Pontos idő: 2018 nov. 14 17:19

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 103549 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 3452  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 20:41 
Tag (34141)

Hely: Budapest
Id:327060(N)
pusi írta:
25 deka lisztből 3 darab lett. Ennyinek kell lenni?

Pusikám, nekem kicsit kevésnek tűnik a 3 db lángos a 25 dkg lisztből. :shock: De persze attól függ, hogy ki milyen vastagra nyújtja ki a tésztát. Én minimum 0,5 kg lisztből szoktam csinálni, de abból nekem jóval több szokott lenni arányában, mint Neked a 25 kg lisztből. :shock:

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 20:33 
Tag (34141)

Id:327059(N)
pusi írta:
Az a veszély nem áll fent, hogy pörgetem, mert bizonyára elszállna. :D Meg sem találnám. Csodálom ahogy az olaszok pörgetik a pizzát.
Nagyika, úgy csinálm, ahogy mondtad, de nem lett kerek. Elég érdekes alakzatok jöttek ki. Tényleg nem szoktál lángost sütni?

Pusikám, nekem se szoktak kerekek lenni a lángosok, de nem hiszem, hogy ez számít valamit. Az íze legyen jó, az a lényeg.

Marikám, én is nyújtófával szoktam a lángost kinyújtani. Nem nagyon foglalkozok vele, hogy milyen alakja lesz. Kézzel még megnyújtogatom, mielőtt beleteszem az olajba, és lesz amilyen lesz az alakja. :oops: Jó szokott lenni a vélemények szerint.

Marikám, én se voltam ma sem valami jó hangulatban.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 20:14 
Tag (14501)

Hely: Székesfehérvár
Id:327057(N)
Csak én szeretem a lángost, egy darabot meg nem lehet csinálni. :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 19:55 
Tag (66248)

Id:327055(N)
tengelic írta:

Megmondom őszintén, én nyújtófával lapítom ki a lángosokat, nem pörgetem, csavarom. .

Az a veszély nem áll fent, hogy pörgetem, mert bizonyára elszállna. :D Meg sem találnám. Csodálom ahogy az olaszok pörgetik a pizzát.
Nagyika, úgy csináltam, ahogy mondtad, de nem lett kerek. Elég érdekes alakzatok jöttek ki. Tényleg nem szoktál lángost sütni?

Tengelicke, miért sírtál? Csak nem azért, mert Roland nem vitte el kutyát? Ez a dolog nem ér annyit. Elismerem, hogy nem szép dolog, de nem érdemes ezért kikészülni.

Magdi, jó munkát! Húzzál bele!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 19:31 
Tag (34141)

Id:327054(N)
Szerbusztok Szigetlakók!

Itthon vagyok már én is, de most dolgom van. Később tudok csak visszaolvasni. :romance-kisscheek:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 19:21 
Tag (19473)

Hely: Budakalász
Id:327053(N)
pusi írta:
tengelic írta:

Pusika, ha Gyurinak izlett a lángos, akkor jó. Lehet, hogy egyel több léehetett volna, ha kisebb adagokat veszel, és vékonyra nyújtod ki. Persze ez attól is függ, hogy ki, hogy szereti. Vékonyan, ropogósan, vagy vastagabban.

A piacinak ropogós a közepe, és vastagabb a széle. Ezt kellene produkálnom. Tehát 4 felé kell osztani. Vasárnap így fogom. Ezek szerint Te 8 felé osztod. Az a baj, hogy begyakorlom, kikísérletezem, és mire újra sorra kerül, elfelejtem, mint a kalácsot. Elég hülye vagyok már. Gyakrabban kellene csinálni, mert Gyurinak is bejön. Ehet vele fokhagymát rogyásra.

Szegény Hektor, biztosan nagyon rossz ez neki. Végül elvitte Edina?

Micinek rendbe jött a füle, szép rózsaszín, pedig tele volt fekete trutyival. Ráadásul harcolni kellett vele, hogy tudjak bele cseppenteni, mert nagyon fájt neki, most pedig engedi. Nagyon jó ez a fülcsepp.

