Pontos idő: 2024 márc. 28 12:04

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2205 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 74  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 19 14:56 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:311368(N)
hajnalmadar írta:
Ma délután megint valami hihetetlenül nagy halat hozott (megint a finn fórumról szedtem a képet).



Szent ég!!!! Hogy bírta el? :shock:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 18 20:39 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:311324(N)
Ma délután megint valami hihetetlenül nagy halat hozott (megint a finn fórumról szedtem a képet).

Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 18 07:48 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:311251(N)
Üres a fészek.


Engem is lenyűgöznek ezek a halászós videók. Nehéz elképzelni, hogy egyből megy nekik, hiszen nagyon nehéz lehet.

Én nem tudtam mit jelent a Loodus, de szép neve a fórumnak, és valóban ezt csinálják. Végigkísérik a természet változását egész évben.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 17 23:00 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:311245(N)
pusi írta:
Be kell állítanod a hozzászólások megjelenésének sorrendjét. :D

Hatalmas erejük lehet ezeknek a sasoknak. Más madárfajok is visznek nagy darab zsákmányokat, de ezt a halat ki kellett emelni a vízből, ami sokkal nehezebb. Vajon mikor tanulják meg a fiókák ezt a technikát?


Beállítanám én szívesen, mert elég idegesítő, hogy nem a lap tetején jelenik meg az utolsó hozzászólás, de eddig hiába próbálgattam. Talán néha sikerült, de legközelebb mindig visszaállt arra, hogy az utolsó oldal alján találom meg. De úgy nézem, az összes ilyen fórum így van beállítva, ami a Looduskalender családjába tartozik.

Egyébként tudjátok, mi az a Loodus? Egyszer betettem a google fordítóba, és kiderült, hogy észtül annyit jelent: természet. Tehát a Looduskalender kb. a természet kalendáriuma.

Egy oldalon azt írták, a halászsasoknak nem is kell tanulniuk a halászatot, mert a vérükben van, legfeljebb gyakorolniuk kell. Nem tudom, igaz-e ez. De találtam már videót a halászsas vadászatáról, lenyűgöző. Legtöbbször teljesen belemerül a vízbe, onnan húzza ki a halat, onnan repül fel, és röptében rázza le magáról a vizet. Van, hogy akkora halat fog, hogy nem tudja kiemelni, és akkor szépen kiúszik a partra, a szárnyaival csapkodva "evez", és ott már a levegőbe tud emelkedni a zsákmánnyal.

Itt van két rövid videó róla, érdemes megnézni:
https://www.youtube.com/watch?v=nA3LtXnNIto

https://www.youtube.com/watch?v=yQOVcP67zFM
(ez lassított felvétel, ez is csudaszép)


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 17 21:30 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:311238(N)
hajnalmadar írta:
Hogy valami vidámat írjak: az előbb megnéztem a fórumot a telefonomon, ahol nem vagyok bejelentkezve. Rutinból rányomtam a 72. oldalra, és elhűlve olvastam az utolsó(nak hitt) hozzászólást: "Kezd befagyni a víz..."

Eltartott pár másodpercig, mire rájöttem, hogy egy több évvel ezelőtti februári bejegyzést olvasok :)


Be kell állítanod a hozzászólások megjelenésének sorrendjét. :D

Hatalmas erejük lehet ezeknek a sasoknak. Más madárfajok is visznek nagy darab zsákmányokat, de ezt a halat ki kellett emelni a vízből, ami sokkal nehezebb. Vajon mikor tanulják meg a fiókák ezt a technikát?


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 17 20:40 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:311231(N)
Hogy valami vidámat írjak: az előbb megnéztem a fórumot a telefonomon, ahol nem vagyok bejelentkezve. Rutinból rányomtam a 72. oldalra, és elhűlve olvastam az utolsó(nak hitt) hozzászólást: "Kezd befagyni a víz..."

Eltartott pár másodpercig, mire rájöttem, hogy egy több évvel ezelőtti februári bejegyzést olvasok :)


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 17 20:38 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:311230(N)
"Ekkora halat fogtam!"

Ma délután Vasuri egy jókora halat szállított haza, mint írták, ma már a negyediket. Csak az egyik fióka volt otthon, de nem sokkal később hirtelen a másik is hazatalált :)

A képeket a finn fórumról mentettem, onnan szedtem az infókat is.

