Pontos idő: 2017 okt. 19 21:57

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 93841 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3129  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 21:30 
Tag (28578)

Hely: Budapest
Id:317561(N)
pusi írta:
Eljött, mert szeret vásárolni, de nagyon hosszú út volt. Azt hittem soha nem érünk haza. Holnap már menni akar csavarogni, mert azt mondja, hogy a kocsiban jó ülni.

Látom Pusika, Gyuri tényleg a javulás útjára lépett, ha már csavarogni akar menni. :P Azért talán jobb lenne ha még pihenne pár napot, nehogy egy rossz mozdulattól visszaessen.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók! Aludjatok jól!

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 21:17 
Tag (16597)

Hely: Budakalász
Id:317555(N)
Nem jó ez Gizuska, hogy zakatol a szíved. Ilyen hamar éreznéd az időváltozást? Vagy ez valami más?Nagyon elfáradhattatok, most már ideje pihenni. Aludjatok jól!

Pusika, hogy bírta Gyuri a mászkálást? Bár olvastam, hogy megint akar menni, mert a kocsiban jó.......

Nem kapkodok a tasakozással. Van még száz darab, amit meg tudok csinálni, de nem tudom, mikor lesz folytatás. lehet, hogy ezt a mennyiséget elviszem. Majd megbeszéljük. Én viszonylag jól vagyok. Nekem egyenlóre nincs szükségem pananginra. Már épp ideje, mert mostanában sokat kellett szednem.

Gyógyulós estét, majd nyugodalmas jó éjszakát kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 20:58 
Tag (60536)

Id:317553(N)
Magdi írta:
Pusika, Gyuri végül is elment Veled vásárolni, és ha igen, nem volt nagyon megterhelő neki az út?

Eljött, mert szeret vásárolni, de nagyon hosszú út volt. Azt hittem soha nem érünk haza. Holnap már menni akar csavarogni, mert azt mondja, hogy a kocsiban jó ülni.

Nekem is nagyon megy a szívem, kell a Panangin.

Tengelicke, sokra haladtál? Minden rendben, jól vagy?

Vissza a tetejére
  OnlineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 20:09 
Tag (28578)

Id:317550(N)
Gizuska írta:
.a szivem folyamatosan kattog, nem van ez jól :naughty: Nagyon fura idő volt ma nálunk, valami változás alakul szerintem hamar.

Most mentek haza a lányok, délután ovi, suli után itt voltak mind a ketten.

Gizuskám, nem kaptál valami gyógyszert a szívedre?

Szerintem is hamarosan változni fog az idő. A meteorológia vasárnapra mond lehűlést.

Pusika, Gyuri végül is elment Veled vásárolni, és ha igen, nem volt nagyon megterhelő neki az út?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 18:15 
Tag (60536)

Id:317549(N)
Én sem élveztem a vásárlást, ráadásul még nem is vettem meg mindent, ami kellene.

Gizuska, a labor mit fog mutatni? Tudtok meg belőle valami jót?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 17:47 
Tag (3651)

Id:317547(N)
Sziasztok, jó estét mindenkinek!!
Elolvastam mindent.
Engem leamortizált a mai napunk, nagyon lekvár vagyok úgy látszik :think:
Reggel voltunk a Papussal a laborban, extra sokan voltak, pedig korán mentünk. Nagyon éhesen jöttünk haza, aztán jól bekajáltunk, kávéztunk, de így is várni kellett amig egyensúlyba kerülünk.
Utána elmentünk mi is bevásárolni, semmi élvezet nem volt benne, de muszáj volt, nem akarok bumlizni a következő napokban.a szivem folyamatosan kattog, nem van ez jól :naughty: Nagyon fura idő volt ma nálunk, valami változás alakul szerintem hamar.
Remélem jobban van mindenki, akinek kell!
Kellemes estefelét!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 13:09 
Tag (28578)

Id:317543(N)
pusi írta:
Még nem jutottam odáig, mert falevelet szedegettem a kertben. Most mennék, de ember is jönni akar.
Hétvégén nem tudom, mit kellene főzni. Család megrekedt a rántott húsnál. Hogy nem unják meg?

