Pontos idő: 2019 ápr. 20 14:31

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 107560 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3299, 3300, 3301, 3302, 3303, 3304, 3305 ... 3586  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Könnyed beszélgetés
HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:52 
Tag (6944)

Id:27921(N)

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:52 
Tag (4201)

Id:27920(N)
No, megyek, elfáradtam.
Jó éjt, szép álmokat mindenkinek, és a betegeknek gyors gyógyulást kívánok! :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:47 
Tag (6944)

Id:27919(N)

Macarena

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:43 
Tag (4201)

Id:27918(N)
ebpiaf írta:
pazs3 írta:
Hozzávalók: egy kb. 160 cm-es szú mentes farúd kb 50 mm-es átmérővel, valamint egy laposra kovácsolt megfelelő csatlakozó kialakítással ellátott szénacél darab (kb. 0,5-0,6 kg súllyal). A használati utasítás is érdekel? :)
Kösz a zenéket! Mindjárt jobb! :D

Persze, hogy érdekel! Mert most még nem értem, hogy ezzel a szerkentyűvel hogyan lehet permetezni? :D :D :D :D

Kép
:lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:42 
Tag (2781)

Id:27917(N)
Ditke! Azt nem írtad, hogy permetszert, hanem biogyomírtó recit kértél!
Ha ragaszkodsz a permetezéshez, mástól kell kérned.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:40 
Tag (6944)

Id:27916(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:35 
Tag (9881)

Hely: Budapest
Id:27913(N)
pazs3 írta:
Hozzávalók: egy kb. 160 cm-es szú mentes farúd kb 50 mm-es átmérővel, valamint egy laposra kovácsolt megfelelő csatlakozó kialakítással ellátott szénacél darab (kb. 0,5-0,6 kg súllyal). A használati utasítás is érdekel? :)

Persze, hogy érdekel! Mert most még nem értem, hogy ezzel a szerkentyűvel hogyan lehet permetezni? :D :D :D :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:34 
Tag (6944)

Id:27912(N)
Michael jackson - Billy Jean

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:27 
Tag (2781)

Id:27911(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:22 
Tag (9881)

Id:27910(N)
Természetesen a madaraknak sem szeretnék ártani. Lehet, hogy az lesz, amit Pusi mondott, eső után kihúzigálom őket.
Pusi, aludj, gyógyulj. Remélem, holnapra kutya bajod.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:16 
Tag (6944)

Id:27909(N)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:14 
Tag (6232)

Id:27908(N)
Sziasztok ! Szép estét Mindenkinek ! Halálfáradt vagyok, de túlélem!

Breeze , Pazs köszi a jókívánságokat ! Pazs nem permeteztünk , mert állítólag ártalmas a madarakra!

Azt hiszem , sőt biztosra mondom az iskolánál kicsik vannak, ma már árnyékolt nekik a mama ,vagy a papa.
Sanyiéknak is biztos van kicsikéjük, mert sokat állnak már és kevesebbet ülnek. Jó lenne belelátni a fészkekbe !

Pusi ! Ha jót aludtál az fél gyógyulás ! :P

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:13 
Tag (9881)

Id:27907(N)
pazs3 írta:
Ja, tudok de azt kapazinnak hívják.

Kicsit bővebben? Sajátkezűleg kotyvasztod, vagy tudok ott venni, ahol a Biokált? Azt szeretném, ha a gyíkoknak és békáknak nem esne tőle baja.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ebpiaf 2009 máj. 11 21:14-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:12 
Tag (2781)

Id:27906(N)
Ja, tudok de azt kapazinnak hívják.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:09 
Tag (9881)

Id:27905(N)
Elvis Presley - Love Me Tender
Elvis Presley - Blue Moon

Pazs, de jó, hogy itt vagy, tudsz egy jó kis bio-gyomirtó receptet?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:06 
Tag (2781)

Id:27904(N)
Hahó!
Ne faggyunk már le! Haraggal, rossz kedvel nem szabad elmenni aludni!
Tegyen már fel valaki valami jó kis zenét! Kérem!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 21:02 
Tag (4201)

Id:27903(N)
pusi írta:
Most ébredtem fel, de egyszerűen nem tudok magamhoz jönni. Vagy az injekció a hátsó felembe, vagy a Xyzal úgy kiütött, hogy elaludtam szinte átmenet nélkül. Vagy ez már a Lyme kór??? :shock: :shock:
Ti szedtetek már Xizalt?