Fecskék vannak az égen. Ezek szerint megjöttek a környékre, de az én fecskéim nem. Nagyon várom őket.

Én is eszem a Panangint. Érdekes, hogy a meleg fronttól semmi bajom.

Én a melegfronttól, a széltől és az esőtől készülök ki. A mai napom sem jó. :oops:

Edina csak estére ér haza, Roland meg nem volt hajlandó levinni Bogyót. Kibőgtem magam........ Majd hétfőn visszük mindegyik állatot Edinával a dokihoz. Iránytaxival megyünk és jövünk.

Megmondom őszintén, én nyújtófával lapítom ki a lángosokat, nem pörgetem, csavarom. Én a vékony, ropogós fajtát szeretem.

Örülök, hogy Mici füle rendbejött! Nagy öröm ismét a szép rózsaszín fülecskét látni!

Ha látsz már fecskéket, akkor biztosan a tieid is megérkeznek.

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 18:54 
Tag (14501)

Id:327050(N)
pusi írta:
A piacinak ropogós a közepe, és vastagabb a széle. Ezt kellene produkálnom.
Pusika, szerintem ez csak nyújtás kérdése. Belülről kifelé próbáld nyújtani, kézzel, és belül vékonyabb legyen a tészta. :D
Úgy láttam, így csinálják.
Bár én még soha nem csináltam :oops:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 17:45 
Tag (66248)

Id:327047(N)
tengelic írta:

Pusika, ha Gyurinak izlett a lángos, akkor jó. Lehet, hogy egyel több léehetett volna, ha kisebb adagokat veszel, és vékonyra nyújtod ki. Persze ez attól is függ, hogy ki, hogy szereti. Vékonyan, ropogósan, vagy vastagabban.

A piacinak ropogós a közepe, és vastagabb a széle. Ezt kellene produkálnom. Tehát 4 felé kell osztani. Vasárnap így fogom. Ezek szerint Te 8 felé osztod. Az a baj, hogy begyakorlom, kikísérletezem, és mire újra sorra kerül, elfelejtem, mint a kalácsot. Elég hülye vagyok már. Gyakrabban kellene csinálni, mert Gyurinak is bejön. Ehet vele fokhagymát rogyásra.

Szegény Hektor, biztosan nagyon rossz ez neki. Végül elvitte Edina?

Micinek rendbe jött a füle, szép rózsaszín, pedig tele volt fekete trutyival. Ráadásul harcolni kellett vele, hogy tudjak bele cseppenteni, mert nagyon fájt neki, most pedig engedi. Nagyon jó ez a fülcsepp.

Fecskék vannak az égen. Ezek szerint megjöttek a környékre, de az én fecskéim nem. Nagyon várom őket.

Én is eszem a Panangint. Érdekes, hogy a meleg fronttól semmi bajom.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 16:18 
Tag (19473)

Id:327044(N)
Bízom benne, hogy Máténak tetszeni fog a Kis-Balaton és környéke. Nagyon szép élmény, boldogság, ha tetszik a gyerkőcnek.

Nálunk 15.40-ig áramszünet volt. És esett eléég becsületesen, majd kisütött a nap, és alig elviselhetően éget.

Mi is rengeteget kézimunkáztunk, nagymamáim, édesanyám sok csodás terítőt horgoltak. Édesanyám sok pulcsit kötött, amik még most is megvannak, és hordom őket. Én viszont sapkákat, mellényeket horgoltam, és csodás terítőket hímeztem. Nálam is van félig kész faliszőnyeg......

Magdikám, ma sem sokkal jobb a hangulatom. Nem bírom ezt a folyamatos időváltozást. Ma is volt Panangin, és lefekvés. :oops:

Mind a két kutyát le kéne vinni a dokihoz. Megnézetni Hektor fejét. Amit kentünk, az úgy látszik rendbe jött,de kiújult a szeme alatt. Bogyónak pedig a farkaskörmeit kéne levágni, mert már belenőtt a húsába. Úgy látom. Remélem Edina hazaér addigra, és elviszik a kutymókat Rolanddal.

