Pontos idő: 2018 aug. 17 18:40

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101468 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3383  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Társalgó
HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 17:42 
Tag (18902)

Hely: Budakalász
Id:335885(N)
A fuvarköltséget lehet csak megtakarítani a netes vásárláson. Én viszont szeretem kifaggatni mindenről az eladót. Szerencsére hozzáértó és készséges emberek vannak ott. Mondta is, hogy ajánlhatna drágább gépet, de higyjem el, azok sem jobbak. Azok sem szívnak jobban, legfeljebb a dizájnot kell megfitetni.

Jöbő havi nyugdíjamból meg tudtam volna venni kp, de nem várhattam egy hónapot alig szívó porszívóval. De kibírom havi 4300 Ft-al egy évig. Ha minden igaz, holnap hozzák.

Nagyon fájok. Megyek lezubogni, és teszem a derekamra az övet. Holnapra már jó lesz.

Vissza a tetejére
  OfflineProfil Privát üzenet küldése  

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 16:35 
Tag (65446)

Id:335879(N)
Gizuska írta:
.Úgy emlékszem talán Pusika is szokott..

Én szeretem a netes vásárlást, macskakajától kezdve a műszakiig. Mosó, mosogatógép, hűtőszekrény is így jöttek. Nem kell cipekedni, fuvarér fizetni, idehozzák, elviszik a régit. Kinézem, hol jó az ára. Gyógyszert is rendeltem már. Ha kicsi a cucc, akkor picpac pontra, és ha ráérek érte megyek. A lényeg, hogy utánvétellel fizetek kp-ban, kártyáról soha.

Nekem is Elektrolux van. Porszívóban, sütő és főzőlapban nagyok jó, hűtőben viszont a Samsung a legjobb. Nagy ökörség volt az EU-tól, hogy korlátozta a porszívók teljesítményét. Fogalmam nincs mire jó ez.

Rohadt meleg van. Viselhetetlen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 15:45 
Tag (4915)

Id:335877(N)
Húú, Tengelicke!!!megérdemled a pihenést ezek után nagyon.!! csodálom, hogy nem a neten rendeltél masinát, így is, úgy is zsákbamacska! na nem mintha én mester lennék ebben, pedig tudom, hogy kényelmes és állitólag gyors és biztonságos ma már.Persze rájöttem, hogy a részletvásárlás az más!!Saci tudna erről felvilágositani minket, de mostanában nagyon elfoglalt már.Úgy emlékszem talán Pusika is szokott..
Itt is őrülten süt a nap, perzsel nagyon!
Jó délutánt!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 13:21 
Tag (18902)

Id:335873(N)
Most értem haza, a legnagyobb hőségben.Felforrt az agyam. Jó sokáig tartott, mert hitelre vettem. Elektroluxot vettem, de már nem gyártanak még 1300 W-osat sem. Nem tudom, milyen lesz, csak bizakodni tudok. Holnap hozzák.

Megkérdeztem a ragasztót az Auchanban. Nincs raktáron, és nem tudják, mikor érkezik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 12:44 
Tag (65446)

Id:335871(N)
Gizuska írta:
https://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-videkunk/2018/08/17/gyongyos-oriasviragok/

köszönöm a biztatást!!! :romance-grouphug:

Jó lenne élőben is látni.

Amit mondtam reggel, hogy milyen jó idő van, azt tekintsétek tárgytalannak. Meg lehet dögleni. Majd 5 körül megyünk a Nagyerdőre.
Voltunk Lidl-ben, még sikerült venni dinnyét. Azt hiszem ezzel vége a szezonnak.

Tengelicke, remélem jó porszívót sikerül venned.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 08:07 
Tag (4915)

Id:335870(N)
https://sokszinuvidek.24.hu/viragzo-vid ... asviragok/

köszönöm a biztatást!!! :romance-grouphug:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 07:59 
Tag (33243)

Hely: Budapest
Id:335868(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Köszönjük szépen a kávékat és virágokat Gizuskám, Ferikém. :D

Marikám szerencsés, jó utat Neked!

Gizuskám nagyon szorítunk!

Margókám, most tudtál aludni valamennyit az éjjel?

Indulnom kell. Legyen jó napja Mindenkinek! Vigyázzatok Magatokra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 07:52 
Tag (18902)

Id:335867(N)
Szervusztok, jó reggelt Szigetlakók!

Köszi a gyönyörű virágos kávékat Gizuska és Feri!

