Pontos idő: 2018 aug. 20 22:00

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101565 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 3386  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 23:47 
Tag (32523)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:317885(N)
Kép

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 21:38 
Tag (33292)

Hely: Budapest
Id:317880(N)
hajnalmadar írta:
Nagyi, ha továbbra sem jelentkezel, tüntetést szervezünk az ablakod alá!!!

:lol: :lol: :lol:

Hajnalmadár nézd meg máshol is!!!

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 21:37 
Tag (33292)

Id:317879(N)
pusi írta:
Magdi, a Mennyei próféciát itt is megnézheted: https://www.youtube.com/watch?v=okLgNpSqKi0
Nem hittem, hogy van még őskövület rajtam kívül, aki Cronint olvas. :lol:

Köszönöm Pusika!

Szóval akkor mi őskövületeknek számítunk, mert szeretjük Cronin könyveit? :lol: Ám legyen...vállalom az őskövületséget. Nagyon szeretem többek között Cronin könyveit is. A legeslegjobb könyve a "Réztábla a kapu alatt", de nagyon jó volt az "Ezt látják a csillagok" is, meg most nem jut eszembe, hogy mit olvastam még tőle. Amit meg tudtam szerezni, az meg is van, és el is olvastam.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 21:36 
Tag (1506)

Id:317878(N)
Nagyi, ha továbbra sem jelentkezel, tüntetést szervezünk az ablakod alá!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 21:30 
Tag (33292)

Id:317877(N)
tengelic írta:
Magdika, igyad az aszkorbint! Nehogy beteg legyél te is! Kicsi leánykának mielőbbi gyógyulást!

Köszönöm Marikám. Remélem, hogy gyorsan át fog menni Izácskán ez a betegség. Bízok benne, hogy holnap már nem lesz láza.
Iszok aszkorbint, van is itthon.

Szép álmokat Neked is!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 21:27 
Tag (33292)

Id:317876(N)
hajnalmadar írta:
Hát ez tényleg nagyon jó :lol: :lol: :lol: Én meg vagy háromszor átnéztem András adatlapját, hátha megtalálom, hol írja, hogy elintéződött a dolog :lol:

:lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 21:25 
Tag (65488)

Id:317875(N)
Tengelicke, a fenyőerdő is szép. Milyen szép lehet az télen!
Jó lenne már túl lenni ezen az úton. Mondjuk a kompot a Tiszán szeretem.

Magdi, a Mennyei próféciát itt is megnézheted: https://www.youtube.com/watch?v=okLgNpSqKi0
Nem hittem, hogy van még őskövület rajtam kívül, aki Cronint olvas. :lol:

Most már tényleg megyek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 21:23 
Tag (1506)

Id:317874(N)
Breeze írta:
Hajnalmadar, ez nagyon vicces volt :D :D :D

Ekezet nelkul irok. Szoval Élek, csak összejöttek nekem is a dolgok. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sajnos Eleknek meg nem jott ossze, de Andras rajta van a dolgon es kemenyen dolgozik azert, hogy haza johessen a draga golyszi. En is szeretettel udvozlom anyukadat.
Tiszta vizet tettem ki a galamboknak, erre jonnek isznak es beleallnak furdeni :doh: :doh: :doh: :doh:

Hát ez tényleg nagyon jó :lol: :lol: :lol: Én meg vagy háromszor átnéztem András adatlapját, hátha megtalálom, hol írja, hogy elintéződött a dolog :lol:

Köszönöm az anyukámnak szóló üdvözleteket az ő nevében is!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 21:15 
Tag (18925)

Hely: Budakalász
Id:317872(N)
Pusika, sajnos a hegyek nem olyan szép színesek. Sok a fenyő benne, az nem színpompás. De vannak előtte dombok, ott atért vannak színek.

Magdika, igyad az aszkorbint! Nehogy beteg legyél te is! Kicsi leánykának mielőbbi gyógyulást!

Pusika, holnap nagyon kellemes időt jósolnak. Vigyázzatok nagyon az úton, járjátok meg szerencsével!

Gizuska, látom, nyűgös vagy. Van ez így. Csak ne tartson sokáig!

Gyógyuljanak a betegek! Mindenkinek pihentető estét, majd nyugodalmas jó éjszakát kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 21:06 
Tag (33292)

Id:317871(N)
pusi írta:
Én a Mennyei próféciát nem olvastam, de most felkeltette az érdeklődésem.