Édes ez a kis hápi! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 12:35 
Tag (14501)

Id:327015(N)
Gundel az egyetlen, aki megfelelő, A többi felejthető.
Talán Ő még Vitray tanítvány. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 12:15 
Tag (66248)

Id:327010(N)
Köszi Nagyika, nyitom máris.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 11:53 
Tag (14501)

Id:327008(N)
Azt hiszem, ez új webkamera: Tárnok, gólyával. :D
https://www.idokep.hu/webkamera/tarnok2461
Csatolmány:
Mindenféle05841.jpg
Mindenféle05841.jpg [ 46.27 KiB | Megtekintve 167 alkalommal. ]

-------------Tupírka kiskacsa nagyon tetszik. ----------------

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 11:42 
Tag (66248)

Id:327006(N)
Jól néz ki ez a tupirka Nagyi. :D

Hímzések csodaszépek. Nekem talán a komádi tetszik a legjobban. Fehéren a fehér szín. Vásárosnaményban van egy múzeum, többször megnéztem, ott beregi kézimunkákat lehet látni.

Lángost megcsináltam. Gyuri szerint nagyon finom, szerintem nem. A vásárban kaphatóak jobbak. Viszont rájöttem valamire. Én nem is igazán szeretem a lángost. Inkább pizza, vagy kenyérlángos. Ugyanígy vagyok a tócsnival. Kétségbeesett kísérleteket folytatok, hogy jó legyen, de ha belegondolok, én ezt a kaját egyáltalán nem szeretem.
25 deka lisztből 3 darab lett. Ennyinek kell lenni?
Muszáj ezt jól megtanulni, mert Beni kérte, és amikor azt mondja a gyerkőc valamire, hogy finom, annál jobb érzés nincs. Mondjuk van olyan is, hogy azt mondja, hogy nagyon finom, de nem kérek. :lol:

Gizuska, isteni ajándékot találtál ki Máténak. Imádni fogja. A legszebb ajándék az élmény.

Gundelért tényleg oda lehet lenni. Fantasztikus a humora, kreativitása, és nem semmi, hogy mit hoz ki ebből a műsorból. Hatalmas lélektana van, és tudja, hogy mikor kell ezt a végsőkig kihegyezni. Tanulmányt lehetne írni arról, hogy mikor, miért úgy döntenek a játékosok, ahogy. Régebben azt mondtam, hogy nem kell sajnálni a kapzsi kockáztatókat amikor nagyon veszítenek, de ennél bonyolultabb ez a dolog. Vannak olyanok is, akikért megszakad a szívem.

Esik az eső. :(
Tengelicke, sz@rul aludtam az éjjel, és nem gondoltam volna, hogy még visszasírom a disznókat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 08:59 
Tag (14501)

Id:327001(N)
Sziasztok, jó reggelt.

Gizuska csodás a hímzéskiállítás.

Valamikor régen mennyit hímeztünk, horgoltunk.
De kiment a divatból sajnos.
Bár ma már nem is látnánk rendesen.
Még ma is vannak félkész hímzéseim, kötéseim, meg egy rischeliő terítőm, amit még anyukám kezdett el hímezni. :oops:

Kis csipketerítőim némelyikéből fiam bekeretezett falidíszt csinál.
A többi sárgul a szekrényben.

Kellemes, tavaszi napot mindannyiotoknak.
Legyen jó kedvetek. :lol:

Csatolmányok:
Kiskacsa.jpg
Kiskacsa.jpg [ 17.65 KiB | Megtekintve 170 alkalommal. ]

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 08:29 
Tag (5312)

Id:327000(N)
http://balkonada.cafeblog.hu/2018/04/11 ... a-labanal/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 08:06 
Tag (34141)

Id:326999(N)
Gizuskám, nagyon jó kis ajándék programot találtatok ki Máténak! Biztos, hogy jól fogja érezni magát. Drukkolok, hogy jó idő legyen.
Az a gasztroangyal tényleg nagy élmény volt! :D :D

Marikám, jó tasakozást! Ma jobb a hangulatod?

