:329018(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Gizuska, jó ez a virágkeverék. Én is nézegettem, már bánom, hogy nem vettem. Mondjuk nagyság szerint nem biztos, hogy jó helyre kerülnek a magok. A sarkantyúvirág is nagyon mutatós, és elűzi a kártevőket.

Meleg volt éjjel a szoba, alig aludtam valamit.
Családdal még bizonyára visszamegyünk a vásárba. Már képben vagyok, hogy mit szeretnék.

Legyen szép vasárnapotok!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 21:54 
Tag (5416)

Id:329016(N)
Jóéjt mindenkinek!!
Igen Pusika ilyen az a virág Kép
de nem cserépben van ám, hanem a földben, csak körbekeritettük ilyen kis facölöp keritéssel a fanyarkabokrot a fünyirás miatt, és akkor már raktam még bele virágföldet és vetettem bele, még másik kettő is van, azokban többféle növény kelt nagyon sürün, ki kell szednem belőle, na zokat én sem ismerem mindegyiket jelenleg :lol: majd meglátjuk!
Jó az a macskaültetés a ládákba!! és Tündike is cuki cica.
Jó vásárt csináltál Pusika.

Itt fülledt meleg idő volt, ki vagyok mint a liba :shifty:
Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 21:20 
Tag (19614)

Hely: Budakalász
Id:329015(N)
Pusika, nagyon jó vásárt csináltál. Itt egy lepedőt adnak annyiért, amennyiért te kettőt vettél.

Magdika, meggondolandó a virágládák beültetése! :lol: :lol: :lol:

Dehogy fogyott el a kaja. Rengeteget csinált Ani, nem vette figyelembe, hogy most alig vagyunk. Brigi is most esett be, Edina és Anti későn jönnek haza. De jó lesz az holnap is!

Tündike a világ legbűbájosabb, és legjobb cicája. Elsőrendű anya, hármójuk cicusait nevelte, szoptatta, tanította. Ivartalanítás után, a mai napig megmaradtak az anyai ösztönei. Addig nem eszik, míg a másik két cica -akik nem is az övéi- jól nem lakik. Első hívásra jön, körbedorombol, de nem szeret kézben lenni. Inkább eldobja magát, mint a képen, és kéri a simiket.

Kellemes estét, ráfér mindnyájunkra! Aztán nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 21:12 
Tag (34354)

Hely: Budapest
Id:329014(N)
pusi írta:
Magdi, ha még nem ültetted be a virágládát:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 21:07 
Tag (66490)

Id:329013(N)
Magdi, ha még nem ültetted be a virágládát:

Szép álmokat!

Csatolmányok:
2018-05-12_210157.jpg
2018-05-12_210157.jpg [ 97.96 KiB | Megtekintve 458 alkalommal. ]
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 20:36 
Tag (34354)

Id:329011(N)
Nagyi írta:
Tegnap és tegnapelőtt igen @-ul voltam, bágyadt, elesett.
Ez nyílik most a kertben.

Szerbusztok Szigetlakók!

Nagyikám, szép ez a kis sárga virág. :D (Nem tudom milyen virág. Olyan liliomfélének látszik. :oops: :oops: )
Én se voltam jól tegnap, tegnapelőtt, de ma sem.

Pusikám, jó vásárt csináltatok! :D Én sem szeretek cigányoktól vásárolni, éppen azért mert olyan erőszakosak.

Marikám, de aranyos, szép a Tündi cicusod! :D
De jó, hogy Brigi megvette és hazavitte a nehezebb dolgokat! Legalább nem kell cipelned.

Ezóta már biztosan el is fogyott a kint sütögetett kaja. :D :D

Gizuskám, készen lettetek a takarítással? Szép lett a szőnyeg? Mivel tisztította Zsuzsi?

Itt volt délután Izácska, aztán később befutott Lilike is az apukájával.

Sacikát meg biztosan belepte a meló, meg a többi tennivalója. Remélem minden rendben van Nála!

Jó lenne, ha Ferikénknek jó lenne már a nagy számítógépe, mert akkor biztosan kapnánk megint reggeli kávét, meg esti "puszit" Tőle!

Jó pihenést Mindenkinek Szigetlakók! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 20:09 
Tag (14581)

Hely: Székesfehérvár
Id:329008(N)
Én tavaly kaptam egy kis tő violát, idénre szép nagy bokor lett.
Régen volt sok évig, aztán kihalt.
Csinálnak ilyent a virágok. :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 19:57 
Tag (66490)

Id:329005(N)
Nagyi írta:
A pillangóvirág nagyon magasra tud megnőni, 1- 1,5 méteresre is.