Gizuskám, nagyon drukkolok, mi lesz azon a leleten?! Remélem, semmi komoly!

Hajnalmadár, ma megkérdezem az Auchanban azt a ragasztóstiftet.

Nagyon kellemes volt az éjszaka.Most 21 fok van a szobámban. Ez isteni.

Mindjárt megyek az Elektronicsbe, nézek porszívót. A miénk már nem szív semmit. Tegnap kölcsönkértem a szomszédtól, hát csak ámultunk a teljesítményétől.

Vigyázzatok magatokra! Legyen jó és baj mentes a napunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 06:39 
Tag (32515)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:335864(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 06:11 
Tag (4915)

Id:335861(N)
De, ugyanezek a kamerák voltak az időképnél is,átvették bizonyára.
Igen itt is finom hüvös volt az éjszaka,kellett takaró.ez jó!!
Rövidülnek a nappalok már nagyon.
Jó nap legyen!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 06:04 
Tag (65446)

Id:335860(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

De gyönyörű ez a brüsszeli virágszőnyeg!
Gizuska, nem itt nézted a debreceni kamerát? https://www.debrecen.hu/hu/debreceni/webkamerak/
Szerintem nem olyan jó helyre tették, mert a Békás-tó valójában sokkal szebb látvány, mint ami itt látszik belőle. Tele van nagyon különleges, ritka virágokkal. Szombaton megyünk ki Benivel, állítólag akkor lesz az az előadás amit meg akar nézni.

Hűvösebb volt az éjszaka. Nálatok is? 2-3 fok is sokat számít.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 17 05:18 
Tag (4915)

Id:335857(N)
Kép

Köszönöm a drukkolást,aranyosak vagytok!!!
Vigyázatok magatokra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 22:06 
Tag (1506)

Id:335855(N)
Tengelicke, kérdezz meg egy eladót, hogy van-e raktáron az a ragasztó, mert neked erre van szükséged, és ragaszkodj hozzá, hogy hozzanak neked ilyet oda. Szerintem ha van nekik, elő kell hozniuk legalább kérésre, pláne ha viszonylag sokat akarsz venni belőle. Próbáld meg, a legrosszabb, ami történhet, hogy nem kapsz. Szerintem ellenőrizni tudják az árukészletet számtógépen, legalábbis úgy rémlik. Ha meg azt mondják, hogy nincs, akkor kérdezd meg, mikor hoznak. Szóval ne hagyd magad :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 22:03 
Tag (33243)

Id:335854(N)
Margó írta:
Aludj jól, gyüjtsd holnapra az energiát! Lejjebb van a hőfok otthon? Vagy most is meleg van nálatok?

Margóka, most is meleg van a lakásban, de nem tudom hogy hány fok van. Most nem mondta Imi, én meg nem szoktam nézni a hőmérőt.
Jobban vagy Margó?

Pusika, nem olyan bonyolult az a ketchup recept, inkább csak kicsit időigényes.

Gizuskám, szép az a virágos főtér Brüsszelben.

Nagyon szorítunk, hogy jó híreket tudjál hozni holnap a CT eredménnyel kapcsolatban.

Szép álmokat Mindenkinek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 21:56 
Tag (241)

Id:335853(N)
Látom Pusi közben előkerültél! Jól van. Pihend ki a mai napot!

Gizuska örülök hogy fürödtetek, a holnapi nap gondolunk rátok, drukkolunk, hogy minden rendben menjen!

Jóéjszakát szép álmokat!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 21:51 
Tag (4915)

Id:335852(N)
https://sokszinuvidek.24.hu/mozaik/2018 ... el-fotere/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 21:46 
Tag (241)

Id:335851(N)
Sziasztok!
Sikerült egy kicsit aludnom, de sajnos a meleg nem akar szünni! Soha nem lesz vége?
Magdika a kechup recept engem is érdekel, majd áttanulmányozom!
Aludj jól, gyüjtsd holnapra az energiát! Lejjebb van a hőfok otthon? Vagy most is meleg van nálatok?