Xizalt nem szedtem még, és nem tudom, milyen injekciót kaptál, de előfordulhat, hogy valamelyik ilyen hatással van rád.
A lyme-kórnak pedig nagyon sok tünete lehet, de csak a hosszú időn át felfedezetlen és kezeletlen stádiumnál, úgyhogy ez kilőve. :-) A piros gyűrűre figyelj!

pusi írta:
A lényeg, hogy a zember a patikába elment és vett 2 kullancsriasztó sprét, kenőcsöt is kettőt, kullancskiszedő kanalat kettőt, egy csipeszt, valami vitamint, hogy büdös legyek és ne szeressenek a kullancsok (nem tudom mennyire kell ehhez büdösnek lenni), és még nem tudom miket szerzett. Ettől a bevásárlástól kissé ébredezek és tépem a hajam, de baromi mázlija van, hogy még kómában vagyok és nem kergetem körbe-körbe az asztal körül.

Na, most megpróbálok magamba életet lehelni, hogy ne aludjak vissza. Talán, ha arra koncentrálok, hogy a zember mi pénzt hagyott a patikusnál, az ébren tart.

Ezeket az eszközöket most megvettétek, oké, a B-vitamin csak használni fog, a kullancsriasztó meg majd kiderül, hogy mit csinál. :-) Azért ha lehet, ne mindegyik fajtát kend egyszerre magadra. :-)

Egyébként azt hiszem, kicsit túl van lihegve ez a kullancspánik (mondom én, volt krónikus Lyme-kóros). Az agyvelőgyulladás ellen jó az oltás (persze előtte), a Lyme-kór viszont az elején viszonylag könnyen kezelhető. Van ugyan még pár kórság, amit terjeszthetnek, de azért azok nem túl gyakoriak. A macskáktól is lehet pl. toxoplazmózist kapni, és szinte minden állatnak lehetnek emberre is ártalmas bajai, no de ez az élettel járó természetes kockázatokhoz tartozik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 20:59 
Tag (9881)

Id:27902(N)
Hahó! Elbaltáztam az időmet, de jó alaposan. Semmit nem csináltam, csak kockaszemű vagyok, mert délután ültem le ide, és még mindig itt vagyok a gép előtt. :evil:
Lassan fel kéne tápászkodnom, és megkeresnem a hencseremet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 20:56 
Tag (2398)

Id:27901(N)
Úgy látom, mi itt az aktív fórumosok csupa szívvel, jószándékkal és barátilag viseltetünk egymás iránt, és bár én keveset teszek (ugyszólván semmit) az asztalra, de jól érzem magam egy ilyen társaságban és ezért vagyok itt. Nem hiszem, hogy ha valaki éket akarna verni közénk, vagy allűrjeinek teret akarna nyerni, bármilyen mértékű sikerre számíthatna. Hiszem, hogy aki hátsó szándék nélkül és jó indulattal közelít felénk, sok segítséget és szeretetet kaphat.

Itt kivánok jó éjt Tinéktek.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil  

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 20:50 
Tag (4201)

Id:27899(N)
Szervusztok, szebb estét mindenkinek!

Kedves Halacs !

A témát lezártam, ez nem vita kérédése ez szabály, amely mindenkire érvényes !

A szinezés témában miden további hozzászólást törölni fogok, az erre vonatkozó szabályt Te is elolvashatod a Fórum szövegek szinezése cimű Admin információk témában.