Felénk ezt hívják szellőrózsának. Vettem már ilyet, de felzabálta a csiga. Van olyan virág, amit nagyon szeretnek. Évek óta kísérletezek a violával, de csonkig bezabálják.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 19:20 
Tag (14581)

Id:329004(N)
A pillangóvirág nagyon magasra tud megnőni, 1- 1,5 méteresre is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 18:22 
Tag (66490)

Id:329002(N)
Nagyi írta:
Nekem is van még egy más színű sásliliomom is, csak nem tudom hol. Sötét bordós lenne, ha nyílna.

Olyan van az Aldi parkolóban nagyon sok. Mindig megcsodálom.

Pillangóvirágot nem ismerem, mindjárt megnézem.

Tengelicke, a cicád gyönyörű. Állítólag a három színűek a legvagányabbak, falun őket szeretik a legjobban, mert jól egerésznek.

Vásárban vettem két lepedőt, 200X220-as, és nagyon jó az anyaga, nem frottír, és gumírozott. 4500-ért adta a kettőt, nem volt hajlandó engedni belőle, de amikor itthon megnéztem, láttam, hogy nagyon megérte. Vettünk egy papucsot Gyurinak. Pizsamát akartam neki venni, de az nem volt olyan, amilyet szerettem volna. Majd az Aldiban, ott szokott lenni flanel nadrággal. 1 kiló epret, egy csomag tökmagot, és mást talán nem. Függönyt is akartam venni, de nem volt türelmem, mert idegesítőek az oláh cigányok. Erőszakos, és dumál folyamatosan, ráadásul nem mondja meg az árát, hanem kérdezte, hogy mennyit adnék érte.

Holnapra megfőztem a kaját, és gyorsan legyártottunk egy járólapot is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 17:10 
Tag (14581)

Id:328993(N)
Nekem is van még egy más színű sásliliomom is, csak nem tudom hol. Sötét bordós lenne, ha nyílna.
Áültettem valamikor és nem tudom hova. :oops:
Szereti, ha egy helyben hagyjuk, békében.

Tengelicke, aranyos a cicakép.
Három színű kis szépség.

Gizuska cserepében ha igaz pillangóvirág az az apró levelű.

Mit vettél Pusika???????

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 16:32 
Tag (19614)

Id:328992(N)
Grillezés lesz Pusika. Most húzzák a nyársakra a husit és egyebeket.

Jól elfáradhattatok! Szereztetek valamit?

Nagy az örömöm. Brigi meghozta nekem a súlyos dolgokat. 20 kg-os kutyatáp, cicaalom, cicatáp. Csak még egy 10 kg-os kutyatápot felejtett el. majd a jövő héten. Az a jó, ha nem kell izgulnom, hogy elég lesz- e a kajájuk, legalább egy hónapig legyen nyugi.

Megcsináltam -véletlenül- az első képemet a telómmal. :lol: :lol: Tündikém az. Nem egy jó kép, de nem is az volt a lényeg, csak, hogy csináljak már valamit. Talán ő a legkedvesebb cicám. Nem véletlenül Tündi a neve

Nagyika, tudom, hogy nem vígasztal, de mostanában én is így vagyok, ahogy te.
Csatolmány:
32267345_1769655633096070_2202599717769052160_n.jpg
32267345_1769655633096070_2202599717769052160_n.jpg [ 33.09 KiB | Megtekintve 526 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 14:58 
Tag (66490)

Id:328990(N)
Sziasztok! Jót vásároztunk. 1 óra után jöttünk haza. Most majd főznöm kell, holnap jön a család. Jól elfáradtunk, de végigjártuk az egészet.

Nagyika, nem ültettem ki szabadföldbe a hortenziákat, de átültettem nagyobb edénybe. Majd ősszel kiültetem. Még szeretném itt nézegetni a teraszon. Nagyon vigyázok rájuk, naponta többször megnézem, hogy jól vannak-e.

Nagyon szép a sásliliomod. Az Aldi mellett van a parkolóban ilyen, többféle színben. Korántsem ilyen erősek, de nagyon sokáig virágzanak.

Gizuska, mi az a növény a cserépben? nem a sarkantyú, hanem az a kaporszerű? Nekem is van olyan, és nem tudom, mi lesz belőle.