Indulnom kell. Legyen Mindenkinek jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 08:02 
Tag (5312)

Id:326998(N)
https://www.youtube.com/watch?v=RdNK7KUWY3Y
egy ismerősöm videója, érdemes megnézni, csodaszép kézimunkák vannak benne.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 07:52 
Tag (5312)

Id:326995(N)
https://www.idokep.hu/keptar/album/Friss/kep/386753

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 07:50 
Tag (19473)

Id:326994(N)
Jó reggelt, szervusztok!

Én is így készítem a lángost. Ez a normál lángos recept. Pusika, ha megkelt a tészta, és kiporciózod, még úgy is hagyd egy kicsit kelni. Akkor lesz az igazi. És forró olajba tedd.

Jól aludtál?

Itt is esik. Ma nyugodtam fogok tasakozni.

Magdika, legyen jó napod a munkában!

De jó Nagyi, hogy tegnap kint voltatok a kertben! Kihasználtátok a csodás időt. Ma meg hagy essen. Jól vagytok?

Gizuska, gondolom fájnak a porcikáid ettől az időtől is. Hála Istennek, hogy jól van a sógornőd! Maradjon is így!

Vigyázzatok magatokra! Legyen hasznos, elviselhető és bajmentes a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 07:45 
Tag (5312)

Id:326993(N)
Jó reggelt Szigetlakó népek!! remélem jól aludtatok.
Itt már nem esik, de egész éjszaka igen.elég jól aludtam a körülményekhez képest.Tudjátok, hogy ma babonás nap van?nekem tényleg kellene lottót vennem :think:
A táskanyitogatós müsort mi is szeretjük, többnyire nézzük is, főleg a Gundel miatt, szeretem a személyiségét, lehet, hogy talán szerelmes is lennék bele :think: :lol:

Magdikám, nincs mit köszönnöd nekem, de örülök, hogy megnézted, szép élmény!!meg tudod találni a többit is, ha majd egyszer vége lesz a felujitásnak és végre magadra is szánsz egy kis időt szórakozásra. Kell az mindannyiunknak!!és tanulhatunk is belőle fontos dolgokat.én most is azt nézem a dunawordön ismétlik ilyenkor a régebbieket, ezt most Hajduhadházról az ő csodás káposztájuk a főszereplő.
Jó az a lángosrecept, kedvet kaptam hozzá én is, de most még nem sütök, nem hiszem, hogy jót tenne nekem jelenleg.
Amig itt pötyögtem ki is sütött a nap! délután takaritás lesz, főleg egy rendes fürdőszobai,lesz segitségem hozzá,
Holnapra kiterveltük, hogy a Mátépajtikámat elvisszük kirándulni,lehet a Kisbalatonhoz,ezt kapja tölünk a születésnapjára, megbeszéltem vele még februárban.Bizom benne, hogy jó idő lesz és jó élmény lesz az ötévesnek. :D
Legyen szerencsés és hasznos napunk!!!
Beszéltem telefonon a Sógornőmmel,elég jól telt az éjszakája,jól van!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 07:23 
Tag (34141)

Id:326992(N)
pusi írta:
Magdi, köszönöm a receptet, már hűl a krumpli. Van egy olyan gyanúm, hogy a sütésnél szoktam elrontani.

Ma dolgozol? Unokád jól van már? Kész vagy a pakolással?
Gondolom cicákkal kedvenc kajájukat fogod küldeni.

Jó reggelt Szigetlakók!

Pusikám, dehogy vagyok kész a pakolással. Holnap és holnapután fogjuk Imivel teljesen kipakolni az előszobát.
Ma dolgozok.

Imi azt beszélte meg a cicapanziós Icával, hogy ő fogja adni a cicáknak a kaját.

A sütésnél nem ronthatod el a lángost Pusika, hacsak meg nem ég. ;) Van amikor egy-egy lángos nekem is kicsit túl sötétre sikeredik, ha nem figyelek rá eléggé.

Esik az eső. :(

Legyen szép napja Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 13 06:08 
Tag (66248)

Id:326978(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Magdi, köszönöm a receptet, már hűl a krumpli. Van egy olyan gyanúm, hogy a sütésnél szoktam elrontani.