Lehet, hogy akkor a Mennyei próféciát nem Te ajánlottad Pusika? Akkor fogalmam sincs, hogy azt ki ajánlhatta. ;) Illetve van még egy tippem, lehet, hogy Gizuska ajánlotta. Mindkét könyvcím fel van írva egy papírra, és az mindig a táskámban van, hogy ne felejtsem el megkérdezni a könyvesnél, ha ott járok, hogy nem kapta-e meg őket, meg van itt nálunk Békáson két könyvszekrény is kint az utcán, ahova be lehet tenni könyveket amik nem kellenek, és el is lehet vinni őket ingyen. Ott is szoktam nézelődni.
Nekem is vannak olyan könyveim amiket már többször is elolvastam, de nem akarok megválni tőlük. (pl. Remarque, Dymphna Cusack, Cronin, meg még sok más)

Jó éjt, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 20:47 
Tag (65488)

Id:317869(N)
Magdi írta:

Mindig elfelejtem írni, de most valahogy beugrott, hogy amikor most legutóbb a piacon voltam, kerestem a használt könyvesnél azt a könyvet amit ajánlottál Gizuska, Szabó Magdától (Ó híd, vagy Ó kút), de azt mondta a könyves, hogy
tőle semmilyen könyve nincs, nem szoktak hozni neki sajnos. :( Két másik könyvet is szoktam kérdezni tőle, amikor ott járok, amiket még valamikor régen Pusika ajánlott nekem (Vámos Miklós: Anya csak egy van és James Redfield: A mennyei prófécia), de azok sincsenek meg nála, pedig sok könyve van.

Én a Mennyei próféciát nem olvastam, de most felkeltette az érdeklődésem. Vámos Miklós nagy kedvenc, még az Apák könyve is nagyon jó. Ezek sláger könyvek, nem nagyon adják le, pláne, ha elolvassa aki megvette. Sokszor újra előszedi az ember és még egyszer elolvassa. Szabó Magdától még nagyon szeretem a Mózes egy huszonkettő könyvét is. Ezt most a napokban olvastam újra.

Magdi, egyed a C vitamint nagy dózisban. Az aszkorbin por a legegyszerűbb. Van benne egy kis adagolókanál is. Gyuri azt mondja, hogy ő nem kér C-vitamint, de azt nem tudja, hogy minden nap benne van a teájában. Nem érdemes bonyolítani a helyzetet.

Aludjatok jól, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 20:28 
Tag (33292)

Id:317865(N)
pusi írta:
Magdi, unokád jobban van? Remélem nem kaptad el a kórságot.

Szerbusztok Szigetlakók!

Az előbb beszéltem Ildivel. Azt mondja, hogy hőemelkedése van Izának, és most éppen megint fájlalja a hasát. Holnap délután mennek az orvoshoz. Reggel áthozza Izát hozzánk.
A hasfájós kórságot nem kaptam el Izától, de azt hiszem a nátha kezd kitörni rajtam. Tegnap délután óta folyik az orrom.

Gizuskám, bújj ki a csigaházból légyszíves!
Az őszi színek már nem sokáig lesznek láthatóak, már több levél van a földön, mint a fákon. Engem ez lehangol.

Pusika, holnap is nagyon vigyázzatok Magatokra!

Mindig elfelejtem írni, de most valahogy beugrott, hogy amikor most legutóbb a piacon voltam, kerestem a használt könyvesnél azt a könyvet amit ajánlottál Gizuska, Szabó Magdától (Ó híd, vagy Ó kút), de azt mondta a könyves, hogy
tőle semmilyen könyve nincs, nem szoktak hozni neki sajnos. :( Két másik könyvet is szoktam kérdezni tőle, amikor ott járok, amiket még valamikor régen Pusika ajánlott nekem (Vámos Miklós: Anya csak egy van és James Redfield: A mennyei prófécia), de azok sincsenek meg nála, pedig sok könyve van.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 19:25 
Tag (65488)

Id:317862(N)
Gizuska írta:
Pusika lécci nézd meg az emiledet.

Köszönöm szépen, jól jött. :-)
Mássz ki a csigaházból, mert csodás az idő. Én nagyon zakkant vagyok, mert a végtelenségig tudok ámulni a gyönyörű őszi színeken. Nem sokáig lesz ilyen, ki kell használni.
Tengelicke, milyenek ilyenkor a hegyek?