Tengelicke, mit főztök kint?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 09:10 
Tag (14581)

Id:328985(N)
Sziasztok, szép napot mindenkinek.

Kellemes idő van, remélem, nem lesz kánikula.

Tegnap és tegnapelőtt igen @-ul voltam, bágyadt, elesett.

Pusika, a hortenziáidat kiültetted???
Az enyém elszáradta a virágait, majd nemsokára kiültetem. Nem nagyon szereti a cserepet,

Ez nyílik most a kertben.

Csatolmányok:
2018 05 1 001.JPG
2018 05 1 001.JPG [ 431.78 KiB | Megtekintve 598 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 07:54 
Tag (5416)

Id:328981(N)
https://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-vid ... csodafalu/

Ez nagyon klassz! sok ilyen kellene még! :clap:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 07:50 
Tag (19614)

Id:328980(N)
Jó reggelt, szép napot Szigetlakók!

Gyönyörű a reggel. Kisséhűvös van, de így lehetett jól aludni. Nemsokára kimegyek a temetőbe locsolni, aztán irány a kert.
Brigi megígérte, hogy hoz az állatoknak kaját. Azt csak kocsival lehet.
Délután sütögetni akarnak, remélem jó idejük lesz hozzá.

Pusika, legyen szerencsés avásárlásotok!

Gizuska,ti ma rendben lesztek! Azért vigyázz magadra nagyon. Hogy veszitek észre, ha elmennek a pockok?

Nálunk is van hulladékudvar.

Magdikám, te még vasárnap is mész ugye? Ez most nagyon sok neked! Azért azt kívánom,hogy ne legyen nagyonhúzós a napod! Bár a szombat........

Mindnyájunknak legyen kellemes, sikeres, szerencsés és bajmentes a napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 07:39 
Tag (5416)

Id:328979(N)
http://mozaik.bloglap.hu/galeria/kozepeskep/44259.jpg

ezekről van szó, három ilyen cserje van ott ahol tavaly még a nagy fenyő volt,oda a tövükhöz meg vidéki kert nevü virágkeverék magokat vetettem.

Csatolmányok:
DSC01557.JPG
DSC01557.JPG [ 268.11 KiB | Megtekintve 590 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 07:27 
Tag (5416)

Id:328978(N)
Kép
Jó reggelit Szigetlakók!!!
Csodaszép , nyárias reggel van,denem lesz hőség. jó lenne csavarogni.. :think:

Ez a kószapocok csapatokban garázdálkodik a talajszint alatt nem sokkal turkálnak és mindent megesznek ami az utjukba esik, sajnos a gyökereket és a hagymákat is, akár a bokrok gyökereit is. rengeteg járatuk van a gyep alatt is, olyan mintha süppedős szőnyegen járnék. Ártatlannak látsző , nem túl nagy levegőző lyukak vannak a felszin felé, de nem turás,ha már nem tetszik neki a hely akkor családostól odébbállnak,ezért a kósza név. Tényleg így lehet, mert évekkel ezelőtt már volt ilyen akkor egyszercsak megléptek innen.Igaziból a fehér orgonabokromat és az ősszel ültetett fanyarka cserjéimet féltem tőlük. nem itt van a helyük :naughty: No most már aztán kimagyaráztam :lol:
A göncöket szortiroztam is, szeretném majd a végén én is odaadni valahova a jobb darabokat.
Legyen szerencsés jó napunk!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 07:05 
Tag (34354)

Id:328973(N)
pusi írta:
Magdi, a korábbi időpontra nem megy el Imi? Elég távolinak tűnik a júliusi.

Ahova fogsz menni ma dolgozni, az nem azon az úton van, ami Nagykovácsiba vezet? Voltunk ott pár éve.

Jó reggelt Szigetlakók!

Pusikám, azért nem megy el Imi a korábbi időpontra, mert utána már nagyon kellemetlen lenne átmenni a másik doktornőhöz. Lehet, hogy nem is fogadná, hiszen egy SZTK-n belül vannak mindketten, és látná a számítógépen, hogy előzőleg a kolléganőjénél volt az Imi.
Tényleg jobb lenne előbb menni, de Imi nem bízik az előbbi doktornőben. Nem túl jó véleményt hallott róla. Azt mondja, hogy annyira azért nincs rosszul, hogy ne tudja kivárni a júliusi időpontot.
Nagyon reménykedek benne, hogy az a doktornő lelkiismeretes és alapos lesz! :pray: :pray:

Pusikám, a Stop Show a Bécsi úton van, ami Pilisvörösvár, Solymár felé megy.