Ma dolgozol? Unokád jól van már? Kész vagy a pakolással?
Gondolom cicákkal kedvenc kajájukat fogod küldeni.

Nagyika, kipihentétek a tegnapot?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 12 22:29 
Tag (34141)

Id:326974(N)
Gizuskám, most néztem meg a húsvéti gasztroangyalt Erdélyben, aminek a linkjét tegnap hoztad.
https://www.youtube.com/watch?v=TnLh2Ya9YR0
Bevallom, tegnap végül elfelejtettem este megnézni, most viszont beugrott, hogy nem láttam.
Hát....nagyon-nagyon tetszett!! :D Jó hosszú volt ugyan, de nem tudtam abbahagyni. :D Köszönjük, hogy idehoztad. :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:

Marikám, biztosan a frontot érzed. Én is feszült, rosszkedvű voltam egész nap.

Pusikám, én a Nagymamám krumplis lángosát szoktam csinálni, és ahhoz ez a mennyiség van írva:
0,5 kg liszt, 1 dkg só, 25 dkg főtt, áttört burgonya, 2 dkg élesztő, 2 dcl tej.

Nem tudom, Te milyen lángost akarsz sütni, krumplisat-e, vagy másmilyet, de ha esetleg krumplisat, akkor ezt az adagot felezd meg, ha nem akarsz sok lángost.

Jó éjszakát Mindenkinek! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 12 22:18 
Tag (66248)

Id:326972(N)
Nagyon szeretjük az Áll az alku című műsort, és ma pláne nagyon jó volt.
tengelic írta:

Stích ellen majd kitalálok valamit, hogy ne egye le az epreket. A szobafogság katasztrófa lenne.

Nem hiszem, hogy jót tenne a kutyusnak az eper. Valahogy meg kellene vele utáltatni.

Ha még jártok erre, valaki írja már meg, hogy ha lángost sütök, akkor 25 deka liszthez pontosan mennyi folyadék kell. Nem sütöttem még soha jó lángost.

Megyek fel vaddisznózni. Aludjatok jól, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 12 21:04 
Tag (19473)

Id:326971(N)
Nagyika, egészségetekre a kertezést! Nem baj, hogy nem tudtok sokmindent csinálni, az a lényeg, hogy kint voltatok, gyönyörködtetek a virágokban, jól éreztétek magatokat!

Stích ellen majd kitalálok valamit, hogy ne egye le az epreket. A szobafogság katasztrófa lenne.

Iszonyatosan nyűgös vagyok. Minden bajom van. Lehet,hogy a frontot érzem?!

Pusika neked legyen nyugalmas az éjszakád! Aludj jól, és álmodj szépeket!

Kellemes estét, majd nyugodalmas jó éjszakát kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 12 20:47 
Tag (34141)

Id:326970(N)
pusi írta:
Magdi, láttam az Aldiban szőnyegtisztító folyadékot, és a flakon végére van szerelve egy kefe. Praktikusnak látszik, 900 Ft.

Szerbusztok Szigetlakók!

Most ment haza Izácskám. Mesét néztünk vele a számítógépen, így nem tudtam előbb jönni.

Köszönöm Pusikám. Ha eljutok az Aldiba, megnézem. Tartok tőle, hogy abból több flakonnal is kellene, hogy elég legyen az összes szőnyegre.

Nagyikám, nem csodálom, hogy nem nagyon bírjátok a hajolgatást, ásogatást.
Amikor lehajolok és felállok, én minden alkalommal elszédülök, így aztán nagyon sokat szédelgek, mivel rengetegszer kell lehajolnom munka közben.

Gizuskám, mielőbbi gyógyulást kívánok a sógornődnek!

Marikám Stíchet Cirmivel kéne összekötni. Cirmi is minden zacskót, dobozt kirág, amit véletlenül elől hagyunk.
Hogy fogod tudni megakadályozni, hogy le ne rágja majd az epertermést a kis bestia?

Ferikém, Veled mi van, hogy vagy?

Sacikám, jársz edzésre? Szaporodnak a kuncsaftjaid? Hogy vagy?