Pusi, hova lettél? Csak nincs valami bajod?
Örülök hogy értetted amit írtam, ami a ritmuszavarhoz való hozzáállást illeti, nagyon ismerős, van egy jó pár olyan betegség, probléma, amit nem értenek meg az emberek, ha belekerülnek, akkor már igen! :(
A legbanálisabb, amit sokszor kaptam s fejemhez: ha nevetni /értsd: esetenként derüs lenni/ tudsz, akkor nem is vagy beteg! Először mérges voltam ezért, de miután édesanyám mindig derüs, jókedvű volt, infarktusa után is, és nagyon betegen is, ő pontosan értette ezt, azután már nem érdekelt engem sem! Elég volt az ő megértése, ebből élek ma is!
Férjem még csak ma kapta meg a fogsort, eddig is viselt, csak egy tartófogát kellett kihúzni, azért kellett másik, remélem jóban lesznek! :)
Remélem már kipihented kicsit magad!

Mindenkinek gyógyulós, nyugodt éjszakát, szép álmokat, majd izgalommentes nappalt kivánok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 21:36 
Tag (4915)

Id:335849(N)
Sziasztok, jó estét mindenkinek!!!
Valóban jól felfrissült a Balaton , de így sokkal üditőbb, nincs vele semmi gond, szép tiszta is volt.
Pusika , nekem is ritmuszavarom van ez erős hangoktól, menekülök a hangerősitők közeléből.
Láttam déltájban az időképen élő kameraképek voltak a Nagyerdőből, a Békás tónál is.Biztos klassz volt Benikével ott.

Kényelmes lehet az az ágy,használják egészséggel.

Jó pihenést és szép álmokat mindannyiunknak!!
/veszek be egy kis frontint asszem, muszáj aludni/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 21:33 
Tag (65446)

Id:335848(N)
Magdi, köszi a receptet. Elolvastam, bonyolult. Pedig jó lenne.Csodás paradicsomokat árulnak a piacon. Alszom még rá..

Tengelicke, érdekes a ragasztó, mert a helye ott van, csak üres az a rekesz. Elég sok a hiánycikk az Auchanban, és főleg az akciós cuccok hiányzanak. Az sem tetszett ma, hogy 200 Ft-ért adják a dinnyét.

Mai időjárással elégedett vagyok.Holnapra is ezt szeretném. Nálatok is minden rendben?

Nyugis, békés, jó éjt! Álmodjatok szépet!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 21:02 
Tag (33243)

Id:335841(N)
pusi írta:
Magdi, hogy van az a házi ketchup? Finom lehet. Milyen paradicsomból?

Pusikám, én síma paradicsomból csináltam, amit a piacon vettem. Talán tavalyelőtt, vagy még azelőtti évben csináltam jó pár üveggel, adtam belőle a gyerekeknek is, de Lilike akkor nem volt hajlandó enni belőle. Tavaly a maradékát beletöltöttük egy üzleti ketchup-os flakkonba. Amikor Lilike valamihez evett belőle, mondta, hogy milyen finom ez a ketchup. Nagy Imi mondta neki, hogy ez az amit a mama csinált. Azóta mindig abból kért Lilikém, amíg el nem fogyott. Megígértem neki, hogy az idén újra csinálok.
E-szerint a recept szerint csináltam. (Kell bele egy kis natrium-benzonat, és száraz dunsztba kell tenni az üvegeket)
Csatolmány:
Ketchup Orsitól.docx [11.51 KiB]
5 alkalommal.

Jó éjszakát, szép álmokat Szigetlakók!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 19:02 
Tag (18902)

Id:335838(N)
Pusika, ez nem az én ágyam. nekem túl sok lenne. :lol: :lol: :lol: Aniéké. Az ágy jobb és baloldalán fenn éjszakai lámpák vannak. Csuda aranyosak.

Köszönöm szépen, hogy megnézted az Auchanban a ragasztót! De ugyan az a helyzet, mint nálunk.
Örülök, hogy jól sikerült a napotok Benivel! :D

Magdika, utólérted egy kicsit magad az otthoni dolgaidban? Holnap legyen elviselhető a napod!

Amíg volt saját paradicsomom, én is csináltam kecupot.Isteni volt. De nagy figura Lilike. Ő is olyan,hogy csak a bolti a jó. Jó ötlet volt átönteni bolti üvegbe. :lol:

Én meg holnap elmegyek, nézek egy jó porszívót.

Gizuska, mi van veletek?

Margókám, sikerült egy kicsit aludnod?

Legyen kellemes az este, és nyugodalmas az éjszaka! :whistle: :whistle: :whistle:

A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára tengelic 2018 aug. 16 21:21-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 18:45 
Tag (65446)

Id:335836(N)
Sziasztok! Megjöttem, szuper volt. Most össze kell magam szedni, mert darabokban vagyok. Öreglánynak nem való a május.