Admin

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 20:45 
Tag (2781)

Id:27898(N)
Szia Pusi!
Úgy sajnállak szegényke! Remélem hamarosan rendbe jössz!
Eredendően igen haragszom a kullancsokra, mert képesek 15 évig is megbújni és aktíválódni.
Anna írta a múltkor a kutyák kapcsán, hogy a férje permetezni akart a kertjükben . Nem tudom, sikerült-e mert azt hallottam, hogy ami tavaly még kapható permetszer volt, azt kivonták a forgalomból, mert nem EU szabványnak megfelelő, de új még nincs helyette. Egyébként nem voltál leoltva?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 20:05 
Tag (10283)

Id:27895(N)
A témát lezártam !

Breeze ismételt hozzászólását töröltem.

Admin

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 19:55 
Tag (6944)

Id:27893(N)
Breeze írta:
Kedves Breeze !

A szines karakterek használatának szabályozása fórum szabály. Ha Te ehhez nem tudsz alkalmazkodni, azt nagyon sajnálom. . Egyetlen fórumon sem szokás a szines karaketerek használata a folyamatos szöveg írásához, és nálunk sem lesz az. A szines karaktert arra használjuk ha valamit ki akarunk emelni, erős érzelmi töltést szeretnénk adni egy modatnak, címet vagy linket teszünk be a szövegbe, és ezzel a lényeget kiemeljük a szövegből. A továbbiakban azt is nagyon sajnálom hogy cirkusz nélkül még beköszönni sem tudsz rendesen. Mivel ezt a szabályt mindenki elfogadta szó nélkül nem biztos hogy bennünk van a hiba :(

Szia Macko!

Koszontem, akinek irtam,mint ahogy most is. Azt aztan nem mondhatod, hogy neveletlen vagyok, raadasul nem is Neked cimeztem a korabbi megnyilvanulasomat es kerlek NE akarj velem vitazni, veszekedni! Te nem diktaturikus alkat vagy! Dolgoztam Veled Macko, ...tudom milyen vagy.
A villamokat ne a hozzad kozel allokba ereszd, mint ez a forum. Ez a Te "csaladod" tehat ne velunk veszekedj. Szerinted hisztis tyuk vagyok es pont. Az vagyok...es? Ha valakinek nem teszik majd szol, de pink karakter miatt, hihi ez jo volt.
puszi Macika :)[/quote]

Kedves Breeze !

Egy fórumon a rendet csak akkor lehet bizotsítani, ha mindenki betartja az általános szabályokat, azokat az irott és iratlan szabályokat ami általánosságban érvényesek minden fórumon. Ha nem ezt tesszük akkor előbb utóbb elszabadul a pokol. Ennek a fórumnak a használata is csupán ezekenek az álatánosan elfogadott, más fórumokon jól bevált alapvető szabályoknak a betartását várja el a tagoktól, és ebben nincs semmi diktatúra. Mint már egy régebben felvetett hasonló probléma kapcsán elmondtam ezen a fórumon ezek a szabályok lesznek érvényesek, amíg én vagyok az admin, és ezekhez a szabályokhoz sem hozzá nem teszünk sem el nem veszünk belőle. Mind a moderátor mind én, akik jelen pillanatban felelősek vagyunk a fórum müködéséért, egyetértettünk abban, hogy ezen a fórumon nem írunk színes karakterekkel, és továbbra sem fogjuk megengedni. Én nem akarok senkit bántani, csak ragaszkodom bizonyos rend és rendszer fenntartásához, ami nélkül ilyen szabadsági fok mellett, ami nálunk megengedett a fórum biztonságos üzemeltetése nem biztosítható. Sok mindenen lehet humorizálni, de ebből nem hagyok viccet csinálni!
Egy fórumon tetszik nem tetszik sohasem szabad az Admin vagy a Moderátor intézkedéseit megkérdőjelezni, ez is általános szabály, mert Ők azért vállaltak plusz feladatot magukra, hogy Te és a Többiek is jól érezzétek itt magatokat egymás közt. Kérem hogy ezt a témát itt és most fejezzük be!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 19:39 
Tag (10283)

Id:27891(N)
Hozzászólás negatív személyeskedő jelzők miatt törölve.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 19:32 
Tag (10283)

Id:27890(N)
Kedves Breeze !