Magdi, unokád jobban van? Remélem nem kaptad el a kórságot.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 18:17 
Tag (4934)

Id:317861(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 18:09 
Tag (4934)

Id:317858(N)
Sziasztok,jó estét mindenkinek!!
Elolvastam mindent, Nagyika még ma sem jelentkezett :(
Kicsit csigaházas vagyok mostanság, de nézegetek kifele azért ;)
Pusika lécci nézd meg az emiledet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 18:02 
Tag (65488)

Id:317856(N)
tengelic írta:

Hát ez jó! :lol: És nem vette észre Gyuri, hogy nem használ? :lol: :lol: :lol: Tudom, hogy nem vicces, de nem tudtam megállni nevetés nélkül.

Ha van benne sem használ. Azért nem veszi észre. Pár hónapja új fajtát kapott, ami nem használ egyáltalán.

tengelic írta:
Most már teljesen elkészültetek a temetőjárással? Gondolom, jól elfáradtatok. Gyuri, hogy bírta?

Ez csak az előjáték volt. Holnap jön a java. Bírta Gyuri, de nem is engedtem, hogy bármit csináljon. Máskor nem így szoktuk megcsinálni, az utolsó gazt is kiszedem, de most örülünk, hogy élünk. Nagymamán sem haragszik.

Holnap megyünk a következő helyekre: Tiszavasvári, Tiszalök, Tarcal, Gávavencsellő, Balsa, Tokaj. Itt kb. 10 sírhoz. Jó lenn reggel 6-kor elstartolni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 16:42 
Tag (18925)

Id:317852(N)
pusi írta:

Tengelicke, Gyuri nem volt asztmaspray nélkül, mert fújta magába, mint egy őrült trombitás, csak már üres volt. Van rajta számláló, hogy 120 slukk van benne, és az nullán állt. Szerintem ha napi négy slukkot szipákol, és szeptember 1-én kezdte, esélyes, hogy szeptember 30. óta volt üres. Szóval a placebo hatás nem működik.
Amit Feri hozott reggel, az görög saláta, olyat szeretnék enni.

Hát ez jó! :lol: És nem vette észre Gyuri, hogy nem használ? :lol: :lol: :lol: Tudom, hogy nem vicces, de nem tudtam megállni nevetés nélkül.

Nem ismertem fel a görög salátát, pedig nálunk az van. Este csinálta Anti.

Most már teljesen elkészültetek a temetőjárással? Gondolom, jól elfáradtatok. Gyuri, hogy bírta?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 16:26 
Tag (65488)

Id:317851(N)
Sziasztok! megjöttünk. Jó idő volt. Nagymamám sírján szétesettt az egyik virágtartó, próbáltam intézni egy újat, de nehézkes volt, és közben rájöttem, hogy nincs is szükség kettőre, hiszen csak én járok hozzájuk.
Sacika, jól vagy?
Galambot szeretnék, adnék érte gerlét. Hatan állnak az ivóvízben, és most nem izélgetik egymást. Ilyen még nem volt. Talán valami ősi fürdőkultúra van bennük, hogy ez szent dolog.Tiszteletben tartják.

Tengelicke, Gyuri nem volt asztmaspray nélkül, mert fújta magába, mint egy őrült trombitás, csak már üres volt. Van rajta számláló, hogy 120 slukk van benne, és az nullán állt. Szerintem ha napi négy slukkot szipákol, és szeptember 1-én kezdte, esélyes, hogy szeptember 30. óta volt üres. Szóval a placebo hatás nem működik.

Valamit enni kéne, de semmi nincs fogamra való. Viszont, ha iszom egy kávét, akkor határozatképes leszek.
Amit Feri hozott reggel, az görög saláta, olyat szeretnék enni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 15:54 
Tag (10203)

Id:317850(N)
Hajnalmadar, ez nagyon vicces volt :D :D :D

Ekezet nelkul irok. Szoval Élek, csak összejöttek nekem is a dolgok. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sajnos Eleknek meg nem jott ossze, de Andras rajta van a dolgon es kemenyen dolgozik azert, hogy haza johessen a draga golyszi. En is szeretettel udvozlom anyukadat.
Tiszta vizet tettem ki a galamboknak, erre jonnek isznak es beleallnak furdeni :doh: :doh: :doh: :doh:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 15:39 
Tag (1506)

Id:317849(N)
Breeze írta:
Elek, csak osszejottek a dolgok.