Margó, pontosan értem a csigaházas dolgot. Azt pedig átérzem, hogy a zaj mit jelent. Én nem nagyon merem mondani, de ritmuszavarom lesz tőle, amitől általában mindenki kiakad, és hisztisnek tart.
Párod jóban van az alsó fogával?

Tengelicke, ez nem a Te ágyad? Vagy igen? Nem vagyok képben. :shock:

Magdi, hogy van az a házi ketchup? Finom lehet. Milyen paradicsomból?

Majd jövök....

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 18:00 
Tag (33243)

Id:335834(N)
Marikám, tényleg nagyon szuper, kényelmes lehet az az ágy! Használják Aniék egészséggel!

Örülök, hogy jobb lett a derekad Maikám. :D

Margókám, ezek szerint rosszul voltál az éjjel? A szíveddel voltál rosszul? :( :( Remélem, hogy a panangin használni fog! Szívből kívánom, hogy mielőbb jobban legyél! :pray:

Délelőtt átmentem a piacra, vettem egy kis paradicsomot és csináltam ketchupot. Csak másfél kiló volt a paradicsom. Két félliteres üveg ketchup lett, meg egy kis üveg. Majd még szeretnék eltenni, hogy a gyerekeknek is tudjak adni.

Pusikáék biztosan jól érzik magukat Benivel együtt a Nagyerdei rendezvényeken. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 16:45 
Tag (18902)

Id:335830(N)
Alig, hogy reggel befejeztem az írást elment a netem és, mint később kderült, atévé adás is.Jó sokára csinálták meg.

Pusika, van amire használ a krém, a derekamra nem annyira. Amikor fáj az ülőgumóm, arra kifejezetten használ. kenem is.
Magdikám, mára sokkal jobb lett a derekam. Mondom, hogy ha ráteszem a masszírozó övet, sokat használ.

Kikerült a régi sarokheverő a szobából. Darabokban szétvágva. Alig, hogy összetakarított Ani, már meg is hozták az újat. Hát, az egy szuper ágy. Nem tudom, hogy csinálta Ani, de féláron v :cry: ette. Mindenütt 300 ezer fölött van az ára.
Hoztam egy képet, de nem fért rá az egész, csak a fele. De azért így is látni, hogy milyen. A két oldalon lehet nyitni az ágyneműtartót. Már ráhúztak egy lepedőt, mert fehér a takarómatrac.
Csatolmány:
39257879_2181442868802614_1414649651914604544_n.jpg
39257879_2181442868802614_1414649651914604544_n.jpg [ 9.35 KiB | Megtekintve 141 alkalommal. ]

Margókám, nagyon szomorú, hogy ennyire nem vagy jól.

Pusika, ugye elmentetek Benivel?! Biztosan nagyon jó szórakozás lesz neki.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 15:47 
Tag (241)

Id:335828(N)
Szervusztok Szigetlakók!
Beleolvastam mit irtatok, még szerencse, mert látszik hogy reggel teljesen el voltam borulva, Gizuska kávéját és a gyönyörü virágot, Feriének véltem! De hogy miért? Bár gyanus volt a nagyon korai időpont, de nem fogtam fel! Gizuska ezerszer bocs'!
Igy Feri kávéját sikerült előre megköszönni! :(
Pusi tényleg kár hogy a tied lemaradt, tegnap félig úgyis beugrottam neki! :)
Örülök hogy tetszett a rózsa, valami szépet akartam küldeni!
Már tegnap nagyon rosszul éreztem magam, és jó későn olvastam, hogy szólongattatok. Aztán jött egy pokoli éjszaka, pedig aludni akartam, de ezt nem kivánom az ellenségemnek sem! Ahogy mondani szokták!
Reggel óta a szomszédban betonoznak valamit, azért vagyok most fönn, hát gyorsan irok nektek!
Pusi köszönöm a csigaház ötletet, de ez egészen más. Annak is megvan a helye, értem is, mindig úgy is olvastam, de én egyszerüen fizikailag képtelen lettem volna irni, egyébként élni kell az életet, amennyire birom, nincs mese.
Férjem ma fejezte be az alsó fogsor-csináltatást, volt benne még szájsebészet is, holnap temetésre kell menniük, szóval az élet folyik, nekem is részt kell vennem, ha fizikailag nem tudok, van más módja is. Kinga vesz ma panangint is, megpróbálom azt is.
Most ki kellene pihenni ezt az éjszakát, meg a mai napot stb.
Pusi mikor te olyan rosszul voltál a veséddel, te sem bújtál csigaházba, hanem nem tudtál irni, amikor esetleg szerettél volna! Ez is hasonló!
Bocs' hogy ennyit irtam magamról, nem akarok ilyeneket irni, csak hogy érthetőbb legyen! De lehet hogy még jobban összekutyultam mindent! :( :)
De azt nagyon köszönöm ha velem vagytok gondolatban, aggódni talán nem kellene, hiszen van mindegyikőtöknek elég baja, gondja!
Remélem Tengelickééktől már azóta kivitték az ágyat, aztán meg Benivel jól sikerül a délutáni program, Magdika talán már nálatok is kicsit kevésbé van meleg!
Gizuska a Balaton tényleg csak 24°- os? Elhigyjem? Most fürdőidő van?
Megnézem még írtatok-e Nagyiról, vagy másról, és követem a történéseket, mert fontos nekem nagyon mi van Veletek!!!!!!!!!
További kellemes időt, szép békés estét kivánok szeretettel!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 09:48 
Tag (65446)