Akkor most biztosan jobban van Gyuri - hála Istennek - ha ő is menni akar Veled vásárolni.
Kis Gyuri csoda ügyes, hogy megcsinálta a mosogatógépedet! :D
Pusika, nálunk is a rántott hús a legnépszerűbb kaja, legalábbis nagy Iminek biztosan. Iza az alsó combot szereti, Lilike és az apja inkább a mellet, Ildi szintén az alsó combot részesíti előnyben. (én is azt szeretem legjobban, na meg a rántott csirke far-hátat)
A fiam azért inkább halat enne mindig, mert hogy az egészségesebb, meg grillezett csirkemellet. ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 12:31 
Tag (60536)

Id:317541(N)
tengelic írta:
A legjobb, amit tehet Gyuri, hogy fekszik......
Remélem, mindent megkapsz Pusika, amire szükséged van.

Még nem jutottam odáig, mert falevelet szedegettem a kertben. Most mennék, de ember is jönni akar.
Hétvégén nem tudom, mit kellene főzni. Család megrekedt a rántott húsnál. Hogy nem unják meg?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 11:13 
Tag (16597)

Id:317534(N)
A legjobb, amit tehet Gyuri, hogy fekszik......
Remélem, mindent megkapsz Pusika, amire szükséged van.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 09:11 
Tag (60536)

Id:317531(N)
oregferi írta:
pusi írta:
Pusika,nem sokat aludtam az éjjel csak forgolódtam a Laborom jó volt(Még közel van a 17-i dátum az minden hónapban megvisel)

Még lesznek rossz napok. :( Hosszú hétvégén gondolom fiatalokkal is töltesz egy kis időt. Tudom, hogy a saját kuckó a jó, de biztosan szeretettel várnak, és Ők is nyugodtabbak, ha látják, hogy jól vagy.

Gyuri lefeküdt, semmi értelme fent lenni, ha fekve kisebb a fájdalom.

Gyerekektől tényleg nem jó kérni, mert állandóan rohannak. Mondjuk, most sáros vagyok, mert Gyurma tegnap jó sokáig vacakolt a mosogatógépemmel, de most hibátlanul lement egy program. Nem mondom, hogy így marad, de amit a szerelő mondott 4000-ért, hogy dobjuk ki, az sem stimmel.
Az egyik tevékenysége ennek a szerelőnek, hogy Hajdú mosógépet rak össze. Kérdezte, hogy nincs-e elfekvő, mert minden Hajdú gépet felvásárol. Nagy kereslet van rá, mert örök életű, és ha baja van, javítható normális áron.

Tengelicke, szép a fotó. És az Öreg-híd is nagyon szép. Szeretném egyszer megnézni.

Megyek vásárolni, de egyedül. Nem jó, megértem Nagyikát. :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 08:52 
Tag (28578)

Id:317527(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Ferikém köszönjük szépen a kávét. Te szinte semmit nem aludtál!

Marikám, köszönjük a gyönyörű képet Neked is.
Nagyon rossz az amikor szívességet kell kérnünk a gyerekektől. Sokszor nagyon nyögve-nyelősen teljesítik a kérésünket. Persze tudjuk, hogy fáradtak, sokat dolgoznak.

Pusika, hogy van Gyuri? Gondolom, már bekented a hátát.

Még mindig köd van, lassan száll fel. Ki akarom használni a jó időt, és kimosni ma a nagyszobai függönyt. Most még az erkélyen tudom megszárítani.

Legyen Mindenkinek gyógyulós és jó napja!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 08:34 
Tag (9664)

Id:317525(N)
Sziasztok Szigetlakok!