Hol láttad, hogy sikerült? Én még csak azt találtam meg, hogy intézi a dolgokat és alakul az ügy.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 08:37 
Tag (18925)

Id:317822(N)
Szia Sacika! Örülök, hogy legalább életjelt adtál magadról! :whistle: :whistle: :whistle:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 08:10 
Tag (10203)

Id:317820(N)
Sziasztok Szigetlakók!

Elek, csak osszejottek a dolgok.

Legyen szep napunk!

Pusika vigyazz az uton!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 07:48 
Tag (18925)

Id:317817(N)
Szép jó reggelt Szigetlakók!

Köszi Ferikém a fínom reggelit a kávéval és üdítővel! :D :D

Pusikám, nagyon vigyázzatok magatokra! Türelmetlenül várom, hogy szerencsésen hazaérjetek!

I)gen, jól értelmezted a muskátlival kapcsolatos dolgaimat. Föld nélkül teleltetem, éa kiültetés előtt vágom vissza jó alaposan. Nem kell majd megijedni a kinézetétől, majdnem olyan, mint egy száraz kóró, de látni az életet a szárakon.

Te jó ég! Spray nélkül volt Gyuri egy hétig? Még szerencse, hogy, ha nehezen is, de kaptatok!

Magdikám, legyen elviselhető a napod!

Húvös van, 4 fok. De bújik elő a napocska.

Legyen hasznos, szerencsés és bajmentes a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 07:06 
Tag (33292)

Id:317813(N)
Ferikém, köszönjük szépen a reggelit ebben a gyönyörű tálalásban. :D Legyen Neked is kellemes, jó napod!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 06:58 
Tag (32523)

Id:317812(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 06:54 
Tag (33292)

Id:317810(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Pusikám, jó utat Nektek, és nagyon vigyázzatok Magatokra!

Legyen Mindenkinek gond, baj, betegség nélküli jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 25 00:26 
Tag (32523)

Id:317809(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 24 22:23 
Tag (65488)

Id:317802(N)
tengelic írta:
Pusikám, én zacskókban szoktam átteleltetni a muskátlikat a pincében. Föld nélkül. Tavaszra nagyon ramatyul néznek ki, de erősen visszavágom őket, és kiültetem. Hamarosan beindulnak, és már hozzák is a szép egészséges leveleiket.

Tehát lerázom a földet és mehet a zacsiba. Úgy értettem, hogy nem most vágom vissza, hanem majd tavasszal.

Jó kis programunk volt, Gyuri elnézte az asztmaspray számlálóját, és már üres volt a tartálya. Nem is tudom, mióta lehet ez, de számításom szerint egy hete. Nem csoda, hogy fulladt szegény. A 3. patikában sikerült szerezni.

Holnap nekem nagy utazás, vigyázzatok magatokra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 24 21:48 
Tag (33292)

Id:317801(N)
Marikám, köszönjük a tündéri kiskacsákat és a tüneményes kiscicát is Gizuskám! :D

Nektek is jó éjszakát, szép álmokat! Aludjatok jól! :romance-kisscheek:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 24 21:41 
Tag (18925)

Id:317800(N)
Pusikám, én zacskókban szoktam átteleltetni a muskátlikat a pincében. Föld nélkül. Tavaszra nagyon ramatyul néznek ki, de erősen visszavágom őket, és kiültetem. Hamarosan beindulnak, és már hozzák is a szép egészséges leveleiket.

Hajnalmadár, örülünk, hogy édesanyádnak jó olvasmány a mi történetünk. Kár, hogy nem tud bekapcsolódni ő is hozzánk. De így is jó, hogy átadod üzeneteit! Egy kicsit múlatja az időt, ahogy olvas minket. Innen kívánok Édesanyádnak jobb egészséget!

Nekem is lecsúszna egy-két koktél! :lol:

Pusika, sok lesz Gyurinak nagyon a holnapi nap! Előre félek!

Sacek, hol vagy? Mit csináltál?

Nagyika, mi van veletek?

Magdikám, megint beteg kicsi Iza?! Szegény kislány, nagyon elkapja őt mindíg.
Hála az Égnek, hogy jobb már a gyomrod, és nam fáj annyit! Reggel hideg lesz, öltözz fel jól!

Gizuska, rendben vagytok?

Nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat kívánok!
Csatolmány:
kishattyúk.jpg
kishattyúk.jpg [ 21.1 KiB | Megtekintve 821 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101565 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 3386  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]