A szines karakterek használatának szabályozása fórum szabály. Ha Te ehhez nem tudsz alkalmazkodni, azt nagyon sajnálom. Egyetlen fórumon sem szokás a szines karaketerek használata a folyamatos szöveg írásához, és nálunk sem lesz az. A szines karaktert arra használjuk ha valamit ki akarunk emelni, erős érzelmi töltést szeretnénk adni egy modatnak, címet vagy linket teszünk be a szövegbe, és ezzel a lényeget kiemeljük a szövegből. A továbbiakban azt is nagyon sajnálom hogy cirkusz nélkül még beköszönni sem tudsz rendesen. Mivel ezt a szabályt mindenki elfogadta szó nélkül nem biztos hogy bennünk van a hiba :([/quote]

Szia Macko!

Koszontem, akinek irtam,mint ahogy most is. Azt aztan nem mondhatod, hogy neveletlen vagyok, raadasul nem is Neked cimeztem a korabbi megnyilvanulasomat es kerlek NE akarj velem vitazni, veszekedni! Te nem diktaturikus alkat vagy! Dolgoztam Veled Macko, ...tudom milyen vagy.

A meglévő fórumszabályok kritzálása miatt szövegrész törölve.

puszi Macika :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 19:31 
Tag (18845)

Id:27889(N)
Pusi, gondolj arra, hogy egyszer kell ilyen nagy beruházást csinálni, és örülj neki, hogy a zember ilyen gondos, mindenből kettőt vett, hátha az egyik eltűnik, vagy ilyesmi :mrgreen:

Örülök, hogy tetszik a lámpa, a zembernek is tetszik, akkor meg pláne jó, használjátok egészséggel. Pötyögni nem lehet mellette, de gondolom erre már te is rájöttél, viszont minden másra kiváló :mrgreen: :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 19:23 
Tag (6944)

Id:27887(N)
Breeze írta:
halacs írta:
Szia, Breeze! :-)
De eltűntél... Mi van veled?

Szia Halacs!
Eltuntem, mert kiutaltak a pink karaktereim miatt es cinikus megjegyzest is kaptam mastol, mert nincs meg egy forum , ahol nem lehet szines karaktert hasznalni es nem hittem el, hogy a moderator komolyan gondolja, hogy csak feketevel irhatok.
Igy jartam es inkabb nem foglalkoztam a forummal, mert ez mar fajt. Szövegrész törölve. Szabad ember vagyok, mint mindannyian, nehogy mar a pink karakterek miatt utasitsanak helyre, mintha karomkodtam volna vagy szexualis futottsegu szoveggel toltottem volna az oldalakat. Ugyan!!!! Szoval tavol maradok es csak neha koszonok be a barataimnak.
Egyebkent koszonom szepen jobban vagyok, mar megy a mosolygas, a szivbol jovo orom es nevetes is. Hosszu volt az ut es meg nem ertem a kezeles vegere, de alakulok.

puszika

Ja es valoszinu, hogy ez a nehany mondatom is torolve lesz,mint a multkori, mert nekem nincs jogom megvedeni magam es cselekedeteimet :D

Kedves Breeze !

Szövegrész törölve.

A szines karakterek használatának szabályozása nem diktatúra hanem fórum szabály. Ha Te ehhez nem tudsz alkalmazkodni, azt nagyon sajnálom. Szerintem a diktatúra az, hogyha abban korlátoznak, amit mondani akarsz, és ebben Téged és mást sem korlátozott senki ezen a fórumon. Egyetlen fórumon sem szokás a szines karaketerek használata a folyamatos szöveg írásához, és nálunk sem lesz az. A szines karaktert arra használjuk ha valamit ki akarunk emelni, erős érzelmi töltést szeretnénk adni egy modatnak, címet vagy linket teszünk be a szövegbe, és ezzel a lényeget kiemeljük a szövegből. A továbbiakban azt is nagyon sajnálom hogy cirkusz nélkül még beköszönni sem tudsz rendesen. Mivel ezt a szabályt mindenki elfogadta szó nélkül nem biztos hogy bennünk van a hiba :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 19:19 
Tag (68253)