Mit csinálnak a madaraid? A gerlék beköltöztek végül az egyik kis fészekbe, vagy feladták? Esetleg rájöttek, hogy kicsi lesz az nekik?

Gizuskám, jó munkát Nektek mára, és vigyázz Magadra közben!

Legyen Mindenkinek jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 12 06:08 
Tag (66490)

Id:328971(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Gizuska írta:
https://www.youtube.com/watch?v=U_OmOBiCemo&feature=push-u-sub&attr_tag=f-ro-XpqVk2O8nzo-6

Pusika, majd nézzed meg, érdekes, csak az eleje nem annyira.

Érdekes ez nagyon. Hajnalban napkeltére ment ki a fotós a tóhoz, aminél érdekesebb dolog nem is létezik. Úgy látom ezek apácaludak. Én is szerettem régen napkeltére kimenni. Pláne daruvonuláskor. Ilyenkor szembe forgalom van a madaraknál, darvak kihúznak a tóral a szántóra, a libák behúznak a szántóról. Vajon hol készült? Nálunk nincs ilyen liba.

Azokat a ruhákat Gizuska, amit selejtezel, nem lehet rászorulóknak odaadni? A Mátai szeretetszolgálat nálunk elfogadja, és szétosztja. Régebben én is vittem, de most már vannak olyan cigány ismerőseim, akik érte jönnek, ha szólok. Ha már nem annyira jó, akkor a hulladékgazdálkodási vállalathoz viszem. Éppen két napja voltunk ki. Nagyon értékelem ezt a helyet. Hulladékudvarnak hívják, egy nagyon rendezett hely, ahol hatalmas konténerek vannak. Külön van textil is, amit bizonyára átválogatnak még párszor, de a többit is. Mi most sütőolajat vittük ki, és volt még egy fél zsák döglött beton, két fél vödör festék. Nem értem, amikor a természetben lerakják a szemetet, hiszen ez a városban van, nem kell kilométerekre menni, nem kell cipekedni sem. Kocsival lehet végigmenni a konténerek között, és mindent berakni a helyére. Nem kell érte fizetni sem, sőt még meg is kérdezték, hogy a használt olajért fizessenek-e. Nem szoktam kérni.

Már én sem veszek olyan növényeket, amelyek nem ide valók, még a hortenziánál is rezeg a léc, mert a talaj savanyítása más növényeknek nem feltétlenül jó. Érdemesebb kitapasztalni, hogy mi az ami szeret itt lenni. Az is jó, ha megnézzük, mi fejlődik szépen a környéken.

Magdi, a korábbi időpontra nem megy el Imi? Elég távolinak tűnik a júliusi.

Ahova fogsz menni ma dolgozni, az nem azon az úton van, ami Nagykovácsiba vezet? Voltunk ott pár éve.

Gizuska, honnan lehet tudni, hogy kószapocok rendezkedik a kertben? Nem lehet vakond?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 22:18 
Tag (34354)

Id:328969(N)
Gizuska írta:
Egy kis szépség, nézegetni!legalább

Jaj de szépek ezek a kis mezei virágok! :D :D

Gizuskám, nagyon jó, hogy nem Te csinálod a szőnyegpucolást, szekrény tetejének a letakarítását.

Marikám, nagyon reménykedek, hogy az a doktornő rendbekapja Imit! :pray: :pray:

Szép álmokat Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 22:11 
Tag (5416)

Id:328968(N)
https://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-vid ... -viragzas/

Egy kis szépség, nézegetni!legalább

nem én fogom a szőnyegeket tisztinai, hanem a Zsuzsi, az sajnos nem megy már nekem, több okból sem. és a szekrények teteje is rá vár persze,
Még egy nagy gardrobszekrény hátra van, az lesz a nehezebb a selejtezésnél, ott vannak régebbi holmik kabátok, jó lenne megszabadulni tőlük rövid uton.
Most aztán már megyek az ágyamba!!páá

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 22:03 
Tag (19614)

Id:328966(N)
Magdika, örülök, hogy sikerült Iminek időpontot kapnia a nevezett doktornőhöz. Ő biztosan rendbekapja majd.
Sokra mentek a háziorvosaitokkal! :doh:

Az én telóm se nyit meg minden kamerát! :oops:

Nem szabad olyan növényeket ültetni, amelyek a savanyú talajt szeretik. Semmi sem fog megmaradni. Én is hoztam a Jeli arborétumból rhododentront, természetesen nem maradt meg. A fiam vett áfonyát, az sem maradt meg. Szóval kár a pénzt és az energiát belefektetni.