Legyen szep napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 08:29 
Tag (16597)

Id:317524(N)
Szervusztok, szebb napot Szigetlakók!

Köszi Feri a fínom haboskávékat! Az egyiket elemeltem! :D

Pusika, talán az ügyes fiad meg fogja csinálni a mosogatógépedet. De jó lenne!

Hogy aludtatok?

Itt akkora köd van, hogy a telek végéig alig lehet ellátni. De a napocska kezd kisütni.

Pusika kérdezted a napokban a tasakozást. Még maradt egy adag alapanyag az előző eresztésből. Kb. 500 db. Most azt csinálom. Elég körülményes az új adag előteremtése, mert Brigit keserves megkérni, hogy vigye lel az üzletből a stancolókhoz, és majd onnan haza.

Sacika, mi van veled?

Gizuska, hogy vagytok?

Legyen gyógyulós, szerencsés, bajmentes a napunk!

Csatolmány:
14-4.jpg
14-4.jpg [ 114.63 KiB | Megtekintve 116 alkalommal. ]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 07:26 
Tag (31523)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:317522(N)
pusi írta:
Jó reggelt Szigetlakók!

Feri, ugye nem ennyit aludtál? Tudsz egyáltalán aludni rendesen? Hogy vagy testileg, lelkileg? Utóbbit gondolom. Laborod eredményét mondta már a doki?

Pusika,nem sokat aludtam az éjjel csak forgolódtam a Laborom jó volt(Még közel van a 17-i dátum az minden hónapban megvisel)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 06:30 
Tag (60536)

Id:317520(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Feri, ugye nem ennyit aludtál? Tudsz egyáltalán aludni rendesen? Hogy vagy testileg, lelkileg? Utóbbit gondolom. Laborod eredményét mondta már a doki?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 19 02:42 
Tag (31523)

Id:317519(N)
Kép Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 23:20 
Tag (31523)

Id:317518(N)
Kép Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 21:35 
Tag (60536)

Id:317513(N)
hajnalmadar írta:

Megnéztem egyébként pár állatorvosi honlapot az aktuális ivartalanítási árakról, és 8 ezertől 40 ezerig találtam hím kutyákra (plusz valamennyi altatási költség, de akkor sem 70 ezer). Nem tudom, ki az, aki 70-ért csinálja, lehet, hogy az kőgazdagokhoz van szokva.

A kutya súlya miatt lehet ilyen drága. Ez az állatorvos a városban egy középkategória, vagy inkább olcsóbb.
Cicát is ideviszem mostanában, mert még nem vágtak meg nagyon.
Közel hozzánk van egy állatorvosi rendelő, ahol csak a labor kerül több mint 20 ezerbe. Három éve voltam ott utoljára, mert csak itt van szemorvos, és Mici szemvizsgálatáért 25 ezret kértek. meglepett rendesen.

Megyek vízszintbe, és Gyurit is eltaszigálom az ágyig.
Aludjatok jól, szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 21:30 
Tag (28578)

Id:317512(N)
Hajnalvirág, köszönjük, hogy a sok munkád ellenére jelentkeztél. :P
Nekem már elmúlt a fejfájásom, remélem Sacikának is.

Pusika, kis Gyuri nagyon okos! A végén még Ő fogja megcsinálni a mosogatógépedet. Amilyen ezermester a srác, nem is csodálkoznék, ha tényleg megcsinálná. :D

Holnap és holnapután itthon leszek. Szombaton dolgozok.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 21:27 
Tag (60536)

Id:317511(N)
hajnalmadar írta:
tengelic írta:
Nem értem, mi a problémátok a FB-al? Csak azért nem értem, mert nálam minden símán megy. Bogarászni sem kell, csak rámenni András oldalára, és a második bejegyzés alatt vannak az Elekkel kapcsolatos hozzászólások, és a képek.