Id:27886(N)
Most ébredtem fel, de egyszerűen nem tudok magamhoz jönni. Vagy az injekció a hátsó felembe, vagy a Xyzal úgy kiütött, hogy elaludtam szinte átmenet nélkül. Vagy ez már a Lyme kór??? :shock: :shock:
Ti szedtetek már Xizalt?
A lényeg, hogy a zember a patikába elment és vett 2 kullancsriasztó sprét, kenőcsöt is kettőt, kullancskiszedő kanalat kettőt, egy csipeszt, valami vitamint, hogy büdös legyek és ne szeressenek a kullancsok (nem tudom mennyire kell ehhez büdösnek lenni), és még nem tudom miket szerzett. Ettől a bevásárlástól kissé ébredezek és tépem a hajam, de baromi mázlija van, hogy még kómában vagyok és nem kergetem körbe-körbe az asztal körül.

Szövegrész törölve. Örülünk, hogy jöttél, és semmilyen szín nem ér fel a baráti szavakkal, vigasszal, aggódással. Szóval ne problémázz, gyere gólyázni, rövid az élet, töltsük úgy, hogy minden percére jó legyen visszanézni. Senki nem akart bántani, a moderátorokat nem ilyen szándék vezérelte. Szóval gyere, lazítsd és érezd jól magad!

Margó, megjött a sólámpa!!!! Nagyon szépen köszönöm. Szenzációs!! A zember már kétszer elment mellette, és azt mondta, hogy hű, de jó ez a lámpa. Nagyon megnyugtató, kellemes fénye van. Nekem ez nagyon bejön.

Na, most megpróbálok magamba életet lehelni, hogy ne aludjak vissza. Talán, ha arra koncentrálok, hogy a zember mi pénzt hagyott a patikusnál, az ébren tart.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 19:16 
Tag (6944)

Id:27885(N)
Breeze írta:
halacs írta:

Szia Halacs!
Eltuntem, mert kiutaltak a pink karaktereim miatt es cinikus megjegyzest is kaptam mastol, mert nincs meg egy forum , ahol nem lehet szines karaktert hasznalni es nem hittem el, hogy a moderator komolyan gondolja, hogy csak feketevel irhatok.
Igy jartam es inkabb nem foglalkoztam a forummal, mert ez mar fajt. Szövegrész törölve. Szabad ember vagyok, mint mindannyian, nehogy mar a pink karakterek miatt utasitsanak helyre, mintha karomkodtam volna vagy szexualis futottsegu szoveggel toltottem volna az oldalakat. Ugyan!!!! Szoval tavol maradok es csak neha koszonok be a barataimnak.
Egyebkent koszonom szepen jobban vagyok, mar megy a mosolygas, a szivbol jovo orom es nevetes is. Hosszu volt az ut es meg nem ertem a kezeles vegere, de alakulok.

puszika

Ja es valoszinu, hogy ez a nehany mondatom is torolve lesz,mint a multkori, mert nekem nincs jogom megvedeni magam es cselekedeteimet :D

Kedves Breeze !

A szines karakterek használatának szabályozása nem diktatúra hanem fórum szabály. Ha Te ehhez nem tudsz alkalmazkodni, azt nagyon sajnálom. Szerintem a diktatúra az, hogyha abban korlátoznak, amit mondani akarsz, és ebben Téged és mást sem korlátozott senki ezen a fórumon. Egyetlen fórumon sem szokás a szines karaketerek használata a folyamatos szöveg írásához, és nálunk sem lesz az. A szines karaktert arra használjuk ha valamit ki akarunk emelni, erős érzelmi töltést szeretnénk adni egy modatnak, címet vagy linket teszünk be a szövegbe, és ezzel a lényeget kiemeljük a szövegből. A továbbiakban azt is nagyon sajnálom hogy cirkusz nélkül még beköszönni sem tudsz rendesen. Mivel ezt a szabályt mindenki elfogadta szó nélkül nem biztos hogy bennünk van a hiba :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009 máj. 11 18:58 
Tag (10283)

Id:27883(N)
halacs írta:

Szia Halacs!

puszika

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 107560 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3299, 3300, 3301, 3302, 3303, 3304, 3305 ... 3586  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]