Gizuska, megint nagyot melóztál, és holnap sem fogsz unatkozni! Bírod?

Pusika, nektek jó vásározást holnap!

Nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 21:57 
Tag (34354)

Id:328965(N)
Gizuska írta:
Magdika,én is jártam már úgy , hogy nem láttam valami beirást itt, pedig mindig ott kezdek olvasni ahol én írtam előzőleg, azt hiszem olyankor történhet amikor kozben lapot vált a gép. szinte biztos vagyok benne, hogy volt ilyen, és biztos nem olvastátok amit írtam, de nem olyan fontos ám, főleg az én kis pötyögésem, nem számit. A kószapockok itt a kert felőli oldalon a gyepes részen tanyáztak le , onnan próbálom rábirni őket, hogy menjenek másfelé :D
Tényleg, hogy érzi magát a férjed? jobb így , hogy kevesebb gyógyszert vesz be.?
Magdika, lehet ott biztos jó dolgokat vásárolni is ahol dolgozol most :think: :think:

Gizuskám, ne mondj ilyeneket, hogy a "Te pötyögésed nem számít"!!!! Dehogynem számít, nagyon is számít! Minden számít és minden érdekel amit akár Te, akár bárki ír itt a Szigeten.
Biztosan figyelmetlen voltam, amikor visszaolvastam, és azért nem emlékeztem a pockokra. :oops: Köszönöm szépen, hogy leírtad nekem. :romance-kisscheek:
Ezek a kószapockok csinálnak valami kárt a kertben? Megrágják a növényeket, vagy valami mást?

Imit talán ritkábban kapja el a rosszullét, de azért így is elkapja mindennap, többször is, csak talán nem olyan intenzitással. :(

A Stop Show-ban ahol ma dolgoztam, tulajdonképpen ugyanazok a dolgok kaphatók mint a másik Média Marktban, ami a Mammut áruházon belül van. Ez is olyan műszaki áruház.

De jó, hogy túl vagy a selejtezésen Gizuskám! Piszok időigényes dolog mindent felpróbálgatni, hogy jó-e még, vagy sem, átválogatni a dolgokat, eldönteni, hogy érdemes-e még megtartani, vagy nem.

Jó nagy munkába fogsz holnap is. A szőnyegpucolás nem könnyű munka. Vigyázz Magadra közben Gizuskám, ne erőltesd túl a karodat se, hiszen még nem is jött teljesen rendbe.

Jó éjszakát, szép álmokat kívánok Neked is!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 21:45 
Tag (5416)

Id:328964(N)
https://www.youtube.com/watch?v=U_OmOBi ... Vk2O8nzo-6

Pusika, majd nézzed meg, érdekes, csak az eleje nem annyira.

Jóéjt mindenkinek!!Pááá

https://www.idokep.hu/keptar/album/Term ... 394931#kep

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 21:42 
Tag (34354)

Id:328963(N)
pusi írta:
Imi hogy van?
Holnap vásározok. Nagyvásár lesz hétvégén, kimegyünk megnézni.

Most is elkapja a rosszullét elég sűrűn, de azért talán kevésbé, mint amikor még nem felezte le a gyógyszeradagot.
Ma kellett visszamennie a körzeti doktornőhöz, aki ma sem volt ott, most is helyettesítették. Ráadásul nem is ugyanaz a kis doktornő helyettesítette, aki a múltkor, hanem egy másik kis fiatalka, aki nagyon kedves volt, de semmi érdemleges dolgot nem mondott.
Sikerült július 2-re időpontot kapnia Iminek ahhoz a diabéteszes doktornőhöz, akit Marika ajánlott. Remélem, ott majd többet mondanak, tesznek! :pray:

Jó vásározást Nektek holnap Pusikám!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 21:28 
Tag (5416)