Kép

Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 17 19:15 
Tag (50821)
Avatar

Csatlakozott: 2013 aug. 26 10:20
Hely: Budapest
Id:311221(N)
Nagyon sajnálom szegény kicsit. :cry: :cry: :cry:


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 17 15:27 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:311208(N)
Remélem maradnak a fenekükön, mert iszonyatosan fúj a szél.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 17 12:00 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:311191(N)
pusi írta:
Tényleg nem nagyon vagyok képben, mert már beteges, ahogy nézem Tichyben a gólyákat. Nagyon megrázó az is, mert látom, hogy szenved, éhesek a gyerekek, szóval borzalom.
Videót, természetes, hogy megnéztem, viselni kell, és viselem is az ilyeneket, csak ez annyira értelmetlen, érthetetlen, amit nehezebb kezelni. Habár minden más szenvedést, tragédiát is.
Ami eddig a legrosszabb volt, az sok évvel ezelőtt a másik finn fészekben Koo története volt. Az viselhetetlen.


Akármennyire is szeretjük őket, nem boríthatjuk ki magunkat a végletekig miattuk. Én is azért csak azt néztem meg, amit szükségesnek láttam, pl. ezeket a videókat most szükségesnek tartottam ahhoz, hogy tájékozódjak, bármilyen nehéz is volt megnézni. De pl. arra a történetre, amit emlegettél, inkább nem kérdezek rá... Nem tudnék már segíteni neki és fölöslegesen venném magamra ezt a terhet. Te is vigyázz, nehogy te menjél rá arra, amin nem tudsz segíteni. (Mondom ezt úgy, hogy gyakran én is lázadozok azon, hogy nem tudok segíteni). De aki nagyon érzelmi lény, annak néha muszáj megálljt parancsolnia az eszével, ha nem is könnyű (tapasztalom magamon...)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnalmadar 2017 júl. 17 23:05-kor.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 17 09:36 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:311189(N)
hajnalmadar írta:

Sajnálom, hogy nem írtam előbb arról, amit sikerült megtudnom, megkímélhettelek volna attól a videótól. De senki nem reagált a pénteki bejegyzésemre, és azt hittem, nem is olvastátok. A finn fórumon tényleg nagyon nehéz volt tájékozódni, de azért sikerült. Bár egy német ügyesebb volt nálam: egyszerűen angolul írt és megkérdezte, mi újság.


Tényleg nem nagyon vagyok képben, mert már beteges, ahogy nézem Tichyben a gólyákat. Nagyon megrázó az is, mert látom, hogy szenved, éhesek a gyerekek, szóval borzalom.
Videót, természetes, hogy megnéztem, viselni kell, és viselem is az ilyeneket, csak ez annyira értelmetlen, érthetetlen, amit nehezebb kezelni. Habár minden más szenvedést, tragédiát is.
Ami eddig a legrosszabb volt, az sok évvel ezelőtt a másik finn fészekben Koo története volt. Az viselhetetlen.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 16 21:22 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:311174(N)
pusi írta:
hajnalmadar írta:
Hogy valami jót is írjak: lehet, hogy csak nekem újdonság, de felfedeztem, hogy a mozgó kamerát vissza lehet tekerni kb. két órával. Tehát ha valamit látunk a kamerán és érdekelnek minket az előzmények, vissza lehet nézni. Pl. a napokban láttam, hogy épp egy halat esznek nagy sipákolással, és vissza tudtam nézni a jelenetet, mikor a papa megérkezik, hallal a karmában. Vagy mikor az első fióka kirepült, azt is vissza tudtam még nézni, mert nem sokkal utána olvastam, hogy ez történt. Szóval vannak lehetőségek.


Ezt még soha nem vettem észre. :shock: Jó lesz figyelni, mert vannak pillanatok, amit jó lenne jobban szemügyre venni. Köszi, hogy felfedezted.