Pont az a baj, legalábbis nekem egy kicsit zavaró, hogy ha új esemény van, András nem ír ki egy külön posztot, hanem végig kell bogarászni az összes hozzászólást, hogy hátha van valami újdonság. Így tényleg nehezebb tájékozódni, mintha minden újdonságot új hozzászólásban közölne.

Nekem is ez a gond, mert ha látszik is, hogy írtak hozzá, nem mindegy, hogy hova. Nincs időrendi sorrendben, lehet a közepén is. Olyan, mintha egy tornyot kellene visszabontani.

Magdi, ki fogom bírni a mosogatógép nélkül, habár szerettem nagyon, mert olyan szépen mosta el az edényeket. Az is lehet, hogy nincs minden veszve. Gyurma hazajött és amikor mondtam, hogy a szerelő a hibakódot nézte meg, ő is nekiesett, és kibogarászta a netről, hogyan kell. Egészen más kódot mutat, mint a szerelőnek. Nincs baj a memóriával, az érzékelőt mutatja rossznak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 21:24 
Tag (1170)

Id:317510(N)
tengelic írta:
Így viszont egy helyen van minden, ami a témába vág. Én rögtön ránézek a hozzászólások számára, és tudom, hogy érdemes odanézni.

Erre nem is gondoltam, hogy a hozzászólások számát nézzem. Bár így is jó hosszan kell keresni, mert nagyon sok hozzászólás van, és nem mindig legalulra kerül a legutolsó hír.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 21:22 
Tag (28578)

Id:317509(N)
Breeze írta:
A facebook nekem egy kaotikus valami. Mai napig nem talalok benne rendszert. Hol itt-hol ott bukkanok beszelgetesek folytatasara vagy legjobb esetben sehol nem talalok dolgokat. :mrgreen: Szeretem, ha valami attekintheto, de ez nekem nem az. :?

Sacikám, én pont ugyanígy vagyok a fecebook-al, mint Te. :oops: :oops: Egyáltalán nem tudok rajta kiigazodni.

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Magdi 2017 okt. 18 21:26-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 21:16 
Tag (1170)

Id:317508(N)
Megint havazás van nálam, még van munkám ma estére, ezért csak bekukkantok.

Jó lenne tudni, mi újság Nagyiéknál.

Gizuska, nem irigyellek a fogfájás miatt... Ugye elmész fogorvoshoz? Nehogy aztán akkor lobbanjon be, mikor nem tudsz orvost találni, mondjuk éjszaka.

Pusi, akkor most te is kénytelen leszel a Feri-féle mosogatógépet használni. Nekem is olyan van :) Pedig állítólag a gép energiatakarékosabb. Azért bosszantó, hogy egymás után minden tönkremegy. Még jó, hogy a családod azért kárpótol a bosszúságokért, nameg a madarak.
Egyébként remélem, érted, hogy nem a problémádon akartam viccelni, csak nagyon tetszett, amit Feri a mosogatógépéről írt :)

Magdi és Saci, múlik a fejfájásotok?

Megnéztem egyébként pár állatorvosi honlapot az aktuális ivartalanítási árakról, és 8 ezertől 40 ezerig találtam hím kutyákra (plusz valamennyi altatási költség, de akkor sem 70 ezer). Nem tudom, ki az, aki 70-ért csinálja, lehet, hogy az kőgazdagokhoz van szokva.

Pusi, gyönyörű képet küldtél a Keleti főcsatornáról! Biztos a videók is szépek, de azokat nem tudom most megnézni.

Remélem, senkit nem hagytam ki. Ha mégis, akkor bocsánatáért esedezem. De tényleg csak futtában tudtam olvasni. Remélem, lesz még nyugodtabb is a helyzet, de most még egy hónapig biztos mindent ilyen futtában tudok csak csinálni.

Mindenkinek szép jó éjszakát!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 21:16 
Tag (16597)

Id:317507(N)
Betegek gyógyuljatok!