Id:328961(N)
Pusikám! csak csodálni kell az azaleákat ott ahol jól vannak és szépek!!tényleg nem maradnak meg, csak spéci nekik való helyen. Zalában három ilyen gyüjtemény is van, de nem errefelé, itt meszes a talaj,hanem ott az igazi Zalában,és Vasban.Mi is voltunk régebben többször is Jeliben, valóban lenyügöző a hely, főleg még 25-30 éve, csodás volt, az Anyukám is el volt ragadtatva, azt mondta jaj, Istenem , ilyen lehet a mennyország! :happy-cheerleadersmileyguy: Sajnos egyszeriben, amikor aszályosabb évek voltak nagyon sok kipusztult, győzték újra telepiteni, de már olyan csodás nem lett mint volt. A falunk közelében a budafapusztai arborétumban is nagyon szép gyüjtemény van.Jót tenne a lelkemnek meglátogatni legalább ezt az egerszegit, de nincs most időnk csavarogni, és elég gyorsan elvirágzik ebben a nyári időben.

Magdika,én is jártam már úgy , hogy nem láttam valami beirást itt, pedig mindig ott kezdek olvasni ahol én írtam előzőleg, azt hiszem olyankor történhet amikor kozben lapot vált a gép. szinte biztos vagyok benne, hogy volt ilyen, és biztos nem olvastátok amit írtam, de nem olyan fontos ám, főleg az én kis pötyögésem, nem számit. A kószapockok itt a kert felőli oldalon a gyepes részen tanyáztak le , onnan próbálom rábirni őket, hogy menjenek másfelé :D
Tényleg, hogy érzi magát a férjed? jobb így , hogy kevesebb gyógyszert vesz be.?
Magdika, lehet ott biztos jó dolgokat vásárolni is ahol dolgozol most :think: :think:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 21:09 
Tag (34354)

Id:328960(N)
pusi írta:
Még beültetheted, nem késtél, csak olyan sok bajod van most e nélkül is.

Azért szeretném beültetni Pusikám! Talán majd jövő héten. A petrezselyemmagokat viszont már elültettem. Már kezdenek is kikelni. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 21:08 
Tag (5416)

Id:328959(N)
Sziasztok, jó estét mindenkinek!!
Jó volt olvasni benneteket!zajlik az élet.
Leamortizálódtam ma! és még nincs vége :naughty: de azért jól haladtunk. kiselejteztem egy csomó holmit, már a próbálgatásba is belefáradtam, meg nosztalgiáztam közben :lol: A Papusnak is muszáj volt megpróbálni vagy 8 nadrágot :lol: :lol: részben kuka.
Holnap lesz segitségem a takaritáshoz, jó lesz, szeretném a szőnyegeket is kitisztitani.
Ma is raktam a pocoklyukakba olyan büdöset, remélem odébbállnak. :think:
Jó pihenést, szép álmokat mindannyiunknak!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 máj. 11 21:07 
Tag (66490)

Id:328958(N)
Nagyi írta:
Gizuska, az az azaleás völgy mesés.

Jó 10 éve voltunk Jeliben, az ámulattól szinte beszélni sem bírtunk.

Nagyon szépek az azaleafélék, de hiába vágyik rá az ember, esélytelen. Rododendronom volt összesen 4 bokor, már egy sincs. Tavaly ment ki az utolsó. Mindent megtettem, savanyítottam a talajt ezerrel, de amikor eléri a gyökere az eredeti talajt, akkor elpusztul.
Fodrászom egy méter mélyen cserélte ki a földet alatta, és lefóliázta, hogy ne is tudjon keveredni a föld a gyökérnél.

Tavaly még ilyen volt, már látszott, hogy vége:

Csatolmány:
2018-05-11_205130.jpg
2018-05-11_205130.jpg [ 161 KiB | Megtekintve 584 alkalommal. ]

Most virágzik a klematisz, ami tavaly sötét rózsaszínű volt. Most fehér. :shock:

Csatolmány:
2018-05-11_204857.jpg
2018-05-11_204857.jpg [ 107.24 KiB | Megtekintve 584 alkalommal. ]

Mitől lett fehér?

Magdi, még nem ragasztottam meg, hétfőn jön a szerelő feltenni.

Fagyit otthon ettem, vettem egy dobozzal. Van egy fajta, amiben 4-féle van, azt szeretjük. Sok van benne, jó rájárni.

Pocsék hétvégéd lesz, habár ha otthon vagy, akkor sem könnyebb. :(
Imi hogy van?

Holnap vásározok. Nagyvásár lesz hétvégén, kimegyünk megnézni.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 104235 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 3475  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]