Id:335825(N)
Gyurinak kell az 1 lángos. Én már meguntam a lángost. Végül 2 lángosra való tészta lett, az egyik a hűtőben vár sorára.

Na, megyek....

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 08:24 
Tag (33243)

Id:335821(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Köszönjük a kávét Gizuskám, Ferikém. :D

Margókám, azt a különleges színű rózsát is köszönjük. :D Mi van Veled? Nem jól vagy? :(

Marikám, hogy van a derekad?

Hűha, az tényleg húzós lesz, hogy azt a régi ágyat valahogy kivigyék a szobából, különösen, ha az ajtón nem fér ki. Ehhez segítség kellene Antinak. Egyedül nem fogja tudni kirakni.

Pusikám, csak azt áruld el nekem, hogy miért akarsz egyetlen db lángost csinálni? És kié lesz az az 1 lángos?

Drukkolok, hogy kellemes időtök legyen a mai nagyerdei programokhoz.

Kár, hogy a Te reggeli kávéd nem ért ide. Lehet, hogy megint megnevettettél volna mindjárt reggel?

Marikám, ma itthon vagyok. Holnap dolgozok a Stop Shop-ban, szombaton, vasárnap a Mammutban.

Legyen Mindenkinek kellemes, jó napja! :romance-kisscheek:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 08:03 
Tag (32515)

Hely: XIV.kerület Zugló
Id:335820(N)
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 07:46 
Tag (65446)

Id:335819(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Voltam itt, már, írtam is, ezek szerint nem voltam magamnál. Kávét is hoztam (mondjuk abban nem volt köszönet)

Margó, ha most az a jó, hogy begubózol, tedd azt! Gizuskának van egy csigaháza, biztosan kölcsönadja. Mi itt leszünk, gondolatban veled, aggódunk, és kívánunk szebb, jobb napot a mainál!

A virágod párszor megnéztem, hogy igazi-e. :shock: Mesés.

Köreimet lefutottam, lángostészta 10 deka lisztből szépen kel. Hűvös van aránylag, még szeretném ezt délutánra, hogy bírjuk a Nagyerdőt. Változnak az idők, régen az volt a kérdés, hogy élvezzük-e vagy sem, most túléljük-e, vagy sem.

Tengelicke, nem jó a krém a derekadra?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2018 aug. 16 07:45 
Tag (18902)

Id:335818(N)
Jó reggelt Szigetlakók!

Köszi a kávét a gyönyörű rózsákkal Gizuska! Margó, te csakugyan különleges színű rózsát hoztál. Köszönet érte!

Kellemes hűvös volt az éjszaka. De már hétágra süt a nap. Ma húzós napunk lesz. A fiaméknak hoznak egy ágyat, a régi nagy monstrumot meg ki kell hajítani. Az lesz a gond, mert alig fért be, az ajtón nem is tudták bevinni, csak az ablakon. :doh:

Magdi, ma is dolgozol? Úgy rémlik.

Pusika, tényleg 1db. lángost akarsz csinálni? :lol: Nem gond, csak fejleszd a tudományod!

Látom Margó, nem vagy a csúcson.

Gizuska, mit terveztetek mára?

Legyen elviselhető, szerencsés és baj mentes a napunk!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101468 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 3383  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]