Csak azt a videót láttam, ahol alulról mutatják beakadva. A másikat akkor nem néztem meg, mert azzal voltam elfoglalva, hogy találjak egy hírt róla, ahol azt írják, hogy jól van. Sajnos nem így lett. :(

Sajnálom, hogy nem írtam előbb arról, amit sikerült megtudnom, megkímélhettelek volna attól a videótól. De senki nem reagált a pénteki bejegyzésemre, és azt hittem, nem is olvastátok. A finn fórumon tényleg nagyon nehéz volt tájékozódni, de azért sikerült. Bár egy német ügyesebb volt nálam: egyszerűen angolul írt és megkérdezte, mi újság.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 16 21:12 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:311172(N)
hajnalmadar írta:
Hogy valami jót is írjak: lehet, hogy csak nekem újdonság, de felfedeztem, hogy a mozgó kamerát vissza lehet tekerni kb. két órával. Tehát ha valamit látunk a kamerán és érdekelnek minket az előzmények, vissza lehet nézni. Pl. a napokban láttam, hogy épp egy halat esznek nagy sipákolással, és vissza tudtam nézni a jelenetet, mikor a papa megérkezik, hallal a karmában. Vagy mikor az első fióka kirepült, azt is vissza tudtam még nézni, mert nem sokkal utána olvastam, hogy ez történt. Szóval vannak lehetőségek.


Ezt még soha nem vettem észre. :shock: Jó lesz figyelni, mert vannak pillanatok, amit jó lenne jobban szemügyre venni. Köszi, hogy felfedezted.

Csak azt a videót láttam, ahol alulról mutatják beakadva. A másikat akkor nem néztem meg, mert azzal voltam elfoglalva, hogy találjak egy hírt róla, ahol azt írják, hogy jól van. Sajnos nem így lett. :(


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 16 21:04 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:311169(N)
Hogy valami jót is írjak: lehet, hogy csak nekem újdonság, de felfedeztem, hogy a mozgó kamerát vissza lehet tekerni kb. két órával. Tehát ha valamit látunk a kamerán és érdekelnek minket az előzmények, vissza lehet nézni. Pl. a napokban láttam, hogy épp egy halat esznek nagy sipákolással, és vissza tudtam nézni a jelenetet, mikor a papa megérkezik, hallal a karmában. Vagy mikor az első fióka kirepült, azt is vissza tudtam még nézni, mert nem sokkal utána olvastam, hogy ez történt. Szóval vannak lehetőségek.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 16 20:50 
Tag (23538)
Avatar

Csatlakozott: 2010 szept. 19 11:18
Hely: Budakalász
Id:311164(N)
A fészeklesések sok örömöt, de sok bánatot okoz nekünk.Nagyon sajnálom szegény kis sasókát. :cry:

_________________
Ameddig az emberek azt gondolják, hogy az állatok nem éreznek, addig az állatoknak azt kell érezniük, hogy az emberek nem gondolkodnak.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 16 20:40 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:311161(N)
pusi írta:
Nem néztem meg a videót, ahol kiesik. Egyszerűen nincs lelki erőm. Majd pár nap múlva. Elég volt egyelőre látni szegénykét ott a vason. Én még ilyen értelmetlen halált nem láttam. Amikor már tud repülni!?
Nagyon elkeserítő ez az év. A halászsasoknak nincs is talán természetes ellenségük. Talán megtalálják a mamát.

Gondolom az etetés nem probléma, mert a skót halászsasoknál amíg még élt Lady, ő hamarabb kezdte meg a vonulást mint a fióka, és a papa etette a gyereket. Még azon a napon is vitt neki halat, amikor a kicsi elindult. Úgy emlékszem azt írták, hogy halászsasoknál ez a dolgok rendje.

Rettenetesen sajnálom. :(

Szerintem ne nézd meg azt a videót. Fölösleges kínoznod magad vele. Nekem sem szokott lelkierőm lenni hozzá, most is csak azért néztem meg, mert szerettem volna tudni, van-e remény. Bár én úgy értettem az egyik előző hozzászólásodból, hogy pont megnézted a kiesős videót. De most már nem érdemes ezekkel szomorítani magunkat.

Egyébként pont ez az, hogy még nem tudott repülni. A nagyobb testvérei is csak egy-két nap múlva repültek ki. Bár ha tudott volna, akkor sem tudom, túlélte volna-e, ilyen szélben azért szerintem kell egy kis rutin a repüléshez.