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! Pusika, remélem ma senki és semmi nem fog kergetni álmodban. :D :romance-kisscheek:

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 12 20:02 
Tag (66248)

Id:326968(N)
Gizuska, van izgalmatok. Nagyon veszélyes a tüdőembólia, de ezek szerint időben bekerült, is feloldják a rögöt.

Rohamcsomag tényleg kell, de nálunk a családban volt mindenkinek, így természetes, hogy nekünk is össze van készítve.
A köpölyözés az egy csoda, abban nagyon hiszek.

Nagyika, vettél savanyú földet az azáleának? vagy arra eleve jó a talaj? Kíváncsi vagyok, hogy megmarad-e. Gondolom este nem kell ringatni, mert biztosan nagyon elfáradtatok. Sok szép minden nyílik?

Tengelicke, kiskutyát nem lehet eperéréskor szobafogságban tartani? Gondolom nem örülnétek, ha lelegelné. Habár egy ilyen kiskutyi biztosan nem sokat eszik.

Hidegfront van. :( Nagyon utálom.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 12 19:31 
Tag (14501)

Id:326967(N)
Sziasztok.
Kertben jártunk, jól elfáradtunk.
Ebédünk sem volt itthon. helyette sütit ettünk.
A szomszédaink is kint voltak, ittunk is egy pohár bort szokás szerint. :oops:

Tulipánjaim virítanak, persze nem a régebben ültettek.
Vicces a tulipán, mert szomszédasszonyomnak most jöttek elő több éve volt és közben eltünt tulipánjai.
Kivittem az elnyílt azaleát és elültettem, most árnyékosabb helyre.
Jácint hagymákat is vittem ki, de azok ültetésére már nem maradt erőm.
1-2 rózsabokrot is megmetszettem.
Nem nagyon bírjuk a hajolgatás, ásogatást.
Majd jövő héten folytatjuk :(

Kuka meleg volt ma.

Gizuska, nekünk több éve van egy szatyor előkészítve roham holmikkal, már csak babonából is.
El sincsen rakva, az egyik fotel alatt gubbaszt.

Szegény sógornőd, az kb. két hetes kórház. Mielőbbi gyógyulást neki.

Mindenkinek kellemes estét.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 12 19:04 
Tag (5312)

Id:326966(N)
https://sokszinuvidek.24.hu/mozaik/2018 ... rmesteret/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 ápr. 12 19:02 
Tag (19473)

Id:326965(N)
Gizuska írta:
Sziasztok, jó estét!!
Itt is meleg volt nagyon napközben, 25 fok! :doh: nem normális!!nekem ez egész nyárra is megfelelne.két hete meg majd befagyott a sejhajunk! Egy ideje itt már nagy felhők vannak vonulnak fel az Adriáról, állitólag eső is lesz éjszaka. :think:
Voltam az akupunkturás doktornőnél, bizom benne, hogy hasznos lesz,főleg a belvilágomnak, a hátamra, vállamra kaptam köpölyözést is.Megbeszéltünk több mindent, most mindenképpen megvárom, 25-én megyek Hévizre ahhoz a reomatológus doktornőhöz, akinél tavaly voltam, hátha tud valami hasznosat a térdeimre meg a vállamra is ha addig meg nem gyógyul.
Pillanatnyolag nagyobb gond, hogy a Sógornőm kórházba került, tüdőembólia gyanujával :(
Mindig van valami aggódnivaló! :doh:
Most elhatároztam újra és meg is valósitom, hogy összerakok egy csomagot mindkettőnknek a legszükségesebb kórházi holmikkal, sose tudhatjuk...

Az akkupunktúrával sokmindent lehet gyógyítani, de nem mindent.
Jó lenne, ha a hévízi gyógykezelés segítene valamit!

Szegény sógornőd! Tényleg, mindíg van valami, amin izgulnunk kell! Pedig olyan jó lenne már egy kicsit problémam,entesen létezni! Remélem, időben megcsípik a baját, és nem lesz semmi gond!

Valóban, szükséges az a csomag, ha ennyi probléma adódik!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tengelic 2018 ápr. 12 20:57-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 103549 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 3452  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]