Kellemes estét, majd nyugodalmas jó éjszakát kívánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 21:07 
Tag (16597)

Id:317505(N)
hajnalmadar írta:
tengelic írta:
Nem értem, mi a problémátok a FB-al? Csak azért nem értem, mert nálam minden símán megy. Bogarászni sem kell, csak rámenni András oldalára, és a második bejegyzés alatt vannak az Elekkel kapcsolatos hozzászólások, és a képek.

Pont az a baj, legalábbis nekem egy kicsit zavaró, hogy ha új esemény van, András nem ír ki egy külön posztot, hanem végig kell bogarászni az összes hozzászólást, hogy hátha van valami újdonság. Így tényleg nehezebb tájékozódni, mintha minden újdonságot új hozzászólásban közölne.

Így viszont egy helyen van minden, ami a témába vág. Én rögtön ránézek a hozzászólások számára, és tudom, hogy érdemes odanézni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 21:03 
Tag (1170)

Id:317503(N)
tengelic írta:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 20:44 
Tag (28578)

Id:317502(N)
Szerbusztok Szigetlakók!

Most jött Imi fiam Lilikével az aerobik edzésről, és most vitték haza Izácskát.

Marikám, köszönöm én egész tűrhetően vagyok most, bár napközben nekem is fájt megint a fejem.

Gizuskám, amikor legközelebb mentek Papusoddal a fogorvoshoz, nézesd meg Te is a fogadat, addig amíg nem fog még jobban fájni. Lehet, hogy most még csak egy pici luk van rajta, és azt egy-kettőre betömi a doki.

Az őszi videó amit hoztál, tényleg gyönyörű. :D Köszönjük szépen.

Pusika, azért gondolom hiányozni fog a mosogatógéped, ha nem is hétköznapokon, hanem amikor nagyüzemben főzöl hétvégére, és amikor összejön a család.

Ferikém, nekem is olyan típusú mosogatógépem van mint Neked. :lol:

Marikám, a kutyaadóval én nagyon nem értek egyet. Ha bevezetik, félő hogy nagyon sok kutyus fog utcára kerülni. :(

Jó lenne, ha Elek gólyácska minél előbb hazakerülhetne!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 20:37 
Tag (3651)

Id:317501(N)
Jó lenne Pusikám! bizakodjunk :pray: Muszáj neki jónak lenni, mert az katasztrófa lenne, ha le kellene bontani majdnem az egész mosolyomat. :hand: :naughty: Sajnos a szivem sem igazán jól szuperál, elegem van már magamból.... :doh:
Reggel a Papus megy laborba utána meg megyünk a Lidlbe,holnaptól lesznek már sírdiszek, az utóbbi években olyant szoktunk venni,jól bevált.

jóéjt! https://youtu.be/HX8UryEgBMU

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gizuska 2017 okt. 18 21:00-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 20:20 
Tag (60536)

Id:317498(N)
tengelic írta:
Mindenképpen újabb pénzkidobás következik. :oops: Ez nem örvendetes.

Ez még messzebb van, most semmit nem veszünk, egy nagyberuházás lesz csak ebben az évben, a Gyuri szemüvege. Az halaszthatatlan.

Gizuska, hátha megnyugszik a fogad. Van elég bajod, most nem lehet még fogaddal is vesződni. Egy embernek járó fájdalomkvótád megvan e nélkül is.

Tengelicke, tasakolsz rendesen?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017 okt. 18 20:13 
Tag (3651)

Id:317497(N)
Hali! jó estét mindenkinek!! elolvastam mindent!!
Alakulunk," mint pupos gyerek a prés alatt!!"
Nekünk ma jól esett itthonülni, piszmogni,diót törni, a Papusom picit javulgat, de még messze a gyógyulás. :doh: nekem meg megint fáj az egyik fogam :mrgreen:
Nyugodalmas jó éjszakát!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 93841 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3129  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]