A Wales-i (Dyfi) fészekben is a mama indul el elsőnek, és a papa eteti tovább a már kirepült fiókákat.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 16 20:15 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:311157(N)
Nem néztem meg a videót, ahol kiesik. Egyszerűen nincs lelki erőm. Majd pár nap múlva. Elég volt egyelőre látni szegénykét ott a vason. Én még ilyen értelmetlen halált nem láttam. Amikor már tud repülni!?
Nagyon elkeserítő ez az év. A halászsasoknak nincs is talán természetes ellenségük. Talán megtalálják a mamát.

Gondolom az etetés nem probléma, mert a skót halászsasoknál amíg még élt Lady, ő hamarabb kezdte meg a vonulást mint a fióka, és a papa etette a gyereket. Még azon a napon is vitt neki halat, amikor a kicsi elindult. Úgy emlékszem azt írták, hogy halászsasoknál ez a dolgok rendje.

Rettenetesen sajnálom. :(


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 16 19:07 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:311153(N)
pusi írta:
hajnalmadar írta:
Az egyik fióka ma reggel kirepült. A legkisebb viszont tegnap este kiesett a fészekből :( Gondolom, nem ütötte agyon magát, mert a szárnyai biztosan tartották amolyan ejtőernyő módjára, de semmit nem találok róla, segített-e neki valaki.

Kiegészítés: találtam egy finn fórumot, betettem a google fordítóba. Elég nehéz volt valami értelmeset kihámozni belőle, de ha jól értettem, valaki ott volt a fészek alatt, és nem talált tollmaradványokat, se a fiókát, tehát valószínűleg életben maradt, és abban reménykednek, hogy a szülők megtalálják és tovább etetik.

Tavaly az észt sasoknál is kiesett egy fióka és tovább etették a szülők. Nagyon remélem, itt is ez lesz. Pár nap múlva úgyis röpképes lesz. Talán még a fészekbe is visszatér, mint tavaly Rahu...


Itt van róla videó:

https://www.youtube.com/watch?v=NMWjGyTRLFQ

Ezt az oldalt nézted?

http://www.looduskalender.ee/forum/view ... &start=200

El kell benne mélyedni, de a videó alapján nem túl biztató a helyzet. :(

Gondolom ugyanezt a fórumot találtad meg: http://www.luotio.fi/forum/viewtopic.ph ... 97#p133904

Ebből nem sok mindent lehet kihámozni.

Szia!
Igen, ezeket találtam meg.

Tegnap este megtalálták szegény kicsit. Tényleg nem él. A végén én is összeszedtem magam és megnéztem a videót, az alapján nekem se tűnt biztatónak a helyzet. Többször olvastam kirepülés előtt álló, fészekből kipottyanó fiókákról (meg emlékszem is ilyenre az elmúlt évekből), de azok valami rossz mozdulat következtében estek ki és tudták használni a szárnyukat. Ez meg szabályos bukfencet vetett a széltől, ráadásul a fészek valami brutál magas, kb. 20 m magas fém állványon van. Ha lett volna ideje zuhanás közben, biztos elkezd csapkodni, de sajnos a fémre esett és agyonütötte magát.

Ez most nagyon elszomorított. Annyit figyeltem mostanában a fészket és a három fiókát. Nem gondoltam, hogy szegénynek ilyen hamar és így végződik az élete. Ráadásul keresgetés közben derült ki számomra, hogy az anyamadár június 28-án eltűnt, azóta Vasuri, az apa egyedül neveli a fiókákat, mégpedig láttuk, milyen mintaszerűen. Azt is írták, hogy Tilda nagyon jó anya volt, úgyhogy biztos valami baj érte, nem lépett le csak úgy. Bár nem tudom, mi baj érhet egy kifejlett, tapasztalt halászsast, ami még ki sem derül, márpedig, ha jól értem,a turkui egyetemről figyelik ezt a fészket.

Hát, idén sem úsztuk meg a szomorúságot :( Az vigasztaló, hogy a másik két fióka 14-én, ill. 15-én kirepült. Ebből is látszik különben, hogy tényleg a legkisebb esett ki.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 16 18:43 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:311149(N)
hajnalmadar írta:
Az egyik fióka ma reggel kirepült. A legkisebb viszont tegnap este kiesett a fészekből :( Gondolom, nem ütötte agyon magát, mert a szárnyai biztosan tartották amolyan ejtőernyő módjára, de semmit nem találok róla, segített-e neki valaki.

Kiegészítés: találtam egy finn fórumot, betettem a google fordítóba. Elég nehéz volt valami értelmeset kihámozni belőle, de ha jól értettem, valaki ott volt a fészek alatt, és nem talált tollmaradványokat, se a fiókát, tehát valószínűleg életben maradt, és abban reménykednek, hogy a szülők megtalálják és tovább etetik.

Tavaly az észt sasoknál is kiesett egy fióka és tovább etették a szülők. Nagyon remélem, itt is ez lesz. Pár nap múlva úgyis röpképes lesz. Talán még a fészekbe is visszatér, mint tavaly Rahu...


Itt van róla videó:

https://www.youtube.com/watch?v=NMWjGyTRLFQ

Ezt az oldalt nézted?

http://www.looduskalender.ee/forum/view ... &start=200

El kell benne mélyedni, de a videó alapján nem túl biztató a helyzet. :(

Gondolom ugyanezt a fórumot találtad meg: http://www.luotio.fi/forum/viewtopic.ph ... 97#p133904


Ebből nem sok mindent lehet kihámozni.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 14 11:31 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:310979(N)
Az egyik fióka ma reggel kirepült. A legkisebb viszont tegnap este kiesett a fészekből :( Gondolom, nem ütötte agyon magát, mert a szárnyai biztosan tartották amolyan ejtőernyő módjára, de semmit nem találok róla, segített-e neki valaki.

Kiegészítés: találtam egy finn fórumot, betettem a google fordítóba. Elég nehéz volt valami értelmeset kihámozni belőle, de ha jól értettem, valaki ott volt a fészek alatt, és nem talált tollmaradványokat, se a fiókát, tehát valószínűleg életben maradt, és abban reménykednek, hogy a szülők megtalálják és tovább etetik.

Tavaly az észt sasoknál is kiesett egy fióka és tovább etették a szülők. Nagyon remélem, itt is ez lesz. Pár nap múlva úgyis röpképes lesz. Talán még a fészekbe is visszatér, mint tavaly Rahu...


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 11 18:43 
Tag (77917)
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 08 17:46
Id:310811(N)
hajnalmadar írta:
Élesedik a helyzet itt is. Ma láttam először ilyen "elrugaszkodott" gyakorlatokat. Gyönyörű volt.


Nagyon szép képeket mentettél.
Vajon ők ugyanazok a halászsasok, akiket először láttunk? Azt hiszem 2008-ban.


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 11 15:28 
Tag (1789)
Avatar

Csatlakozott: 2015 márc. 10 12:11
Id:310797(N)
Élesedik a helyzet itt is. Ma láttam először ilyen "elrugaszkodott" gyakorlatokat. Gyönyörű volt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 05 08:17 
Tag (37440)
Avatar

Csatlakozott: 2010 nov. 09 00:33
Hely: XIV.kerület Zugló
Id:310177(N)
Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 05 08:13 
Tag (37440)
Avatar

Csatlakozott: 2010 nov. 09 00:33
Hely: XIV.kerület Zugló
Id:310176(N)
Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 03 08:22 
Tag (37440)
Avatar

Csatlakozott: 2010 nov. 09 00:33
Hely: XIV.kerület Zugló
Id:309894(N)
Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 júl. 03 08:15 
Tag (37440)
Avatar

Csatlakozott: 2010 nov. 09 00:33
Hely: XIV.kerület Zugló
Id:309893(N)
Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 jún. 30 15:49 
Tag (37440)
Avatar

Csatlakozott: 2010 nov. 09 00:33
Hely: XIV.kerület Zugló
Id:309503(N)
Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 jún. 30 15:48 
Tag (37440)
Avatar

Csatlakozott: 2010 nov. 09 00:33
Hely: XIV.kerület Zugló
Id:309502(N)
Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 jún. 30 15:44 
Tag (37440)
Avatar

Csatlakozott: 2010 nov. 09 00:33
Hely: XIV.kerület Zugló
Id:309501(N)
Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Halászsas kamera Nauvo - Finnország
HozzászólásElküldve: 2017 jún. 30 15:43 
Tag (37440)
Avatar

Csatlakozott: 2010 nov. 09 00:33
Hely: XIV.kerület Zugló
Id:309500(N)
Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2205 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 74  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  

105,619,277 Megtekintve


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség